تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 39 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 384

نام تاپيک: بررسی گیرنده دیجیتال الکومکس MV200 مدل 2012

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ببخشید من تو سایت رفتم آدرس نمایندگی رشت رو زده بود سعدی روبروی بازار روز ولی اصلا چنین چیزی وجود نداره.ممنون میشم آدرس جدید رشت رو بگین و اینکه الان قیمت همین 2012 چنده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

در تاریخ 19/10/90 الکومکس خریدم 108000 هزار بابا خیلی گرون شده نمیدونم ارزش رو داشت یا نه

داره خودمونی میشه afshin4841's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خواهش می کنم. وظیفه بود.
    من یکی از نمایندگان فروش گیرنده های دیجیتال الکومکس و بلوسنس هستم. البته بیشتر فروش اینترنتی. اگر سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم کمک کنم.
    دیدی آقای Creative دوستان دیگه هم مثل من همین فکر رو کردن .
    فروشگاه تون توی کدوم خیابونه؟ ، جمهوریه؟
    در تاریخ 19/10/90 الکومکس خریدم 108000 هزار بابا خیلی گرون شده نمیدونم ارزش رو داشت یا نه
    دوست من فقط ست تاپ باکس نیست که گرون شده ، اکثر کالاهای وارداتی شامل این گرونی شده.
    با این وضع نابسامان دلار چه انتظاری میشه داشت.

4. 2 کاربر از afshin4841 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ehsan102's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد مقدّس

پيش فرض

با سلام عزیزانی که در مشهد متقاضی خرید این دستگاه هستند می توانند با نمایندگی های ذیل تماس حاصل فرمایند :
    1- آدرس : بلوار سجاد - مجتمع تک و یک طبقه دوم واحد 308 - تلفن : 7640814
    2- آدرس : خیابان جلال آل احمد50 (ایرج میرزای سابق)نبش چهارراه اول تلفن : 6094940 موبایل : 09155047296
    3- آدرس : خیابان سعدی - نبش سعدی 10 - فروشگاه میکرو شادی تلفن : 2214908 موبایل : 09153093450
    4- آدرس : شهرک غرب (قاسم آباد) بلوار فلاحی 22 پلاک 31 - فروشگاه گل سرخ - آقای راستگو - تلفن : 5218910 موبایل : 09151023314

در تاریخ 20/10/90 (امروز ) قیمت گرفتم 108هزار تومان (البته قیمت تهران )

شماره تلفن نمایندگی این شرکت در تهران : 66745161-021
    البته می تونید از طریق شماره تلفن بالا برای پرسیدن نمایندگی این دستگاه در شهر خودتون استفاده کنید !!!
    یا می تونید به این آدرس برید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم شماره تلفن دیگر این شرکت : 66728773-021

تشکر یادتون نره
    Last edited by ehsan102; 16-01-2012 at 10:46.

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

دوستان یک ماهه من این دستگاه رو خریدم و یک نکته که دستگاه من متاسفانه داره اینه که فایل mp3 اگر زمانش بیش از 6 دقیقه باشه، بعد از پخش 5 دقیقه از موزیک، دستگاه بقیه ی موزیک را بصورت بریده بریده پخش میکنه و حتما باید یکبار از حالت موزیک خارج شد و برگشت تا دوباره موزیک رو درست پخش کنه؛ ولی بازهم بعد از مدتی صدا بریده بریده میشه!

ممکنه دوستان یه موزیک طولانی مدت را با دستگاهشون پخش کنن و ببینن چنین مشکلی دارن یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

داره خودمونی میشه Creative1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان یک ماهه من این دستگاه رو خریدم و یک نکته که دستگاه من متاسفانه داره اینه که فایل mp3 اگر زمانش بیش از 6 دقیقه باشه، بعد از پخش 5 دقیقه از موزیک، دستگاه بقیه ی موزیک را بصورت بریده بریده پخش میکنه و حتما باید یکبار از حالت موزیک خارج شد و برگشت تا دوباره موزیک رو درست پخش کنه؛ ولی بازهم بعد از مدتی صدا بریده بریده میشه!

ممکنه دوستان یه موزیک طولانی مدت را با دستگاهشون پخش کنن و ببینن چنین مشکلی دارن یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
    با یک فلش دیگه امتحان کنید ببینید باز هم این طوری میشه یا نه.

دیدی آقای Creative دوستان دیگه هم مثل من همین فکر رو کردن .
    فروشگاه تون توی کدوم خیابونه؟ ، جمهوریه؟
    بله ، جمهوری هستم. ولی همونطور که گفتم خودم روی گیرنده بیشتر اینترنتی کار می کنم.

8. این کاربر از Creative1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

و باز هم یه ورژن جدیده دیگه برای الکومکس MV200 2012 (ورژن 2012/1/9):

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تغییرات انجام شده در این ورژن طبق ایمیل ارسال شده از شرکت:
    1- نام بعضی از روزهای هفته به طور کامل نشان داده نمیشد که در این ورژن اصلاح شد.
    2- رنگ زرد برای زیرنویس در هنگام پخش فیلم هم قابل انتخاب است.

10. این کاربر از Creative1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اقا من کل این 13 تا صفحه رو با مصیبت خوندم یکیتون در مورد ضبط و ریکورد این دستگاه هیچی نگفته بود!

ممنون میشم دوستان یه تست بکنن بگن که با چه فرمت هایی ضبط میکنه؟کیفیت ضبط؟اینکه با چه برنامه هایی تو کامپیوتر میشه دید و یه نکته که چه ظرفیتی از هارد اکسترنال رو ساپورت می کنه؟خلاصه هر نتیجه ای دیگه ای که در مورد ضبط کردن این دستگاه حین استفاده دستگیرتون شده لطف کنید مطرح کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اقا من کل این 13 تا صفحه رو با مصیبت خوندم یکیتون در مورد ضبط و ریکورد این دستگاه هیچی نگفته بود!

ممنون میشم دوستان یه تست بکنن بگن که با چه فرمت هایی ضبط میکنه؟کیفیت ضبط؟اینکه با چه برنامه هایی تو کامپیوتر میشه دید و یه نکته که چه ظرفیتی از هارد اکسترنال رو ساپورت می کنه؟خلاصه هر نتیجه ای دیگه ای که در مورد ضبط کردن این دستگاه حین استفاده دستگیرتون شده لطف کنید مطرح کنید
    فقط با فرمت MTS ضبط میکنه. کیفیت ضبط 720x576 (کیفیت تصاویر ارسالی صدا و سیما فعلا همین قده. اگه بیشتر بشه دستگاه هم با همون سایز بزرگتر ضبط میکنه). فقط با نرم افزار VLC Player فایل های ضبط شده به صورت با صدا پخش میشن (چون فرمت ارسالی صدا و سیما یه فرمتیه که من تا حالا نتونستم با نرم افزاری جز VLC صدای فایل های ضبط شده رو بشنوم!) ، فایل های ضبط شده رو میتونید با نرم افزارTMPGEnc Video Masteringبه فرمت های دیگه تبدیل کنید. هارد اکسترنال FAT و NTFS رو تا ظرفیت 2 ترابایت ساپورت میکنه (آداپتوری یا پاسپورتی).

13. این کاربر از Creative1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه HWT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    مشهد شاپ

پيش فرض

فقط با فرمت MTS ضبط میکنه. کیفیت ضبط 720x576 (کیفیت تصاویر ارسالی صدا و سیما فعلا همین قده. اگه بیشتر بشه دستگاه هم با همون سایز بزرگتر ضبط میکنه). فقط با نرم افزار VLC Player فایل های ضبط شده به صورت با صدا پخش میشن (چون فرمت ارسالی صدا و سیما یه فرمتیه که من تا حالا نتونستم با نرم افزاری جز VLC صدای فایل های ضبط شده رو بشنوم!) ، فایل های ضبط شده رو میتونید با نرم افزارTMPGEnc Video Masteringبه فرمت های دیگه تبدیل کنید. هارد اکسترنال FAT و NTFS رو تا ظرفیت 2 ترابایت ساپورت میکنه (آداپتوری یا پاسپورتی).
    نرم افزار تبدیل فرمتش رو میتونید با کرک و ایناهاش توی بخش نرم افزار معرفی کنید و لینک بدید ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •