تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: باتری و هارد لپ تاپ 5010 (خیلی فوری)

در آغاز فعالیت hami.jordan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض باتری و هارد لپ تاپ 5010 (خیلی فوری)

یه لپ تاپ 5010 دارم که حدودا دو هفته پیش بعداز حدود 13 ساعت روشن موندن خراب شدش و بالا نیومد. موقع ویندوز عوض کردن هم پیغام صفحه ی آبی پررنگ می آد رو آوردش. خلاصه ویندوز عوض نشد. بعد از بردنش به یه شرکت کامپیوتری ، بعد از یه بار ویندوز عوض کردن گفتش درست شده و بعد از یه دقیقه دوباره زنگ زد و گفت خاموش شد. به ما گفتش هاردش سوخته. باید عوض بشه. هارد رو عوض کردش. ازش پرسیدیم که میشه هارد سوخته رو فایل هاش رو بازیابی کرد ؟ گفتش آره . با یه کابل sata میشه مطالب بازیابی بشن.
    حالا می خوام بدونم که آیا هارد سوخته به همین راحتی مگه می شه بازیابیش کرد یا نه ؟!... یه مشکل دیگه هم که پیش اومده اینه که بعد از اون روز و آوردن لپ تاپ به خونه باتری لپ تاپ همش پیغام این رو که باتری باید عوض بشه می ده . شماره سریال باتری رو که با شماره سریال جای باتری مقایسه کردیم شماره ها با هم نمی خوندش. می خوام بدونم هر دو شماره سریال باید یکی باشه دیگه ؟ آره یا نه ؟!
    ... و اینکه هاردسوخته ای که به من داده مارکش توشیبا هستش. در صورتی که لپ تاپ من dell هستش.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه لپ تاپ 5010 دارم که حدودا دو هفته پیش بعداز حدود 13 ساعت روشن موندن خراب شدش و بالا نیومد. موقع ویندوز عوض کردن هم پیغام صفحه ی آبی پررنگ می آد رو آوردش. خلاصه ویندوز عوض نشد. بعد از بردنش به یه شرکت کامپیوتری ، بعد از یه بار ویندوز عوض کردن گفتش درست شده و بعد از یه دقیقه دوباره زنگ زد و گفت خاموش شد. به ما گفتش هاردش سوخته. باید عوض بشه. هارد رو عوض کردش. ازش پرسیدیم که میشه هارد سوخته رو فایل هاش رو بازیابی کرد ؟ گفتش آره . با یه کابل sata میشه مطالب بازیابی بشن.
    حالا می خوام بدونم که آیا هارد سوخته به همین راحتی مگه می شه بازیابیش کرد یا نه ؟!... یه مشکل دیگه هم که پیش اومده اینه که بعد از اون روز و آوردن لپ تاپ به خونه باتری لپ تاپ همش پیغام این رو که باتری باید عوض بشه می ده . شماره سریال باتری رو که با شماره سریال جای باتری مقایسه کردیم شماره ها با هم نمی خوندش. می خوام بدونم هر دو شماره سریال باید یکی باشه دیگه ؟ آره یا نه ؟!
    ... و اینکه هاردسوخته ای که به من داده مارکش توشیبا هستش. در صورتی که لپ تاپ من dell هستش.
    دوست من ....
    سوختن هارد اونم لب تاب خیلی بعیده با توجه به اینکه گفته با کابل SATA قابل بازیابیه.اگر سوخته پس بازیابی چیه؟
    ممکنه هارد شما بدسکتور گرفته باشه اونم از نوع سخت افزاری (نوع نرم افزاری قابل درست شدنه)
    ضمنا خاموش شد یعنی چی؟هارد خراب بشه لب تاب خاموش نمیشه.....
    پس ممکنه باطری شما خراب شده باشه.اصولا سریال باطری ولب تاب یکیه مگر درمواردی....
    واینکه گفتی هارد توشیباست.درسته هارد لبتاب بنام دل وجود نداره.معمولا شرکتهایی مثل فوجیتسو توشیباو وسترن یا سیگیت و .....هارد لب تاب ها رو تامین می کنند.

3. این کاربر از mehrdad8086 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •