تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 98 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 975

نام تاپيک: تایپک اختصاصی فایل های اپدیت محصولات LG

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام علیکم

آپدیت همونطور که از معنیش پیداست به معنی به روز آوری هست
    همیشه هر سخت افزاری برای اجرا به درایور یا نرم افزار رابط نیاز داره

حالا به مرور و تجربه وشرایطی این نرم افزار هر دفعه برای این سخت افزار بهینه تر میشه
    لذا آپدیت مفیده

همونطور هم که میدونید دامنه این آپدیت ها برای وسایل دیجیتال زیاده از آپدیت درایور های کارت های گرافیک بگیر تا آپدیت بایوس مادر برد و بایوس ODD ها و ..

حالا در مورد تلویزیون من دقیق نمیدونم که فرم ویر محسوب میشه این آپدیت یا درایور

در کل اگه این آپدیت هم عمل پاک و هم نصب رو همزمان انجام بده میتونه مخرب باشه در حالتی که بطور اتفاقی حین آپدیت برق بره یا اگه آپدیت آنلاین باشه نت قطع بشه .

اما من که آپدیت کردم آنلاین وسط آپدیت نت رو قطع کردم و مجددا نصب کردم و ادامه آپدیت از سرگیری شد و هیچ مشکلی پیش نیومد ، فکر میکنم اگر برق هم میرفت مشکلی پیش نمیومد

پس به احتمال زیاد خطری نداره یا لاقل برای lw57000 خطری نداره

در مورد تغییرات ، به هر حال بعضی تغییرات مشهوده ، بعضی نامشهود
    مثلا در این آپدیت 1 گیم پاک شد و 1 راهنما اضافه شد
    حالا شاید چیزهای دیگه ای هم تغییر کرده که من متوجه نشدم چون زیاد با ورژن قبلیش درگیر نشده بودم
    دوسته عزیز
    قطع برق یا نت وسط دانلود خیلی مهم نیست چون وقتی دانلود تموم
    میشه بعد نصب میشه
    در حین دانلود قطع برق یا نت مهم نیست ولی وقتی
    داره نصب میشه قطع برق یا خاموش کردن میتونه مخرب باش
    مطمئن نیستم ولی در این مورد احتیاط کنید بهتره

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

2. 2 کاربر از ئظا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام . دوستان آپدیت lg 26LV25100-TB چیه؟ منو فارسیش از بین میره؟
    Last edited by mehdi n73; 25-03-2012 at 17:36.

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام . دوستان آپدیت lg 26LV25100-TB چیه؟ منو فارسیش از بین میره؟
    فکر کنم این باشه: 05.01.09
    در مورد منو اطلاعی ندارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام به همه.
    من تلویزیونم رو که مدل lg 26LV25100-TB هست رو به آخرین ورژن نرم افزاری یعنی 03.07.09 آپدیت کردم. منو فارسی و دیجیتال و تمام تنظیمات قبلی سر جاش بود حتی برای اطمینان تلویزیون رو از برق کشیدم و دوباره روشن کردم.

آپدیت رو از سایت امارات به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت کردم ، به این صورت که از محصولات ال جی مدلی رو که شماره LV25100 رو داره پیدا کردم که در این سایت مدل 32LV2510 بود که ایران یه صفر به آخر مدل اضافه کرده. سایز هم اصلا مهم نیست، بعد به قسمت پشتیبانی (SUPPORT) رفتم و بعد در قسمت سمت راست مرورگرتون Drivers & Software رو کلیک کردم بعد باز هم رو Drivers & Software کلیک کردم که دیدم راهنمای فارسی آپدیت تلویزیون رو هم گذاشتن (Software_Upgrade_Guide(Iran).pdf) که دیگه مطمئن شدم برای ایرانی ها هم آپدیت مشکلی نداره. دو گزینه وجود داره که در اغلب محصولات همین جوری هست که یکی Software File که ورژن 03 و دیگری firmware file که ورژن 05 هست. اول روی Software File کلیک کردم که دیدم مدل تلویزیون هایی که میشه با این فایل آپدیتشون کرد رو نوشته که مدل 26LV2510-TB هم بود که دانلود کردم .

firmware file هم زدم که برای تلویزیون با مدل دیگری بود که کاری باهاش نداشتم.

در همین جا از همه دوستان که در پست های قبلی کمک هایی کردن ممنونم.

Last edited by mehdi n73; 27-03-2012 at 20:28.

6. 3 کاربر از mehdi n73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض lcd tv 32lh70(700)

سلأم میشه آخرین آپدیت lcd tv 32 اینچ lh70‎(‎700‎)‎ رو قرار بدین ظاهرا نرم افزار مدل اروپائی و آسیائیش فرق داره از جمله پخش فرمت mkv
    Last edited by moj021; 24-04-2012 at 01:27.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام آخرین جدیدترین فایل ایپرام و آبگرید ال سی دی ال جی به مدل 42LF20FR_TA رو میخواستم میخوام ورژن ال سی دی رو ببرم بالا یعنی آپدیت شه مرسی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

سلام

ببخشید من دقیقا متوجه نشدم که منظور از این آپدیت یعنی چی؟ ببینید ما دو قسمت مجزا در تلوزیون دارریم. یکی قسمت برنامه ی خود تلوزیون هست و دومی برنامه ی مرورگر وب. من وقتیکه تلوزیونم رو به اینترنت وصل می کنم اگه فایل آپدیت جدیدی شناسایی کنه بطور خودکار پیام میده و منم آپدیت رو شروع می کنم.

حالا من فکر می کنم که این آپدیت فقط مال قسمت مرورگر هست ، درسته؟ چون اگه مال قسمت نرم افزار تلوزیون اشه باید یه تغییراتی در شکل و ظاهر یا عناوین منوها دیده بشه ف ولی من چیزی نمی بینم. گفتم بپرسم که این روشی که شما میگید باید روی فلش یه پوشه به اسم.... مال کدوم قسمتشه!؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با سلام
    از طریق خود تلویزیون lg lw 57000 را با اخرین نرم افزار بدون هیچ مشکلی اپدیت کردم ولیپس از بروز رسانی مشکلی در گیرندگی تللویزیون دیجیتال(تصویر خش دار می شود) ایجاد شد ولی در کانالهای معمولی مشکلی وجود ندارد نرم افزار کارخانه این مدل را در صورت امکان کجا می توانم دانلود نمایم یا راه حل برطرف کردن این مشکل در سایت ال جی نرم افزار ورژن پایینتر برای کشور امارات وجود دارد ایا می توان این نرم افزار را انتقال داد
    Last edited by wareshteam; 04-05-2012 at 17:33.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

دوستان به سوال قبلی من که کسی جواب نداد. من به ورژن نرم افزار تلوزیون خودم نگاه کردم (همونی که از طریق اینترنت آپدیت کرده بودم). ورژنش الان 4.04.03 هست.

منتهی یه مشکلیه که خیلی وقته برام بوجود اومده. از دو - سه ورژن قبل تر از این و اصلا فکر نکنم به ورژن ربطی داشته باشه.

کنترل مجیک موشن من خراب شده! یه مدت خوب بود و کلی هم ازش استفاده کردم. اما یهو کند شد ، خیلی کند کار می کرد. فکر کردم باتریش تموم شده دوتا باتری شارژی 2300 میلی آمپر ساعت خریدم و امتحان کردم ولی بازم کار نمی کنه.

مشکل اینجاست که نمی تونم ثبت نامش کنم. وقتیکه دانگلش رو وصل می کنم به پشت تلوزیون ، شناخته میشه و بعدش که باید دکمه ی OK مجیک موشن رو نگه دارم تا ثبت نام بشه می نویسه : درحال ثبت نام کنترل جادوئی جدید ، ولی بعداز چند ثانیه می نویسه کنترل جادوئی ثبت نشد.

1000 بار امتحان کردم ولی نمیشه که نمیشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه x_enrique_1818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    0098

پيش فرض

سلام

تلویزیونمو آپدت کردم

مدل 47LW9500

ورژنش 04.04.03 شده

تغییر خاصی حس نکردم . کسی میدونه چه چیزاییش تغییر کرده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •