تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 79 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 788

نام تاپيک: The new iPad اا آیپد نسل سوم ! گفت و گو و تبادل نظر

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض The new iPad اا آیپد نسل سوم ! گفت و گو و تبادل نظر

با توجه به موفقیت فوق العاده iPad 2، من حتی مطمئن نیستم که اپل نیازی به ساخت iPad 3 احساس کند. البته قطعا iPad 3 ساخته خواهد شد. تا اینجای کار فاصله بین عرضه هر نسخه از iPad یک سال بوده است. شواهد و شایعات نیز حاکی از آن است که iPad 3 در آپریل سال 2012 وارد بازار خواهد شد. در این مقاله کلیه شایعات، شواهد و پیش بینی های مرتبط با iPad 3 را گردآوری کرده ایم.

لازم است بدانید که هیچ کدام از مواردی که در ادامه آمده است رسما از جانب اپل تایید نشده اند.

10 فوریه

iPad Mini در سایز کوچکتر و با قیمت ارزان تر

ممکن است iPad در سایز کوچکتر و با نام iPad mini عرضه شود. iPad Mini مانند Kindle Fire آمازون، صفحه نمایش 7 اینچی خواهد داشت . استیو جابز در زمان حیاتش گفته بود که تبلت های 7 اینچی هرگز موفق نخواهند شد. اما با توجه به فروش بسیار خوب Kindle Fire و در راستای کاهش قیمت تبلت ممکن است اپل در کنار نسخه 10 اینچی تبلت 7 اینچی نیز تولید و روانه بازار کند. اگر iPad Mini با قیمت حدود 300 دلار عرضه شود مطمئنا فروش بسیار خوبی خواهد کرد.

3D iPad

همه پیش بینی کرده بودند که سال 2011 سال سه بعدی خواهد بود. اما این طور نشد. هرچند تلویزیون های سه بعدی متنوعی وارد بازار شدند، کنسول بازی نینتندو نیز 3D شد، فیلم های سه بعدی نسبتا زیادی نیز تولید شدند، اما هیچ کدام فروش قابل توجه ای نداشتند. اما هنوز شایعاتی در مورد نمایشگر سه بعدی برای iPad 3 مطرح می شود. برخی معتقدند که اپل بدنبال ساخت تبلت سه بعدی بدون نیاز به عینک است.

متن کامل در منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 3 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه PCminister's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

اگر Apple بخواد (با توجه به نا موفق بودن فرم فاکتور کیندل) آیپد 7 اینچی بده میشه گفت کارها و ایده های استیو جابز با مرگش تموم شدن. اما اگه Apple هنوز پیرو خط جابز باشه به نظر نمیرسه این کارو بکنن! (چون جابز به شدت با صفحه 7 اینچی مخالف بود و با توجه به بررسی های اخیر در مورد کیندل در مورد صفحه 7 اینچی میشه فهمید جابز کاملا حق داشته.)

کد:
    کد:
    کد:
    در مورد iPad 3 هم شایعه زیاد هست اما در مورد 3D بودنش من مطلبی پیدا نکردم!!! البته گفته شده اپل داره روی پروژه ای کار میکنه گه بشه بدون لمس صفحه و با اشاراتی از راه دور بشه یه سری کارها را روی یه وسیله انجام داد:

کد:
    شایعات در مورد iPad 3:

1- صفحه نمایش با رزلوشن بالاتر (یا حتی استفاده از رتینا در این وسیله!)

کد:
    کد:
    2- پردازنده A6 برای آیفون و آیپد سال 2012

کد:
    Thanks

4. 8 کاربر از PCminister بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

درود بر Pc Mins.... عزیز
    من هم کما بیش مطالب رو دنبال میکنم گرچه نمی توان به کلی آنهارو رد کرد یا به کلی اونهارو قبول کرد همونطور که در گذشته نشان دادند و با توجه به سابقشون ولی من تصور میکنم که محتمل ترین چیز بهتر شدن صفحه نمایش آیپد هست ( گرچه هنوز نتونستم باهاش کنار بیام)
    و فکر میکنم که آیپد 7 اینچ تولید نشه ولی به هر حال توجه شما به این مطلب و اراییه منابع جالب بود
    با تشکر از شما

6. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بله قطعا محتمل ترین تغییرات صفحه نمایش با رزولوشن بالا، بالاتر رفتن عمر باتری، CPU/GPU قوی تر، احتمالا دوربین های کمی بهتر (و FaceTime HD) و تغییرات جزئی دیگه هستن. این تغییرهای فضایی (3D، جشچر در هوا و ...) بعیده جزو برنامه های کوتاه مدت اپل باشن.
    +

تبلت های 7 اینچی هم فکر می کنم اپل سراغشون نره، و این موجی که نوک و آمازون راه انداختن با تبلت های 7 اینچی ارزونشون در نهایت به نفع آیپد تموم میشه چون تبلیغی برای گسترش این فرم فکتور هستن که بهترین و قوی ترین پلیر بازار اپله.

8. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

بله قطعا محتمل ترین تغییرات صفحه نمایش با رزولوشن بالا، بالاتر رفتن عمر باتری، CPU/GPU قوی تر، احتمالا دوربین های کمی بهتر (و FaceTime HD) و تغییرات جزئی دیگه هستن. این تغییرهای فضایی (3D، جشچر در هوا و ...) بعیده جزو برنامه های کوتاه مدت اپل باشن.
    +

تبلت های 7 اینچی هم فکر می کنم اپل سراغشون نره، و این موجی که نوک و آمازون راه انداختن با تبلت های 7 اینچی ارزونشون در نهایت به نفع آیپد تموم میشه چون تبلیغی برای گسترش این فرم فکتور هستن که بهترین و قوی ترین پلیر بازار اپله.
    درود بر آرمان عزیز
    به نکته جالبی اشاره کردید.
    چند وقت پیش یک کلیپی توی یوتیوب دیدم که مربوط به حسگر های از راه دور و شایعه های مربوط به آیفون 5 بود .
    خیلی از دوستان این ایده رو حتمی میدیدن ولی همون موقع هم با کمی تامل میتونستیم متوجه بشیم که سیاست های کمپانی ها با ایده های کانسپت سازگار نیست

10. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خود من تو این 2-3 ماهیی که ایپد دارم دو نکته از همه بیشتر اذیتم کرده
    اول مدت زمان شارژ باتری که واقعا اپل باید یه فکری به حالش بکنه شاید اصلا باید بره سراغ یه تکنولوژی جدیدتر(تو بلند مدت)
    الان هرروز 5-6 ساعت ایپدم به شارژه و این واقعا خیلی زیاده (حالا ایپد بهترین باتری رو بین تبلتها داره)
    دومین نکته هم کم بودن مقدار رمه
    بهتر شدن باقی چیزها هم مثل gpu/cpu و دوربین و ... جزو بدیهیاته
    دوبرابر شدن رزولوشن هم که کاملا بسته به اینه که تولید کننده ها بتونن اون مقدار صفحه تولید کنن
    و البته باقی چیزها هم جزو تخیلات ملته که دوست دارن اپل براشون براورده کنه
    پ.ن:اها اگه میشد یه 100 گرمم از وزنش کم کنن عالی میشد

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

اول مدت زمان شارژ باتری که واقعا اپل باید یه فکری به حالش بکنه شاید اصلا باید بره سراغ یه تکنولوژی جدیدتر(تو بلند مدت)
    الان هرروز 5-6 ساعت ایپدم به شارژه و این واقعا خیلی زیاده (حالا ایپد بهترین باتری رو بین تبلتها داره)
    دوبرابر شدن رزولوشن هم که کاملا بسته به اینه که تولید کننده ها بتونن اون مقدار صفحه تولید کنن
    درود بر شما
    ورژن دستگاهتون آی او اس تون چیه که میگید اینجوری شارژ مصرف میکنه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من مشكلي با مقدار نگهداري شارژ ندارم
    مشكل مدت زمانيه كه طول ميكشه دستگاه از ٥-١٠ ٪ به ١٠٠٪ برسه كه خيلي زياده
    تفريبا ٥ ساعت فكر نكنم براي شما كمتر از اين باشه

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

باتری رو نمیشه کاری کرد و محدودیت تکنولوژی باتری هاست.. البته 2 ساعته حدود 80 درصد باتری شارژ میشه و تا 100 درصد حدود 4 ساعت طول می کشه. تکنولوژی باتری جدیدی که انقلابی ایجاد کنه و ... هم حداقل تا 5-6 سال آینده در راه نیست و هرچی خواهیم دید بهبود های جزئیه. اوضاع فعلا همینه.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

باتری رو نمیشه کاری کرد و محدودیت تکنولوژی باتری هاست.. البته 2 ساعته حدود 80 درصد باتری شارژ میشه و تا 100 درصد حدود 4 ساعت طول می کشه. تکنولوژی باتری جدیدی که انقلابی ایجاد کنه و ... هم حداقل تا 5-6 سال آینده در راه نیست و هرچی خواهیم دید بهبود های جزئیه. اوضاع فعلا همینه.
    با اینکه این بحث دقیقا مربوط به تخصص شما میشه ولی میخوام یه نکته ای رو بگم
    تا قبل از اومدن تبلت ها همون رشد 10-15 درصدی ایی که سالانه باتریا داشتن نیاز لبتاپ ها و گوشیهای موبایل رو برطرف میکرد (با اینکه باز همیشه کاربرا احساس کمبود میکردن)
    ولی برای تبلت ها اینجور نیست و اون چیزی که هست خیلی در سطح پایینتری از نیاز کاربره
    بخاطر همین اعتقاد دارم اومدن تبلت ها اون انقلاب رو چند سال جلو میندازه
    و یه حسی هم به ام میگه اولین استفاده کننده از این تکنولوژِی جدید اپله (هرچند مطمئنا خودش سازنده اش نیست) شاید تو ipad 4 یا 5 !!

16. 2 کاربر از bleu2u4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 79 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •