تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکلی عجیب با هندزفری jabra stone2

داره خودمونی میشه mr_mi9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض مشکلی عجیب با هندزفری jabra stone2

درود بر همه دوستان

یک هفته پیش یک هندزفری بلوتوث جبرا استون 2 از یکی از سایتهای فروش کالاهای الکترونیکی معروف خریدم.
    رنگ این هندزفری سفید رنگ بود و اولین گمان برای تقلبی بودن این محصول در ذهنم رقم خورد.چون با مراجعه به سایت اصلی دیدم فقط در یک رنگ سیاه چرمی و سیاه ساده موجود است.

بعد از این جبرا را در شارز زده و با موبایلم که nokia e66 ست کردم.کیفیت صدا عالی و برد این بلوتوث بسیار خوب و همه آن ویژگی هایی که برایش ذکر شده بود صحیح است.بعد تصمیم گرفتم ویژگی دیگری برای این گوشی آمده بود تست کنم که تماس با دو دستگاه بود.ولی هیچ موبایل یا کامپیوتر یا لپ تاپ دیگری اسم این هندزفری را پیدا نمیکرد و فقط نوکیا بود که این اسم را سریع پیدت میکرد.

بعد خواستم روی یک موبایل سامسونگ که داشتم این را تست کنم ولی باز هم اسم جبرا پیدا نشد!

داشتم سامسونگ را با نوکیا کانکت میدادم و بعد قطع کردم دیدم کلا ارتباط جبرا با نوکیا هم قطع شد و الان عملا هیچ سیستم بلوتوث داری جبرا را پیدا نمیکند !!!!!!!!!!!!!

سوال هایی که مطرح است :
    1-آیا جبرا تقلبی بوده است؟
    2- آیا جبرا به علت pair شدن با نوکیا دیگر بلوتوث دیگری را به رسمیت نمیشناسد؟

من کاتالوگ کامل انگلیسی را هم دانلود کردم خواندم ولی بازهم هیچ موبایلی جبرا رو نمیشناسه؟!

امکان داره جبرا مثل موبایل لیست داخلی داشته باشه که پر بشه و باید خالیش کرد و چطوری؟!

داره خودمونی میشه mr_mi9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

الان 5 سال اینجام هر بار هم سوال میپرسم بعد از یه مدت خودم میام جوابش رو میدم.

مشکل از اینجا بود که محض روشن کردن دستگاه باید چند ثانیه کلید روشن و خاموش رو میگرفتی تا چراغ بلوتوث شروع به چشمک زدن متمادی کنه و بعدش داخل هندزفری اعلام کنه که اماده ست شدن هست. به همین سادگی !

3. این کاربر از mr_mi9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mm1348's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام عزیز
    درکل هنذفری شما تقلبی هست چون استون 2 اصلا سفید نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

الان 5 سال اینجام هر بار هم سوال میپرسم بعد از یه مدت خودم میام جوابش رو میدم.

مشکل از اینجا بود که محض روشن کردن دستگاه باید چند ثانیه کلید روشن و خاموش رو میگرفتی تا چراغ بلوتوث شروع به چشمک زدن متمادی کنه و بعدش داخل هندزفری اعلام کنه که اماده ست شدن هست. به همین سادگی !
    دیر دیدم پیامتو و الا بلد بودم راهش همینه که گفتی
    راستی شما هنگام استفاده احساس نمی کنی که سوت میزنه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •