تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: غلط یاب فارسی تمام عیار در Microsoft Word

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

فونتا دری وری میشه ، چون با ویستا و 7 سازگاری ندارن . شما اگه وین ویستا یا 7 داری ، برنامه xp mode رو روی وین 7 نصب کن و اجراش کن . حالا که اجرا شد جالا این دیکشنریت رو نصب کن ، می بینی که مشکلی نیست .
    نه عزیزم من این مشکل رو توی ویندوز XP هم داشتم. تا سال 2009 XP داشتم. توی 7 هم دقیقا مثل XP همین مشکلو دارم و همانطور که عرض کردم، واسه اینکه فونتای این دیکشنری درست بشن مجبور شدم locale رو بذارم روی english. اما واسه برنامه نقشه تهران یا interface فارسی برنامه cloneCD مجبورم بذارم روی persian.
    Last edited by The Auditor; 29-03-2012 at 19:18.

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

با سلام . شما بسته به نوع آفیستون ( 64 بیتی یا 32 بیتی ) باید نوع این نرم افزار هم 64 یا 32 باشه .

بقیه مراحل رو کامل در پست دومم نوشتم آقا .
    بسیار متشکرم. فکر کردم شاید مراحلش برای آفیس 2010 متفاوت باشد.

فقط میشه راهنمایی بفرمایید که بعد از اینکه همه مراحل را انجام دادم، باید چکار بکنم که بتونم استفاده کنم از غلطیاب؟ (من Office 2010 PIA Redist را هم نصب کردم.)

بازهم ممنون.
    Last edited by Honradez; 01-04-2012 at 01:32.

3. این کاربر از Honradez بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amir323b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    ملایر

1

بسیار متشکرم. فکر کردم شاید مراحلش برای آفیس 2010 متفاوت باشد.

فقط میشه راهنمایی بفرمایید که بعد از اینکه همه مراحل را انجام دادم، باید چکار بکنم که بتونم استفاده کنم از غلطیاب؟ (من Office 2010 PIA Redist را هم نصب کردم.)

بازهم ممنون.
    باسلام . من الان ندارمش ولی محیط کاملا فارسی دارد و به صورت addins در آفیس کنار بقیه tab های آفیس قابل مشاهده است .

ببینیدش کاملا متوجه میشید . ببخشید .....

6. این کاربر از esyo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه z a r a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

2

سلام دوستان؛
    متاسفانه بنده مشکلی جدی با این نرم افزار یعنی "ویراستیار" برای آفیس 2010 دارم. بدین صورت که هر کدام از ورژن های این نرم افزار رو که نصب کردم با خطایی که در شکل های پایین مشاهده میکنید مواجه شدم!!
    توضیح اینکه آفیس بنده 2010 بوده و 32 بیتی است و ویندوز هم 7 و 64 بیت. عکس های مشخصات سیستم و آفیس رو هم ضمیمه کردم.
    ممنون میشم از دوستان کسی اطلاعاتی و یا تجربه ای داره در اختیار بنده قرار بده.
    با تشکر.

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    ملایر

1

سلام دوستان؛
    متاسفانه بنده مشکلی جدی با این نرم افزار یعنی "ویراستیار" برای آفیس 2010 دارم. بدین صورت که هر کدام از ورژن های این نرم افزار رو که نصب کردم با خطایی که در شکل های پایین مشاهده میکنید مواجه شدم!!
    توضیح اینکه آفیس بنده 2010 بوده و 32 بیتی است و ویندوز هم 7 و 64 بیت. عکس های مشخصات سیستم و آفیس رو هم ضمیمه کردم.
    ممنون میشم از دوستان کسی اطلاعاتی و یا تجربه ای داره در اختیار بنده قرار بده.
    با تشکر.
    با سلام . آقا شما باید باتوجه با آفیسی که دارید ویاسیار نصب کنید . یعنی شما باید 32 بیتی نصب کنید .

2- در پست اولم که در صفحه قبله ، گفتم که اگر ویندوز 7 دارید چیکار کنید که فارسی کامل نصب شود ، اون رو اجام دادید ؟
    3- در پست دوم صفحه قبل هم آموزش نصب گذاشتم ..... طبق اون جلو برو مشکلی بود در خدمتم ......

9. این کاربر از amir323b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ممنونم دوست عزیز؛
    ولی تمام این کارها رو انجام دادم؛ همه نسخه های موجود روی سایت ویراستیار رو دانلود کردم و تک تک تست کردم. ولی مشکلم کماکان باقیست!!

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    ملایر

10

ممنونم دوست عزیز؛
    ولی تمام این کارها رو انجام دادم؛ همه نسخه های موجود روی سایت ویراستیار رو دانلود کردم و تک تک تست کردم. ولی مشکلم کماکان باقیست!!
    سلام . به نظر من آفیس شما مشکل داره . چون این شرکتهایی که خدمات نرم افزار ارائه می دن بعضی هاشون نمی تونن کامل فروم رو بدست بیارن و رایتش کنند روی سی دی . من خودم به شخصه با این موضوع برخورد کردم و آفیس رو عوض کردم و درست شد .

اگه درست نشد بگو تا یه فکر دیگه بکنیم ///

12. این کاربر از amir323b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

2

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز؛
    ولی متاسفانه درست نشد,
    بعد از مدت ها دوباره نیاز داشتم به برنامه, حتی ویندوز رو هم عوض کردم, آفیس رو هم نسخه های مختلف 32 و 64 بیتی نصب کردم, هم 2007 و هم 2010, ولی مشکل بنده کماکان باقیست!
    همه ورژن های ویراستیار رو هم تست کردم, امــــا........

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز؛
    ولی متاسفانه درست نشد,
    بعد از مدت ها دوباره نیاز داشتم به برنامه, حتی ویندوز رو هم عوض کردم, آفیس رو هم نسخه های مختلف 32 و 64 بیتی نصب کردم, هم 2007 و هم 2010, ولی مشکل بنده کماکان باقیست!
    همه ورژن های ویراستیار رو هم تست کردم, امــــا........
    سلام . ببخشید دیر جواب دادم....
    به نظر من /افیستون مشکل داره..... در پست قبلیم هم عرض کردم خدمتتون...
    لطف کنید یا دانلود کنید یا از مارک یه شرکت دیگه آفیس رو بخرید .
    انشاالله مشکلتون برطرف میشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •