تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 25 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 249

نام تاپيک: Video Game Awards 2011

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من واقعا از قسمتهایی از این لیست تعجب کردم.
    بازی بزرگی مثل crysis که واقعا ساخت خارق العاده ای داشت رو توی لیست برترین گرافیک قرار ندادن
    به نظرم جای این بازی هم توی لیست بهترنی بازی و هم با گرافیکترین بازی واقعا خالیه...

از لیست گوتی هم هیچ خوشم نیومد

2. این کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظرم انتخاب سایت ها و مجله های مختلف که بعدا خواهد اومد از این انتخاب ها به مراتب بهتر خواهد بود
    این لیست مشکل زیاد داره و تناقض های مختلف که من به چند تا از این مشکلات و تناقض ها اشاره می کنم:

1- اسکایریم که برای بهترین بازی سال نامزده چه طور برای بهترین بازی هر پلتفرم نامزد نیست؟! این یعنی جز از کل بزرگتره؟!

2- توی بهترین نقش آفرینی ویچر 2 نیست ولی دراگون ایج 2 هست بعد توی بهترین بازی سال پی سی ویچر 2 هست اما دراگون ایج 2 نیست که اینم خودش یه تناقض دیگست! بهتر بود توی بهترین نقش آفرینی هم ویچر 2 قرار می گرفت تا همچین تناقضی وجود نداشت

3- پرتال 2 که توی این همه مورد کاندید شده باید توی یه ژانری بالاخره قرار بگیره و توی بهترین های اون ژانر کاندید باشه که بیشتر جاها سبک اونو شوتر می دونن که با این حال اصلا توی هیچ ژانری کاندید نشده

4- توی قسمت بهترین گرافیک جای بازی هایی مثل کرایسیس 2 و بتلفیلد 3 و گیرز 3 حداقل به عنوان یه کاندیدا خیلی خالیه

5- بهترین بازی سال پی سی رو هم به نظرم خیلی بد نامزدا رو انتخاب کردن و می تونم بگم افتضاحه! جای این شاهکارهای بزرگ برای بهترین بازی سال پی سی کجاست؟!

The Elder Scrolls V: Skyrim
    Batman: Arkham City
    Shogun 2 : Total War

احتمالا اولی که خیلی طولانی بوده نتونستن تموم کنن دومی هم که حوصله نداشتن تا منتشر بشه و بازی کنن و سومی رو هم به خاطر ناآشنا بودن سبکش برای اونا جزو گزینه های قرار ندادن! : دی

البته اینو هم بگم که پرتال 2 هر چه قدر جایزه بگیره حقشه و اونطوری که از همین الان مشخصه کلا امسال جایزه های زیادی از جاهای مختلف می گیره...
    Last edited by vahidgame; 20-11-2011 at 18:36.

4. 10 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

لیست خوبیه فقط...

اسکایریم کجاست پس؟!یعنی واقعا حقش نیست جز بهترینای PC باشه؟!

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

1- اسکایریم که برای بهترین بازی سال نامزده چه طور برای بهترین بازی هر پلتفرم نامزد نیست؟! این یعنی جز از کل بزرگتره؟!
    2- توی بهترین نقش آفرینی ویچر 2 نیست ولی دراگون ایج 2 هست بعد توی بهترین بازی سال پی سی ویچر 2 هست اما دراگون ایج 2 نیست که اینم خودش یه تناقض دیگست! بهتر بود توی بهترین نقش آفرینی هم ویچر 2 قرار می گرفت تا همچین تناقضی وجود نداشت
    برای این 2 مورد فکر می کنم یه دلیل قانع کننده وجود داشته باشه!
    وقتی میخوان بهترین بازی های هر پلتفرم رو معرفی کنن اول اولیت رو برای انحصاری هاش در نظر میگیرن و بعد میرن سراغ بازی های مولتی.
    تو بهترین بازی های Xbox360 میبینیم که 2 تا بازی انحصاری کاندید شدن و بعدش به ترتیب 2 تا عنوان که بیشترین تعداد کاندید رو داشتن اومدن یعنی پرتال 2 با 10 نامزدی و بتمن با 9 نامزدی...

ولی در کل لیست یه سری مشکل داره که بعضی هاش خیلی اسفناکه !

7. 2 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

منم به شخصه به نبود کرایسیس 2 تو لیست گرافیک ها بهت زده شدم ...
    با این اوصاف که میشه گفت اکثرا به انتخاب نامزد ها و بازی های قرار گرفته تو لیست به نوعی در هر ژانری ایرادی میبینیم انتخاب بهترین بازی سال هم زیر سوال خواهد رفت و اعتباری نداره به هر حال پذیرفتن انتخاب همچین جایی به عنوان یک مرجع برای تشخیص زمانی اعتبار داره که اکثریت اشکالی در انتخاب هاش نبینن که تا به حال هر شخصی اومده ایرادی دیده من جمله خود من
    یا باید همش پذیرفته بشه یا کلا بی اعتبار بدونیمش ...
    به قول مسعود ..: همچین انتخاب های خاص VGA هستش که باعث میشه متفاوت باشه دی

وقتی میخوان بهترین بازی های هر پلتفرم رو معرفی کنن اول اولیت رو برای انحصاری هاش در نظر میگیرن و بعد میرن سراغ بازی های مولتی.
    دقیقا همینطوره...

دومی هم که حوصله نداشتن تا منتشر بشه و بازی کنن و سومی رو هم به خاطر ناآشنا بودن سبکش برای اونا جزو گزینه های قرار ندادن! : دی
    وحید مگه اونا هم کنسول ندارن..؟
    Last edited by Layken; 20-11-2011 at 22:04.

9. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

خوب اگه اولویت انحصاری در کار بوده باشه باید :

Shogun 2 : Total War که تنها انحصاری امتیاز بالای pc بوده در لیست باشه که کلا وجود نداره
    dancecentral2 با اون امتیازای فوق العاده باید تو لیست بهترین بازی x360 باشه که نیست

+

کلا معیار انتخاب اینا تا حدی همونطور که گفتم پخش کردن کاندیداتوری به همه بازیها بوده و بقیشم کلا منطقی براش نیس.......یعنی کلا اصلا نمیشه فهمید چرا اینکارو کردن(تقریبا تو هر موردی میشه یه نقص گنده از لیست دراورد)

در نتیجه خیلی گیر نتایج اینا نباشین
    .
    .
    .
    .
    Last edited by halflife g; 20-11-2011 at 21:28.

11. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

تو لیست بهترین گرافیک میشه آنچارتد 3 و بتمن رو گفت درسته ولی همینطور که گفته شد کیلزون 3 و بتیلفد3 هم گرافیک واقعا شاهکاری داشتن که عنوان نشده! که این دو عنوان از کرایسیس 2 به نظر من خیلی هم بهتر بودن در زمینه گرافیک ولی انتخاب نشده!

جالب تر همین نبودن F1 هست که حتی از Dirt هم بهتر خودش رو نشون داد نسبت به نسخه قبل واقعا عالی بود ولی nfs رو انتخاب کردن!

تو نقش آفرینی ها هم انتخاب Dark souls و اسکایریم درست بوده ولی ویچر 2 که شاهکاری هست که وجود نداره تو این لیست! و ویچر 2 رو فقط تو بازی های برتر PC انتخاب کردن که خودش میشه یه مورد که یک عنوان برترین در یک پیلتفرم باشه ولی در بین شاهکار RPG انتخاب نشه؟با توجه به کیفیت بالای این عنوان خیلی مسخره به نظر میاد که تو این لیست عنوان نشده.

به هر حال F1 و بتلیفد 3 و ویچر 2 با Shogun 2 تو لیست نیست و خیلی هم مسخره هست که نیست! : دی
    با توجه به انتخاب هایی که داشتن اینطوری باشه گوتی هم نداره دیگه همونایی هم که تو لیست عنوان برتر گفتن هم انتخاب نمیشه بعد میگن ویچر 2 یا بتلیفد 3 که در لیست عنوان های برتر نبودن گوتی میشه! : دی
    Last edited by Killzone2; 20-11-2011 at 21:42.

13. 2 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

خوب اگه اولویت انحصاری در کار بوده باشه باید :

Shogun 2 : Total War که تنها انحصاری امتیاز بالای pc بوده در لیست باشه که کلا وجود نداره
    dancecentral2 با اون امتیازای فوق العاده باید تو لیست بهترین بازی x360 باشه که نیست

+

کلا معیار انتخاب اینا تا حدی همونطور که گفتم پخش کردن کاندیداتوری به همه بازیها بوده و بقیشم کلا منطقی براش نیس.......یعنی کلا اصلا نمیشه فهمید چرا اینکارو کردن(تقریبا تو هر موردی میشه یه نقص گنده از لیست دراورد)

.
    وجید حرف خوبی زده در این مورد

سومی رو هم به خاطر ناآشنا بودن سبکش برای اونا جزو گزینه های قرار ندادن! : دی

15. 3 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو بهترین بازی های Xbox360 میبینیم که 2 تا بازی انحصاری کاندید شدن و بعدش به ترتیب 2 تا عنوان که بیشترین تعداد کاندید رو داشتن اومدن یعنی پرتال 2 با 10 نامزدی و بتمن با 9 نامزدی...
    خب با وجود اینکه در مورد پی سی گفتیم گزینه ها چه مشکلاتی دارن حالا میگیم اونا از این سیستم استفاده کردن ولی همین سیستم خودش مشکل داره!
    الان مثلا سایتی مثل گیم اسپات رو در نظر بگیریم صد در صد موقع انتخاب نامزد ها این بازی هایی که اشاره کردم رو جزو نامزد ها می ذاره و منطقی اون اینه که ملاک کیفیت اون بازی ها توی اون پلتفرم خاص باشه نه صرفا انحصاری بودن و اینا...
    نمیشه مثلا اسکایریم بهترین بازی سال بشه ولی بهترین بازی پی سی نباشه! که فکر می کنم که VGA احتمالا اسکایریم رو انتخاب نمی کنه

وحید مگه اونا هم کنسول ندارن..؟
    حامد دقیق منظورتو نگرفتم!
    آخه بحث من سر نامزد های پی سی بود و نمی دونم ارتباطش به کنسول در چی بود
    اتفاقا اونا احتمالا با پی سی زیاد بازی نکرده بودن که اینجوری گزینه های اونو انتخاب کردن!

آره دیگه
    ایشالا در تاپیکی که بعدا زده خواهد شد انتخاب اکثر سایت های دیگه رو هم می بینیم و با این انتخاب VGA مقایسه می کنیم که چه قدر فرق دارن...

17. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

اما به نظرمن که خاص بودن انتخاب های این VGA هستش که باعث شده بیشتر مورد توجه قرار بگیره و مهم تر ، متفاوت تر باشه و معتبرتر..

البته یک چیز خیلی مهم هم تو این انتخاب ها سهیم هستش مخصوصا انتخاب بهترین بازی سال اونم نواوری و ارائه یک خلاقیت جدید هستش
    این خیلی خیلی مهم هستش مهم از دیدگاه منتقدین مراسم همین هستش چیز جدید ارائه بدی سبک گیم رو یک قدم به جلو ببری....

این عقیده رو با توجه به انتخاب هایی که تا به حال شده و تجربیاتی که تا به حال از 15 سال عمر گیمریم در میان بازی های رنگارنگ به دست اوردم و یه جورایی مطمئنم درست باشه
    سال پیش RDR بهترین بازی سال شد چون خیلی چیز جدید داشت که تا حالا ندیدیم
    انچارتد 2 ، GTA 4 ، قبلش و قبلش هاش حتی ابلیوین خودش انقلابی بود برا همین هر بازی که ارائه جدیدی داشته باشه منتخبه و این قابل تحسین هستش

نمیشه مثلا اسکایریم بهترین بازی سال بشه ولی بهترین بازی پی سی نباشه! که فکر می کنم که VGA احتمالا اسکایریم رو انتخاب نمی کنه
    باز میگم خیلی خاص انتخاب میکنن مثلا دو سال پیش انچارتد 2 بهترین بازی سال شد چه بسا که تو سبک اکشن ادونچر اساسین کرید 2 بهترین انتخاب شد
    دلایل زیادی میتونه داشته باشه اونم این هارو میتونیم مد نظر بدیم که
    مثلا انچارتد شاید بهترین بازی سال بود ولی تو سبک خودش هیج وقت به پای اساسین کرید نمیرسید ملاک انتخاب بهترین بازی سال برمیگرده به داشتن نکات مثبت زیادی که جمو جور میشه با هم و کنار هم میان و شاید اساسین کرید تو بخش هایی ضعف داشت که اونارو انچارتد نداشت

حامد دقیق منظورتو نگرفتم!
    آخه بحث من سر نامزد های پی سی بود و نمی دونم ارتباطش به کنسول در چی بود
    اتفاقا اونا احتمالا با پی سی زیاد بازی نکرده بودن که اینجوری گزینه های اونو انتخاب کردن!
    100 سال هم بگذره نمی گیری
    گوگرد ...شوخی میکردم باهات بی جنبه
    Last edited by Layken; 26-02-2012 at 00:10.

19. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •