تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 98 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 975

نام تاپيک: تایپک اختصاصی فایل های اپدیت محصولات LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    دوستان هر زمان که ال جی واسه تلویزیونتون آپدیت داد حتما آپدیت کنید چون امکانات جدیدی بهش اضافه میشه؛ من خودم LN57200 رو آپدیت کردم به ورژن 04.22.25 الان یه ویژگی جدید اضافه شده به اسم SOFT AP در واقع همون wi-fi hotspot هست و تلویزیون را تبدیل به مودم می کند و می توانید از طریق wifi به آن وصل شوید و همچنین قبلاً نمیتونستم فایل های MOV را پخش کنم که حالا این کار هم انجام پذیر شده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

[QUOTE=reza2010wf;8105707]سلام
    دوستان هر زمان که ال جی واسه تلویزیونتون آپدیت داد حتما آپدیت کنید چون امکانات جدیدی بهش اضافه میشه؛ من خودم LN57200 رو آپدیت کردم به ورژن 04.22.25 الان یه ویژگی جدید اضافه شده به اسم SOFT AP در واقع همون wi-fi hotspot هست و تلویزیون را تبدیل به مودم می کند و می توانید از طریق wifi به آن وصل شوید و همچنین قبلاً نمیتونستم فایل های MOV را پخش کنم که حالا این کار هم انجام پذیر شده است[/QU

فایل آپدیتشو از کجا میشه تهیه کرد اسم تی وی من 42ln5720-th آیا میشه از این فایل استفاده کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

راستی چطوز میشه آپدیت کارخونه ای رو برگردوند؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

[QUOTE=zooro_b_2004;8108071]
    سلام
    دوستان هر زمان که ال جی واسه تلویزیونتون آپدیت داد حتما آپدیت کنید چون امکانات جدیدی بهش اضافه میشه؛ من خودم LN57200 رو آپدیت کردم به ورژن 04.22.25 الان یه ویژگی جدید اضافه شده به اسم SOFT AP در واقع همون wi-fi hotspot هست و تلویزیون را تبدیل به مودم می کند و می توانید از طریق wifi به آن وصل شوید و همچنین قبلاً نمیتونستم فایل های MOV را پخش کنم که حالا این کار هم انجام پذیر شده است[/QU

فایل آپدیتشو از کجا میشه تهیه کرد اسم تی وی من 42ln5720-th آیا میشه از این فایل استفاده کرد؟
    آره دیگه اسم تیوی من هم همونه. من مودم رو از طریق کابل lan به تلویزیون وصل کردم و بعد از خود تلویزیون اپدیت کردم فکر کنم فایل آپدیت 540 مگابایت هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

راستی چطوز میشه آپدیت کارخونه ای رو برگردوند؟
    برو تنظیمات تلویزیون تب آخر پیدا می کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام.
    من تلویزیون اسمارت مدل 42LV55000-TA دارم. الان نسخه نرم افزار: 04.04.03 و نسخه sdk اون 01.05 هست.
    من برای آپدیت ازخود منوی آپدیت تلویزیون که میزنم نسخه 05.00.05 رو پیدا میکنه برای آپدیت، ولی توی سایت lg به آدرس زیر که چک میکنم آخرین نسخه 06.01.28 برای دانلود گذاشته:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اول اینکه دلیل این اختلاف چیه و اگه نسخه جدیدتر رو از سایت دانلود کنم و طبق راهنما از طریق درایو USB نصب کنم روش خوبیه؟
    دوم اینکه این پسوند TA توی مدلها مال چیه؟ من توی اینترنت که میگردم اصلا با این پسوند نداره و دیدم ظاهرا فقط مال گلدایران این پسوند رو داره. حالا اگه من آپدیت مدل 42LV55000 رو بگیرم روی این مدل کار میکنه یا اینکه پسوند هم مهمه.

ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان من یک تیوی مدل 47lm96000-ta دارم.ورژن 4.32.1 الان روشه ورژن 4.33.5 هم امده ولی اجازه نمیده اپدیتش کنم. من قبلن مشکل نداشتم تو اپدیت.لطفا کمک کنید چکار کنم یا فایل اپدیت دستی و طریقه ان را برای من بگذارید با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان.
    ال سی دی الجی 660 داریم که حدود دوماهی هست که راهنمی شبگه ها یا همون EPG قطع شده و نشون نمیده.
    ریست کردم.دوباره کانال هارو جستجو کردم ولی درست نشد.

ساکن شهریار تهرانم و اینجا EPG قطع نشده و مشکل از تلویزیونه.

چکار کنم درست شه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

تو تنظیمات رفتم ولی بازگشت به حالت کارخانه ورژن نرم افزارو تغییر نمیده به قبلی چیکار باید انجام داد؟>

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

با درود
    نام مدلهای خارجی این دو مدل ایرانی چیست؟
    ln57000
    ln57200
    ممنون از شما

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •