تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: dell یا asus

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

5 dell یا asus

با سلام به همه اعضای سایت

اینجانب قصد خرید لب تاپ رو دارم و بین دو مدل dell xps l502-k و asus n55sf موندم کدومو بخرم، شنیدم میگن لب تاپ های dell کیفیت ندارن و خیلی زود ایراد پیدا میکنن و لب تاپ های asus هم قدرت و کارایی لازم رو ندارن، از دوستانی که اطلاعاتی در مورد این دو برند دارن خواهش میکنم روی سایت قرار بدن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir2im's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    زير آسمون خدا

پيش فرض

اینجانب قصد خرید لب تاپ رو دارم و بین دو مدل dell xps l502-k و asus n55sf موندم کدومو بخرم، شنیدم میگن لب تاپ های dell کیفیت ندارن و خیلی زود ایراد پیدا میکنن و لب تاپ های asus هم قدرت و کارایی لازم رو ندارن، از دوستانی که اطلاعاتی در مورد این دو برند دارن خواهش میکنم روی سایت قرار بدن.
    دوست عزیز بدون هیچ شک و تردید و دو دلی ASUS N55SF.اسوس قدرت و کارایی لازم رو ندارن:قدرت و کارایی بستگی به کانفیگ لپ تاپ داره نه برند لپتاپ کیفیت تو اسوس حرف اولو میزنه.موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض با عرض تشکر

دوست عزیز بدون هیچ شک و تردید و دو دلی ASUS N55SF.اسوس قدرت و کارایی لازم رو ندارن:قدرت و کارایی بستگی به کانفیگ لپ تاپ داره نه برند لپتاپ کیفیت تو اسوس حرف اولو میزنه.موفق باشی

خودمم هم تعریف asus زیاد شنیدم، ولی کانفیگ مدل 502 dell از کانفیگ n55 asus بالاتره و این موضوع منو گیج کرده

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

.
    .
    .
    مدل Dell XPS کیفیت خوبی داره فقط شکلش یکم بد ریخت هست......اما خوب از نظر گرافیکی و رزولیشن تصویر Asus بهتره........اتفاقا N55SF خیلی تو بازار فروش داره هم دیزاین خوبی داره هم کانفیگ خوبی ......اگه کانفیگ بالا میخوای با کیبورد عددی مدل Asus N55SF اینم بدون که XPS هم مزایای خودش رو داره...........XPS با صفحه نمایش تاچ هم تو بازار موجود هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

4

.
    .
    .
    مدل Dell XPS کیفیت خوبی داره فقط شکلش یکم بد ریخت هست......اما خوب از نظر گرافیکی و رزولیشن تصویر Asus بهتره........اتفاقا N55SF خیلی تو بازار فروش داره هم دیزاین خوبی داره هم کانفیگ خوبی ......اگه کانفیگ بالا میخوای با کیبورد عددی مدل Asus N55SF اینم بدون که XPS هم مزایای خودش رو داره...........XPS با صفحه نمایش تاچ هم تو بازار موجود هست

ممنون از راهنماییت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

در کل کدوم از این دو مدل بهتره ؟
    معایب هر دو مدل را میتونید بزارید؟
    باترهاشون هر کدوم چقدر کار میده ؟
    در ضمن خدمات کدوم بیشتره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •