تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 15 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 141

نام تاپيک: پرینتر Epson P50

اگه نباشه جاش خالی می مونه kaveh123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام
    من یک پرینتر پی 50 خریدم و با کارتریج کار میکنم و هفته ای دو سه تا چاپ بیشتر ندارم.
    از اول که چاپ را شروع کردم چون کارم جدی نبود با کیفیت پائین کارها مو چاپ کردم و لی بعد از دو هفته یک کار خوب داشتم و وقتی با کیفیت خوب چاپ کردم واقعا عالی جواب داد.
    حالا با گذشت دو روز هر کاری میکنم دیگه نمیتونم یک چاپ واقعا خوب ازش بگیرم. رنگها کدر است و خیلی کم رنگ. لطفا کمک کنید..
    با تشکر ... کاوه

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام
    من یک پرینتر پی 50 خریدم و با کارتریج کار میکنم و هفته ای دو سه تا چاپ بیشتر ندارم.
    از اول که چاپ را شروع کردم چون کارم جدی نبود با کیفیت پائین کارها مو چاپ کردم و لی بعد از دو هفته یک کار خوب داشتم و وقتی با کیفیت خوب چاپ کردم واقعا عالی جواب داد.
    حالا با گذشت دو روز هر کاری میکنم دیگه نمیتونم یک چاپ واقعا خوب ازش بگیرم. رنگها کدر است و خیلی کم رنگ. لطفا کمک کنید..
    با تشکر ... کاوه
    نازل چک بگیرید ببینید کامل می زنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

با سلام
    یه مشکل عجیب من با این پریتر دارم که نمیدونم علتش چیه و چرا . پرینتر تازه و نو هستش و مشکل خاصی نداره و هر جور عکسی رو به جز عکسهایی که با انواع دوربین با پس زمینه سیاه گرفته باشین رو درست چاپ میکنه حتی اگه عکسهای دیگه پس زمینه سیاه داشته باشن فقط با چاپ پس زمینه سیاه تو عکسهایی که با دوربینهای دیجیتال گرفته باشین مشکل داره با اینکه تو کامپیوتر و غیره حتی خود دوربین سیاه دیده میشه ولی موقع چاپ پس زمینه به جای اینکه سیاه باشه سبزه تیره چاپ میشه نمیدونم با این مشکل چیکار کنم انواع مودهای رنگی تو فتوشاپ رو هم انتخاب کردم ولی جواب نداد موندم چیکار کنم کسی میدونه چیکار باید بکنم.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام
    یه مشکل عجیب من با این پریتر دارم که نمیدونم علتش چیه و چرا . پرینتر تازه و نو هستش و مشکل خاصی نداره و هر جور عکسی رو به جز عکسهایی که با انواع دوربین با پس زمینه سیاه گرفته باشین رو درست چاپ میکنه حتی اگه عکسهای دیگه پس زمینه سیاه داشته باشن فقط با چاپ پس زمینه سیاه تو عکسهایی که با دوربینهای دیجیتال گرفته باشین مشکل داره با اینکه تو کامپیوتر و غیره حتی خود دوربین سیاه دیده میشه ولی موقع چاپ پس زمینه به جای اینکه سیاه باشه سبزه تیره چاپ میشه نمیدونم با این مشکل چیکار کنم انواع مودهای رنگی تو فتوشاپ رو هم انتخاب کردم ولی جواب نداد موندم چیکار کنم کسی میدونه چیکار باید بکنم.
    دقیقا متوجه نشدم، لطفا بیشتر توضیح بدید.
    اما اون چیزی که تو مانیتور می بینید لزوما اون چیزی نیست که چاپ میشه و دلیلش هم کالیبره نبودن مانیتور و پرینتر هست. بنابراین ممکنه اون زمینه سیاه که می گید، در واقع سیاه نباشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

پس چرا وقتی همون رو میدم بیرون چاپ میکنن این طوری نمیشه و زمینه کاملا سیاه هست فقط تو این نوع چاپگر این مشکل هست برای یکی از دوستان رو هم امتحان کردم همینطوری شد و از کالیبره بودن مانیتور هم مطمعن هستم.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

پس چرا وقتی همون رو میدم بیرون چاپ میکنن این طوری نمیشه و زمینه کاملا سیاه هست فقط تو این نوع چاپگر این مشکل هست برای یکی از دوستان رو هم امتحان کردم همینطوری شد و از کالیبره بودن مانیتور هم مطمعن هستم.
    لطفا جزئیات بیشتری راجع به مشکل تون بگید
    آیا وقتی با نرم افزار مخصوص پرینتر چاپ می کنید هم این مشکل وجود داره؟
    آیا همه عکس ها رو اینطور چاپ می کنه یا فقط عکس های دوربین خاصی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

مشکل رو پیدا کردم و حل کردم مربوط به تنضیمات خروجی پرینت بود که در حالت دیفالت برای همه این مشکل بجود خواهد اومد.
    در جواب شما دوست عزیز من توضیحات کاملی رو بالا نوشتم نمیدونم چرا متوجه نشدید در هر صورت بله با هر نرم افزاری که چاپ میگرفتم این مشکل وجود داشت و اینکه فقط با عکسهای دوربینهای دیجیتالی مشکل داشت فرقی نمیکرد چه دوربینی باشه.
    یه عکس از تنظیمات خروجی پرینت فتوشاپ میزارم تا دوستان بر اساس اون تنظیمات مشکلشون رو حل کنن فقط ذقت کنن من اینجا از کاغذ مات استفاده کردم برای همینم نوع کاغذ رو مات گرفتم پس هر کس بنا بر نوع کاغذ این تنظیم رو عوض کنه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by amir ghayour; 08-09-2012 at 22:18.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

مشکل رو پیدا کردم و حل کردم مربوط به تنضیمات خروجی پرینت بود که در حالت دیفالت برای همه این مشکل بجود خواهد اومد.
    در جواب شما دوست عزیز من توضیحات کاملی رو بالا نوشتم نمیدونم چرا متوجه نشدید در هر صورت بله با هر نرم افزاری که چاپ میگرفتم این مشکل وجود داشت و اینکه فقط با عکسهای دوربینهای دیجیتالی مشکل داشت فرقی نمیکرد چه دوربینی باشه.
    یه عکس از تنظیمات خروجی پرینت فتوشاپ میزارم تا دوستان بر اساس اون تنظیمات مشکلشون رو حل کنن فقط ذقت کنن من اینجا از کاغذ مات استفاده کردم برای همینم نوع کاغذ رو مات گرفتم پس هر کس بنا بر نوع کاغذ این تنظیم رو عوض کنه.
    خیلی خوشحالم که مشکل تون حل شد اما لینکتون ناقص نشون داده میشه. وسطش یه فاصله بذارید که سایت ناقصش نکنه.
    کنجکاو شدم ببینم مشکل از کجا بوده.
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

جالبه سایتی که توش عکس رو آپلود کردم رو اینجا خودش به نوعی فیلتر میکنه چرا نمیدونم از دوباره یه جای دیگه آپلود میکنم.ظاهرا باید تنظیمات رو البته فقط تو فتوشاپ میشه اینکارو کرد تو خروجی هنگام پرینت گرفتن به دست فتوشاپ بدین نه خود چاپگر چون درحالت دیفالت روی چاپگر هستش و باید بزارید روی فتوشاپ تا یه خروجی درست بده .
    Last edited by amir ghayour; 08-09-2012 at 22:31.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

جالبه سایتی که توش عکس رو آپلود کردم رو اینجا خودش به نوعی فیلتر میکنه چرا نمیدونم از دوباره یه جای دیگه آپلود میکنم.ظاهرا باید تنظیمات رو البته فقط تو فتوشاپ میشه اینکارو کرد تو خروجی هنگام پرینت گرفتن به دست فتوشاپ بدین نه خود چاپگر چون درحالت دیفالت روی چاپگر هستش و باید بزارید روی فتوشاپ تا یه خروجی درست بده .
    دوست عزیر
    این قسمت به این معنی هست که فتوشاپ به جای استفاده از پروفایل خود پرینتر، از پروفایل خودش برای رنگ ها استفاده کنه.
    در واقغ این صفحه تنظیمات مربوط به فتوشاپ هست و نه پرینتر.
    این دقیقا به این معنی هست که پرینتر شما کالیبره نیست. (درواقع پروفایل ICC اون کالیبره نیست.)
    با تهیه پروفایل مناسب از اینترنت و ثبت اون در تنظیمات پرینتر این مشکل برای تمام نرم افزار ها حل میشه.
    موفق باشید

11. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •