تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 30

نام تاپيک: کسی موتورولا v3i داره؟؟؟

پروفشنال amin-se's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    خوزستان

9 کسی موتورولا v3i داره؟؟؟

اگه کسی موتورولا v3i داره ممنون میشم راهنمایی کنه که مزیتها و معایب گوشی چی هست؟؟ و اگه برنامه ای هم برای گوشی سراغ داره لطفا لینکش رو قرار بده .

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

یعنی کسی موتورولا نداره؟؟؟؟!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه somayehns's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض پاسخ به موتوی خودم

چرا عزیزم من دارم هم V3i و هم V3X و در ضمن این گوشی هیچ فرقی با گوشی های سیمبین نداره و همه چیز رو می شه روش نصب کرد تازه در بعضی از موارد خیلی بهتره در مورد مزایا و معایبش هم در اولین فرصت برات می نویسم.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

ممنون از راهنماییت somayehns اگه میشه در مورد آنتن دهیش هم توضیح بده . چون خونمون خوزستان هست و وقتی رفتم قیمتش رو سوال کنم فروشنده گفت که آنتن دهی ضعیفی داره (البته v3 رو میگفت) و ما یکم با احتیاط این گوشی رو میاریم.
    من هم که این همه گشته بودم این گوشی رو پیدا کردم تو ذوقم خورد. و از یکی از دوستام هم که v3 داشت در مورد v3i پرسیدم گفت که:v3 انتن دهی ضعیفی داشت و فروختم ولی نمیدونست که آنتن دهی v3i چطوره.
    اگه راهنمایی کنی ممنون میشم.

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    v3iبا v3 از نظر انتندهی فرقی داره و در همون حد ضعیف هست
    بعد اینکه این گوشی به دلیل امریکایی بودن نمایندگی و خدمات پس از فروش درست و حسابی نداره
    پس بهتره خیلی در فکرش نباشید
    مرسی

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض پاسخ به نحوه آنتن دهي

عرض كنم خدمت شما دوست عزيز :
    من خودم v3 نداشتم ولي v3i و v3x و vx3-H3G توي مشهد و تهران و اصرافشون خيلي راحت جواب مي دهه و مشكلي نداره البته يكي از دوستان v3 داره و ازش خيلي راضيه.
    در مورد مزايا و معايبش هم عرض كنم : گوشي هاي موتورولا به دليل اين كه ساختار مديريت و نرم افزار و هم چنين منو هاي اون با تمام گوشي هاي موجود در ايران و شرق آسيا و اروپا متفاوت است بيشتر مشكلات كاربران عدم توانايي كافي به منظور استفاده از گوشي است در صورتي با گوشي هاي موتورولا حتي اون هايي كه java هستند ميشه هر كاري رو كرد به عنوان مثال : با v3x به صورت معمول ميشه تا 5 ساعت فيلم برداري با پسوند 3gp انجام داد واي به حال زماني كه برنامه فشره ساز هم نصب كني و يا اين كه استفاده از Bluetooth به وسيله منوي مديريت و كپي انجام ميشه در حالي كه مخصوصل فرشنده ها به دليل اين كه اين مسايل رو اطلاع ندارند معمولا اظهار عدم توانايي گوشش را مي كنند. اين سري گوشي هاي مخصوصا در v3x تنها مشكلي كه دارد مصرف باطري كه به صورت معمول به نظر زياد ميرسه البته خود اين مسئله رو ميشه با خريد يك باطري 1700 ميلي آمپر از فروشگاه Ebay به قيمت 11 يا 12 دلار و پرداخت 3 يا 4 هزار تومان اضافه به منظور حمل و تحويل در ايران حل كرد. در نهايت هم بايد عرض كنم كه بدين صورت امكان پرداختن به توانايي و يا مزايا و معايب گوشي وجود ندارد توجه شود كه معيار شما از انتخاب گوشي چيست ؟
    در جواب دوست عزيز و همكار انجمني مون هم بگم كه اين كه گوشي هاي موتورولا بد آنتن مي دن مال قديم بود اونم به اين خاطر بود كه چون توي آمريكا استفاده از باند 850 منسوخ شده و به دنبال اون سيستم هاي پشتيباني اون هم از روي گوشي هاي موتورولا حذف شده بود و متاسفانه در ايران هنوز از اين باند استفاده ميشه كاربران موتورولا دچار عدم آنتن دهي صحيح توي ايران مي شدند اما اين مشكل در سري v3 و در باند 900/1800 و هم چنين انتخابگر اتوماتيك باند كنجانيده شده و به همين دليل مشكل آنتن دهيش هم حل شده.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

ممنون از راهنماییت

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خواهش می کنم omd-soft قابل نداشت.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خواهش می کنم omd-soft قابل نداشت.

Banned x-boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    HoTeL CaLiFoRnIa

پيش فرض

ممنون خيلي كامل راهنمايي كردي كاربراي سوني اريكسون ياد بگيرند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •