تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 105

نام تاپيک: مشاوره برای خرید پرینتر لیزری سیاه و سفید چندکاره

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

ممنون حامد جان
    فقط یه چیزی مشکل دارم اینکه فکس دستگاه رو تو اتاق خودم وصل میکنم تلفن خونه که تو حال خونه قرار گرفته قطع میشه
    فکر کنم اسپلیتر میخواد درسته ؟ 2 تا هم باید بخواد نه؟ یکی برای تلفن خونه که تو اون اتاقه و یکی برای این دستگاه فکس که اینوره

بله اسپلیتر نیاز داره.
    برای هر تلفن یک دونه که به گفته خودت میشه دوتا.

2. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

مشکل با دو تا اسپلیتر پشت سر هم حل شد
    یکی رو وصل کردم به پریز تلفن و یکی از خروجی هاش رو وصل کردم به مودم ADSL و دیگری رو به ورودی یک اسپلیتر دیگه و خروجی اسپلیتر دوم رو وصل کردم به دشتگاه فکس و مشکل برطرف شد و دیگه تلفن خونه هم تو این حالت قطع نمیشه

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

مشکل با دو تا اسپلیتر پشت سر هم حل شد
    یکی رو وصل کردم به پریز تلفن و یکی از خروجی هاش رو وصل کردم به مودم ADSL و دیگری رو به ورودی یک اسپلیتر دیگه و خروجی اسپلیتر دوم رو وصل کردم به دشتگاه فکس و مشکل برطرف شد و دیگه تلفن خونه هم تو این حالت قطع نمیشه
    خدارو شکر.
    فقط یه چیزی!
    در طول دوره ای که داری با دستگاه کار میکنی، اگر با نکته منفی روبرو شدی حتما بیانش کن.
    در ضمن حالا که این مدل رو داری میتونی یه نقد 100واقعی براش بزنی. چون خودت داری ازش استفاده میکنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان اگه میشه منو راهنمایی کنید .
    ما میخواهیم یه دفتر بیمه بزنیم و به این دستگاه ها نیاز داریم . البته بگم که حجم اسکن و پرینت و کپی در طول روز کم و در حدود 20-30 هست.
    1. 2 عدد تلفکس که یکیش فقط فکس ساده باشه و مدل 206 پاناسونیک رو بهم معرفی کردن با قیمت 122000 و یه مدل چند کاره که مدل 2025 پاناسونیک رو با قیمت 275000 تومان پیشنهاد کردن.

2. پرینتر لیزری سیاه و سفید . از اچ پی مدل 2055 با قیمت 265000

3. پرینتر سوزنی که فقط مدل LQ300 از اپسون هست با قیمت 235000

4. اسکنر (فکر نمیکنم که بیشتر از 15 تا اسکن تو روز داشته باشیم)

5. یکی از دوستانم گفت که یه دستگاه کپی بگیر .که آیا به نظر شما با این حجم کاری کم اصلا من احیتاج دارم یا نه . شارپ مدل5516 با قیمت یک میلیون و هشتاد هزار تومن که قیمت بالایی هست.

البته من میخوام تمام این وسیله ها رو به 3 تا 5 تا کامپیوتر وصل کنم که از هر سیستمی بشه به این ابزار وصل بشم و بتونم استفاره کنم.

حالا من از شما دوستان عزیز این سوالات رو دارم که آیا یه دستگاه چند کاره بیشتر به درد من میخوره یا دستگاه های جداگانه ؟
    اگه شما مدل های بهتری سراغ دارید و یا با این مدل هایی که به من پیشنهاد دادن کار کردید و تجربه استفاده از این برندها و مدلها رو دارید لطف کنید و منو توی انتخاب بهتر راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام دوستان اگه میشه منو راهنمایی کنید .
    ما میخواهیم یه دفتر بیمه بزنیم و به این دستگاه ها نیاز داریم . البته بگم که حجم اسکن و پرینت و کپی در طول روز کم و در حدود 20-30 هست.
    1. 2 عدد تلفکس که یکیش فقط فکس ساده باشه و مدل 206 پاناسونیک رو بهم معرفی کردن با قیمت 122000 و یه مدل چند کاره که مدل 2025 پاناسونیک رو با قیمت 275000 تومان پیشنهاد کردن.

2. پرینتر لیزری سیاه و سفید . از اچ پی مدل 2055 با قیمت 265000

3. پرینتر سوزنی که فقط مدل LQ300 از اپسون هست با قیمت 235000

4. اسکنر (فکر نمیکنم که بیشتر از 15 تا اسکن تو روز داشته باشیم)

5. یکی از دوستانم گفت که یه دستگاه کپی بگیر .که آیا به نظر شما با این حجم کاری کم اصلا من احیتاج دارم یا نه . شارپ مدل5516 با قیمت یک میلیون و هشتاد هزار تومن که قیمت بالایی هست.

البته من میخوام تمام این وسیله ها رو به 3 تا 5 تا کامپیوتر وصل کنم که از هر سیستمی بشه به این ابزار وصل بشم و بتونم استفاره کنم.

حالا من از شما دوستان عزیز این سوالات رو دارم که آیا یه دستگاه چند کاره بیشتر به درد من میخوره یا دستگاه های جداگانه ؟
    اگه شما مدل های بهتری سراغ دارید و یا با این مدل هایی که به من پیشنهاد دادن کار کردید و تجربه استفاده از این برندها و مدلها رو دارید لطف کنید و منو توی انتخاب بهتر راهنمایی کنید.
    سلام سعید جان.
    چون حجم کار کمی بالاست بهتره که دستگاهها رو به صورت جدا تهیه کنی تا اصطحلاک دستگاه بیاد پایین!
    برای اسکنر و پرینتر یه سقف هزینه مشخص کن؟؟؟
    و همینطور فکس؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام سعید جان.
    چون حجم کار کمی بالاست بهتره که دستگاهها رو به صورت جدا تهیه کنی تا اصطحلاک دستگاه بیاد پایین!
    برای اسکنر و پرینتر یه سقف هزینه مشخص کن؟؟؟
    و همینطور فکس؟؟؟
    دوست عزیز ممنونم از جوابت البته اگه لطف کنی و یه سری به این پست بزنی ممنون میشم چون اونجا بیشتر توضیح دادم .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد حجم کار باید بگم که حجم کار, خیلی زیادی نیست در حد روزی 20 الی 30 برگ پرینت و 15 الی 20 برگ هم اسکن و شاید هم همین تعداد فکس و کپی و یا کمتر . حالا به نظر شما اگه یه دستگاه 4 کاره بگیرم بهتره یا جداگانه ؟ چون اگه بخوام دستگاه های جداگانه بگیرم هم هزینه بیشتر میشه هم جاگیر تر میشن . البته اینم بگم هدف اصلی من دوام و کیفیت قطعات و ماندگاری و به قول خودمون خرکار بودن و سگ جون بودن هست.
    من خودم مدل 2055 اچ پی رو که پرینتر لیزری سیاه و سفید هست (با قیمت 275000) مد نظرم بود ولی مشکلی که داره اینه که پورت شبکه نداره .
    در مورد هزینه هم فکر کنم برای فکس و پرینت و کپی و اسکنر تا 800 الی یک میلیون میتونم هزینه کنم البته اگه لازم باشه و توجیه داشته باشه بالاتر هم میشه رفت.

داره خودمونی میشه daneshniya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام

دوست عزیز من برای خدمات کامپیوتریم می خوام 1415fnw بگیرم
    کسی امکانشو داره قیمت واقعیشو بگه ؟ تا کلاه سرمون نره
    تو اینترنت قیمتا خیلی با هم متفاوتن

و یه سوال دیگه آیا نوع کاغذ cardstock به معنای اینه که می تونم کارت چاپ کنم
    منظورم کارت برای خودم یا برای دیگرانه کارت های معمولی
    بمطلب بعدی اسم این مقوا هایی که تبدیل به کارت میشن چیه مارک خوبشون چیه
    و کدومشون به درد این پرینتر می خوره
    آیا این پرینتر منگنه زنه و کلا منظور از منگنه زن تو پرینترا یعنی چی ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان نظرتون درباره این مدل 4 کاره برای کارهای تقریبا کم چیه ؟ آیا دوام و کیفیت و خدمات و گارانتی خوبی تو ایران داره ؟
    Canon I-Sensys MF-4570dn

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان نظرتون درباره این مدل 4 کاره برای کارهای تقریبا کم چیه ؟ آیا دوام و کیفیت و خدمات و گارانتی خوبی تو ایران داره ؟
    Canon I-Sensys MF-4570dn

داره خودمونی میشه smahdih's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

درود

یه دستگاه کپی لیزری با یه اسکنر واسه یه شرکت خدماتی می خوام ، حجم کارم حدود 300 تا کپی هر روزه

بودجه هم تا 350 واسه پرینتر و 100 واسه اسکنر دارم.

بنظرم چون گاهی اوقات میخوام که از یه برگه کپی بگیرم دستگاه چند کاره باشه بهتره تا اینکه جدا باشه.

مقاومت دستگاه اینکه زیاد حساس به گرد و غبار و ضربه نباشه برام مهمه

چه مدلایی پیشنهاد میدین؟

سپاسگذار

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •