تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 15 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 141

نام تاپيک: پرینتر Epson P50

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

دوست عزیر
    این قسمت به این معنی هست که فتوشاپ به جای استفاده از پروفایل خود پرینتر، از پروفایل خودش برای رنگ ها استفاده کنه.
    در واقغ این صفحه تنظیمات مربوط به فتوشاپ هست و نه پرینتر.
    این دقیقا به این معنی هست که پرینتر شما کالیبره نیست. (درواقع پروفایل ICC اون کالیبره نیست.)
    با تهیه پروفایل مناسب از اینترنت و ثبت اون در تنظیمات پرینتر این مشکل برای تمام نرم افزار ها حل میشه.
    موفق باشید
    سلام
    حق با شماست منم همچین نظری دارم راستی میشه راهنمایی کنید که از کجا و چطوری این پروفایلها رو پیدا و چگونه اون رو در تنظیمات پرینتر ثبت کنم.
    با تشکر

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    حق با شماست منم همچین نظری دارم راستی میشه راهنمایی کنید که از کجا و چطوری این پروفایلها رو پیدا و چگونه اون رو در تنظیمات پرینتر ثبت کنم.
    با تشکر
    من تا به حال این کار رو انجام ندادم، اما اگر بگردید، حتما به نتایج خوبی می رسید،
    خوندن این تاپیک ها هم خالی از لطف نیست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

3. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

با سلام دوباره
    من متوجه شدم مشکل من رنگ مشکی یا سیاه نیست بلکه رنگهای مابین سیاه و سفید یا همون دامنه های رنگ خاکستری هست که به رنگ سبز با دامنه های متفاوت چاپ میشد و قسمت کمی از این دامنه های رنگ خاکستری رو درست چاپ میکرد بعد کمی برسی متوجه شدم این تنظیمات که قبلا گفتم اصلا خوب نیست ولی تو چاپ سی دی وقعا عالیه بجز رنگ سبزش بگذریم. و در حقیقت به نوعی ماسمالی میکنه و نه تنها بهتر نمیشه بعضی جاها بدتر هم میشه و به این شکل مشکل حل نمیشه که پرینتر بجای اینکه رنگ رو اصلاح کنه تعدادی از دامنه ها رو که به رنگ سبز چاپ میکرد با رنگ سیاه خالص جایگزین میکرد که میدونید یعنی چه و در نتیجه باز هم مشکل به شکل دیگری نمود پیدا میکرد و خوب دوباره شروع کردم به تست تنظیمات متفاوت که به نتیجه خیلی بهتری رسیدم و میتونم بگم تا 99 درصد مشکل حل شد و و با این تنظیمات جدید درصد خیلی کمی که مشکل داریم به جای رنگ سبز، زمینه خیلی کم رنگی از رنگ بنفش رو داره که دیگه به چشم نمیزنه و بسیار قابل قبول تر میباشد خوب برای اینکه تنظیمات رو انجام بدید باید برگردیم و تنظیمات رو به جای فتوشاپ به دست پرینتر داده و داخل تنظیمات پرینتر قسمتهایی رو که تو عکس میزارم رو تنظیم کنید نتیجه واقعا متفاوت خواهد بود.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by amir ghayour; 16-09-2012 at 12:17.

5. این کاربر از amir ghayour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamid_m6070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدا

پيش فرض

سلام
    من چند وقت پرینتر p50 خریدم از همون اول که تانک رو نصب کردم در چاپ ردیف اول عکس های 3*4 که چاپ می کنم رنگ های مختلف می زنه و به ردیف های بعدی می ره درست می شه
    در پرینتر صفحه بعدش دوباره همین کار رو انجام می ده البته هد کلین کردم یکی دو بار انجام دادم ولی درست نشده
    البته در موقعه چاپ دور عکس ها رو هم که زمینه سفید هست زنگ می پاشه
    این مشکل برای تانک یا برای هد خود پرینتر هست ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    من چند وقت پرینتر p50 خریدم از همون اول که تانک رو نصب کردم در چاپ ردیف اول عکس های 3*4 که چاپ می کنم رنگ های مختلف می زنه و به ردیف های بعدی می ره درست می شه
    در پرینتر صفحه بعدش دوباره همین کار رو انجام می ده البته هد کلین کردم یکی دو بار انجام دادم ولی درست نشده
    البته در موقعه چاپ دور عکس ها رو هم که زمینه سفید هست زنگ می پاشه
    این مشکل برای تانک یا برای هد خود پرینتر هست ؟
    لطفا از نمونه چاپ و نمونه نازل چک اسکن کنید و اینجا بذارید
    ممنونم

داره خودمونی میشه hamid_m6070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدا

پيش فرض

سلام
    من یه مشکل دیگه هم برخورد کردم اسکنر که از اون استفاده می کردم از کار افتاد .
    مشکل توی این تایپیک مطرح کردم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمونه چاپ نازل رو چک کردم تمام خط ها درسته و کامل است .
    در مورد نمونه چاپ باید کمی صبر کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    من یه مشکل دیگه هم برخورد کردم اسکنر که از اون استفاده می کردم از کار افتاد .
    مشکل توی این تایپیک مطرح کردم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمونه چاپ نازل رو چک کردم تمام خط ها درسته و کامل است .
    در مورد نمونه چاپ باید کمی صبر کنید
    الان شما دوتا پرینت دارید؟
    یک کانن و یکی اپسون؟
    هر دو مشکل دار؟!!!!!
    منتظر نمونه چاپ هستم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان اگر مشکلی در مورد پرینتر اپسون p50 دارید یا احتیاج به برنامه ریست اون دارید میتونید از راهنمائی های سایت فتوبهمن استفاده کنید.

11. این کاربر از jalalrm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

سلام
    من دوباره به یه مشکلی برخورد کردم و فکر میکنم یکی یا تعدادی از رنگهای پرینتر فاسد شده قضیه از این قراره که وقتی عکسی رو پرینت میکنم تا یه ربع اول عکس رنگهاش درست هستند ولی بعد یه ربع یه تعداد از رنگهای محدوده سیاه تا خاکستری تغییر رنگ میدن و تبدیل به بنفش میشن میخواستم بدونم نظر اساتید چیه و احتمالا اگه رنگ فاسد شده کدوم رنگ میتونه باشه یا باید همش رو عوض کنم یا دلیل دیگه ای داره.
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    من دوباره به یه مشکلی برخورد کردم و فکر میکنم یکی یا تعدادی از رنگهای پرینتر فاسد شده قضیه از این قراره که وقتی عکسی رو پرینت میکنم تا یه ربع اول عکس رنگهاش درست هستند ولی بعد یه ربع یه تعداد از رنگهای محدوده سیاه تا خاکستری تغییر رنگ میدن و تبدیل به بنفش میشن میخواستم بدونم نظر اساتید چیه و احتمالا اگه رنگ فاسد شده کدوم رنگ میتونه باشه یا باید همش رو عوض کنم یا دلیل دیگه ای داره.
    با تشکر
    احتمالا اون تغییر رنگ در زمانی هست که رنگ ها کاملا خشک میشن.
    اول نوع کاغذ رو عوض کنید و اگر مشکل رفع نشد همه رنگ ها رو باید عوض کنید.
    موفق باشید

14. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •