تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 11 اولاول ... 567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 105

نام تاپيک: مشاوره برای خرید پرینتر لیزری سیاه و سفید چندکاره

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

بین 1214 و 4623 کدوم ارجحیت داره به غیر قیمت ،کارتریج شون چطوره؟کارایی کدوم؟

ببین HP مسلما معروف تر و کاری تر هست ولی با این قیمت به نظر من ارزش خرید نداره و سامسونگ 4623FH گزینه بهتری میتونه باشه
    شما هر دو دستگاه رو که مقایسه کنی با هم سامسونگ مشخصات فنی و کیفیت چاپ بهتری رو داره من خودم 2 ماه پیش مثل شما گیر کرده بودم بین همین دو گزینه و اون زمان 1214 رو میدادن 310 و 4623 رو میدادن 230 که من با توجه به تحقیقاتی که کردم 4623 از نظر فنی و مشخصات کاربردی بهتر بود + اینکه هزینه کمتری رو داشتم متقبل میشدم
    کارتریج هاشون رو من پرسیدم همه اینارو قبل از خرید ، سامسونگ رو گفتن 15 میگیرم شارژ میکنیم و یک IC داره گویا که فقط دفعه اول باید عوض بشه انگار که اونم گفتند همینطوری برات میندازیم و پولی نمیگیریم ، HP هم گفتند 15 میگیریم شارژ میکنیم
    کارتیج سامسونگ اونی که رو خودش هست میگن 800 برگ میزنه و HP رو هم همین میگن حدودا میگن 700 تا میزنه ولی من پرسیدم گفتند سامسونگ مرتبه بعدی که شارژ میکنی خودت تا 2000 برگ میزنه و HP هم مسلما تو دوره بعدی که شارژ بشه فکر کنم تا 1500 رو بزنه
    من در کل نظرم اینه که با کمترین هزینه آدم باید بهترین انتخاب رو داشته باشه
    موفق باشی

2. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام تا 300 تومن چی پیشنهاد می کنید؟
    3 کاره
    این مدل چه جوریه؟Samsung SCX-3205W
    با این امکانات؟؟!

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام تا 300 تومن چی پیشنهاد می کنید؟
    3 کاره
    این مدل چه جوریه؟Samsung SCX-3205W
    با این امکانات؟؟!

4 کاره اگر میخوای تا 300 بهترین گزینه 4623FH سامسونگ هست
    من روش خیلی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام--
    الان یک 3 کاره برای کارهای دانشجویی ومصرف در حد کم چه پیشنهاد می کنید تا قیمت 230 هزار تومان --مارک برای من مهم نیست --چون زیاد نمی خوام ازش کار بکشم فقط مشکلات دست پا گیر نداشته باشد----متشکر

پروفشنال eblisandenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوستان !
    من قصد خرید یه پرینتر سیاه و سفید و دارم ! اما خوب هیچ اطلاعاتی در مورد پرینتر ها و مدلهاشون ندارم !
    پرینتری که من نیاز دارم برای چاپ برگه در سایز A4 هستش !
    چون دانشجو هستم به همین دلیل زیاد برگه چاپ میکنم !مثلا یه کتاب 100 150 برگی رو !
    پرینتری که لازم دارم باید سگ جون باشه و با چاپ زیاد برگه مشکل نداشته باشه !
    کیفیت چاپش هم قابل قبول باشه !

سپاس از راهنماییتون !

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    نمیدونم جای درستی دارم میپرسم یا نه ولی چون پرینتر رنگی تایپیک نداشت همینجا رو انتخاب کردم
    برا پرینتر رنگی تا حدود 200 چی میشه خرید؟
    برا چاپ عکس روی کاغذ گلاسه میخوام
    دوستم یکی برام پرسیده میگفت اچ پی بود قیمت حدود 220 از فروشنده هم برا شارژش پرسیده بود گفته بود هر بار 8 تومن خرج داره (مدل رو یادنش نبود)
    ممنون میشم راهنمایی کنید (یکم بالا و و پایین مشکلی نداره)
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام--
    الان یک 3 کاره برای کارهای دانشجویی ومصرف در حد کم چه پیشنهاد می کنید تا قیمت 230 هزار تومان --مارک برای من مهم نیست --چون زیاد نمی خوام ازش کار بکشم فقط مشکلات دست پا گیر نداشته باشد----متشکر

تا این رنج قیمت 3200 سامسونگ میتونید بخرید

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

سلام دوستان !
    من قصد خرید یه پرینتر سیاه و سفید و دارم ! اما خوب هیچ اطلاعاتی در مورد پرینتر ها و مدلهاشون ندارم !
    پرینتری که من نیاز دارم برای چاپ برگه در سایز A4 هستش !
    چون دانشجو هستم به همین دلیل زیاد برگه چاپ میکنم !مثلا یه کتاب 100 150 برگی رو !
    پرینتری که لازم دارم باید سگ جون باشه و با چاپ زیاد برگه مشکل نداشته باشه !
    کیفیت چاپش هم قابل قبول باشه !

سپاس از راهنماییتون !

شما اگر فقط قصد خرید پرینتر تک کاره دارید بهتره تو تاپیک خودش مطرح کنید ولی به نظر من 1102 HP برای کارهای شما مناسبه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    نمیدونم جای درستی دارم میپرسم یا نه ولی چون پرینتر رنگی تایپیک نداشت همینجا رو انتخاب کردم
    برا پرینتر رنگی تا حدود 200 چی میشه خرید؟
    برا چاپ عکس روی کاغذ گلاسه میخوام
    دوستم یکی برام پرسیده میگفت اچ پی بود قیمت حدود 220 از فروشنده هم برا شارژش پرسیده بود گفته بود هر بار 8 تومن خرج داره (مدل رو یادنش نبود)
    ممنون میشم راهنمایی کنید (یکم بالا و و پایین مشکلی نداره)
    با تشکر
    چون تک کاره مد نظر هست در تاپیک زیر مطرح کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام

دوستان طبق مطالعه در تاپیک ها و معرفی دوستان من به Sumsung 4623 FH علاقمند شدم، دوستان اگر تجربشون رو با این چاپگر بفرماین ممنون می شم.

ضمنا در جاهایی برای شارژ اولیه و صفر کردن کنتور چاپگر توضیحاتی دادند که دوستان در این باره هم تجربیاتشون رو بگن ممنون می شم.

یا علی

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

دوستان طبق مطالعه در تاپیک ها و معرفی دوستان من به Sumsung 4623 FH علاقمند شدم، دوستان اگر تجربشون رو با این چاپگر بفرماین ممنون می شم.

ضمنا در جاهایی برای شارژ اولیه و صفر کردن کنتور چاپگر توضیحاتی دادند که دوستان در این باره هم تجربیاتشون رو بگن ممنون می شم.

یا علی
    از نظر کیفیت چاپ و کم صدا بودن و سرعت واقعا گزینه خوبیه من دارم ازش هم راضی هستم
    تا الان هم حجدودا 400 برگی کپی و اسکن و پرینت و فکس باهاش انجام دادم خیلی عالی عمل کرده و هنوز به زمان شارژ کارتریج نرسیده که بخوام در این مورد اظهار نظر کنم ولی اونطور که من خودم پرسیدم هزینه شارژ و تعویض IC کلا 15 هزار تومان هست که جاهایی بوده که 10 هزار تومان هم میگرفتن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •