تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 57

نام تاپيک: يه مشكل عجيب و غريب

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

5 يه مشكل عجيب و غريب

سلام

دوستان من ويندز xp كار ميكنم الان چند وقته كه هر ويروسيابي مثله avira or nod5 حتي اخرين ورژن هاشون را نصب ميكنم وقتي نصب شد دائما فهايهاي exe ويندوز و برنامه هاي ديگه را به عنوان ويروس ميشناسن و پاكشون ميكنن برنامه هاي مثلا paint notpad media player و خيلي فايلهاي برنامه هاي ديگه مثلا فتوشاپ و...

چندين بار ويندوز عوض كردم حتي سي دي ويندوز را عوض كردم همش باز اينطوري ميشه حتي پارتيشن c را پاك كردم و دوباره ساختم بازم همينطور ميشه با سيستم هم به اينترنت وصل نيستم كه بگم از اينترنت ويروس گرفتم و اطلاعاتم هم همونايي هست كه خيلي وقته دارم ولي الان 2 ماهه اينطوري شده

مشكل چيه ؟؟؟؟ لطفا كمك كنيد

2. این کاربر از mr_khodaei2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamedre81's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من این مشکل را قبلا در ناد 32 ورژن 4 داشتم که همه فابل ها ی اجرای را ویروسی تشخیص می داد البته من این مشکل را بعد از این ناد 32 را آبدیت می کردم به وجود می آمد
    من ویندوزم را عوض کردم و ویروس یاب شید را نصب کردم و مشکل رفع شد

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

من این مشکل را قبلا در ناد 32 ورژن 4 داشتم که همه فابل ها ی اجرای را ویروسی تشخیص می داد البته من این مشکل را بعد از این ناد 32 را آبدیت می کردم به وجود می آمد
    من ویندوزم را عوض کردم و ویروس یاب شید را نصب کردم و مشکل رفع شد
    شید که همون نود32 هستالبته از نوع غیر قانونیش

---------- Post added at 02:14 AM ---------- Previous post was at 02:13 AM ----------

سلام

دوستان من ويندز xp كار ميكنم الان چند وقته كه هر ويروسيابي مثله avira or nod5 حتي اخرين ورژن هاشون را نصب ميكنم وقتي نصب شد دائما فهايهاي exe ويندوز و برنامه هاي ديگه را به عنوان ويروس ميشناسن و پاكشون ميكنن برنامه هاي مثلا paint notpad media player و خيلي فايلهاي برنامه هاي ديگه مثلا فتوشاپ و...

چندين بار ويندوز عوض كردم حتي سي دي ويندوز را عوض كردم همش باز اينطوري ميشه حتي پارتيشن c را پاك كردم و دوباره ساختم بازم همينطور ميشه با سيستم هم به اينترنت وصل نيستم كه بگم از اينترنت ويروس گرفتم و اطلاعاتم هم همونايي هست كه خيلي وقته دارم ولي الان 2 ماهه اينطوري شده

از دیسک نجات کسپر یا نرم افزار Dr.WebCureIt استفاده کنید

5. 2 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام

کار سختی ندارین شما برای فهمیدن این موضوع
    یک نمونه فایل exe تقریبا کم حجم که آویرا ویروس تشخیص میده به این سایت آپلود کنین :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و نتیجه رو بزارین اینجا تا Analyze بشه

راستی اسم تاپیک رو یک چیز درست حسابی بزارین که هرکس از بیرون انجمن بفهمه درباره ی چیه و داخل سرچ تاپیک هم رویت بشه دوست من

Take Care

7. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

سلام

اگر منظور شما فایل اجرایی هست / یعنی سیتم شما به یک ویروس یا کرم الوده شده که کده مخرب خودش را به فایل های اجرایی تزریق کرده و md5 ان را تغییر داده.

ولی اگر کرک یا پچ برنامه باشه / فرق میکنه.

دیسک نجات که امید جان گفتن عالیه ولی شما این را دانلود و اجرا بکن / خیلی به دردت میخوره.

نکته قبل ران کردن این برنامه شما باید انتی ویروسی روی سیتم نداشته باشید.

لینک دانلود:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی نظر شخصی من وقتی یک سیستم به ویروس الوده میشه / کاربر بهتر هست ویندوز جدیدی نصب بکنه.

چون ویندوز الوده شده کارایی خودش را از دست میده.

خود دانید.

9. 3 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hamedre81's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

شید که همون نود32 هستالبته از نوع غیر قانونیش

---------- Post added at 02:14 AM ---------- Previous post was at 02:13 AM ----------

از دیسک نجات کسپر یا نرم افزار Dr.WebCureIt استفاده کنید

درست که شید همان نود 32 است ولی نود 32 که ما استفاده می کنیم همه رایگان است ولی شید از نخسه خریداری شده استفاده می کند

11. این کاربر از hamedre81 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

درست که شید همان نود 32 است ولی نود 32 که ما استفاده می کنیم همه رایگان است ولی شید از نخسه خریداری شده استفاده می کند
    سلام
    عرضم خدمت شما که ناد 32 طی این سالهای اخیر روند خوبی نداشته و درهرصورت الان در ranking رتبه های آخر رو داره که کاملا قابل درک هستش مهم نیست که چه ورژنی هست corporate یا trial

صدر جدول هم کمکان دست Bit defender هست ولی کاسپر اسکای خیلی کاربر پسند تره

Take Care

13. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

اشتباه شما همینه که fake av خریدی این حرفمن نیست اویرا و نود این حرف رو میزنن پس همون نود32 از نظر من با وجودی که مخالفشم از شید برتره

15. 2 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

ولی نظر شخصی من وقتی یک سیستم به ویروس الوده میشه / کاربر بهتر هست ویندوز جدیدی نصب بکنه.

چون ویندوز الوده شده کارایی خودش را از دست میده.

خود دانید.
    ________
    دوست عزيز گفتم كه چندين بار ويندوز عوض كردم حتي پارتيشن c را پاك كردم و دوباره ساختم ولي فايده نداشت

جديدا ورژن 4 نود را نصب كردم خوب شده و اون اتفاق نمي افته حالا بايد اپديتش كنم ببينم چي ميشه

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

دوست عزيز گفتم كه چندين بار ويندوز عوض كردم حتي پارتيشن c را پاك كردم و دوباره ساختم ولي فايده نداشت

جديدا ورژن 4 نود را نصب كردم خوب شده و اون اتفاق نمي افته حالا بايد اپديتش كنم ببينم چي ميشه
    هرچند که ناد کلا تعطیله ولی ورژن 4 نسبتا از 5 بهتر کار میکنه

شما یک exe رو آپلود کنین تا من یا بجه های تاپیک آنالایزش کنیم ببینیم جریان چیه، اینطوری که نمیشه نظر داد برادر من

Take Care

18. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •