تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: بهترین تنظیمات برای روشن ماندن طولانی مدت سیستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه techno_magical's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran-Pasdaran

1 بهترین تنظیمات برای روشن ماندن طولانی مدت سیستم

سلام دوستان.جدیدا رو آوردم به دانلود های سنگین و طولانی مدت.می خواستم ازتون بپرسم روشن موندن مداوم تا چند ساعت مشکلی نداره؟اصلا مشکل داره یا نه؟چه تنظیماتی برای پایین آوردن برق مصرفی انجام بدم؟چه تنظیماتی برای بالا بردن عمر سیستم انجام بدم؟مانیتور رو که خاموش می کنم اون هیچی.در ضمن،ویندوز سون استفاده می کنم.
    پیشاپیش نون از راهنماییتون.

داره خودمونی میشه nabi.com's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    یه جایی به نام کره زمین

پيش فرض

سلام
    تنظیمات بخصوصی نداره اگه توی فصل گرما بود باید کار هایی می کردی که سیستم شما دماش بیاد پایین اما توی این فصل مشکلی نداره مگه اینکه کیس رو به بخاری بچسبونی اما برای خود سیستم اگه باهاش کار نمی کنی و فقط توی دانلود هست از اسکرین سیور مانیتور رو روی حالت 20 دقیقه بذار که بعد 20 دقیقه روی حالت استراحت بره اشتباه نکنی اینجوری پیدا کن
    Dispiay Properties/ScreenSaver/power توی این جا میتونی مشخص کنی رایانه ات چه حالتی داشته باشه
    اگه مشکلی داشته pm بده

داره خودمونی میشه samijazini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

بهتره که رو سیستمت فن نصب کنی تا داخل کیس رو خنک کنند...

داره خودمونی میشه ahmadreza.rstm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

روشن بودن كامپيوتر به مدت طولاني مشكلي نداره دوست من، تنها مشكلي كه داره اينه كه هزينه برق واست مياد واسه صرفه جويي در مصرف برق هم مي توني قطعات جديد تهيه كني كه مصرف برق كمتري دارند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

از همه این قضایا که بگذریم سعی کن امنیتت یه جوری درست باشه کسی راحت نتونه بیاد توسیستمت خیلی از آدم های سود جو از همین وقت هایی که معمولا گاف میدیم آی دی مون بازه و جواب نمیدیم یا..... به سیستم نفوز میکنن
    برای تنظیمات سیستم هم بزارش روی پاورسیوینگ power saving که مصرفت بیاد پایین
    تو تنضیمات اسکرین سیور هم برو و خاموش شدن سیستم یا استند بای شدن یا هایبرنت شدن رو غیرفعال کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان من سیستم نهصد تومنی خودم رو تقریبا نزدیک سه ماه روزی بیست ساعت روشن میذاشتم...فقط چهارساعت خاموش بود در طول روز...بعد از سه ماه سیستم بالا نیومد....بردم تعمیرات گفتن پاورش ضعیف شده...عوض کردم با صدتومن هزینه...دوباره به همون شیوه ادامه دادم ...بعد از
    چهار ماه اینبار مادربرد خراب شد....که
    چهارصدتومن هزینه رو دستم گذاشت....هر چیزی زیاد استفاده بشه به مرور خراب میشه

داره خودمونی میشه masoud_iq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوست عزیز شما چرا یه مینی کامپیوتر مثل رسپری پای نمیخری که هم ارزان قیمت هست و هم استهلاک بسیار پایینی داره و قطعه مکانیکی نداره
    ویندوز هم داره و کابل لن و یو اس بی هم میخوره ، مینی کامپیوترهای زیادی در بازار هست میتونید انتخاب کنید
    اگر هم با وای فای دانلود دارید یه تبلت گارانتی دار ارزان قیمت بخرید ( البته اگر اندرویدی باشه به خاطر فایل سیستم حجم تک فایل بیش از ۴ گیگ نمیتونه باشه).

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

دوستان من سیستم نهصد تومنی خودم رو تقریبا نزدیک سه ماه روزی بیست ساعت روشن میذاشتم...فقط چهارساعت خاموش بود در طول روز...بعد از سه ماه سیستم بالا نیومد....بردم تعمیرات گفتن پاورش ضعیف شده...عوض کردم با صدتومن هزینه...دوباره به همون شیوه ادامه دادم ...بعد از
    چهار ماه اینبار مادربرد خراب شد....که
    چهارصدتومن هزینه رو دستم گذاشت....هر چیزی زیاد استفاده بشه به مرور خراب میشه
    جو نده
    من 6 ساله کامپیوتر روزی 16 ساعت کمه کم روشنه حالا یا کار دارم یا شبا دانلود میزارم
    اگه شما برق منطقه تون خوب باشه نوسان نداشته باشه جای سیستمتون خنک باشه گرد گیری دو ماه یه بار داشته باشین بلد باشین سیستم رو از لحاظ نرم افزاری به روز و تمیز و سبک نگه دارین و و و و و خیلی رفتار های ضرر رسان به سیستم رو که ما ایرانیا معمولا خیلی انجام میدیم روی کامپیوتر رو انجام ندیم سیستم شما کمه کم 10 سالی باید کار کنه حالا من تا حالا 6 سالی بدون مشکل کار کردم

9. این کاربر از senator2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Deadmau5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

اگه سیستمت زیاد قدیمی نیست،روشن موندن به مدت 72 ساعت بهتر تر از اینه که هر 1 ساعت یه بار روشن خاموش بشه
    چون وقتی کامپیوتر رو روشن خاموش میکنی هی دماش بالا پایین میشه و برای کامپیوتر مضره
    ما یه بار میخواستیم بریم مسافرت گذاشتم دانلود شه
    5 روز تو مسافرت بودیم
    کامپیوترم تو خونه دانلود میکرد
    مخصوصا اگه از pc استفاده میکنی روشن بودن مشکلی ایجاد نمیکنه
    اگه شبا فقط میزای دانلود شه و هیچ کار دیگه انجام نمیده مشکلی نیست
    فقط چک کن فن هات مشکلی نداشته باشن
    72 ساعت روشن بزار
    12 ساعت بزار خاموش باشه
    بعد دوباره روشن کن و....
    مشکلی پیش نمیاد
    Last edited by Deadmau5; 02-08-2016 at 21:13.

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من کامپیوترم اصلا خاموشی نداره.تمام 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در حال دانلود و ضبط برنامه از ما-*هواره هست.فقط هر تقریبا 20 روز یکبار سیستم رو ریست میکنم.تا الان نزدیک 5 سال هست پاورم هم خراب نشده.
    البته یک سیستم داشتم که خیلی خیلی قدیمی بود مادربردش هم مشکل داشت اون مادربرد پارسال خراب شد.
    شما حتما باید محافظ برق استفاده کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •