تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 79 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 788

نام تاپيک: The new iPad اا آیپد نسل سوم ! گفت و گو و تبادل نظر

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

دوست عزیز اگه منظورتون ترنسفورمر پرایم هست... باید به این نکته توجه کنید که اندروید ، مدت زیادی نمیگزره که تازه واسه Dual Core بهینه شده... چه رسد به Quad Core ... یعنی ترنسفورمر پرایم ، به هیچ وجه نمیتونه پرفورمنسی تخیلی و خارق العاده رو از خودش نشون بده... و تا زمانی که یه مقدار بهینه سازی بشه ، مطمئن باشین که مدل های مشابه ، از Apple و سامی و موتو و ... میاد...

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

در جواب پست بالاییتون که گفته بودین هیچ جا هیچ توهینی نکرده بودین... حدود 6-7 مورد رو کیوت کردم تا بفرستم... گفتم نیازی نیست به بحث ادامه داده بشه... اما متاسفانه شما همینطور دارین به طعنه و متلک ادامه میدین...
    به قول انگلیسیها: the best is yet to come
    در مورد طعنه و متلک دوستان اپلی شروع کردند ولی من در جواب توهینی نکردم
    فعلا باید تا زمان نمایش آیپد3 صبر کنیم و ببینیم که شایعات به واقعیت میرسند یا نه
    و دیگر هیچ
    Last edited by F R E E M A N; 17-12-2011 at 22:18.

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این صحبت هایی که در مورد نسبت تصویر تو چند صفحه قبل شده همه اش بخاطر اینه که ما میخوایم با یه سری عدد روی کاغذ یه محصول رو نقد کنیم
    این پست من رو نگاه کنید
    بزرگترین مشکل من با ایپد ها نسبت تصویرشونه
    ادم وقتی میبینشون یاد تلویزیون های crt میوفته
    برای شرکتی مثل اپل که همیشه چند سال جلوتر از تکنولوژی روز دنیاست استفاده از یه همچین نسبت تصویر منسوخی بعیده
    مال تقریبا 9 ماه پیشه(6 ماه قبل از اینکه ایپد بگیرم)
    اون موقع واقعا این برام یه مسئله بزرگ بود ولی خب بعد از اینکه ایپد رو گرفتم تازه فهمیدم که این همه مدت تو گمراهی اشکار بودم
    اصلا ایپد سینما یا تلویزیون نیست که بخواد wide باشه
    درسته یکی از کارهاش پخش ویدیوست ولی خیلی کارهای مهمتر از اون رو میکنه که نیاز به نسبت 4:3 دارن
    باور کنید حتا یک ثانیه هم نمیشه با فرمت 16:9 وبگردی کرد

3. این کاربر از bleu2u4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

بحث رزولوشن و نسبت تصویر را باید بطور کلی در نظر گرفت
    خرد جمعی اکثر طراحان ثابت کرده که WXGA یا 1280x800
    برای تبلت مناسبترین رزولوشنه و 16:9 فعلا مطرح نیست
    1024x768 دیگه جوابگو نیست بخصوص برای سایتهایی که هر روز از لحاظ دیزاین پیچیده تر و شلوغتر میشند

برای مواردی مثل office و pdf هم رزولوشن پائین ایجاد محدودیت میکنه

5. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اپل خیلی هنر کنه عقب افتادگی و فقر سخت افزاریش را جبران کنه
    تنها شرکتی که تونسته سیستم عامل رو با سخت افزار به طور خیلی خوب مچ کنه اپل هستش(همین idevice ها نمونش هستن)

گر اپل روزی ipad3 با سخت افزاری در حد رقبا عرضه کرد اونوقت ادعای شارژدهی بیشتر داشته باشه
    شما سخت افزار به چی میگی واسه ipad2 همین سخت افزار هم اضافه هستش.وقتی تمامی نرم افزارها بدون هیچ هنگی و کندی روی دستگاه اجرا میشن دیگه چه لزومی داره بیاد مثلا میزان ram رو کنه 1 گیگ!!!!
    یا سی پی یو بشه 2 هسته ای با کلاک 2 گیگا هرتز یا بشه 4 هسته ای؟؟
    در مورد باطری هم بگم خیالت تخت باشه فعلا آیپد تو جوابگویی باطری حرف اول رو میزنه.
    من خودم تبلتهای زیادی داشتم مطمئن باش هیچ کدوم تو عملکرد باطری به پای آیپد چه 1 و چه 2 نمیرسند.
    تنها تبلتی که تو زمینه باطری کمی خوب بود یکی asus transformer بود که اونم تازه به لطف داک که روش گذاشته بودن میتونست به گفته خود شرکت تا 16 ساعت دوام بیاره.ولی میدونید وقتی داک رو به تبلت ایسوس وصل میکردی وزنش چقدر میشد؟؟؟(وزنش از لپ تاپ هم بالا میرفت و این یعنی فاجعه) یا میدونی چقدر وقت لازم بود تا باطری (تبلت و داک) روی هم شارژ بشه؟؟؟شب تا صبح باید میزاشتی شارژ تا بیاد روی 100 درصد.
    یا سامسونگ گالاکسی تب 10.1 که اونم تو عملکرد باطری با اینکه خوبه ولی نمیتونه به پای آیپد برسه.

با این رقابتی که وجود داره و سامسونگ، ایسوس و ... قصد دارند تبلتهای 12 اینچی بسازند اپل اگر فکر تبلت زیر 10 اینچ بکنه حماقت کرده
    تبلتی که اندازه ال سی دیش بالای 10 اینچ باشه مطمئن باش مشتریش هم کمتر میشه.
    من بشخصه 10 اینچ هم برام زیاده چه برسد به 12 یا 13 اینچ.جایی که با 10 اینچ یا حتی کمتر میتونی تمام کارات رو راه بندازی دیگه چه لزومی داره بیایی 13 اینچ بگیری و از لحاظ حمل و نقلش هم به مشکل برسی.
    همونطوری که من تو حمل و نقل asus transformer مشکل داشتم.

نداشتن internal card reader که یک ضعف بزرگ محسوب میشه
    اسپیکر mono که واقعا عقب افتاده ست
    این چیزا با accessories های زیادی که واسه محصولات اپل تولید میشه قابل حله.
    در ضمن برای کسی که فضای زیادی لازمه فکر نکنم 64 گیگ کم باشه.
    بازیچه ای مثل آیپد را نمیشه با یک تبلت حرفه ای مالتی اینپوت از نظر کارایی مقایسه کرد
    تبلت حرفه ای به چی میگین؟؟؟؟
    مثلا به تبلتی که سیستم عامل ویندوز7 یا xp روش هست؟؟؟
    کلیه تبلتها یا UMPC هایی که به سیستم عامل ویندوز مجهز بودن از رده خارج حساب میشن و شدن.
    خود مایکروسافت هم قبول کرده که عملکرد تاچ و بخصوص عملکرد باطری و خیلی چیزای دیگه با سیستم عامل ویندوز تو تبلتها یا UMPC ها قابل قبول نیست.
    من خودم vilive s5 و سونی سری ux و همین الان سونی سری p و ... داشتم ولی از مصرف باطری(همیشه باید بغل پریز برق بودی تا شارژ بشن) و تاچ تو این تبلتها حالم بهم میخورد.
    کندی و هنگی هم جای خود دارد.
    جدیدا مایکروسافت میخواد تو ویندوز8 این مشکلات رو برطرف کنه که هنوز هیچ چیز معلوم نیست!!!
    اگه از تبلت حرفه ای منظورتون تبلت آندروئید هستش که اونم از لحاظ نرم افزار واقعا جلوی آیپد کم میاره.
    کافیه سری به آندروئید مارکت بزنی و ببینی واسه تبلتهای با سیستم عامل honeycomb برنامه کمه!!!

Transformer Prime یک سر و گردن بالاتر از آیپد و دیگر تبلتهای اندرویدی هستش و تا وقتی آمار فروشش در سال نو میلادی بیرون نیاد نمیشه گفت که تا چه حد مورد استقبال بوده
    اینا همش سر مشتری شیره مالیدنه.
    شما پول بده بوگاتی ویرون بخر وقتی تو جایی هستی که محدودیت داره و نمیتونی بالای 120 تا برونی آیا ارزش داره این همه پول پرداخت کردنت؟؟؟
    الانم برو transformer prime بخر با سی پی یو 4 هسته ای چه ارزشی داره؟؟؟
    هنوز برنامه های بهینه شده ای که واسه سی پی یو های دو هسته ای با سیستم عامل آندروئید اومدن خیلی کمن یا اصلا نیستن(فعلا تا بحال همه برنا مه ها و بازیهای آندروئیدروی تک هسته ایها اجرا میشن.) چه برسه به 4 هسته.
    ASUS هم وقت رو غنیمت شمرده و گفته از طریق این جور چیزا سر پول مردم شیره بماله.

7. 6 کاربر از ninja3000sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

شما ایپد رو خیلی بالا کشیدید... ایپد برای ورژن جدید ای او اس جیلیبرگ نیومده و امکان نصب برنامه های کرک شده نیست!! و همچنین دوربین های ضعیفی داره! همچنین ایپد فقط داری یک پورت اختصاصی است مثلاً یک تبدیل پورت hdmi حدود 60$ هزینه داره
    من نمیگم ایپد خوب نیست ولی اونقدر نصبت به بقیه شاخ هم نیست! همونطور ک در گوشی ها، آندورید رشد داشته با ورود نسخه جدید تحول ایجاد میشه برادر
    برای مقایسه نیز باید در شرایط یکسان مقایسه کنید... فعلا بهتره بگیم ios نصبت به android جلوتره! مگرنه همه میدونن اکثر چیپست های محصولات اپل رو سامسونگ تولید میکنه!

9. این کاربر از akbarnet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

تنها شرکتی که تونسته سیستم عامل رو با سخت افزار به طور خیلی خوب مچ کنه اپل هستش(همین idevice ها نمونش هستن)
    بهتر بگی تونست نه اینکه مطلقا میتونه
    آیپد هم اولین تبلت تاریخ نبوده و آخریش هم نخواهد بود
    شما سخت افزار به چی میگی واسه ipad2 همین سخت افزار هم اضافه هستش.وقتی تمامی نرم افزارها بدون هیچ هنگی و کندی روی دستگاه اجرا میشن دیگه چه لزومی داره بیاد مثلا میزان ram رو کنه 1 گیگ!!!!
    یا سی پی یو بشه 2 هسته ای با کلاک 2 گیگا هرتز یا بشه 4 هسته ای؟؟
    در مورد باطری هم بگم خیالت تخت باشه فعلا آیپد تو جوابگویی باطری حرف اول رو میزنه.
    من خودم تبلتهای زیادی داشتم مطمئن باش هیچ کدوم تو عملکرد باطری به پای آیپد چه 1 و چه 2 نمیرسند.
    تنها تبلتی که تو زمینه باطری کمی خوب بود یکی asus transformer بود که اونم تازه به لطف داک که روش گذاشته بودن میتونست به گفته خود شرکت تا 16 ساعت دوام بیاره.ولی میدونید وقتی داک رو به تبلت ایسوس وصل میکردی وزنش چقدر میشد؟؟؟(وزنش از لپ تاپ هم بالا میرفت و این یعنی فاجعه) یا میدونی چقدر وقت لازم بود تا باطری (تبلت و داک) روی هم شارژ بشه؟؟؟شب تا صبح باید میزاشتی شارژ تا بیاد روی 100 درصد.
    یا سامسونگ گالاکسی تب 10.1 که اونم تو عملکرد باطری با اینکه خوبه ولی نمیتونه به پای آیپد برسه.
    اگر واقعا A5 تا 1 گیگ رم ساپورت میکنه باید میداشت چون بحث آینده نگری هم مطرحه
    شاید یک دولوپری خواست یک اپلیکیشن یا گیم پیشرفته ای بسازه که براش رم 512 کم باشه
    الان همین انتقاد به ایسوس هست که اگر tegra3 تا 2 گیگ رم میتونه استفاده کنه پس چرا transformer prime فقط 1 گیگ رم داره
    در مورد باتری هم باید همه مشخصات را در نظر گرفت نه اینکه فقط ساعتها و دقیقه ها را مقایسه کنیم
    داک یک چیز جدا محسوب میشه و وزنش هم در حدی که گفتی نیست
    تبلتی که اندازه ال سی دیش بالای 10 اینچ باشه مطمئن باش مشتریش هم کمتر میشه.
    من بشخصه 10 اینچ هم برام زیاده چه برسد به 12 یا 13 اینچ.جایی که با 10 اینچ یا حتی کمتر میتونی تمام کارات رو راه بندازی دیگه چه لزومی داره بیایی 13 اینچ بگیری و از لحاظ حمل و نقلش هم به مشکل برسی.
    همونطوری که من تو حمل و نقل asus transformer مشکل داشتم.

باید صبر کنیم تا تبلتهای 12 اینچی عرضه بشه و بعد در مورد میزان استقبال قضاوت کنیم
    ولی هر چه سایز بالاتر باشه رزولوشن میتونه بالاتر باشه و محدودیتها کمتر میشه
    صفحه نمایش 12 اینچ به این معنی نیست که اندازه تبلت چندان بزرگتر بشه یا ضخامت و مصرفش باتریش بیشتر بشه

این چیزا با accessories های زیادی که واسه محصولات اپل تولید میشه قابل حله.
    در ضمن برای کسی که فضای زیادی لازمه فکر نکنم 64 گیگ کم باشه.
    قبلا گفتم که بخشی از سیاست اپل فروش accessories هستش
    تبلت حرفه ای به چی میگین؟؟؟؟
    مثلا به تبلتی که سیستم عامل ویندوز7 یا xp روش هست؟؟؟
    کلیه تبلتها یا UMPC هایی که به سیستم عامل ویندوز مجهز بودن از رده خارج حساب میشن و شدن.
    خود مایکروسافت هم قبول کرده که عملکرد تاچ و بخصوص عملکرد باطری و خیلی چیزای دیگه با سیستم عامل ویندوز تو تبلتها یا UMPC ها قابل قبول نیست.
    من خودم vilive s5 و سونی سری ux و همین الان سونی سری p و ... داشتم ولی از مصرف باطری(همیشه باید بغل پریز برق بودی تا شارژ بشن) و تاچ تو این تبلتها حالم بهم میخورد.
    کندی و هنگی هم جای خود دارد.
    جدیدا مایکروسافت میخواد تو ویندوز8 این مشکلات رو برطرف کنه که هنوز هیچ چیز معلوم نیست!!!
    اگه از تبلت حرفه ای منظورتون تبلت آندروئید هستش که اونم از لحاظ نرم افزار واقعا جلوی آیپد کم میاره.
    کافیه سری به آندروئید مارکت بزنی و ببینی واسه تبلتهای با سیستم عامل honeycomb برنامه کمه!!!
    تعریف تبلت حرفه ای و مالتی اینپوت مشخصه و محدودیتهای تاچ اسکرین هم مشخصه
    در مورد اکوسیستم اندروید هم به قول دوستان اگر گوگل و دولوپرهاش فکری براش نکن در آینده با عرضه ویندوز 8 ضرر خواهد کرد چون بهرحال اپل که بازار خودش را داره
    اینا همش سر مشتری شیره مالیدنه.
    شما پول بده بوگاتی ویرون بخر وقتی تو جایی هستی که محدودیت داره و نمیتونی بالای 120 تا برونی آیا ارزش داره این همه پول پرداخت کردنت؟؟؟
    الانم برو transformer prime بخر با سی پی یو 4 هسته ای چه ارزشی داره؟؟؟
    هنوز برنامه های بهینه شده ای که واسه سی پی یو های دو هسته ای با سیستم عامل آندروئید اومدن خیلی کمن یا اصلا نیستن(فعلا تا بحال همه برنا مه ها و بازیهای آندروئیدروی تک هسته ایها اجرا میشن.) چه برسه به 4 هسته.
    ASUS هم وقت رو غنیمت شمرده و گفته از طریق این جور چیزا سر پول مردم شیره بماله.
    در مورد شیره مالیدن سر مشتری این اپله که حرف اول را میزنه و استاد این کاره
    در مورد tegra3 و اندروید4 هم در آینده قضاوت خواهد شد که آیا پرفورمنس در حد ادعای کمپانیها هست یا نیست
    من با وجود اینکه اکانت msdn دارم طرفدار مایکروسافت هم نیستم چه برسه به گوگل و ایسوس
    اصلا در بحث تکنولوژی تعصب و طرفداری معنی نداره باید همیشه بهترینها را مد نظر داشت همانطور که در زمان عرضه آیپد همه گفتن در نوع خودش بهترینه و هیچ آلترناتیوی نداشت

من دیگه جواب طعنه ها و حملات دوستان را با طعنه نمیدم چون برای challenge اینجا نیامدم
    هر وقت بخوام
    challenge کنم میرم به فروم macrumors که طرفداران دانشمند اپل همه اونجا جمعند
    این جملات یک فیلسوف مشهور را هم تقدیم میکنم به طرفداران متعصب:
    "ﺍﮔﺮ ﻋﻘﯿﺪﻩ ﻣﺨﺎﻟﻒ، ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﻋﺼﺒﺎﻧﯽ ﻣﯿﮑﻨﺪ،ﻧﺸﺎﻧﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﻧﺎﺧﻮﺩﺁﮔﺎﻩ ﻣﯿﺪﺍﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﻣﻨﺎﺳﺒﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﭽﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ،ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ. ﺍﮔﺮ ﮐﺴﯽ ﻣﺪﻋﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺩﻭ ﺑﻌﻼﻭﻩ ﺩﻭ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﭘﻨﺞ،ﯾﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ آلمان روی ﺧﻂ ﺍﺳﺘﻮﺍ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺭﺩ،ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﻋﺼﺒﺎﻧﯽ ﺷﺪﻥ،ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺩﻟﺴﻮﺯﯼ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ."
    Last edited by F R E E M A N; 18-12-2011 at 15:29.

11. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

در مورد دوربین واقعا حق با تست میتونست رزولوشنش رو بیشتر بگیره حتی دو برابرش هم کافی بود.

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

صحبت سر مشخصات آیپد بعدی الان یکم زوده. خیلی از مشخصات هم درست مثل شایعه های چند محصول آخری که معرفی شدند (iPad2, iPhone 4S) کاملاً بدیهی هستند و میشه حدس زد. Resolution یکی از اوناست که کاملا بعید می دونم بدون هیچ توجیهی اپل بخواد اونو تغییر نده و به همین منوال توی آیپد بعدی هم بیاره. در مورد پردازنده من کمی شک دارم و فکر می کنم هنوز زوده، چون هنوز کمبودی تو قدرتش احساس هم نمیشه چه برسه به اینکه دیده بشه .
    در کل حدس من اینه که چون جمله "All new design" رو مارچ پارسال شنیدیم امسال خبری نخواهد بود. نمیگم آپدیت کوچیکی مثل iPhone 4S هست ولی وضعیت ظاهری فرقی نخواهد کرد. بهتر شدن دوربین ها خیلی محتمله + اضافه شدن یه چیز جدید که کلید طلایی اپل برای به دست گرفتن بازار باشه و یه کارایی جدید به تبلت خواهد داد. یه چیزایی مثل Siri آیفون یا Smart Cover.
    دقیقاً چیزی که هیچ وقت تا موقع معرفی محصول کسی بهش دقت نمی کنه!

14. 3 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه starless_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بهشت وعده داده شده!!!

پيش فرض

صحبت سر مشخصات آیپد بعدی الان یکم زوده. خیلی از مشخصات هم درست مثل شایعه های چند محصول آخری که معرفی شدند (iPad2, iPhone 4S) کاملاً بدیهی هستند و میشه حدس زد. Resolution یکی از اوناست که کاملا بعید می دونم بدون هیچ توجیهی اپل بخواد اونو تغییر نده و به همین منوال توی آیپد بعدی هم بیاره. در مورد پردازنده من کمی شک دارم و فکر می کنم هنوز زوده، چون هنوز کمبودی تو قدرتش احساس هم نمیشه چه برسه به اینکه دیده بشه .
    در کل حدس من اینه که چون جمله "All new design" رو مارچ پارسال شنیدیم امسال خبری نخواهد بود. نمیگم آپدیت کوچیکی مثل iPhone 4S هست ولی وضعیت ظاهری فرقی نخواهد کرد. بهتر شدن دوربین ها خیلی محتمله + اضافه شدن یه چیز جدید که کلید طلایی اپل برای به دست گرفتن بازار باشه و یه کارایی جدید به تبلت خواهد داد. یه چیزایی مثل Siri آیفون یا Smart Cover.
    دقیقاً چیزی که هیچ وقت تا موقع معرفی محصول کسی بهش دقت نمی کنه!
    به نظرم با تغییر رزولوشن و افزایش اون برای داشتن همین میزان سرعت و کارآیی نیاز به تغییر پردازنده هم باشه.
    آپدیت 4s هم تو بنجمارکها خیلی فرق با 4 دارند و تغییر در 4s و اپدیت 4 هم تغییر کوچکی نبوده.خصوصا دوربینش.البته شایعاتی وجود داره از اینکه شرکت ال جی داره روی دو نوع صفحه نمایش یکی 10 و دیگری 7.7 با کیفیت رتینایی که در آیفونها هست برای اپل میسازه.نظر عده ای اینه که اینها مال آیپدها هست.ولی مثل همیشه تا قبل از ارایه آیپدها در مورد اینکه اپل چه خوابی دیده و چه محصولی رو قراره ارایه کنه نمیشه صحبت نیمه موثقی هم پیدا کرد.

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

به نظرم با تغییر رزولوشن و افزایش اون برای داشتن همین میزان سرعت و کارآیی نیاز به تغییر پردازنده هم باشه.
    آپدیت 4s هم تو بنجمارکها خیلی فرق با 4 دارند و تغییر در 4s و اپدیت 4 هم تغییر کوچکی نبوده.خصوصا دوربینش.البته شایعاتی وجود داره از اینکه شرکت ال جی داره روی دو نوع صفحه نمایش یکی 10 و دیگری 7.7 با کیفیت رتینایی که در آیفونها هست برای اپل میسازه.نظر عده ای اینه که اینها مال آیپدها هست.ولی مثل همیشه تا قبل از ارایه آیپدها در مورد اینکه اپل چه خوابی دیده و چه محصولی رو قراره ارایه کنه نمیشه صحبت نیمه موثقی هم پیدا کرد.
    افزایش کارایی A5 به میزان 9 برابر توی GPU نسبت به A4 باز هم نمی تونه کفاف این رزولوشن رو بده؟

17. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •