تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 32 اولاول ... 192526272829303132 آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 320

نام تاپيک: مشاوره برای خرید مانیتور

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

با سلام خدمت شما. بنده در نظر دارم این محصول رو بخرم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایا شما توصیه میکنید؟ با سپاس.
    سلام دوست عزیز.
    من ایکس ویژن داشتم. اصلا کیفیت تصویر جالبی نداره. برای کارهای گرافیکی و بازی و فیلم دیدن، زیاد نمیشه روی
    اون حساب کرد. بیشتر به درد وبگردی میخوره!

2. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    من ایکس ویژن داشتم. اصلا کیفیت تصویر جالبی نداره. برای کارهای گرافیکی و بازی و فیلم دیدن، زیاد نمیشه روی
    اون حساب کرد. بیشتر به درد وبگردی میخوره!
    لطفا بفرمایید با 200 هزار تومان الی 230 هزار تومان چه مانیتوری بخرم. با تشکر از شما.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

لطفا بفرمایید با 200 هزار تومان الی 230 هزار تومان چه مانیتوری بخرم. با تشکر از شما.
    کاربردتون چی هست؟؟؟

داره خودمونی میشه roozbeh99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان

به نظرتون از بین این دو تا سامسونگ کدوم رو بخرم :

S20A310X PLUS LED Monitor

or

S20H310B LED Monitor

مشخصات فنی هم اگر دوستان اطلاعاتی داشتن مثل پورتها ممنون میشم.

دوستان کسی نبود سوال ما رو جواب بده

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

کارهای معمول مثل اینترنت.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

راستش من امروز رفتم از نزدیک دیدم.به نظرم ips226v کیفیت و واقعی بودن رنگها و تصویرش بهتره...
    نظرم برگشت رو این مدل...
    به نظرتون اینو بخرم یا 2281vr ؟؟؟
    ببین هر دو تای این مانیتورها الان جزء بهترینهای بازارن و هر کدوم ویژگی خاصی دارن که تو باید ببینی چی برات بیشتر مهمه.
    کلا" مانیتور ips226v به خاطر همین نمایش واقعی رنگهاش هست که بیشتر به گرافیست ها و طراحان حرفه ای پیشنهاد میشه . توی ips226 : کیفیت تصویر بالا و نمایش رنگهای طبیعی و نزدیک به واقعیت و زاویه دید بسیار وسیع و ... از ویژگیهای مهمش محسوب میشه .
    و از ویژگی های مهم E2281 میشه به ویژگیهای super resolution اش که بارها توی تاپیک در موردش صحبت شده اشاره کرد . ضمن اینکه این مدل کنتراست بالا و ظاهر خیلی زیبا و منحصر به فردی داره .
    برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های E2281 میتونی یه سر به وبلاگ مادیران بزنی .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

به من گفتن که اون xvision بهترین کارکرد رو در این قیمت داره ولی چون به عنوان مانیتور میخوام استفاده کنم نخرم بهتره. مثل اینکه اون چون تلویزیون هست چشم رو در طولانی مدت اذیت میکنه. مانیتور معمولی خوب full hd تا 230 هزار چی بخرم. با تشکر از شما. اگر full hd نباشه مشکلی پیش میاد؟ یعنی از این 1600 در 900 ها که همه جا هست بگیرم چی میشه؟ فیلم رو بد نشون میده؟
    Last edited by Soalziad; 13-03-2012 at 10:48.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوست عزیز، ال جی سابقه خوبی در زمینه سلامت طولانی مدت در زمینه مانیتور نداره و بهد از مدتی دچار مشکل
    میشن(میتونید چند مورد رو در بخش مشکلات مانیتور پیگیر بشین!). پس توصیه میکنم قبل از خرید این برند،علاوه
    بر زیبایی به سابقه اون هم توجه کنید و این مهم رو از افرادی که با این مدل کار کردند، جویا بشین و در صورت
    رضایت کامل، مبادرت به خرید کنید.
    حامد عزیز اینطوری راحت که نمیشه یه برند با این همه عظمت و سابقه توی تولید بهترین مانیتورها رو زیر سوال برد ...

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

حامد عزیز اینطوری راحت که نمیشه یه برند با این همه عظمت و سابقه توی تولید بهترین مانیتورها رو زیر سوال برد ...
    دوست عزیز، بحث زیر سوال بردن نیست!!!
    تولیدات ال جی در چند سال اخیر کیفیت بالایی ندارند. و متاسفانه امار خرابی هاش کمی بالا رفته. من به سابقه هیچ
    شرکتی کاری ندارم. مهم اینه که در حال حاضر در ایران مانیتورهاش خرابی میده. البته این امر اتفاقی نیست. چون جامع
    ه اماری بالایی داره. در ثانی هر کسی به عنوان مشاوره دهنده موظفه نکات لازم رو متذکر بشه. نه صرفا به چند
    برند دل بسته و اونها رو معرفی کنه.
    بار ها گفتم و باز هم میگم: به شخصه هیچ اهمیتی به نوع برند نمیدم، تنها امر مهم برای من کیفیت کالاست،نه برند!

کارهای معمول مثل اینترنت.
    به من گفتن که اون xvision بهترین کارکرد رو در این قیمت داره ولی چون به عنوان مانیتور میخوام استفاده کنم نخرم بهتره. مثل اینکه اون چون تلویزیون هست چشم رو در طولانی مدت اذیت میکنه. مانیتور معمولی خوب full hd تا 230 هزار چی بخرم. با تشکر از شما. اگر full hd نباشه مشکلی پیش میاد؟ یعنی از این 1600 در 900 ها که همه جا هست بگیرم چی میشه؟ فیلم رو بد نشون میده؟
    کاملا درست گفتن. برای این کار نیاز به هزینه اضافه نیست و این برند و این مدل کاملا از پس نیازهای شما بر میاد.
    و اینکه کمتر به سراغ مانیتور-تلویزیون برین. این کلاس از مانیتورها معمولا خرابی بالایی دارن(برندش مهم نیست!!!)و
    درست کردن و تعمیر اونها هم هزینه بالایی رو به پاتون میزاره.

11. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

جناب حامد لطفا دو یا سه مدل مناسب در حوزه 200 هزار رو معرفی کنید. با تشکر از شما.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •