تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 23 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 230

نام تاپيک: مشکلات عمومی ادیوس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام .من برنامه رو آنیستال کردم واز دوباره ادیوس و ادورج رو نصب کردم ولی جواب نمی ده .خیلی کارم گیر داره لازم دارم یکی جواب بده. البته قبلا نصب کردم جواب داده ولی برنامه مشکل پیدا کرد حذف کردم ،دوباره نصب کردم حالا جواب نمیده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mnh40's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .من برنامه رو آنیستال کردم واز دوباره ادیوس و ادورج رو نصب کردم ولی جواب نمی ده .خیلی کارم گیر داره لازم دارم یکی جواب بده. البته قبلا نصب کردم جواب داده ولی برنامه مشکل پیدا کرد حذف کردم ،دوباره نصب کردم حالا جواب نمیده.
    دوست عزیز

چی رو آنیستال کردی ما نفهمیدیم

داره خودمونی میشه toxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام! دوستان من دچار یک تردید شدم! من دارم یه سیتم میبندم برای افترافکت و نرم افزار ادیوس!
    با اینکه زیاد گرافیک مهم نیست اما من میخوام یه گرافیک خوب ببندم! راستش یه دوستی به من گفت گفت که کارتهای گرافیک انویدیا توی ادیوس باعث تیک زدن جزئی میشه در حالی که ATI نه!
    حالا می خواستم بدونم ایا این داستان صحت داره یا نه؟
    توی ATI مدل مد نظرم ATI 6870 هست به قیمت 430.0000 تومان
    اما اگه فزقی نکنه میرم یه انویدیا 3D میخرم!
    حالا دو به شکم که ایا انویدیا بگیرم یا نه؟
    لطفا کمک کنید بهم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام
    دو سوال در ادیوس دارم
    اول اینکه ایا ادیوس این قابلیت رو داره که فیلم رو در تایم لاین به صورت فریم فریم روی میله نشون بده ( مثل پریمیر که میله فیلم فریم فریم است ) الان ادیوس به صورت یک فریم اول و یک فریم آخر در میله نمایش داده میشه
    دوم اینکه صدا در تایم لاین چطور به صورت vu متر نشون داده میشه ، یعنی با نگاه به میله متوجه بشیم که اینجا صدا کنه یا زیاده یا مکثی وسط فیلم است و .... و مجبور نشیم فیلم رو ببینیم و صداشو بشنویم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    من پلاگين VisTitle دارم ولي نصب نميشه USB كي ميخواد ميشه كمك كنيد

داره خودمونی میشه adame_haji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    دو سوال در ادیوس دارم
    اول اینکه ایا ادیوس این قابلیت رو داره که فیلم رو در تایم لاین به صورت فریم فریم روی میله نشون بده ( مثل پریمیر که میله فیلم فریم فریم است ) الان ادیوس به صورت یک فریم اول و یک فریم آخر در میله نمایش داده میشه
    دوم اینکه صدا در تایم لاین چطور به صورت vu متر نشون داده میشه ، یعنی با نگاه به میله متوجه بشیم که اینجا صدا کنه یا زیاده یا مکثی وسط فیلم است و .... و مجبور نشیم فیلم رو ببینیم و صداشو بشنویم ؟
    سوال اول رو يكي پرسيده بود و يكي از اساتيد گفته بود نميشه . منم هر چي گشتم چيزي پيدا نكردم

راجع به سوال دومت
    خب از سمت چپ توي لاين مورد نظر فلش مربوط به صدا رو بزن اونجوري ميتوني Wave From رو ببيني و متوجه بشي صدا كمه يا زياد

با سلام! دوستان من دچار یک تردید شدم! من دارم یه سیتم میبندم برای افترافکت و نرم افزار ادیوس!
    با اینکه زیاد گرافیک مهم نیست اما من میخوام یه گرافیک خوب ببندم! راستش یه دوستی به من گفت گفت که کارتهای گرافیک انویدیا توی ادیوس باعث تیک زدن جزئی میشه در حالی که ATI نه!
    حالا می خواستم بدونم ایا این داستان صحت داره یا نه؟
    توی ATI مدل مد نظرم ATI 6870 هست به قیمت 430.0000 تومان
    اما اگه فزقی نکنه میرم یه انویدیا 3D میخرم!
    حالا دو به شکم که ایا انویدیا بگیرم یا نه؟
    لطفا کمک کنید بهم!
    بقول خودت كارت گرافيك زياد تاثيري نداره
    اما بعضي از پلاگين ها از Gpu استفاده ميكنن و سرعت CPU رو نميگيرن پس كارت گرافيك آنچنان بي تاثير نيست
    ولي چيزي كه هست اينه كه بعضي از كارت گرافيك هاي جديد مشكل دارن با اديوس و توي پنجره مانيتور تصوير بقولي تيك ميزنه
    چون روز به روز مارك جديد مياد بهتره با مشورت با .ار تدوين فروش ها كارت گرافيكت رو انتخاب كني

داره خودمونی میشه adame_haji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوستان چجوري ميشه دور فلم رو محو كرد يا مثلا همه فيلم سياه و سفيد باشه و وسط رنگي باشه
    براي اين كار ميشه از يا فايل PSD گراديانت Redial استفاده كرد ولي ميخوام بدونم خود اديوس راه حلي گذاشه براي اين كار
    مثلا با استفاده از ماسك ميشه ؟

vitascene-2.0-32 رو نصب كردم
    اما تو پنجره preview مشكي نشون ميده !!!
    هر چي پريست انتخاب ميكنم بازم مشكيه
    يه بنده خدايي ميگفت بخاطر اينكه ريجستر نشده
    از كجا بايد ريحستر بشه ؟
    پسوردو كجا بايد وارد كرد ؟
    كركي چيزي داره
    لطفا كمك كنيد
    Last edited by adame_haji; 18-02-2012 at 16:59.

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان چجوري ميشه دور فلم رو محو كرد يا مثلا همه فيلم سياه و سفيد باشه و وسط رنگي باشه
    براي اين كار ميشه از يا فايل PSD گراديانت Redial استفاده كرد ولي ميخوام بدونم خود اديوس راه حلي گذاشه براي اين كار
    مثلا با استفاده از ماسك ميشه ؟

vitascene-2.0-32 رو نصب كردم
    اما تو پنجره preview مشكي نشون ميده !!!
    هر چي پريست انتخاب ميكنم بازم مشكيه
    يه بنده خدايي ميگفت بخاطر اينكه ريجستر نشده
    از كجا بايد ريحستر بشه ؟
    پسوردو كجا بايد وارد كرد ؟
    كركي چيزي داره
    لطفا كمك كنيد

با سلام به دوست خوبم
    ببین منظورت رو خوب نگرفتم از اینکه میخوای وسط فیلم رنگی باشه و دورش سیاه وسفید , اگه میخوای مثلا یه شخصی یا یک شی رو فقط رنگی نشون بده و بقیه رو سیاه و سفید دوتا راه داری یا موقع فیلم برداری باید اون شخص یا او ن شی رو با پرده سبز فیلم بگیری و بعد فقط اون رو رنگی بزاری تو فیلمت و بقیه رو سیاه وسفید کنی یا اینکه فقط قصدت اینه که وسط فیلمت رنگی باشه و دورش سیاه و سفید که از گزینه ماسک تو ادیوس استفاده میکنی و راه دیگه ای هم داری که بری با افتر افکت این کار رو انجام بدی که اون هم مراحل خودش رو داره و باید اون فیلمت با دوربین خوبی فیلم برداری شده باشه
    برای سوال دومت هم که میگی مشکی میشه والا من خودمم اول که نصب کرده بودم هیچ مشکلی نداشت حتی ریجیسترش هم کردم ولی بعد از یک مدت ارور داد و برای من هم سیاه شد خلاصه نمیدونم چرا
    ولی یه جا خوندم که اگه پلاگینهای افتر رو تو ادیوس نصب کنی اینجوری میشه . ولی خودم امتحانش نکردم چون به اون پلاگین های بیشتر احتیاج داشتم تا ویتا سن
    برای ریجیستریش هم باید بری تو قسمت help برنامه و تو انجا dll کرک رو پچ میکنی
    اگه نداریش بگو تا برات آپ کنم و بزارم اینجا

پروفشنال fouad-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    من فیلم با کیفیت بلوری 1080p رو وارد ادیوس کردم. بعد از صداگذاری (دوبله کردن) میخوام ببینم چطوری اونو سیو کنم که کیفیت همون بمونه و فقط صدا تغییر کنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اول و آخر فیلمت رو علامت بزن
    دگمه f11 رو بزن
    رو گزینه avi کلیک کن یه لیستی از خروجی avi برات میاد که هرکدوم رو خودت خواستی بستگی به اندازه فیلمت داره انتخاب کن و سیو کن
    موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •