تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: کلوپ طرفداران لپتاپ شیک و قدرتمند HP DV6 6180se

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

عجب که این طور اما مگه میشه که یه لپ تاپ با یه مدل گرافیک 1گیگ و 2 گیگ داشته باشه تازه هر دو ati 6770 هستند
    چرا نمی شه!سری های قدیمی رم 1gb داشتند.بعد Hp تصمیم گرفته به amd بگه 2gb بزنه.چیز عجیبی نیست!
    مطمئن باش 3-4 فریم هم تو بازی تاثیر نداره.اصلا رم به پردازش بازی ربط نداره.ولی مثلا پهنای باند ddr5 خیلی بیشتر از ddr3 هست و سرعت انتقال دیتاش به مراتب بیشتره.همین 1gb کافیه.مگه اینکه در سالهای آینده نیاز به رم بیشتر تو بازیها پیدا بشه کع البته فکر نمی کنم تو این چند سال بشه

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

بچه ها یه مشکل
    جدیدا وقتی لپتاپ زیاد روشن میمونه (واسه دانلود) مثلا حدوده 8,9 ساعت یهو دچار مشکل میشه مثلا فنش با دور کند شروع به کار میکنه و خاموش نمیشه و یا تسک منیجرش دیگه کار نمیکنه (کلا یه جورایی هنگ میکنه ) و حتی خاموش هم نمیشه و مجبور میشم با دکمه پاور خاموشش کنم
    باید چیکار کرد؟؟

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

چند روز پیش این لپ تاپ رو با گرافیک 6790 دیدم به قیمت 1500
    این گرافیک قویتر از 6770 هستش ؟

داره خودمونی میشه rasoly65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

6790 نداریم اون مدل 6490 هست که اشتباه تایپ شده
    احتمالا شما تو صفحه اول سایت مهتاب لب تاب دیدین

داره خودمونی میشه Prince.Kourosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    Tehran

12

چند روز پیش این لپ تاپ رو با گرافیک 6790 دیدم به قیمت 1500
    این گرافیک قویتر از 6770 هستش ؟
    6790 هنوز رو لپتاپ نیومده من جایی ندیدم احتمالا همینه که دوستمون گفت یعنی 6490 ولی اگه میخوای بین 555 و 6770 یکی رو انتخاب کنی به نظرم 635 رو انتخاب کن که از هردوتاش قویتره هم ایسوس این کارت گرافیک و داره هم ام اس ایولی اگه لپتاپ دیگه ای مدنظرت هست بگو ما اینجا بررسی میکنیمایشالا موفق باشی

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

بچه ها یه مشکل
    جدیدا وقتی لپتاپ زیاد روشن میمونه (واسه دانلود) مثلا حدوده 8,9 ساعت یهو دچار مشکل میشه مثلا فنش با دور کند شروع به کار میکنه و خاموش نمیشه و یا تسک منیجرش دیگه کار نمیکنه (کلا یه جورایی هنگ میکنه ) و حتی خاموش هم نمیشه و مجبور میشم با دکمه پاور خاموشش کنم
    باید چیکار کرد؟؟
    لپ تاپتون چه مدلیه؟؟ کی خریدیش؟ روی چه کارت گرافیکی تنظیم کردی و داری دانلود میکنی؟؟اگه بگی ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

برای اینکه وقتی درحالت کار معمولی با دسکتاپ کارت گرافیک روی اینتل باشه توی قسمت تنظیم چه تنظیمی باید انجام بدم؟

داره خودمونی میشه Prince.Kourosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    Tehran

12

برای اینکه وقتی درحالت کار معمولی با دسکتاپ کارت گرافیک روی اینتل باشه توی قسمت تنظیم چه تنظیمی باید انجام بدم؟

از اونجایی که اینتل گرافیک زیاد قویی نیس به درد بازی نمیخوره اصلا و تنطیمات خاصی رو لازم نداه اما شما میتونید برای تنطیمات رنگ دسکتاپ روی دسکتاپ راست کلیک کنی و گزینه graphics properties رو انتخاب کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از اونجایی که اینتل گرافیک زیاد قویی نیس به درد بازی نمیخوره اصلا و تنطیمات خاصی رو لازم نداه اما شما میتونید برای تنطیمات رنگ دسکتاپ روی دسکتاپ راست کلیک کنی و گزینه graphics properties رو انتخاب کنی
    منظورم این بود چه تنظیمی باید انجام بدم توی قسمت سوییچ کارت گرافیک که در حالت معمولی کار با لپتاپ مثل دانلود موسیقی و.. از کارت اینتل استفاده کنه و از amd استفاده نکنه .

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

شما می تونید اون تیک رو تو قسمت right click>configure switchable graphic بذارید که وقتی که با باتری هستید با Intel کار کنه.هر وقت هم بخواید از اینتل استفاده کنه کافیه از همونجا رو power-saving gpu کلیک کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan ghobadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض مشورت و درخواست کمک از اساتید

دوستان سلام

بین hp4530 (core i5, hdd 640, ram 4, vga 1024) 1
    و
    hp pavilon 6180 ( corei 7 ,hdd 750, ram 6, vga 2048)2

از نظر دما کدوم بهتر هستن؟ من الان 4530 دارم و واقعا از کنترل دمای دستگاهم راضی هستم. اما میخوام عوض کنم
    بالا نرفتن دما خیلی واسم اهمیت داره
    6180 آره یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •