تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: کمک در بازیابی فایل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض کمک در بازیابی فایل

با سلام خدمت دوستان من یه فایل که شامل کلیپ خصوصی بود داخل یکی از درایوام hidenبود ندانسته درایو فرمت کردم و ویندوزو عوض کردم راهنمایی کنید بگید میشه فایلو دوباره برگردوند با چند برنامه از جمله GetData Recover My Files 4.0.4.448 تست کردم ولی نشد شایدم بلد نبودم لطفا یکی راهنمایی کنه

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من یه فایل که شامل کلیپ خصوصی بود داخل یکی از درایوام hidenبود ندانسته درایو فرمت کردم و ویندوزو عوض کردم راهنمایی کنید بگید میشه فایلو دوباره برگردوند با چند برنامه از جمله GetData Recover My Files 4.0.4.448 تست کردم ولی نشد شایدم بلد نبودم لطفا یکی راهنمایی کنه
    دوست عزیز به احتمال 90 درصد فایل شما قابل ریکاوری نیست چون فرمت کردی و بعدش هم ویندوز ریختی بهترین برنامه هم همونی هست که خودت اشاره کردی ولی می تونی از r-studio هم استفاده کنی ولی همشون ساختارشون یکی هست وقتی فایل اور رایت بشه دیگه اون رو از دست داده شده بدون مگه این که ببری مراکز بازیابی اطلاعات.

تاپیک R-Studio

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي

3. 2 کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام,همانطور که Erfan جان گفت به احتمال زیاد فایل شما را نمیشده ریکاوری کرد.البته باید اضافه کنم که ریکاوری کردن یک فایل به چند چیز بستگی داره.
    اگه فایل یا فایلهایی به طور ناخواسته پاک شد ، دیگه به اون درایو دست نزنید ، نه اطلاعات جدیدی داخلش بریزید و نه چیزی رو پاک کنید ، تا احتمال بازیابی اطلاعات از دست رفته بالا بره . یکی از نرم افزارهای خوب تو این زمینه ، نرم افزار Easy Recovery هستش .
    اگه به بخش Data Recovery نگاه کنید ، می بینید که بسته به نوع از دست رفتن اطلاعاتتون ، انتخابهای مختلفی پیش روی شماست . یکی از این انتخابها ، Deleted Recovery که همونطور که از اسمش معلومه ، برای بازیابی فایلهایی استفاده میشه که به اشتباه Delete (شیفت دیلیت) شدن
    .
    یک تاپیک در همین زمینه در همین انجمن گذاشتم که برای شما خیلی مفید است.
    Last edited by alirezaasemani49; 14-12-2011 at 01:19.

5. این کاربر از alirezaasemani49 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با تشکر از پاسخ دوستان من با برنامه iCare data Recovery Software که خیلی طول کشید تونستم فایلو پیدا کنم ولی نمی دونم چه جوری ذخیره میشه اگه کسی از دوستان راهنمایی کنه با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از پاسخ دوستان من با برنامه iCare data Recovery Software که خیلی طول کشید تونستم فایلو پیدا کنم ولی نمی دونم چه جوری ذخیره میشه اگه کسی از دوستان راهنمایی کنه با تشکر
    سلام,در قسمت منوی این نرم افزار باید دنبال گزینه save as بگردید.این گزینه را اگر داشته باشد شما میتوانید در هر جا که میخواهید آنرا ذخیره کنید.اگر هم نداشت معمولا در تنظیمات نرم افزار یک کادر وجود دارد که درون آن آدرس جایی که ذخیره میشود را بطور پیش فرض نوشته که شما میتوانید آنرا تغییر دهید.
    اما به این نکته باید توجه داشته باشید, در همان درایوی که ریکاوری کردی ذخیره نکنید.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

وقتی که فایلهای شما پیدا شد ابتدا طبق شکلی اول روی گزینه موردنظر کلیک میکنید بعدشم طبق شکل دو مسر فایلهایی که میخواین ریکاوری بشه رو به برنامه میدین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون از شما کاری که گفتید انجام دادم ذخیره هم کردم ولی موقع اجرا خطا میده مشکل چیه؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ممنون از شما کاری که گفتید انجام دادم ذخیره هم کردم ولی موقع اجرا خطا میده مشکل چیه؟
    اون فایلهایی که پیدا کردین دیگه ناقص چون همونطور که گفته شد شما ویندوز روی درایوی نصب کردین که فایلهای خودتون ریکاوری کردین پس اگرهم ریکاوری بشه به نوعی ناقص درمیاد فرمت فایلهای شما که ریکاوری شده به چه صورتی هستش ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

شکل و فرمت فایل ها دقیقا مثل قبل هستش فقط در ارا کردن خطا میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با سپاس یه اشتباهی شده شما من ویندوز تو یه درایو دیگه نصب کردم نه درایوی که فایلم بود ویندوز تو درایو c ولی درایوی که فایل توش بود و فرمت کردم d بوده الانم فایلو پیدا کردم سیو کردم عینا مثل قبله فقط در اجرا خطا میده

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •