تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: بررسی تفاوت ها و شباهت های Galaxy SII GT-I9100 با Galaxy SII GT-I9100G

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض بررسی تفاوت ها و شباهت های Galaxy SII GT-I9100 با Galaxy SII GT-I9100G

درود

با توجه به گوناگونی مدل های Galaxy SII ؛یک ابهام برام به وجود اومد در مشخصات فنی دو گوشی هوشمند Galaxy SII GT-9100G با Galaxy SII GT-I9100؛به این خاطر تصمیم گرفتم که کمی در موردشون تحقیق کنم و نتایج رو اینجا گزارش بدم که در این بین،قطعا کمبود هایی وجود داره که از اساتید درخواست دارم تکمیل کنند:

Sumsung Galaxy S II GT-I9100 در مقابل Sumsung Galaxy S II GT-I9100G

طریقه تشخیص دو گوشی مذکور در هنگام خرید با نگاه به باکس محصول:

همچنین در هنگام روشن بودن گوشی و برقراری سیستم عامل میتونید با رجوع به مسیر زیر از مدل آگاهی پیدا کنید:

Settings > About phone > Model number

اینطور که تو بررسی نوشته بود،گوشی I9100 از قدرت پردازش 2D و سه بعدی بیشتری بهره میبره به خاطر متفاوت بودن فرکانس هسته و معماریGPU و CPU. همچنین انجام مود ها،هک، آپدیت کرنل و ROM انعطاف بسیار بیشتری در I9100 وجود داره نسبت به I9100G.(پس اگر از کاربران مشتاق مودینگ بوده و مدام به فکر ترفند و اعمال تغییرات حرفه ای سیستم عامل،گوشی I9100G گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود) تنها مشکلی یا باگی که در I9100 وجود داشته مربوط به طول عمر ضعیف تر باطری بوده که با آپدیت به اندروید 2.3.5 مشکل برطرف شده. گفته شده که I9100G در اجرای برنامه های Asphalt 6,CamScanner,Scan2PDF Mobile Lite ناسازگاری داشته و این برنامه ها به درستی اجرا نشدند؛در حالی که هیچ مشکل ناسازگاری در I9100 دیده نشده.

در بنچمارک زیر تقریبا تفاوتشون در تمام ابعاد پردازش سخت افزاری مشخص شده،اما چرا I9100 تو SD Write ضعیف تر عمل کرده؟؟امکان داره که خطا در بنچمارک باشه ؟ و یا متفاوت بودن نسخه اندروید؟

در بنچمارک زیر هم شاهد اختلاف کارایی مدل های مختلف Galaxy SII با سایر گوشی های هوشمند از برند های مختلف هستیم:

در برنامه زیر شاهد نمایش زمان پردازش CPU گوشی در فرکانس های مختلف هستیم،همچنین اطلاعات خوبی از نسخه کرنل لینوکس اندروید به ما میده؛همانطور که مشاهده می کنید،پردازنده گوشی I9100G درکمترین درصد پردازش تونسته در فرکانس 1200 فعالیت کنه و ماکسیمم زمان قابل قبولش در پردازش سنگین؛ فرکانس 1008 مگاهرتز بوده:

منبع بررسی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by unavailable; 23-11-2011 at 07:42.

2. 10 کاربر از unavailable بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت mah330xhx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زیر سایه لطف باری تعالی

4. این کاربر از mah330xhx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

درود

با توجه به گوناگونی مدل های Galaxy SII ؛یک ابهام برام به وجود اومد در مشخصات فنی دو گوشی هوشمند Galaxy SII GT-9100G با Galaxy SII GT-I9100؛به این خاطر تصمیم گرفتم که کمی در موردشون تحقیق کنم و نتایج رو اینجا گزارش بدم که در این بین،قطعا کمبود هایی وجود داره که از اساتید درخواست دارم تکمیل کنند:

Sumsung Galaxy S II GT-I9100 در مقابل Sumsung Galaxy S II GT-I9100G

طریقه تشخیص دو گوشی مذکور در هنگام خرید با نگاه به باکس محصول:

همچنین در هنگام روشن بودن گوشی و برقراری سیستم عامل میتونید با رجوع به مسیر زیر از مدل آگاهی پیدا کنید:

Settings > About phone > Model number

اینطور که تو بررسی نوشته بود،گوشی I9100 از قدرت پردازش 2D و سه بعدی بیشتری بهره میبره به خاطر متفاوت بودن فرکانس هسته و معماریGPU و CPU. همچنین انجام مود ها،هک، آپدیت کرنل و ROM انعطاف بسیار بیشتری در I9100 وجود داره نسبت به I9100G.(پس اگر از کاربران مشتاق مودینگ بوده و مدام به فکر ترفند و اعمال تغییرات حرفه ای سیستم عامل،گوشی I9100G گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود) تنها مشکلی یا باگی که در I9100 وجود داشته مربوط به طول عمر ضعیف تر باطری بوده که با آپدیت به اندروید 2.3.5 مشکل برطرف شده. گفته شده که I9100G در اجرای برنامه های Asphalt 6,CamScanner,Scan2PDF Mobile Lite ناسازگاری داشته و این برنامه ها به درستی اجرا نشدند؛در حالی که هیچ مشکل ناسازگاری در I9100 دیده نشده.

در بنچمارک زیر تقریبا تفاوتشون در تمام ابعاد پردازش سخت افزاری مشخص شده،اما چرا I9100 تو SD Write ضعیف تر عمل کرده؟؟امکان داره که خطا در بنچمارک باشه ؟ و یا متفاوت بودن نسخه اندروید؟

در بنچمارک زیر هم شاهد اختلاف کارایی مدل های مختلف Galaxy SII با سایر گوشی های هوشمند از برند های مختلف هستیم:

در برنامه زیر شاهد نمایش زمان پردازش CPU گوشی در فرکانس های مختلف هستیم،همچنین اطلاعات خوبی از نسخه کرنل لینوکس اندروید به ما میده؛همانطور که مشاهده می کنید،پردازنده گوشی I9100G درکمترین درصد پردازش تونسته در فرکانس 1200 فعالیت کنه و ماکسیمم زمان قابل قبولش در پردازش سنگین؛ فرکانس 1008 مگاهرتز بوده:

منبع بررسی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    زنده باشی .من از این بابت در جاهای مختلف چیزهایی شنیده بودم با زحمت جنابعالی حالا برام مشخص شد واقعیت گوشی که دارم .چیه.من9100دارم .خ.شحال شدم
    با تشکر فراوان

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

دوستان درسته که مدل g یکم ضعیفتره ولی به این معنا نیست که کم بیاره من خودم مدلg راداشتم و هیچ وقت تو برنامه یا بازیی کم نیاورد اسفالت 6 Modern combat 3 وکلی بازی دیگه را به راحتی اجرا میکرد

داره خودمونی میشه مجتبی 70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام خدمت شما عزیزان
    این سایتی که براتون قرار می دم مشخصات کاملی از گوشی های موبایل داره
    توش میتونین گوشی هارو با هم مقایسه کنین خیلی جالب بود ببینینش ضرری نداره.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از مجتبی 70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال adel.alizadeh1994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    lamerd

پيش فرض

ممنون دوست من خیلی جالب بود اختلاف قیمتشون چنده؟

داره خودمونی میشه مجتبی 70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    مشهد

6

مثل اینکه هنوز قیمت ندارن
    اطلاعاتش کامل بود نظرتون چیه؟

خوشحالم که به دردتون خورد.

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

والا هیچ اختلاف قیمتی بینشون نیست البته توی ایران هر دو را به قیقمت همن معمولی میفروشن الانم 1100000 تومنه

12. این کاربر از mr_khodaei2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •