تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: غیر فعال کردن آپدیت همه برنامه ها!

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض غیر فعال کردن آپدیت همه برنامه ها!

سلام میخواستم بدونم چجوری میشه آپدیت تمام برنامه های ویندوز رو غیر فعال کرد و یه سوال دیگه اینکه چجوری میشه یه برنامه رو از start up حذف کرد که موقع بالا اومدن ویندوز اجرا نشه.
    ممنون

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای سئوال اول استفاده از یک فایروال پیشنهاد میدم یا ازیکی خود ویندوز استفاده کنید برای بلوک کردن برنامه یا ازفایروال comodo firewall برای مورد دوم هم فرمان msconfig داخل منوی run تایپ کنید بعدشم به سربرگ startup برین اون برنامه هایی که میخواین اجرا نشن تیکش بردارین بعدم تایید اوکی کنید تا سیستم ریست بهش من پیشنهاد میکنم اینکارنکنید بجاش از برنامه پایین استفاده کنید دانلودش کنید روی دسکتاپ سیو کنید هر چی پیغام داد تایید کنید بعد که سیستم ریست میشه خودتون سرعت کاریش مشاهده میکنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به نظر من بهترین فایروال- فایروال نرم افزار Eset هست که به خوبی همه چیز رو تجت کنترل می گیره

نحوه استفاده از فایروال ESET Smart Security 5

جهت استفاده از Firewall این برنامه در هنگام نصب و در قسمت Personal Firewall باید گزینه Interactive Mode را انتخاب نمایید. در این صورت پس از نصب هر برنامهای بر روی سیستم شما و اجرای آن در صورت درخواست برنامه برای اتصال به اینترنت Firewall به شما پیغامی مبنی بر درخواست ارتباط برنامه جهت اتصال به سرورهای شرکت سازنده آن نرمافزار را میکند. در اینجا دو گزینه وجود داشته که شما می‌توانید با انتخاب گزینه اول یعنی Remember action (create rule) و انتخاب گزینه Deny، دسترسی برنامه به اینترنت را محدود نمایید. توجه به این نکته ضروری است که اگر برنامه موردنظر از زیرمجموعه فایلهای سیستمی ساخت مایکروسافت بوده یا کار اصلی آن با اینترنت است، شما باید اجازه اتصال آن به اینترنت را صادر کرده و بر روی گزینه Allow کلیک کنید. به عنوان مثال در صورت Block نمودن نرمافزارهایی نظیر Internet Download Manager که جهت مدیریت دانلود فایلها از اینترنت استفاده میشود، این برنامه دیگر قابل استفاده نخواهد بود. همچنین اگر شما در هنگام نصب گزینه Interactive Mode را انتخاب نکرده و اکنون می خواهید از این قابلیت استفاده کنید، باید در صفحه اصلی برنامه کلید F5 را از صفحه کلید بفشارید. سپس از منوی سمت چپ دکمه مثبت عبارت Network را انتخاب کرده و پس از آن Personal Firewall را انتخاب نمایید. حال وضعیت Filtering mode را از Automatic به Interactive تغییر داده تا قادر به استفاده از مزایای آن شوید. برای تنظیم دستی Firewall این برنامه نیز در صفحه اصلی برنامه و در سمت چپ بر روی دکمه Setup کلیک کرده و از گزینههای سمت راستNetwork را انتخاب کنید. حال با انتخاب عبارت Configure rules and zones صفحهای باز میشود که در آن تمامی برنامههای موجود در رایانه با قوانین آنها وجود دارد. برای تغییر تنظیمات هر برنامه با کلیک بر روی علامت + کنار هر برنامه و دوبار کلیک بر روی آن صفحهای باز میشود که در قسمت Direction با انتخاب Both و از قسمت Action گزینه Allow یا Deny، میتوانید نحوه ارتباط برنامهای مشخص با اینترنت را تغییر دهید.

نحوه استفاده از فایروال Windows 7

بر روی منوی Start کلیک کرده و به Control Panel بروید. در سمت راست پنجره باز شده و جلوی عبارت View by بر روی Category کلیک کرده و گزینه Large icons را انتخاب کنید. روی عبارت Windows Firewall در پایین صفحه کلیک کنید تا وارد آن قسمت شوید. همانطور که مشاهده میکنید برخلاف ویندوز‌های XP و Vista گزینههای بیشتری جهت مدیریت این قابلیت در نظر گرفته شده است. در سمت چپ تصویر ششمین گزینه یعنی Advanced settings را انتخاب کنید تا به Windows Firewall with Advanced Security وارد شوید. در سمت چپ این قسمت شما دارای دو گزینه Inbound Rules و Outbound Rules هستید که به ترتیب برای تنظیم مقررات اتصالهای ورودی و قوانین ارتباطات خروجی از رایانه به کار میرود. بدلیل اینکه هر برنامهای میتواند درخواست ارتباط با سرورهای خود در شبکه را صادر کند، شما میبایست در هر دو قسمت Inbound و Outbound برنامه مورد نظر را Block کنید تا جلوی ارتباط آن با اینترنت گرفته شود. برای اینکار ابتدا روی Inbound Rules کلیک کرده و از منوی سمت راست بر روی New Rule کلیک میکنیم تا قانونی جدید برای دیواره آتش ویندوز بسازیم. این قسمت دارای چند گزینه است. چون ما میخواهیم برنامه مشخصی را Block کنیم، گزینه اول یعنی Program را که بصورت پیشفرض انتخاب شده بدون اعمال تغییر قبول کرده و بر روی Next کلیک میکنیم. در صفحه بعدی که گزینه This program path انتخاب شده، بر روی Browse کلیک کنید. به عنوان مثال برای بلوکه کردن برنامه Adobe Flash CS5 شما کافیست از قسمت Browse به آدرس C:\Program Files\Adobe\Adobe Flash CS5 رفته و با انتخاب فایل اجرایی Flash بر روی Next کلیک کنید. در صفحه بعدی شما با 3 گزینه مواجه میشوید که باید سومین گزینه یعنی Block the connection را انتخاب کنید. حال کافیست برای قانونی که تعریف کردهاید یک نام انتخاب کرده و در صورت نیاز توضیحات مربوط به آن را در کادر پایینی یادداشت نمایید. اکنون میبایست تمامی مراحل فوق را یک بار دیگر برای قسمت Rules Outbound نیز بدقت همانند مطالب بالا انجام دهید تا به کلی جلوی اتصال برنامه به اینترنت گرفته شود.

5. این کاربر از payan_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

به نظر من بهترین فایروال- فایروال نرم افزار Eset هست که به خوبی همه چیز رو تجت کنترل می گیره
    بهترین نیست ولی فوق العاده راحت و کارآمد هست . من خودم مدت زیادیه که ازش استفاده میکنم . در ابتدا در حالت InterActive تمام برنامه هایی که قراره به نت وصل بشن و مثلا سریال رو باطل کنن براشون Rule تعریف میکنم و بعد روی Automatic میذارم . تا حالا نشده برنامه ای که با این کار جلوی اتصالش به نت رو بگیرم باطل شده باشه حتی Folder Lock !!! به نظر منم این اخرین نسخه نود یعنی 5.095.0 ارزش امتحان کردن و استفاده رو داره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •