تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 25 اولاول ... 152122232425
نمايش نتايج 241 به 249 از 249

نام تاپيک: Video Game Awards 2011

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

ببینید این پسره چی باحال درمورد VGA میحرفه : (حتما ببینید)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

خب خدا رو 100000 مرتبه شکر !
    اون کاپتان پرایس چی از جون ما می خواد!
    وحید حساب کن ببین از WW2 تا الان چند سال گذشته بعد تخمین بزن ببین این چند سالش میشه!
    لا مصب یه پا آثار باستان ـیه واسه خودش چند سال دیگه میشه مثل اون آقاه ـه جنــ تــ ی

ببینید این پسره چی باحال درمورد VGA میحرفه : (حتما ببینید)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    جالب بود! بنده خدا حسابی دلش پر بود از دست VGA !

4. 4 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

وحید حساب کن ببین از WW2 تا الان چند سال گذشته بعد تخمین بزن ببین این چند سالش میشه!
    لا مصب یه پا آثار باستان ـیه واسه خودش چند سال دیگه میشه مثل اون آقاه ـه جنــ تــ ی
    جراحی پلاستیک میره مرتیکه ی فُسیل صِفَت! (آقا ه ـه پرایس رو عرض می کنم!)

6. 3 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

داشتم برنده های بازی های این نسل رو مرور میکردم خیلی جالب بودن هر کدوم زمانی برا خودشون حرفها برا گفتن داشتند ولی نمی دونم چرا تو این نسل هیچ بازیی اندازه Heavy Rain بهم حال نداد اصلا پیش خودم فکر میکنم یک بازیبازی مثل من اگر همه بازی هارو بازی میکردم ولی HR رو نه انگار لنگ میزدم ولی اگر فقط اونو بازی می کردم و دیگر هیچ باز کمبود احساس نمی کردم
    یادمه دم عید بود که این رو همراه با خدای جنگ 3 خریدم یه جوری شده بودم 20 روز GOW3 مونده بود رو میز هنوز پلمبشو باز نکرده بودم اک مونده بود انقدر که تحت تاثیر این بازی قرار گرفته بودم
    حس جالبی برام پیش اومد گفتم اینجا بگم دور هم تلپاتی ایجاد بشه
    به نظر من تو این نسل فقط و فقط این بازی....حتی متال 4 هم پیشش باید سر خم کنه.

بچه ها این لینک یکی از ترک موزیک های این بازیه دانلود کنید برید فضا....توضیح این قسمتشو تو پرفایلم دادم بخونید در کنار این موزیک عالی بید..

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 6 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

داشتم برنده های بازی های این نسل رو مرور میکردم خیلی جالب بودن هر کدوم زمانی برا خودشون حرفها برا گفتن داشتند ولی نمی دونم چرا تو این نسل هیچ بازیی اندازه Heavy Rain بهم حال نداد اصلا پیش خودم فکر میکنم یک بازیبازی مثل من اگر همه بازی هارو بازی میکردم ولی HR رو نه انگار لنگ میزدم ولی اگر فقط اونو بازی می کردم و دیگر هیچ باز کمبود احساس نمی کردم
    یادمه دم عید بود که این رو همراه با خدای جنگ 3 خریدم یه جوری شده بودم 20 روز GOW3 مونده بود رو میز هنوز پلمبشو باز نکرده بودم اک مونده بود انقدر که تحت تاثیر این بازی قرار گرفته بودم
    حس جالبی برام پیش اومد گفتم اینجا بگم دور هم تلپاتی ایجاد بشه
    به نظر من تو این نسل فقط و فقط این بازی....حتی متال 4 هم پیشش باید سر خم کنه.

بچه ها این لینک یکی از ترک موزیک های این بازیه دانلود کنید برید فضا....توضیح این قسمتشو تو پرفایلم دادم بخونید در کنار این موزیک عالی بید..

والا ما پارسال اومدیم گفتیم باید نامزد بازی سال میشد ، پریدن بهمون ! عجب دنیایی شده

+

جا داره که یک تبریک سنگین بگم به همه دوستان فعال در این تاپیک .
    تبریک از این جهت که این اولین سالیه که تاپیک VGA قفل نمیشه

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

چند سالی هستش که مراسمی بزرگ مخصوص جوایز انتخاب بهترین نویسندگان در بخش های مختلف تعلق میگیره (فیلم ، سریال ، بازی...) که امسال هم این جوایز در دیدگاه ابنتخاب بهترین نویسنده بازی به این ترتیب قرار گرفته..

Assassin’s Creed: Revelations

Story by : Alexandre Amancio, Jean Guesdon, Corey May, Darby McDevitt
    Multiplayer Story by : Stéphane Blais, Richard Farrese, Jeffrey Yohalem

Lead Script Writer : Darby McDevitt

Script Writers : Richard Farrese, Nicholas Grimwood Corey May, Jeffrey Yohalem
    Greek and Turkish Ambient Dialogue Writer : Vincenzo Beretta

Ubisoft

Batman: Arkham City,

Lead Narrative Designer : Paul Crocker;
    Story Written by : Paul Dini, Paul Crocker
    and Sefton Hill;
    Warner Bros

Brink,

Lead Writer : Edward “Bongoboy” Stern;

Bethesda Softworks

Mortal Kombat,

Story by : John Vogel, Brian Chard, Dominic Cianciolo, Alexander Barrentine, Jon Greenberg;

Warner Bros. Interactive Entertainment

Uncharted 3: Drake's Deception,

Written by : Amy Hennig;

Sony Computer Entertainment

11. 6 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

متوجه نشدم...ینی ACR داستانش بهتر از B-AC هسش ؟ یا حتی بهتر از آنچارتد؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

بچه ها باورتون نمیشه تک تک پستای این تاپیکو 1 ساعته دارم میخونم از صفحه ی اول
    من این تاپیکو ندیده بودم وگرنه زودتر میومدم نظرم رو میگفتم و پیش بینی میکردم
    اول از همه از تمام دوستان که این اطلاعات رو برامون آماده کردن ممنون مخصوصا حامد جان که واقعا آپیدته آپدیت کار میکرد
    دوما هم نظرمو بگم دیگه راجع به کل نظرای بعضی بچه ها البته بعضی نظرها رو واقعا نمیشه جواب داد
    کسی که توی قسمت بهترین گرافیک شک داره که بازیی جز آنچارتد 3 باید انتخاب شه دیگه نظری من ندارم بهش بدم باشه هر چی شما بگی
    درباره اون قسمت هاییش که میدونم نظر میدم . اولا بگم که من در سطحی نیستم بخوام انتخابات Vga رو زیر سوال ببرم اونا مو به مو بررسی کردن و این نظر سنجیو گذاشتن و من فقط دارم از رو حال و سلیقم میگمکلا یه خسته نباشید هم به اونا میگم
    بهترین بازیه پلی 3 که خوب آنچارتد 3 . بقیشونم واقعا عالی بودن یعنی انتخاب از بهتریه بهتریناس آدم واقعا گیج میشه

بهترین شوتر سال : به نظرم جای کیل زون 3 حداقل توی کاندیدا خالی بود خیلی باحال بود کهولی بین اینا MW3 و GeOF خوب بودن بقیه در سطح اینا نبودن

بهترین بازی اکشن ادونچر : به نظر من آنچارتد 3 بتمن هم خارق العاده بود ولی آنچارتد امسال اصلا برا من غوغایی بود

بهترین RPG : برا این اصلا چرا کاندید گذاشتن؟صد در صد The Elder Scrolls V: Skyrim اصلا شک نکنید

بهترین بازی ورزشی : Pes جاش خالی بود کاری به میانگین امتیازاش ندارم قبول ولی در اون حد ضعیف نیست که دیگه اینجا نباشه

بهترین بازیه رانندگی : مشخصه فرزا . البته یه چیز دیگه سال به سال که میگذره بازیهای ریسینگمون داره ضعیف تر میشه ... البته این از ارزش های فرزا کم نمیکنه ها ولی میگم شما یه نگاه به کاندیدا هم بندازید میبینید وقتی the run میاد جز کاندیدا چقدر کمبود بازی دارن .

بهترین بازیه مبارزه ای : اینم من مثل همون RPG میبینم خندم میگیرهمعلومه دیگه

بهترین گرافیک : خیلی از دوستان میگفتن حق کرایسسه باشه و ... قبول ولی بودن و نبودن فرقی نداره خوب 1000 تا بازی هم اینجا بود آنچارتد 3 اول بود اصلا شک نکنید . بتمن هم خوب بود ولی آنچارتد 3 ... عکسشو حامد گذاشت دیگه خودتون قضاوت کنید

و اما بهترین بازیه سال : The Elder Scrolls V: Skyrim

من مخالفم به نظر من بتمن و آنچارتد 3 میتونستن باشن و از بین اونها آنچارتد 3
    ولی خوب حتما دلیلی داشته . کلا جالب بود

اما چه میکننننننننننننننه این ابر قدرت ما سونیییی
    Best Grapihcs 2008

Metal Gear Solid 4

Best Graphics 2009

Uncharted 2: Among Thieves

Best Graphics 2010

God Of War III

Best Graphics 2011

Uncharted 3

Best Graphics 2012

...........
    ههه معلومه دیگه

و اما نکته ی بعدی یه زمین لرزه ی دیگس به نام last-of-us
    اتفاقا اصلا به نظر من سونی به طرفداراش احترام نمیذاره!

یعنی چی؟یهو همینجوری تریلری رو ول میکنه توی نت نمیگه یه جوون 17 ساله مثل من وقتی میبینم یهو سکته میزنم؟
    یعنی شاهد یه heavy rain دیگه هستیم؟چقدر خارق العاده بود این چی بود خدایی فیلم سینمایی بود؟
    واقعا حال کردم دمشون گرم با این بازیاشون دیگه هیچ حرفی برا گفتن نذاشتن

14. این کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

وای پسر موزیکشو گذاشتی و کردی خرابم...
    الان موزیکشو گذاشتم مور مور شدم و رفتم تو حس
    پارسال مهر بود من اینو خریدم... یه هفته بود پلی تری گرفته بودم. بدکمپانی دو رو که 45 گرفته بودم دادم یه پنج تومنم روش ریجن دو آکشو گرفتم. اول فکر میکردم سریع بازیش میکنم و میام جاش گادسه رو میبرم ولی بعد از بازی کردنش دلم نیومد بفروشمش و هنوزم دارمش... گاد سه رو بعد از تمومیدن فروختم!

این بازی یه خاطره است...با موزیکش تک تک صحنه های احساسی بازی میاد تو نظرت...به هرکی دادم این بازیو شدید باش حال کرده... کاش یا پلی تری ارزون بشه یا نسخه پیسیشم بیاد یا هر اتفاق دیگه ای که باعث بشه گیمرهای بیشتری اینو تجربه کنن.

+
    یه سریال چند وقت پیش تی وی میداد فروتن توش بود و تو شمال و اینا...موزیک متنشو کُپ زده بود از هوی رین: دی

16. 5 کاربر از Sam Fisher 11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •