تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل در رایت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض مشکل در رایت

من یک لپ تاپ سونی مدل vgn-sz340p دارم cd-rom فقط cd/dvd میخواند دیگر رایت نمیکنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه faraname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض راه حل احتمالی

نرم افزاری که باهاش رایت می کنید رو عوض کنید. مثلا اگر NERO دارید از ASHAMPOO استفاده کنید. ببینید باز همین مشکل رو دارید یا نه . نتیجه اش رو بگید تا بیشتر راهنمایی تون کنیم. موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

نرم افزار نیرو را عوض کردم و ashampo هم نصب کردم من بیشتر به نصب برنامه مشکوک هستم چون وقتی میرم داخل قسمت devic manager و قسمت dvd/cd مشخصات دستگاه آمده: matshita uj-842d و چند بار دستگاه را از نصب خارج کردم و نصب کردم همین جمله می اید... نمیدونم اپدیتش چگونه است؟

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض به سلامت سیستم عامل خود مطمئن شوید

سلام به شما . اگر احساس می کنید هر کاری که می کنید باز خطا می بینید , اول به سیستم عامل خود مشکوک بشید. شاید مشکل امنیتی ( ویروسی) داشته باشید و شاید بخشی از فایل های اجرایی سیستم عامل تون دچار اشکال شده باشه. بعضا پیش میاد که سیستم عامل حتی نمی تونه درایو های اپتیک شما رو شناسایی کنه چه برسه اینکه بزاره رایت کنید . اول مطمئن بشید سیستم عامل تون سالم هست تا بعد به بررسی سخت افزاری مشکل شما بپردازیم. تجربه نشون داده از لحاظ نرم افزاری بعید هست درایوی دیسک رو بخونه ولی نتونه رایت کنه و فقط مشکل سخت افزاری می تونه عامل اش باشه نه نرم افزار. فعلا با یک آنتی ویروس معتبر سیستم رو چک کنید و بعد از سلامت سیستم عامل مطمئن بشید تا بریسیم به مرحله ی سخت افزار . باز هم حل نشد مشکل تون من در خدمتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

آنتی ویروس اصلی دارم و مشکلی نداره ... من یه لپ تاپ مارک دل قسمت devic manager را نگاه کردم در قسمت cd/dvd . درایور را با عنوان رایتر آورده ... به هر حال نشان میدهد که سیستم من cd/dvd rom را به صورت معمولی نشان میدهد و قسمت رایترش فعال نیست؟

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض راه حل نهایی

سلام مجدد
    اگر اینقدر به سلامت سیستم عامل و نرم افزارهایی که دارید مطمئن هستید , هیچ دلیلی نمی تونه داشته باشه جز مشکل سخت افزاری . اگر لپ تاپ تون توی مدت گارانتی هست که ببرید شرکتی که ازش خریدید و مشکل رو مطرح کنید. اگر نه که ببرید یک شرکت معتبر تا سخت افزاری واستون بررسی کنه و اپتیک تون رو تست کنه . موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •