تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: مشکل در جلوبندی پراید

داره خودمونی میشه samane.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

منم یه سوالی دراین رابطه داشتم :
    میخواستم بپرسم تعمیر جلو بندی شامل تعمیر یا تعویض چه قطعاتی میشه؟ راستش چند وقت پیش یه نفر ماشینم و برد جلوبندی سازی و گفت که 37 تومن هم هزینه اش شده قرار بود یکی از کمک ها با یک کمک استوک عوض بشه و جلو بندی تعمیر بشه امروز که جای دیگه بردم میزون فرمون به من میگه اصلا جلوبندی ات باز نشده و فقط کمکت عوض شده چند تا لاستیک کنار طبق ها نشونم داد که پوسیده بودن و گفت این ها باید عوض شن یک چیز دیگه هم نشون داد که باید گیریس کاری میشد و طبق ها هم که مشکلی نداشتن به نظرتون من 37 تومن و بابت چی دادم؟ یعنی دیگه چه قطعاتی وجود دارن که ممکنه تعمیر شده باشن؟
    همون طور که فهمیدین اصلا وارد نیستم اگه میشه ساده توضیح بدین
    Last edited by samane.; 26-08-2012 at 15:38.

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

منم یه سوالی دراین رابطه داشتم :
    میخواستم بپرسم تعمیر جلو بندی شامل تعمیر یا تعویض چه قطعاتی میشه؟ راستش چند وقت پیش یه نفر ماشینم و برد جلوبندی سازی و گفت که 37 تومن هم هزینه اش شده قرار بود یکی از کمک ها با یک کمک استوک عوض بشه و جلو بندی تعمیر بشه امروز که جای دیگه بردم میزون فرمون به من میگه اصلا جلوبندی ات باز نشده و فقط کمکت عوض شده چند تا لاستیک کنار طبق ها نشونم داد که پوسیده بودن و گفت این ها باید عوض شن یک چیز دیگه هم نشون داد که باید گیریس کاری میشد و طبق ها هم که مشکلی نداشتن به نظرتون من 37 تومن و بابت چی دادم؟ یعنی دیگه چه قطعاتی وجود دارن که ممکنه تعمیر شده باشن؟
    همون طور که فهمیدین اصلا وارد نیستم اگه میشه ساده توضیح بدین
    اجرت تعویض کمک فنر تا جایی که اطلاع دارم برای ماشینی مثل پراید 4 - 5 تومن هست!
    کمک استوک هم اگه انداخته باشن قیمتی نداره
    نهایت 10 تومن!
    فنر هم اگه عوض کرده باشن (که نیازی نیست اصلا) دونه ای توی بازار نیست و جفتی هست و جفتی 20 تومن
    استوکش نهایتا دونه ای 5 تومن میشه خرید(اونم خیلی تمیزش رو)
    سیبک ، طبق ، گردگیر ها ، میل موجگیر و اگه به قسمت چرخ بریم شامل خیلی چیزای دیگه میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    ماشین من موقعی که ترمز میزنم میلرزه پیش هرکس که بردم یه چیزی گفت یکی گفت دیسکشه عوض کردم توپی رو هم عوض کردم لنت رو عوض کردم سیبک هاشو عوض کردم خلاصه هرچی تو جلوبندی داشت رو عوض کردم لرزش کم نشد بیشتر هم شد دیگه حالم از هر چی پراید بهم خورد توسرعت 80 به بالا ترمز که میزنم طوری میلرزه که انگار الانه که چرخاش در بره اگه فرمون هم مایل به چب یا راست باشه لرزش چند برابره فقط موقع ترمز زدن میلرزه تو حرکت با هر سرعتی خوبه دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    ماشین من موقعی که ترمز میزنم میلرزه پیش هرکس که بردم یه چیزی گفت یکی گفت دیسکشه عوض کردم توپی رو هم عوض کردم لنت رو عوض کردم سیبک هاشو عوض کردم خلاصه هرچی تو جلوبندی داشت رو عوض کردم لرزش کم نشد بیشتر هم شد دیگه حالم از هر چی پراید بهم خورد توسرعت 80 به بالا ترمز که میزنم طوری میلرزه که انگار الانه که چرخاش در بره اگه فرمون هم مایل به چب یا راست باشه لرزش چند برابره فقط موقع ترمز زدن میلرزه تو حرکت با هر سرعتی خوبه دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم
    تو یه فضای باز فرمون رو کامل بگیر سمت چپ و با سرعت دور بزن طوری که ماشین یه 360 یا 720 کامل دور بزنه و همین کارو با فرمون راست هم بکن. اگه صدای غیر عادی شنیدی یا صدای "تک تک" شنیدی حتی موقع ترمز آروم مشکل از سه شاخ پلوس یا خود پلوسهاست. اگه نه از جنس بد دیسک چرخهای جلو، سیلندرهای ترمز یا تایرهاته.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    امروز ماشینم رو بردم میزون فرمون ، جلوبندی ساز تبق های ماشین رو باز کرد و یه جفت کره ای انداخت بعدش هم بوش ها رو باز کزد اونها رو هم عوض کرد گفتش که شل شدند.
    به نظرتون کار خوبی کرده یا فقط خرج تراشی کرده(65000 تومن گرفت) ؟
    در ضمن فرمون خیلی به نسبت قبل سفت شده فرمنم هیدرولیک نیست ولی خیلی سفت شده در ضمن باید یکم فرمون رو کج بگیری تا ماشین راست راه بره(آخه به اینا هم میگن تعمیر کار) حالا ببینم فرمونش نرم میشه یا نه ؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید!
    خودش گفت بعد از 500 کیلومتر بیار آچار کشی.
    چیکار کنم فرمونش کار کنه خوب میشه یا ببرم یه جا دیگه؟
    اینکه فرمونت کجه کاری نداره قاب فرمونو دربیار با آچار چهر پر باز کن راستش کن تنظیم میشه به همین راحتی

در آغاز فعالیت masoudalmas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    in your mind

پيش فرض

سلام دوستان. من ماشینم وقتی تو جاده خاکی میره و توی دست انداز ریز میوفته یه صدایی میده که لرزششو از پدال گاز هم حس میکنم. به نظرتون مشکل از کدوم قسماتا میتونه باشه. میخوام ببینم اگه جدی نیس دیگه نبرم تعمیرگاه. ماشینم پرایده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    تجربه من اين رو ميگه كه
    اول تا ميتونيد ماشين تعميركار نبريد.
    اگر هم مي بريد نمايندگي ببريد. نمايندگي هم بعضي هاشون وارد هستند مثل همين دوستي كه در سايت بچه ها رو راهنمايي ميكنه

اين تعميركارهاي بيرون واقعا نا وارد هستند.ماشين رو بدتر خراب ميكنن ميره.

اگر مشكل بزرگي ماشين نداره و قابل تحمل هست سعي كنيد نبريد تعميرگاه.
    من ماشين يكمي فرمانش ميزنه اما طوري نيست كه اذيت كنه
    اما نه بردمش جلوبندي نه ميزان فرمان.
    چون ميدونم ببرم . خراب ترش ميكنن كه بهتر نميشه.

من خودم اوايل حساس بودم. ديديم واقعيت اين هست كه همه ناوارد هستند و از خودشون يك چيزي ميگن.
    ماشين رو ول كردم به حال خودش.
    سلام
    به نظر من با تجربه ای که من دارم اصلا نه نمایندگیها نه تعمیرکارها هیچ کدوم بلد نیستن فقط خرابتر میکنن چون تا آچار انداختنو یاد میگیرن خیال میکنن استاد شدن جالب اینجاست هیچ کدومم همدیگرو قبول ندارن من پراید 111 صفر کیلومتر دارم دادم نمایندگی دست به جلو بندی زد قبل این ماشین بدون لرزش حرکت میکرد(((( عالی ))))بعد تحویل گرفتن لرزش شروع شد نمایندگی که زیر بار نمیرفت خراب تعمیر کرده بیرونم هر جا دادم هیچ تاثیری نداشت دیکه بیخیال شدم هر روزم حدود 80 کیلومتر از کرج تا محل کارم میام با لرزش فرمون اما با سرعت 90 تا 100 حرکت میکنم که لرزش ریزی داره و زیاد ضربه نمیزنه اگه تعمیرکار آشنای آشنا داری با تجربه ، بده کل جلوبندیو نگاه کنه لاستیک ها رو نگاه کنه که پله نکرده باشه تاب نداشته باشه بالانس درجا بزنه برات کلا یه آچار اساسی به جلوبندیت بندازه وگرنه بخیال بشو بساز.

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برای هر موضوعی نیاز به ایجاد تاپیک جدید نیست. تاپیک جامع عیب یابی وجود داره: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •