تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 11 اولاول ... 4567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 105

نام تاپيک: مشاوره برای خرید پرینتر لیزری سیاه و سفید چندکاره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام کنون که هیچی سامسونگ هم من فقط یه مدلش رو پیشنهاد میکنم بقیه اش اصلا خوب نیست 4521 چهار کاره فوق العاده است.
    اچ پی هم که نیاز به گفتن نداره حرف نداره

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام کنون که هیچی سامسونگ هم من فقط یه مدلش رو پیشنهاد میکنم بقیه اش اصلا خوب نیست 4521 چهار کاره فوق العاده است.
    اچ پی هم که نیاز به گفتن نداره حرف نداره

اینکه میگید سامسونگ اصلا خوب نیست روی چه حسابه؟ فقط از روی گفته های دیگران میگید و یا خودتون تجربه کردید ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه nt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان من توی کار چاپ و .. هست که بعضی مواقع براش پیش میاد که مثلا یک کارتن برای محصولی چاپ و اماده کرده حال می خواد که متن خاصی را روی اون بنویسه که قبلا درخواست داده نشده بوده حال برای این کار پرینتر یا دستگاهی هست که این را بتونه انجام بده
    مثلا قوطی کبریت چاپ کرده و حالا می خواد کلمه بی خطر را روش بنویشه برای این کار باز باید همه را باز کنه و پرینت و ... آیا دستگاهی هست که بتونه مقلا مثل بارکد خوان باشه و بیگره روی جعبه و متن را روی اون انتقال بده

یکبار هم تعدادی کارتن برای شرکتی طراحی و آماده شده بود و مورد استفاده قرار گرفته بود اما چون ساخت ایران روی جعبه ها نوشته نشده بود با مشکل مواجه شده بود و ....

امیدوارم منظورش را تونسته باشم خوب بیان نمایم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان

یک مشاوره و راهنمایی برای خرید یک دستگاه پرینتر لیزری سیاه و سفید میخواستم.

ما توی کارخونمون برای محصولات تولیدیمون کارت ضمانت چاپ مکینیم.برای این منظور از کاغذهای گلاسه قطع A5 استفاده میکنیم.چاپگر مورد استفاده مون هم سالها یک دستگاه پرینتر HP مدل 1010 بوده..
    این پرینتر توی این چند سال بسیار تحت فشار بوده و چندین بار خراب شده و تهمیر شده..مثلا مشکلی که معمولا پیدا میکینه اینه که حروفی گه بر روی برگه چاپ میکنه با دست کشیدن پاک میشه و ما هر بار هزینه ای رو برای رفع این مشکل متحمل شدیم..

حال تصمیم گرفته شده که یک دستگاه پرینتر جدید مناسب خریداری بشه تا از عهده چاپ بر روی برگه های گلاسه بر بیاد..

شما چه پرینتری رو پیشنهاد میفرمایید؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان من منتظر پاسخ شما هستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه soheil_6666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

سلام دوستان من واقعا گیج شدم.یک 4 کاره می خوام لیزری سیاه و سفید.الویت من قیمت کارتریج و قابلیت شارژ مجدد.در صورت امکان داشتن گوشی (زیادهم مهم نیست).در نهایت بهتره قابلیت اتصال بی سیم رو داشته باشه.بودجه من هم تا 400 هست فکر می کنید چی بگیرم اگر هم نمیشه تو این رنج چی رو پیشنهاد می کنید.کار برد هم در حد پرینت نه در حد زیاد و ارسال و دریافت فکس.راستی این مدل چطوره:hp1214nfh
    hp 1217nfw
    hp1536dnf
    ممنون محتاجم به راهنمایی.
    Last edited by soheil_6666; 06-02-2012 at 23:14.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان من واقعا گیج شدم.یک 4 کاره می خوام لیزری سیاه و سفید.الویت من قیمت کارتریج و قابلیت شارژ مجدد.در صورت امکان داشتن گوشی (زیادهم مهم نیست).در نهایت بهتره قابلیت اتصال بی سیم رو داشته باشه.بودجه من هم تا 400 هست فکر می کنید چی بگیرم اگر هم نمیشه تو این رنج چی رو پیشنهاد می کنید.کار برد هم در حد پرینت نه در حد زیاد و ارسال و دریافت فکس.راستی این مدل چطوره:hp1214nfh
    hp 1217nfw
    hp1536dnf
    ممنون محتاجم به راهنمایی.

HP که قیمتش بی اندازه رفته بالا تو این مدت و به نظر من صرف اقتصادی نداره نسبت به هزینه ای که دارید میکنید اما خوب دستگاه های خیلی خوبی هستن مخصوصا همون 1214 که گوشی هم روش داره
    من خودم سامسونگ 4623FH دارم خیلی راضی هستم و کارتریجش هم شارژ میشه و مشکلی نداره و 4 کاره هم هست و گوشی هم روش داره و کیفیت اسکن و کپی و پرینت هم خیلی عالی هست ، ضمنا قیمت مناسبی هم داره فکر کنم الان 260 بگردی بتونی گیر بیاری

8. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

4623fh نسبت به 4521 به غیر از گوشی برتری دیگه ای داره ظاهرا 4521 گرونتره؟چرا؟hp الان چند شده خیلی بللا رفته؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

4623fh نسبت به 4521 به غیر از گوشی برتری دیگه ای داره ظاهرا 4521 گرونتره؟چرا؟hp الان چند شده خیلی بللا رفته؟

4521 پورت پارالل داره که 4623 نداره ولی در عوض 4623 گوشی روش داره که این خودش خیلی مزیت خوبیه
    4521f الان فکر میکنم 320 هار تومان باشه قیمتش تو بازار و 1214 اچ پی حول و حوش 400 هست تو بازار در صورتی که تا 2 ماه پیش 300 بود

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

4521 پورت پارالل داره که 4623 نداره ولی در عوض 4623 گوشی روش داره که این خودش خیلی مزیت خوبیه
    4521f الان فکر میکنم 320 هار تومان باشه قیمتش تو بازار و 1214 اچ پی حول و حوش 400 هست تو بازار در صورتی که تا 2 ماه پیش 300 بود
    بین 1214 و 4623 کدوم ارجحیت داره به غیر قیمت ،کارتریج شون چطوره؟کارایی کدوم؟
    Last edited by soheil_6666; 07-02-2012 at 11:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •