تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 73 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 722

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Assassin's Creed: Revelations

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام

سیو بازی لود نمیکنه میزنه damged save game

کمک

آخر فروم باز Zaghan_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سوال: این فایلی که شما لینک دادی ۳۰ مگابایته ولی فایل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ۵۰ مگابایت!
    یه چیز دیگه، من آپدیت ۱.۰۱ رو از سایت یوبی‌سافت گرفتم. نکنه از اول باید آپدیت اسکیدور ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) رو نصب میکردم؟
    آقا میشه به من Structure بدی. قدم به قدم؟
    من بازی رو نصب میکنم، رجیستری رو درست میکنم. اون UbisoftInstaller رو نصب میکنم. حالا کدوم آپدیت رو نصب کنم؟ اصلی رو یا اونی که اسکیدرو داده؟
    30 یا 50 رو نمیدونم ... من خودم این کار رو کردم:

آپدیت رو از دانلودها دانلود کردم ... UbisoftInstaller رو نصب کردم و بعدش آپدیت رو نصب کردم(توجه داشته باشید که بعد از نصب آپدیت باید فایل های داخل پوشه ی skidrow رو به محل نصب بازی بریزید)بعدش هم همون کرکی که دادم رو کپی کردم و حالا که میخوام برم هم اول اینترنتو قطع میکنم بعدش بازی رو اجرا میکنم ... ازم یوزر پس میخواد که :
    user:SKIDROW & pass:anything you want(هرچی که بخوای)

بعد وارد بازی میشه.

درمورد آپدیت فکر نکنم فرقی داشته باشه. فقط نسخه ی بازیت چیه؟باید متناسب باشه فکر کنم.(اینطوری که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته بود)

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:10 AM ----------

دوستان من با صداش مشکل دارم.

با این آپدیته که درست نشد.باید چه کنیم؟

خیلی حال آدمو میگیره... اَه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

30 یا 50 رو نمیدونم ... من خودم این کار رو کردم:

آپدیت رو از دانلودها دانلود کردم ... UbisoftInstaller رو نصب کردم و بعدش آپدیت رو نصب کردم(توجه داشته باشید که بعد از نصب آپدیت باید فایل های داخل پوشه ی skidrow رو به محل نصب بازی بریزید)بعدش هم همون کرکی که دادم رو کپی کردم و حالا که میخوام برم هم اول اینترنتو قطع میکنم بعدش بازی رو اجرا میکنم ... ازم یوزر پس میخواد که :
    user:SKIDROW & pass:anything you want(هرچی که بخوای)

بعد وارد بازی میشه.

درمورد آپدیت فکر نکنم فرقی داشته باشه. فقط نسخه ی بازیت چیه؟باید متناسب باشه فکر کنم.(اینطوری که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته بود)

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:10 AM ----------

دوستان من با صداش مشکل دارم.

با این آپدیته که درست نشد.باید چه کنیم؟

خیلی حال آدمو میگیره... اَه
    من بازی رو Reinstall کردم، آپدیت کردم و از اون کرکی که توی فایل آپدیت اسکیدرو بود استفاده کردم (یعنی ۸۰۰ مگابایت دانلود کردم ولی فقط اون کرکش به دردم خورد). فعلا که درسته. اون نسخه‌ی ۱ که داشتم از یه جایی دیگه Save نمیشد حالا برسم یه همونجای بازی ببینم چی میشه.
    واسه منم صداش ناجوره.

به هر حال دستت درد نکنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام!
    داداش من بازیو نصب کردم!
    جایی که مینویسه product key رو وارد کن بعد کنسل میزنم و گزینه Force Offline رو انتخاب میکنم ولی play نمیاد چیکار کنم!
    لطفا کمکم کنید1

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام!
    داداش من بازیو نصب کردم!
    وقتی product key رو میخواد بعد کنسل رو میزنم و گزینه force oflline روانتخواب میکنتم play رو نمیاره چیکار کنم؟
    لطفا کمکم کنید

داره خودمونی میشه nimas2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تو کارتونمون ...زیر پل...

پيش فرض

سلام
    من دی وی دی بازیو خریدم کلی نصب شد بعدشم کلی خودش با auto patch آپ کرد تهشم تا میزنم بیاد بالا میزنهubi soft game luncher has stopped working چیکا کنم کم که سر در نمیارم از این نصبای عجیب غریب بازیا؟ کاش یکی ب زبون ساده ما رو راهنمایی میکرد

داره خودمونی میشه VAMP!RE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    in the dark

پيش فرض

سلام
    من دی وی دی بازیو خریدم کلی نصب شد بعدشم کلی خودش با auto patch آپ کرد تهشم تا میزنم بیاد بالا میزنهubi soft game luncher has stopped working چیکا کنم کم که سر در نمیارم از این نصبای عجیب غریب بازیا؟ کاش یکی ب زبون ساده ما رو راهنمایی میکرد
    تو دی وی دی بازی نرم افزار ubi soft game luncher رو پیدا کن و بنصب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان تو رو خدا یکی به داد من برسه من یک بازی دانلود کردم با حجم ۳٫۶۵ GB حالا بعد از اکستراک کردن به تصویر زیر مواجهه شدم اصلآ نمیدونم الان باید چی کار کنم چطوری میتونم این بازی رو اجرا کنم چند روز هم وقتم رو گذاشتم برای دانلودش لطفآ راهنمایی کنید چی کار باید بکنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by morteza.1975; 11-01-2012 at 13:13.

داره خودمونی میشه nimas2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تو کارتونمون ...زیر پل...

پيش فرض

تو دی وی دی بازی نرم افزار ubi soft game luncher رو پیدا کن و بنصب
    خودش نصب بود ک رو سیستمم ولی بازم نصبیدم کماکان میگه ubisoft game luncher has stopped working بخدا نمیدونم چ کنم اگه میشه یکی بگه چ کنم خو منم دلم میخاد بازی کنم

داره خودمونی میشه VAMP!RE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    in the dark

پيش فرض

خودش نصب بود ک رو سیستمم ولی بازم نصبیدم کماکان میگه ubisoft game luncher has stopped working بخدا نمیدونم چ کنم اگه میشه یکی بگه چ کنم خو منم دلم میخاد بازی کنم
    کامل نصب میشه یا نه تا نصفه میاد بعد یهو میپره؟!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •