تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 15 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 141

نام تاپيک: پرینتر Epson P50

داره خودمونی میشه louxman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خواهش می کنم، وظیفه بود.

دستگاه چی هست؟
    خوابیده بوده؟
    دستگاهم پی 50
    تقریبا نه 5 روز بود پرینت نگرفته بودم

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان یه مشکلی واسم پیش اومده
    من وقتی نازل چک میکنم از رنگ قرمز و ابی نصف خط رو نمی اندازه چقدر هم هد کلین میکنم ییفایده هست الان باید چیکار کنم
    دستگاهم پی 50
    تقریبا نه 5 روز بود پرینت نگرفته بودم
    به این روش هواگیری کنید:

و بعد مجدد هدکلین کنید. و نازل چک بگیرید.

آیا همیشه یه خطوط خاص وجود نداره،‌یا جاشون عوض میشه؟

ممنونم

3. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه louxman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من به همین روش هواگیری می کنم
    نه دو تا از نازل ها یعنی از اون خطوط ریز ثابتند ولی بقیه عوض میشه

گاهی رنگ ها کنار هم با هم قاطی هم میشن یعنی مثلا دو تا از خط های زرد رو سیاه میدنه بعد هدکلین درست میشه
    باتشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من به همین روش هواگیری می کنم
    نه دو تا از نازل ها یعنی از اون خطوط ریز ثابتند ولی بقیه عوض میشه

گاهی رنگ ها کنار هم با هم قاطی هم میشن یعنی مثلا دو تا از خط های زرد رو سیاه میدنه بعد هدکلین درست میشه
    باتشکر
    ببینید، اگر خطوطی که موجود نیستن (همون خطوط ریزی که از دور مورب دیده میشن اما افقی هستن) ثابت باشن و با هد کلین موجود نشن، (و کارتریج هوا نداشته باشه) معنیش اینه که اون نازل ها گرفته شدن.
    بنابراین به روش زیر باید رفع گرفتگی بشن (البته ممکنه موفقیت آمیز نباشه)

مشکل دوم هم که گفتید مهم نیست.
    موفق باشید

پروفشنال ehsan_old's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقای m_2t_ab

2 تا سوال

اول اینکه وقتی میخوام مشکی پر بگیرم، تو یه محدوده مثلاً 2 در 2 سانتیمتر، کاملاً مشکی گرفته میشه (CMYK همگی 100) ولی وقتی یه حجم زیادی از صفحه باید مشکی گرفته بشه، یکم به بوری میزنه. اصلاً چرا این اتفاق میافته و راه حلش چیه؟

سوال بعدیم اینه که پرینترم مدتیه خطهای افقی روی کاغذ میندازه که البته وقتی کیفیت پرینت رو Photo یا Best Photo میذارم، وضعیت خیلی بهتر میشه و حتی تو کاغذ گلاسه تقریباً به صفر میرسه. بار ها Head Clean کردم ولی فایده ای نداشته. چه کار میشه کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

سلام
    من یه سئوال داشتم آیا شما از نرم افزار ریست این پرینتر p50 تا حالا استفاده کردید یا نه اگر استفاده کرده اید اسمش چیه تو ایجا شهرستان ما نمیدونم از زرنگیشونه یا راست میگن میگن که این نرم افزاری که تو داری یا تو اینترنت هستند پرینتر رو بکل خراب میکنن و تقلبی هستن میخواستم مطمعن بشم .
    من یه نرم افزار دارم ظاهرا اسمش اینهAdjProg و یه عکس هم از محیط و صفحه اول نرم افزار میزارم.
    در ضمن اینم بگم میدونم از این نرم افزار چگونه استفاده کنم به به کدوم قسمتش برم ولی تا حالا امتحانش نکردم.[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by amir ghayour; 22-02-2013 at 20:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    مشکل من با این پرینتر اینه که عکسها رنگ آبی بیشتره
    بعنی باید یه کاری کنم که آبی بودنش کم بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    میشه لطف کنی و بگی از مخزن یا کارتریج قابل شارژ جوهر استفاده میکنی یا کارتریج اورجینال اگه از مخزن یا کارتریج قابل شارژ استفاده میکنی جوهر مورد استفاده چیه و اینکه از قبل با همین جوهر اینطوری بوده یا بعد تعویض جوهر اینطوری شده تا دقیق تر بشه راهنمایی کرد ولی شما بهتره یه تستی بکنی ببینی با مودهای مختلف کاغذ چاپ تو تنظیمات چاپگر کدوم بهتر میزنه شایدم به کل مشکل حل بشه من خودم به شخصه تو مودهای مختلف چاپ متفاوت هم میگیرم و با جوهر من کاغذ گلاسه خالی بهترین تنظیم رنگ رو میده و زیاد مهم نیست کاغذ شما چی باشه شما هم امتحان کن ببین کدوم مود کاغذ بهترین تنظیمات چاپ رو میده. موفق باشی.

10. این کاربر از amir ghayour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

آقای m_2t_ab

2 تا سوال

اول اینکه وقتی میخوام مشکی پر بگیرم، تو یه محدوده مثلاً 2 در 2 سانتیمتر، کاملاً مشکی گرفته میشه (CMYK همگی 100) ولی وقتی یه حجم زیادی از صفحه باید مشکی گرفته بشه، یکم به بوری میزنه. اصلاً چرا این اتفاق میافته و راه حلش چیه؟

سوال بعدیم اینه که پرینترم مدتیه خطهای افقی روی کاغذ میندازه که البته وقتی کیفیت پرینت رو Photo یا Best Photo میذارم، وضعیت خیلی بهتر میشه و حتی تو کاغذ گلاسه تقریباً به صفر میرسه. بار ها Head Clean کردم ولی فایده ای نداشته. چه کار میشه کرد؟
    سلام دوست عزیز
    دقیقا متوجه منظورتون از سوال اول نشدم،‌بی زحمت یه نمونه چاپ قرار بدید.

در مورد دوم احتمال گرفتگی نازل ها وجود داره. نازل چک کامل نیست؟ درسته؟
    این روش می تونه مشکل رو حل کنه:

موفق باشید
    سلام
    من یه سئوال داشتم آیا شما از نرم افزار ریست این پرینتر p50 تا حالا استفاده کردید یا نه اگر استفاده کرده اید اسمش چیه تو ایجا شهرستان ما نمیدونم از زرنگیشونه یا راست میگن میگن که این نرم افزاری که تو داری یا تو اینترنت هستند پرینتر رو بکل خراب میکنن و تقلبی هستن میخواستم مطمعن بشم .
    من یه نرم افزار دارم ظاهرا اسمش اینهAdjProg و یه عکس هم از محیط و صفحه اول نرم افزار میزارم.
    در ضمن اینم بگم میدونم از این نرم افزار چگونه استفاده کنم به به کدوم قسمتش برم ولی تا حالا امتحانش نکردم.[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    خیر، تقلبی وجود نداره. اونا برای اینکه شما از نرم افزار استفاده نکنید این حرف رو می زنن. اسمش هم همونی هست که فرمودید.
    فقط یه توصیه بسیار بسیار مهم:
    شرکت اپسون آزار نداشت که دستگاه رو طوری طراحی کنه که بعد از یه مقدار کارکرد نیاز به ریست داشته باشه. این ریست طراحی شده تا در بازه های زمانی خاص و بسته به مقدار چاپ، دستگاه مورد سرویس قرار بگیره و برخی قطعاتش عوض بشن.
    حتما و حتما اگر در کار این دستگاه تجربه و مهارت ندارید که خودتون بتونید سرویس های دوره ای رو انجام بدید، این کار رو به متخصصان امر واگذار کنید.
    ممنونم
    سلام خسته نباشید
    میشه لطف کنی و بگی از مخزن یا کارتریج قابل شارژ جوهر استفاده میکنی یا کارتریج اورجینال اگه از مخزن یا کارتریج قابل شارژ استفاده میکنی جوهر مورد استفاده چیه و اینکه از قبل با همین جوهر اینطوری بوده یا بعد تعویض جوهر اینطوری شده تا دقیق تر بشه راهنمایی کرد ولی شما بهتره یه تستی بکنی ببینی با مودهای مختلف کاغذ چاپ تو تنظیمات چاپگر کدوم بهتر میزنه شایدم به کل مشکل حل بشه من خودم به شخصه تو مودهای مختلف چاپ متفاوت هم میگیرم و با جوهر من کاغذ گلاسه خالی بهترین تنظیم رنگ رو میده و زیاد مهم نیست کاغذ شما چی باشه شما هم امتحان کن ببین کدوم مود کاغذ بهترین تنظیمات چاپ رو میده. موفق باشی.
    ضمن تشکر از دوست عزیزم بایت پاسخ خوبشون،
    بله این مشکل از جوهر هم میتونه باشه و از کاغذ هم می تونه باشه و از تنظیمات هم می تونه باشه!!!
    خلاصه عامل زیاد داره.
    بهترین راه اینه که با آزمون وخطا بهترین تنظیمات رو پیدا کنید و با نرم افزار های خاص مثل فتوشاپ و ... رنگ ها رو به صورت مطلوب تغییر بدید.
    موفق باشید

12. 3 کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ehsan_old's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای هد کلین کردن با محلول هد بازکن باید برم کارتریج قابل شارژ بخرم؟ (قیمتش چقدره؟)

یا مقرون به صرفه هست بدم بیرون انجام بدن؟

صفحه 6 از 15 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •