تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کیفیت خدمات پس از فروش در ایران ؟

راي دهنده
52. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالی

0 0%
  • معمولی

11 21.15%
  • غیر قابل قبول

41 78.85%
صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 56

نام تاپيک: بحث در مورد شرکت های ضمانت کننده ، سرویس و خدمات پس از فروش در ایران

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

این امرتات از اول گرونفروش بود و خدمات دهیش ضعیف و با تاخیر زیاد
    بی دلیل نیست که خیلی از نمایندگیهای فروشش رفتن طرف سازگار و ماد ایران
    من همیشه به دوستان توصیه کردم که گول اسم و رسم این شرکتها را نخورید

2. 3 کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

این امرتات از اول گرونفروش بود و خدمات دهیش ضعیف و با تاخیر زیاد
    بی دلیل نیست که خیلی از نمایندگیهای فروشش رفتن طرف سازگار و ماد ایران
    من همیشه به دوستان توصیه کردم که گول اسم و رسم این شرکتها را نخورید
    البته در مورد اسوس 2جور خدمات داره این شرکت : دسته ی اول خدمات نرم افزاری هستش که انصافا سرعت انحام و کیفیت خدمات خوبه،2روزه تخویل میدن معمولا
    دسته دوم خدمات سخت افزاریه که خودش 2بخش میشه
    1 اون هایی هستن که قطعش موجود باشه،و نیازی نداشته باشه واسه تعویضش همون موقع قطعه داغی به اسوس فرستاده بشه،اینها تقریبا یک هفته زمان میبره،دسته دوم اون هایی هستن که نیازه قطعه به اسوس فرستاده بشه،مثل باطری یا همین کیس من،اینا معمولا 2-3 هفته زمان میبرن
    البته 2 تا مسئله رو باید ذکر کرد اول اینکه در گرون بودن گارانتی امرتات شکی نیستش،یعنی تقریبا شما میخوای مثلا همین N61 رو بگیری،امرتات میشه 1400 و سازگار یا ویستا میشن 1350-1320 (حدودا)
    اما مسئله دوم که به نظرم کمی این صحبت قبلی رو توجیه میکنه اینه که : تکنسین های بخش فنی واقعا با سوادن،ماست مالی نمیکنن،و از نظر اطلاعات واقعا آدم های خبره ای هستن،حالا کاری به این بی نظمی هاشون ندارم
    اما از نظر سواد و کیفیت انجام کار میتونم بگم سطح خوب به بالا هستن

البته مسئله ای که هستش اینه که کسی که اسوس رو با گارانتی گلوبال (لیبل 24M زیر دستگاه میخره) میتونه صرف نظر از گارانتی که داره به 2 تا شرکت امرتات و ویستا مراجعه کنه،بدون هیچ محدودیتی،که به نظرم باعث میشه وقتی یکی مثل من امرتات میره رو مخش دیگه خیالش راحت باشه

4. 3 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

البته در مورد اسوس 2جور خدمات داره این شرکت : دسته ی اول خدمات نرم افزاری هستش که انصافا سرعت انحام و کیفیت خدمات خوبه،2روزه تخویل میدن معمولا
    دسته دوم خدمات سخت افزاریه که خودش 2بخش میشه
    1 اون هایی هستن که قطعش موجود باشه،و نیازی نداشته باشه واسه تعویضش همون موقع قطعه داغی به اسوس فرستاده بشه،اینها تقریبا یک هفته زمان میبره،دسته دوم اون هایی هستن که نیازه قطعه به اسوس فرستاده بشه،مثل باطری یا همین کیس من،اینا معمولا 2-3 هفته زمان میبرن
    البته 2 تا مسئله رو باید ذکر کرد اول اینکه در گرون بودن گارانتی امرتات شکی نیستش،یعنی تقریبا شما میخوای مثلا همین N61 رو بگیری،امرتات میشه 1400 و سازگار یا ویستا میشن 1350-1320 (حدودا)
    اما مسئله دوم که به نظرم کمی این صحبت قبلی رو توجیه میکنه اینه که : تکنسین های بخش فنی واقعا با سوادن،ماست مالی نمیکنن،و از نظر اطلاعات واقعا آدم های خبره ای هستن،حالا کاری به این بی نظمی هاشون ندارم
    اما از نظر سواد و کیفیت انجام کار میتونم بگم سطح خوب به بالا هستن

البته مسئله ای که هستش اینه که کسی که اسوس رو با گارانتی گلوبال (لیبل 24M زیر دستگاه میخره) میتونه صرف نظر از گارانتی که داره به 2 تا شرکت امرتات و ویستا مراجعه کنه،بدون هیچ محدودیتی،که به نظرم باعث میشه وقتی یکی مثل من امرتات میره رو مخش دیگه خیالش راحت باشه
    منظورت از خدمات نرم افزاری چیه؟
    سختترین کار کپی ایمیج ریکاوری روی هارده که کار یک ساعته
    در مورد سخت افزار هر مدلی دیتا شیت و شماتیک خاصی داره که بدون داشتن آن مهندسان خود کمپانی هم نمیتونند روی لپ تاپ کار کنند. تکنیسینهای خبره ای هم که دیدی در حد این حرفها نیستند
    شرکتی مثل امرتات که فروشش خیلی کمتر از سازگار و ویستا هست باید خدمات دهیش سریعتر از اینها باشه
    در ضمن امرتات بیشتر در تهران فروش داره و در شهرستانها تقریبا هیچ نماینده فعالی نداره
    در مورد گارانتی گلوبال
    حتی شرکت الماس هم که اولین گارانتی ایسوس محسوب میشه همه هزینه ها را از مشتری میگیره

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

منظورت از خدمات نرم افزاری چیه؟
    سختترین کار کپی ایمیج ریکاوری روی هارده که کار یک ساعته
    در مورد سخت افزار هر مدلی دیتا شیت و شماتیک خاصی داره که بدون داشتن آن مهندسان خود کمپانی هم نمیتونند روی لپ تاپ کار کنند. تکنیسینهای خبره ای هم که دیدی در حد این حرفها نیستند
    شرکتی مثل امرتات که فروشش خیلی کمتر از سازگار و ویستا هست باید خدمات دهیش سریعتر از اینها باشه
    در ضمن امرتات بیشتر در تهران فروش داره و در شهرستانها تقریبا هیچ نماینده فعالی نداره
    در مورد گارانتی گلوبال
    حتی شرکت الماس هم که اولین گارانتی ایسوس محسوب میشه همه هزینه ها را از مشتری میگیره
    منظور من از خدمات نرم افزاری عام بود،مثلا گرفتن بد سکتور یا Low level format هم شامل میشه
    و شکی هم تو این نیست که این شرکت ها خیلی با استاندارد جهانی فاصله دارن،از همه نظر ! اما من در مقایسه با سایر شرکت های گارانتی گفتم که تا الان رفتم،سطح سواد اینا خوب بود
    اینم کاملا درسته که امرتات بیشتر فروشش تو تهرانه،البته هر وقت که من رفتم،به جز خودم حداقل 3-4 نفر دیگه هم بودن،و مگس بازی نمیکردن
    در مورد گارانتی گلوبال : شما اگه لیبل 24M زیر دستگاهتون باشه،نه امرتات و نه ویستا (الماس رو اطلاع ندارم) در مورد مشکلات سخت افزاری حق دریافت هیچ گونه وجهی رو از شما ندارن(فعلا مادیران به این جریان وارد نشده)

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

منظور من از خدمات نرم افزاری عام بود،مثلا گرفتن بد سکتور یا Low level format هم شامل میشه
    و شکی هم تو این نیست که این شرکت ها خیلی با استاندارد جهانی فاصله دارن،از همه نظر ! اما من در مقایسه با سایر شرکت های گارانتی گفتم که تا الان رفتم،سطح سواد اینا خوب بود
    اینم کاملا درسته که امرتات بیشتر فروشش تو تهرانه،البته هر وقت که من رفتم،به جز خودم حداقل 3-4 نفر دیگه هم بودن،و مگس بازی نمیکردن
    در مورد گارانتی گلوبال : شما اگه لیبل 24M زیر دستگاهتون باشه،نه امرتات و نه ویستا (الماس رو اطلاع ندارم) در مورد مشکلات سخت افزاری حق دریافت هیچ گونه وجهی رو از شما ندارن(فعلا مادیران به این جریان وارد نشده)
    الماس اسم سابق همین ویستا بود
    اکثر لپ تاپهای ایسوس که در بازار هست با گارانتی این شرکتهاست و تا بحال نشنیدم که با داشتن لیبل 24 ماه اینها گارانتی قبول کنند
    این حرفها بیشتر برای تبلیغاته که هر یک از این شرکتها میخواد خودش را نماینده اصلی ایسوس معرفی کنه
    موردی دیدم که شخصی برچسب گارانتی ویستا را کنده بود و بعد از یک سال و نیم که به مشکل بر خورد شرکت گارانتی را قبول نکرد

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

الماس اسم سابق همین ویستا بود
    اکثر لپ تاپهای ایسوس که در بازار هست با گارانتی این شرکتهاست و تا بحال نشنیدم که با داشتن لیبل 24 ماه اینها گارانتی قبول کنند
    این حرفها بیشتر برای تبلیغاته که هر یک از این شرکتها میخواد خودش را نماینده اصلی ایسوس معرفی کنه
    موردی دیدم که شخصی برچسب گارانتی ویستا را کنده بود و بعد از یک سال و نیم که به مشکل بر خورد شرکت گارانتی را قبول نکرد
    این چیزی نیست که امرتات یا ویستا به من گفته باشه
    هم از خود کمپانی با میل سوال کردم و هم دفتر اصلی تو تهران اینو بهم گفتش،و به این حرف مطمئنم
    اگر کسی برده و قبول نکردن تخلف هستش،چون من خودم یک بار شاهد بودم که یه اسوس آوردن تو امرتات با گارانتی ویستا و اینا پذیرش کردن و قبول کردن که کارای سخت افزاریش رایگانت انجام بشه،اما بابت نرم افزار گفتن که اگه کاری داشته باشه هزینه داره
    نظر شما هم محترمه واسم

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

این چیزی نیست که امرتات یا ویستا به من گفته باشه
    هم از خود کمپانی با میل سوال کردم و هم دفتر اصلی تو تهران اینو بهم گفتش،و به این حرف مطمئنم
    اگر کسی برده و قبول نکردن تخلف هستش،چون من خودم یک بار شاهد بودم که یه اسوس آوردن تو امرتات با گارانتی ویستا و اینا پذیرش کردن و قبول کردن که کارای سخت افزاریش رایگانت انجام بشه،اما بابت نرم افزار گفتن که اگه کاری داشته باشه هزینه داره
    نظر شما هم محترمه واسم
    من هم امیدوارم که این شرکتها در حدی که ادعا دارند جوابگوی مشتریها باشند
    ولی اینها همیشه وقتی مشکلات اساسی باشه چهره واقعیشان را نشان میدن

10. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دمت گرم خوب حالشون رو گرفتی
    منم از سریر تجربه خوبی دارم در مورد رم pc
    کلا هم گارانتی رو توی ایران بی معنی میدونم

12. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام
    پوریا جان دمت گرم

14. این کاربر از mohsenjxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

دمت گرم خوب حالشون رو گرفتی
    منم از سریر تجربه خوبی دارم در مورد رم pc
    کلا هم گارانتی رو توی ایران بی معنی میدونم
    منم تنها شرکتی که میتونم بگم 100% از خدماتش راضی بودم و واقعا عالی کار میکنه مادیرانه،چه در زمینه گوشی های ال جی و چه در زمینه ی قطعات کامپیوتر،برخورد عالی،کیفیت خدمات هم عالی
    فقط یکم زمان کار طولانیه (گوشی)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •