تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 15 اولاول ... 39101112131415 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 141

نام تاپيک: پرینتر Epson P50

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز میشه در مورد چاپ راهنماییم کنین؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه chubin009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و ور

پيش فرض

سلام
    من یه پرینتر جوهرافشان اپسون دارم تازگی دادمش تعمیر چون اصلا چاپ نمیکرد .220 تومن هزینه کردم براش. ولی بازم اذیت میکنه. الان یه چند تا برگ میزنم بعدش یه نازل چک میگیرم چند تا از خطوط مشکی رو نمیزنه. بعد هد کلین میکنم مشکی درست میشه آبی کمرنگ نصف و نیمه میشه . یعنی هد کلین میکنم رنگی که خراب میزده درست میشه رنگی که درست بوده خراب میشه . به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟
    در ضمن روش تانک نصبه . R295

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

سلام
    من یه پرینتر جوهرافشان اپسون دارم تازگی دادمش تعمیر چون اصلا چاپ نمیکرد .220 تومن هزینه کردم براش. ولی بازم اذیت میکنه. الان یه چند تا برگ میزنم بعدش یه نازل چک میگیرم چند تا از خطوط مشکی رو نمیزنه. بعد هد کلین میکنم مشکی درست میشه آبی کمرنگ نصف و نیمه میشه . یعنی هد کلین میکنم رنگی که خراب میزده درست میشه رنگی که درست بوده خراب میشه . به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟
    در ضمن روش تانک نصبه . R295
    سلام
    دوست عزیز شما بعد هر بار هد کلین باید پرینتر رو حداقل نیم ساعت به حال خودش رها کنید بعد نازل چک بگیرید تا نازل چک شما درست در بیاد این مورد کاملا تست شده و بارها در سایتهای مختلف در موردش صحبت شده من خودم هم به همین نتیجه رسیدم .
    موفق باشید

4. 2 کاربر از amir ghayour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kafi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

یا این مشکلاتی که برای این پرینتر بوجود اومده باز هم کسی از دوستان پیشنهاد میکنید که این پرینتر رو بخرم یا نه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

سلام

یا این مشکلاتی که برای این پرینتر بوجود اومده باز هم کسی از دوستان پیشنهاد میکنید که این پرینتر رو بخرم یا نه ؟
    دوست عزیز هر وسیله ای خرابی داره و مشکلات خاص خودش و مطمعن باشید این پرینتر در همتایان خودش کمترین خرابی رو داره و به قولی خرکار ترین پرینتر هستش پس نگران نباشید .

7. این کاربر از amir ghayour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    من یه پرینتر اپسون p 50 دارم تازگیا موقع نازل چک و یا چاپ عکس photo
    با کاغذ معمولی و کوتد چراغ paper jam روشن میشه
    و همینطور چراغ power (هر دو چشمک زن)
    ولی با گلاسه مشکل ندارم....
    یعنی دیگه با کاغذ کوتد نمیتونم photo پرینت کنم
    و باید text & image رو انتخاب کنم تا بشه پرینت بگیرم
    با تشکر
    Last edited by 3d mahdi; 21-02-2015 at 18:12.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    من یه p50 دارم ، نازل چک که میزنم نازل ها تمیزن، ولی وقتی عکس پرینت میگیرم یه مقدار تاره ، انکار هدهای پرینتر تنظیم نیست ، head Alignment هم انجام دادم ولی درست نشد و اینکه دقیق متوجه نشدم چطور باید موقعیت هدها رو تنظیم کرد!!! اگر کسی از دوستان میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام من نوار اینکود تی 50اپسون و سنسورهاشو لازم داشتم اگر کسی آدرسی بگه که ممنونش میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من پرینتر epson p50 دارم کارتریچ قابل بر روی آن نصب کرده ام یه مدتی باهاش کار می کردم مشکلی نداشت اما الان چند روزه خوب چاپ نمی کنه تا اینکه رنگ ها رو جدا چاپ کردم و دیدم که رنگ سیاه و زرد را صورتی کم رنگ می زنه .
    لطفاً راهنمایی کنید.
    متشکر

داره خودمونی میشه hamed473's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

سلام من پرینتر p50 دارم یه ساله دارم باهاش کار میکنم خیلی هم راضی هستم روزانه بصورت میانگین 6 تا کاغذ کلاسه
    اما چند روزیه باهاش مشکل دارم . بعد از ریست پرینتر با adj pro مخصوص t50 ریسیتش کردم ، الان سیستم پرینتر رو t50 شناسایی میکنه !!!
    تو پرینت عکس پرسنلی چهره ها رو قرمز میزنه نازل چکش هم عالیه و ایرادی نداره ، ضمنا یه جایی خود پرینتر داره به عنوان aligiment print اونجام رفتم یه پرینت گرفتم بعد اعداد مرحله بعد رو از روی پرینت گرفته شده تغییر دادم تو فتوشاپ هرچی رنگ زردو زیاد میکنم بازم هنگام پرینت رنگ صورت مایل به قرمزه !!! کلی با هویت عکاسیمون داره بازی میکنه !!!!
    دوستان باتجربه لطفا کمک کنید
    آیا راهی برای ریست فکتوریش دارم ؟؟؟ که همه تنظیماتی رو که تغییر دادم برگردند به حالت اولیه ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •