تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 96

نام تاپيک: تبادل نظر و اخبار یورو ۲۰۱۲ - پیش از آغاز رقابت ها

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

تا حالا انگلیس قهرمان این رقابت ها شده؟

واقعا شما فکر می کنید انگلیس مدعی قهرمانیه؟

با اینکه داخل آسون ترین گروه افتاده ولی شرط می زنم که از گروهش هم بالا نمیاد

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    لیست قهرمانان مسابقان فوتبال اروپا
    UEFA European Football Championship

2008 Spain
    2004 Greece
    2000 France
    1996 Germany
    1992 Denmark
    1988 Netherlands
    1984 France
    1980 Germany
    1976 Czechoslovakia
    1972 Germany
    1968 Italy
    1964 Spain
    1960 USSR
    چه ربطی داره! یعنی الان هلند قهرمان ورلد کاپ نشده باید بگیم هلند مدعی جام جهانی نست؟! یا چون یونان قهرمان یورو شده باید بگیم تو این جام مدعیه؟
    نمردیم و معنی واژه "مدعی" رو هم فهمیدیم!
    هر آدم عاقلی لیست بازیکنان دعوت شده فعلی رو (با وجود همه کاستی ها و ضعف هاش) بررسی کنه، نمیاد بگه انگلیس شانسی نداره و ...؛ اون هم با این همه خوشمزگی!
    +
    آسون ترین گروه؟ هم گروهی با فرانسه، با سوئد (بهترین تیم دوم مرحله مقدماتی) و اوکراین که یکی از میزبان ها؟ بله، منم قبول دارم صد در صد در قیاس با گروه B گروه ساده تری هست! اما در قیاس با گروه C اگه نگیم سخت تره، قطعا ساده تر هم نیست./
    درکل موفق و منصور باشید!!

2. 4 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

کاپیتانی جرارد به مراتب بهتر از اسکات پارکر هست... ولی به شخصه دوست داشتم لمپارد کاپیتان تیم می شد. ولی ما به همین هم راضی هستیم!
    یاعلی[/QUOTE]

============================

یادت باشه که تو این یک دهه جرارد و لمبارد در کنار هم بدترین نمایش های ممکن رو داشتن...به نظر من خوب شد لمبارد رفت کنار چون یه توفیق اجباری واسه هاجسون هستش که جرارد رو بازی بده در کنار اسکات بارکر...در خصوص اسکات بارکر باید بگم من اگه هر تیمی بودم تو انگلستان و مربی بودم این بازیکن 31 ساله و فوق العاده در خدمت تیم با رهبری بالا رو جذب می کردم...

4. 3 کاربر از soheilnouri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نبود لمپارد بدترین خبر برای انگلیسه
    امان از این روزهای قبل از جام های بزرگ مثل جام جهانی و یورو و ... که همیشه یه سری بازیکن بزرگ قبل از اون مصدوم میشن!

انگلیس با اون تیمی که چند وقت پیش در نظر داشتم فرق داره
    یه سری بازیکن که مصدوم شدن و یورو رو از دست دادن مثل لمپارد و ویلشر و گرت بری که مهره های فوق العاده تاثیرگذاری در وسط زمین بودن
    یه سری بازیکن جوون خیلی خوب در اختیار داشت مثل واکر و استوریج که اینا اگه فیکس هم نمی تونستن باشن حداقل مهره های تاثیرگذاری بودن. نمی دونم هاجسون چه جوری این دو تا پدیده این فصل لیگ برتر رو دعوت نکرده!
    از طرفی هم هاجسون کلا دیگه زیادی به لیورپولی ها علاقه داره و دیگه هر چی بازیکن انگلیسی اون داره داره دعوت می کنه. این هندرسون دیگه نمی دونم از کجا اومد!

ولی با این حال هنوزم مهره های خیلی خوب داریم و حتی می تونیم عملکرد فوق العاده داشته باشیم
    به خصوص اینکه به نظرم بهترین دفاع رو در بین همه تیم ها داریم

کاپیتانی جرارد به مراتب بهتر از اسکات پارکر هست... ولی به شخصه دوست داشتم لمپارد کاپیتان تیم می شد. ولی ما به همین هم راضی هستیم!
    صد در صد موافقم
    دوس داشتم لمپارد کاپیتان بود و مثل چلسی می تونست برای انگلیس هم یه قهرمانی بزرگ رو بدست بیاره که متاسفانه اینجوری شد
    ولی جرارد هم خوبه و ازش خیلی خوشم میاد و می تونه کاپیتان مناسبی باشه...

6. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

7 روز تا یورو؛ 7 مربي برتر جام

فوتبال روز دنیا برای هر بازی، یک نیمه جداگانه 45 دقیقه‌ای در اختیار این عناصر تعیین کننده قرار داده و حالا بدون شک در فوتبال تیمی به موفقیت نمی‌رسد، مگر با افکار همین مغزهای متفکر

سايت گل- در مدت 7 روز مانده تا آغاز مسابقات یورو2012، نام 7 مربی برتر این مسابقات را از نظر خواهیم گذراند. هرچه باشد فوتبال روز دنیا برای هر بازی، یک نیمه جداگانه 45 دقیقه‌ای در اختیار این عناصر تعیین کننده قرار داده و حالا بدون شک در فوتبال تیمی به موفقیت نمی‌رسد، مگر با افکار همین مغزهای متفکر روی نیمکت.

1-ویسنته دل بوسکه

سرمربی تیم قهرمان جهان، در حالی توانست این عنوان ارزشمند را برای ماتادورها به ارمغان بیاورد که اسپانیا با هدایت آراگونس، قهرمان یورو 2008 شده بود. ادامه روند حرکتی اسپانیا، بسیار سخت به نظر می رسید اما دل بوسکه روحیه جاه طلبی را از زمانی که مربی تیم پر افتخاری چون رئال مادرید بود به همراه داشت. او توانست همین حس را به ستارگان بی بدیل تیم قهرمان اروپا هم انتقال دهد تا گاوبازهای قهار جنوب غرب قاره سبز، جام زرین جهانی را به ویترین افتخاراتشان بیافزایند. اسپانیا همچنان مدعی اول مسابقات پیش رو نیز به شمار می آید.

2-یواخیم لو

او نه بازیکن نام آشنایی بود و نه مربی بزرگی. تا اینکه به عنوان دستیار، میزبان جام جهانی هجدهم را به همراه همکاران نام آشنایش (کلینزمن، بیرهوف) با ترکیبی متفاوت و نسلی جوان سوم جهان کرد. شاید سومی برای ژرمن های پر مدعا افتخاری محسوب نشود اما لو، به واقع ایده پرداز فوتبال آینده آلمان ها بود. به همین دلیل پس از انتخاب شدن به عنوان نفر اول نیمکت، رشد فوتبال آلمان ها بعد از رکود اواسط دهه نود را موجب شود. لوی 52 ساله که قرارداد فعلیش تا پایان جام جهانی 2014 برزیل تمدید هم شده می تواند رکورد 10 سال فعالیت بر روی نیمکت تیم ملی را به خود اختصاص دهد و اینگونه در دو جام جهانی پیاپی، سرمربی کشورش نیز باشد.

3-برت فان مارویک

جالب است بدانید او در حالی توانسته تیم ملی کشورش را نایب‌قهرمان جام جهانی گذشته کند که خودش به عنوان بازیکن تنها یک بازی ملی برای هلند انجام داده بود. فلسفه کاری او شباهت چندانی به توتال فوتبال هلندی ها ندارد اما این مربی 60 ساله از هوش بالایی برخوردار است و این را در تیم فاینورد به اثبات رسانده است. او توانست این باشگاه هلندی را در فصل 2002-2001 قهرمان جام یوفا (همان لیگ اروپای فعلی) کند. نقش او در رسیدن لاله های نارنجی به فینال جام جهانی نیز بسیار پر رنگ بود.

4-جووانی تراپاتونی

بیان افتخارات او حوصله بسیاری را می‌طلبد! این مربی بسیار باتجربه اولین بار در سال 1972 و در حالی که تنها 33 ساله بود سرمربی گری تیم جوانان میلان را پذیرفت. او پس از گذشت چهل سال از اولین سابقه مربیگری‌اش حالا برای دومین بار یورو را تجربه می‌کند هرچند در رده ملی هیچ گاه موفق به کسب عنوانی نشده اما کیست که بتواند توانایی‌های عمو تراپ را زیر سوال ببرد. پیرمردی که تمامی قهرمانی‌های رده باشگاهی را فتح کرده و از این حیث بی‌نظیر است.

5-دیک ادووکات

یکی از 4 مربی حاضر در یورو 2012 که هدایت تیمی جز کشورش را بر عهده دارد. این مرد هلندی با تجربه، امید روس‌ها را برای خلق شگفتی زنده نگه داشته است. البته که کار سختی دارد چرا که روسیه در دوره قبلی این مسابقات با گاس هیدینگ بزرگ به مقام سومی دست یافت. ادوکات ادامه راه این مربی بزرگ در تیم روسیه را می پیماید. از افتخارات ادوکات دستیاری رینوس میشل بزرگ در تیم ملی کشورش و انتخاب بجای او که هرچند نتوانست نتایج خوبی به همراه این تیم کسب کند. او همچنین به همراه زنیت سن پترزبورگ جام یوفا و سوپر کاپ اروپا را در سال 2008 فتح کرده است.

6-اولگ بلوخین

تنها امید میزبان کم شانس یورو12 برای صعود از گروه سختی که در آن قرار دارد تجربیات همین مربی 59 ساله است. کسی که فوتبال ملی اوکراین بهترین نتایج را با او داشته و در جام جهانی 2006 توانسته با هدایت او به جمع هشت تیم برتر راه یابد. تیم آماده اوکراین در آن بازی ها به وسیله ایتالیایی حذف شد که در نهایت قهرمان جام لقب گرفت. کار بلوخین برای تکرار چنین افتخاری برای کشورش فوق العاده سخت است و تا حدودی غیر ممکن به نظر می رسد. باید دید او در خانه چه خواهد کرد.

7-لورن بلان

مربی جوان خروس‌ها که در دومین سال مربیگریش توانست با بردو هر سه جام داخلی فرانسه را فتح کند با 46 سال سن از مربیان آینده دار اروپا به حساب می آید. وی که پس از جام جهانی کابوس وار هدایت تیم ملی کشورش، فرانسه را پذیرفت به خوبی توانسته در تیم تغییرات تاکتیک مثبتی ایجاد کند و به واسطه همین شجاعت و نبوغ است که با این تجربه کم به عنوان مربی در زمره مربیان پر خواهان دنیای فوتبال قرار گرفته است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهدي بشكني

2012/5/31

8. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

یاعلی
    ============================

یادت باشه که تو این یک دهه جرارد و لمبارد در کنار هم بدترین نمایش های ممکن رو داشتن...به نظر من خوب شد لمبارد رفت کنار چون یه توفیق اجباری واسه هاجسون هستش که جرارد رو بازی بده در کنار اسکات بارکر...در خصوص اسکات بارکر باید بگم من اگه هر تیمی بودم تو انگلستان و مربی بودم این بازیکن 31 ساله و فوق العاده در خدمت تیم با رهبری بالا رو جذب می کردم...
    اینکه میگید بدترین نمایش ها رو خیلی قبول ندارم... ولی شکی نیست که جرارد و لمپارد برای بازی کردن در کنار هم ساخته نشدن. درباره توفیق اجباری هم به نظرم اسمش رو نمیشه گذاشت توفیق اجباری! که چی بشه لمپارد بره، هندرسون بیاد!! فکر نکنم خود هاجسون هم احساسش نسبت به این موضوع، مشابه مفهوم عبارت توفیق اجباری باشه؛ میشه گفت شاید مصدومیت لمپارد به واسطه سبقه ای که مطرح شد، یک اتفاق لاعلاج برای میانه زمین انگلیس در یورو نیست. ولی حضور هندرسون یه بخش مثبت (میشه بهش گفت کور سوی امید) داره و هم تیمی بودن جرارد و هندرسون هست.
    +
    این نظر شما درباره کاپیتان کاملا محترمه، ولی از نظر من با دید بر بازی های ملی جرارد در تیم ملی و قدرت رهبری عالیش در لیورپول (خدا وکیلی حداقل تو این فصول اخیر لیورپول بی شک مدیون جرارد بوده)، دیگه جایی برای فکر کردن به پارکر نمیمونه.
    انگلیس با اون تیمی که چند وقت پیش در نظر داشتم فرق داره
    یه سری بازیکن که مصدوم شدن و یورو رو از دست دادن مثل لمپارد و ویلشر و گرت بری که مهره های فوق العاده تاثیرگذاری در وسط زمین بودن
    یه سری بازیکن جوون خیلی خوب در اختیار داشت مثل واکر و استوریج که اینا اگه فیکس هم نمی تونستن باشن حداقل مهره های تاثیرگذاری بودن. نمی دونم هاجسون چه جوری این دو تا پدیده این فصل لیگ برتر رو دعوت نکرده!
    از طرفی هم هاجسون کلا دیگه زیادی به لیورپولی ها علاقه داره و دیگه هر چی بازیکن انگلیسی اون داره داره دعوت می کنه. این هندرسون دیگه نمی دونم از کجا اومد!

ولی با این حال هنوزم مهره های خیلی خوب داریم و حتی می تونیم عملکرد فوق العاده داشته باشیم
    به خصوص اینکه به نظرم بهترین دفاع رو در بین همه تیم ها داریم
    دقیقا... داونینگ که یکی از ضعیفترین وینگر های پریمیر لیگ بود دعوت میشه اما لنون؟!
    .
    .
    حالا وحید لاین آپ اولیه برای استارت یورو (بازی فرانسه) به نظرت چی باشه خوبه؟

نظر من:
    هارت
    کول، لسکات*، تری، جانسن
    یانگ، جرارد، پارکر، والکات
    ولبک، دفو
    * انتخاب زوج تری تو خط دفاعی واقعا سخته، ولی به خاط قد و قواره لسکات، نسبت به سایر مدافعین، اونو انتخاب کردم. ضمن اینکه آچار فرانسه خط دفاع فیل جونز هم نباید فراموش کرد!

امسال گوش شیطون کر مشکل دربازه بان نداریم، امیدوارم هارت هم مشکلی براش پیش نیاد و گرین کلا ذخیرش باشه/ اوضاع مدافعین و فول بک هامون هم مثل همیشه خوبه. حیف که فردیناند نیست، مصدومیت لمپارد واقعا اتفاق بدی بود... ولی با وجود اینه میشه باهاش کنار اومد. ضمنا وینگر های بسیار خوبی در خط میانی داریم، حضور رونی در خط حمله در بازی سوم میتونه شرایط مثبت تیم رو تکمیل کنه، خصوصا اینکه رونی به مراتب آماده تر از رونی جام جهانی هستش.
    Last edited by pcforlife; 01-06-2012 at 14:10.

10. 3 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پیشنهاد جنجالی تله ویسا برای پپ و مورینیو به عنوان کارشناسان یورو2012

این شبکه تلویزیونی مکزیکی خواهان استفاده از مورینیو و گواردیولا به عنوان کارشناسان یورو بود که پپ به این پیشنهاد پاسخ منفی داد

سایت گل- تله ویسا، شبکه تلویزیونی مکزیکی در نظر داشت تا مورینیو و گواردیولا را در کنار هم و برای دستیابی به هدف مشترکی به همکاری دعوت کند و با ارائه پیشنهادی 1.5 میلیون یورویی به هریک از آنها، خواهان استفاده از پپ و مورینیو به عنوان کارشناسان فوتبالی برای رقابتهای یورو2012 بود.

طبق گزارش منتشره در ال کنفیدنسیال و بازتاب این خبر در روزنامه مارک، پپ گواردیولا این پیشنهاد جنجالی را رد کرده و مورینیو هنوز نسبت به این پیشنهاد واکنشی نشان نداده.

این درحالی است که پپ گواردیولا با نیمکت مربیگری بارسلونا خداحافظی کرده و این روزها بیکار است.گویا مربی سابق بارسا دوست دارد تا دور از رسانه ها باشد و احتمالا برای سپری کردن دوران تعطیلاتش به نیویورک خواهد رفت. از سوی دیگر ژوزه مورینیو مربی پرتغالی رئال هم در حال برنامه ریزی برای فصل جدیدش با تیم مادریدی است و ممکن است در طول برگزاری رقابتهای یورو2012 با این شبکه مکزیکی به همکاری بپردازد.

By Ghazal Ziari

2012/6/1

12. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من فکر میکنم ما(به عنوان طرفدار انگلیس) باید بی نهایت خوشبین باشیم که امید قهرمانی داشته باشیم!
    مسئله فقط نام بازیکنا نیست وگرنه دوره های قبل و همینطور رقابتهای دیگه بازیکنای بزرگتری هم بودند که نتیجه ای نداشته. به نظرم روحیه تیمی، تاکتیک پذیری، تمرکز و آرامش و ... اینا خیلی مهمه.
    راستش یه خورده هم بازیکنای انگلیسی overrate هستند.
    شاید بشه یونانی وار قهرمان شد. شاید!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اسنایدر: هلند و اسپانیا فینالیست های یورو خواهند بود

اسپانیا در فینال جام جهانی 2010 با یک گل نارنجی ها را شکست داد و اسنایدر معتقد است هلند برای رسیدن به قهرمانی باید بار دیگر از سد اسپانیا عبور کند.

سایت گل- وسلی اسنایدر، ستاره تیم ملی هلند، معتقد است اسپانیا و هلند مدعیان اصلی قهرمانی در یورو 2012 هستند و انتظار دارد این دو تیم به دیدار نهایی این رقابت ها برسند.

اسپانیا در فینال جام جهانی 2010 با یک گل نارنجی ها را شکست داد و اسنایدر معتقد است هلند برای رسیدن به قهرمانی باید بار دیگر از سد اسپانیا عبور کند.

او در گفتگو با ان یو اسپورت گفت:" تغییرات زیادی در ترکیب اسپانیا اتفاق نیفتاده است. همه بازیکنان آنها بین 26-25 هستند. فکر می کنم آنها بهترین تیم رقابت ها را دارند و به فینال خواهند رسید؛ مثل ما."

اسنایدر سپس با نگاهی به دیدار فینال جام جهانی، تاکید کرد هلندی ها همیشه با نگرشی مثبت پای به مسابقه می گذارند.

" ما همیشه می خواهیم حمله کنیم؛ این اتفاق مقابل اسپانیا نیز رخ می دهد. ما در دیدار فینال جام جهانی نیز با شیوه مشابهی به میدان رفتیم. هرچند بعضی اوقات باید در زمان مسابقه با جریان آن خود را سازگار کنید."

هلند در مرحله گروهی با تیم های آلمان، پرتغال و دانمارک هم گروه است و اسپانیا نیز باید در این مرحله با تیم های ایتالیا، کرواسی و جمهوری ایرلند روبرو شود.

By Behnam Jafarzadeh

2012/6/1

کاماچو: یورو، موضع گیری تمام تیمها مقابل اسپانیاست

سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا معتقد است که درجریان رقابتهای یورو مشخص خواهد شد که آیا غیبت پویول و ویا در اردوی ماتادورها محسوس خواهد بود یا نه

سایت گل- خوسه آنتونیو کاماچو، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا و سرمربی کنونی تیم ملی چین در صحبتهایی درمورد اوضاع ماتادورها در رقابتهای یورو2012 گفته.

او دراین باره گفته:« رقابتهای این فصل یورو، در حقیقت رویارویی و موضع گیری تمام تیمها مقابل اسپانیاست و منطقا تیمها با توجه به ارزشهای فردی شان مقابل اسپانیا قرار می گیرند.» او که اکنون با تیم ملی چین به اسپانیا سفر کرد و در روز یکشنبه شاهد مصاف تیم کنونی اش با ماتادورها، در آخرین دیدار دوستانه اسپانیا قبل از اعزام به یورو است در این باره گفت:« یورو، رویارویی تمام تیم ها با اسپانیاست.اسپانیا قهرمان اروپا و قهرمان دنیاست و باید از عنوان قهرمانی اش دفاع کند.»

او در پاسخ به سوالی درمورد حریفان اصلی اسپانیا دراین رقابتها گفت:« اولین حریف ایتالیاست؛ همیشه بازی کردن مقابل ایتالیا سخت بود . زمانی که اسپانیا قهرمان یورو2008 شد هم کار سختی مقابل ایتالیا داشت.بعد از آن تیمهایی مثل آلمان و هلند مطرح می شوند که حریفان سابق اسپانیا در فینالهای یورو2008 و جام جهانی 2010 بودند.ولی اسپانیا مدعی اصلی قهرمانی است.»

او درمورد غیبت بازیکنان مهمی از جمله ویا و پویول در این رقابتها گفت:« این دوبازیکن، بازیکنان خیلی مهمی هستند. به ویژه داوید ویا که در دو تورنمنت اخیر عنوان آقای گلی راکسب کرده و پویول که مرد باشخصیت و بااقتداری است. در اسپانیا بازیکنان بزرگ زیادی وجوددارند و تنوع زیادی هست و برای جانشین کردن افرادی به جای پویول و ویا مشکلی وجود ندارد.»

کاماچو درمورد دل بوسکه هم گفت:« دل بوسکه یک استاد بزرگ است که به خوبی کارش را انجام می دهد. او این تیم را نو و تازه کرده و به دنبال بازیکنانی است که اسپانیا و فوتبالش را به موفقیت برسانند.فکر می کنم که او این کار را بدون عیب و نقص انجام می دهد.»

کاماچو از بازگشت به اسپانیا احساس خوشحالی می کند:« از اینکه به اسپانیا و سویا بازگشتم خیلی خوشحالم. اینجا مرکزی برای تیم ملی اسپانیاست. بازی کردن با تیم ملی چین مقابل اسپانیا خیلی زیبا خواهد بود.»

By Ghazal Ziari

2012/6/1

15. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

اینکه میگید بدترین نمایش ها رو خیلی قبول ندارم... ولی شکی نیست که جرارد و لمپارد برای بازی کردن در کنار هم ساخته نشدن. درباره توفیق اجباری هم به نظرم اسمش رو نمیشه گذاشت توفیق اجباری! که چی بشه لمپارد بره، هندرسون بیاد!! فکر نکنم خود هاجسون هم احساسش نسبت به این موضوع، مشابه مفهوم عبارت توفیق اجباری باشه؛ میشه گفت شاید مصدومیت لمپارد به واسطه سبقه ای که مطرح شد، یک اتفاق لاعلاج برای میانه زمین انگلیس در یورو نیست. ولی حضور هندرسون یه بخش مثبت (میشه بهش گفت کور سوی امید) داره و هم تیمی بودن جرارد و هندرسون هست.
    البته همون جرارد و هندرسون هم با همدیگه همچین تو لیورپول خوب بازی نمی کردن و بهترین بازیهای هندرسون زمانی بود که جرارد مصدوم بود توفیق اجباریش شاید این باشه که اگه هاجسون می خواست لمپارد رو پشت خط بگذاره (که من حدس می زدم شاید بگذاره چون با 2-4-4 هاجسون هیچ طوره نمیشه این دو تا رو بازی داد) حداقل بهش انتقاد نمی کنن و حاشیه و ... در کار نیست. این هندرسون هم بازیکن باهوشیه برای ذخیره و دقایق آخر بازی بد نیست.

این نظر شما درباره کاپیتان کاملا محترمه، ولی از نظر من با دید بر بازی های ملی جرارد در تیم ملی و قدرت رهبری عالیش در لیورپول (خدا وکیلی حداقل تو این فصول اخیر لیورپول بی شک مدیون جرارد بوده)، دیگه جایی برای فکر کردن به پارکر نمیمونه.
    دیگه کاپتانی بین جرارد و اسکات پارکر که واضحه جرارد نزدیک 10 ساله کاپتان لیورپوله و بیشتر از 90 بازی ملی داره.

دقیقا... داونینگ که یکی از ضعیفترین وینگر های پریمیر لیگ بود دعوت میشه اما لنون؟!
    این داونینگ اگه چپ پا نبود اصلا لیگ برتر هم بازی نمی کرد. من هنوز در عجبم چرا 20 میلیون به خاطر این دادن.

نظر من:
    هارت
    کول، لسکات*، تری، جانسن
    ولبک، دفو
    * انتخاب زوج تری تو خط دفاعی واقعا سخته، ولی به خاط قد و قواره لسکات، نسبت به سایر مدافعین، اونو انتخاب کردم. ضمن اینکه آچار فرانسه خط دفاع فیل جونز هم نباید فراموش کرد!
    من در این تیم فقط دفو رو با اندی کرول عوض می کنم. هاجسون عاشق بازیهای هواییه و من احتمال می دم قطعا از کرول استفاده کنه.

17. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا وحید لاین آپ اولیه برای استارت یورو (بازی فرانسه) به نظرت چی باشه خوبه؟

نظر من:
    هارت
    کول، لسکات*، تری، جانسن
    ولبک، دفو

امسال گوش شیطون کر مشکل دربازه بان نداریم، امیدوارم هارت هم مشکلی براش پیش نیاد و گرین کلا ذخیرش باشه/ اوضاع مدافعین و فول بک هامون هم مثل همیشه خوبه. حیف که فردیناند نیست، مصدومیت لمپارد واقعا اتفاق بدی بود... ولی با وجود اینه میشه باهاش کنار اومد. ضمنا وینگر های بسیار خوبی در خط میانی داریم، حضور رونی در خط حمله در بازی سوم میتونه شرایط مثبت تیم رو تکمیل کنه، خصوصا اینکه رونی به مراتب آماده تر از رونی جام جهانی هستش.
    این ترکیب خوبه ولی به نظرم زوج تری اگه کیهیل باشه بهتره و واقعا این بازیکن توی دفاع عالی کار می کنه و می تونه در آینده تری یا فردیناند جدیدی برای انگلیس باشه...
    توی خط حمله هم فعلا این مناسبه و بعدا هم با اضافه شدن رونی زوج اون با دفو خیلی خوبه
    در مورد دروازه هم موافقم. هارت واقعا عالیه و میشه به عنوان یه دروازه بان درجه یک روش حساب کرد...

ولی در کل باید دید هاجسون از چه ترکیبی استفاده می کنه
    با بازیکنایی که دعوت کرد که ما رو نا امید کرد امیدوارم حداقل توی چیدن بازیکنا خوب عمل کنه...

+

در حالی که الان انگلیس چند تا مهره رو توی هافبک از دست داده ولی در مقابل مثلا اسپانیا دیگه حسابی خوش به حالشه!
    به نظر می رسه اسپانیا کلکسیونی از بهترین هافبک های دنیا رو در اختیار داره!
    سیلوا ، ماتا ، ژاوی ، اینیستا ، آلونسو ، فابرگاس و ... اینا همه فوق العادن به خصوص سیلوا و ماتا که بعد از یورو 2008 پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتن و از بهترین های این فصل اروپا بودن
    وجود این همه هافبک بزرگ برای اسپانیا خودش یه امتیاز خیلی بزرگه

19. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •