تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 32 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 317

نام تاپيک: اخبار و مباحث مربوط به قوانین و جرایم راهنمایی و رانندگی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

به هر حال دوست من برخی از مامورین تو کارشون دقیق هستن امکان داره شما اگر 121 هم میرفتین جریمه میشدین چهون در هر حال سرعت مجاز 110 بوده طبق قانون و اون مامور هم درست کارش رو انجام داده
    البته اینجور موارد رو کم پیش میاد جریمه کنن اما خوب کار طبق قانون بوده.
    آخه 13 تا چیه به خدا. مثلا خیر سرمون جوونیم یه مقدار باید هیجان بدیم به این رانندگی
    آخه همش 110 تا بری خوابت میگیره باید یه مقدار بالا و پایین کنی تا این خوابه بپره
    تا 10 تا رو معمولا زیر سیبیلی رد میکنن ولی 10 تا بشه یازده تا دیگه نه من خودم اتوبان قم-تهران همیشه 128 129 130 تا میرم ولی تا حالا جریمه نشدم ولی دوستم 135 تا رفته بود قشنگ عوارضی جلوشو گرفتن 20 تومن براش نوشت (اون موقع که جریمه سرعت 20 تومن بود)
    این که 40 تومن نوشت بی انصاف
    ولی من تهران با 160 تا هم رفتم البته جلوی دوربین ها همش سرعت رو پایین میاوردم
    ولی هیچی برام خلافی نیومد

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

منو تو تاریخ 91 5 25 20هزارتومان جریمه کرده اند ولی بعد از اون یه ماه بعد خلافی گرفتم وپرداخت کرده ام ولی هنوز اون جریمه برام ثبت نشده ولی برگ جریمه هنوز دستمه چی کار کنم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

منو تو تاریخ 91 5 25 20هزارتومان جریمه کرده اند ولی بعد از اون یه ماه بعد خلافی گرفتم وپرداخت کرده ام ولی هنوز اون جریمه برام ثبت نشده ولی برگ جریمه هنوز دستمه چی کار کنم؟
    تو خلافی اینقدر زود که نمیاد
    باید یه مدت بگذره تا بیاد
    شما برو پرداخت کن خیالت تخت
    اینا چیزی رو از قلم نمیندازن

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

نه آقا پرداخت نکن اون دیگه وارد نشده . مثل من 21/7/91 من 100 جریمه شدم . هنوز نیومده تو خلافی . جریمه نهایتا 10 روزه میاد تو خلافی
    نهایش اینه که بره تو خلافی شمام بریا اعتراض بزنی مبلغ دو برابر شدش نصف میشه دوباره

5. این کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

محدودیت‌های ترافیکی جمعه 17 آذرماه جاده‌های کشور اعلام شد

عصرخودرو : رئیس مرکز کنترل و فرماندهی پلیس راه از محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمالی کشور در روز جمعه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» به نقل از فارس، سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل و فرماندهی پلیس راه گفت: تردد در محور چالوس از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد از ساعت 12 ممنوع و از ساعت 15 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه صورت می‌گیرد. وی ادامه داد: تردد در محور هراز از رودهن منطقه مشا،‌ به سمت آمل از ساعت 12 ممنوع و از ساعت 13:30 تا 24 از آمل به سمت تهران به صورت یک‌طرفه است.
    سرهنگ سلبی تأکید کرد: در روز جمعه تردد موتور سیکلت و کامیون به جزء کامیون‌های حامل مواد سوختی یا فاسد شدنی در محورهای هراز، چالوس،‌ فیروزکوه ممنوع است.
    چهارشنبه 15 آذر 1391

7. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض نداشتن زنجیر چرخ خط قرمز پلیس در طرح زمستانی

سردار مومنی اعلام کرد؛
    نداشتن زنجیر چرخ خط قرمز پلیس در طرح زمستانی
    رئیس پلیس راهور گفت: نداشتن زنجیر چرخ در جاده‌های کوهستانی یکی از خط قرمزهای پلیس در طرح زمستانی است.
    به گزارش خبرنگار مهر، سردار دکتر اسکندر مومنی در حاشیه مراسم رزمایش آغاز طرح زمستانی که در پیست آبعلی برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح زمستانی در 27 استان و 111 گردنه برفگیر با حضور 200 هزار نفر از نیروهای امدادی، خدماتی، راهوران محله، فرهنگیاران ترافیک و بازرسان نامحسوس با افزایش 12 درصدی تجهیزات و نیروها اجرا می شود.
    وی ادامه داد: شعار اصلی ما در طرح زمستانی امسال حفظ ایمنی در جاده هاست چرا که در زمستان حجم سفرها کاهش اما مخاطرات آن افزایش می یابد. در سال گذشته نسبت به سال 88 هزار و 100 نفر در طرح زمستانی کمتر کشته شده اند و میانگین کشته ها 25 درصد کاهش یافته است.

وی از رانندگان خواست حتما تجهیزات ایمنی را به همراه داشته باشند و از سالم بودن خودرو به ویژه سیستم گرمایش، روشنایی و ترمز اطمینان حاصل کنند ضمن اینکه همیشه در جاده های زمستانی پوشش گرم و سوخت کافی به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راهور نداشتن زنجیر چرخ را خط قرمز پلیس در طرح زمستانی دانست و گفت: ماموران پلیس راه با کنترل خودروها از مبدا از تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ جلوگیری می کنند.

مومنی در پایان گفت: هموطنان می توانند در تماس با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی از وضعیت جاده ها باخبر شوند.

9. 2 کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

دوستان هزینه خلافی گرفتن تو پلیس +10 چقدره ؟ کسه دیگه ای رو میتونم همراه مدارک ماشین بفرستم برای گرفتن خلافی ؟ خودم بدجوری مریض شدم نمیتونم برم

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

دوستان هزینه خلافی گرفتن تو پلیس +10 چقدره ؟ کسه دیگه ای رو میتونم همراه مدارک ماشین بفرستم برای گرفتن خلافی ؟ خودم بدجوری مریض شدم نمیتونم برم
    ســـلام....
    چیز زیادی نمیشه یادم نیست درست فکر کنم 1500 تومن ...مهم هم نیست که کی میره فقط کارت ماشین باشه کافیه...
    اگه فقط میخوای بدونی چقدر خلافی داری و نمیخوای پرداخت کنی میتونی شماره 17 رقمی کارت ماشینت رو به 30005151 اسمس کنی تا 10 روز قبل رو برات میفرسته/

12. این کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اگر جریمه تسلیمی باشه میشه اعتراض زد به چه صورته ؟
    جریان اینکه چند روز پیش ساعت 6 بعد از ظهر من رو 50 تومن جریمه کردن با این عنوان که چراغ سمت شاگرد سوخته بود راهی داره اعتراض کنم ؟ چون 3 نمره منفی هم زده برام تو برگ جریمه .

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

اگر جریمه تسلیمی باشه میشه اعتراض زد به چه صورته ؟
    جریان اینکه چند روز پیش ساعت 6 بعد از ظهر من رو 50 تومن جریمه کردن با این عنوان که چراغ سمت شاگرد سوخته بود راهی داره اعتراض کنم ؟ چون 3 نمره منفی هم زده برام تو برگ جریمه .
    بله میشه اعتراض کرد از طریق دفاتر پلیش +10 باید شروع کنی تا شورای حل اختلاف.
    چند مرحله داره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •