تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 74

نام تاپيک: چگونه از اینترنت کامپیوتر با گوشی استفاده کنم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

هرکاری کردم آموزش رو اینجا بزارم نشد براتون تو یه فایل pdf آماده کردم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا این اموزش شما تو سرور نیست لطفا دوباره بذارید بر دانلود!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

هرکاری کردم آموزش رو اینجا بزارم نشد براتون تو یه فایل pdf آماده کردم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا این اموزش شما تو سرور نیست لطفا دوباره بذارید بر دانلود!!!!
    سلام
    خدا خیرت بده. من و بسیاری دیگه هم معطل همین هستیم. لطف کن فایل را دوباره آپلود کن.
    منتظریم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

هیچکی بلد نیست چجوری با کابل گوشی از نت کامپیوتر استفاده کنیم؟

داره خودمونی میشه salmanazizi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خانه بدوش

پيش فرض

من یه مودم adsl دارم. آیا میتونم با لپ تاپ از طریق گوشیم که گلکسی هستش به اینترنت وصل بشم ؟؟؟؟ ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من یه مودم adsl دارم. آیا میتونم با لپ تاپ از طریق گوشیم که گلکسی هستش به اینترنت وصل بشم ؟؟؟؟ ممنون
    سلام
    مگه خود لپتاپ وایرلس نداره؟ اگه نداره، باید گوشی را با لپتاپ کانکت کنی، همون طور که برای اینترنت سیمکارت میشه کرد.
    setting>network> tethering
    من گالاکسی ندارم؛ ولی باید این قسمتها که نوشتم داشته باشه.
    Last edited by saeediranzad; 10-05-2012 at 07:10.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

یافتم، یافتم!
    نرم افزاری هست به نام Reverse tether که در واقع همون کار tethering گوشی را برعکس انجام میده.
    یعنی گوشی میتونه از اینترنت کامپیوتر استفاده کنه. فقط دو سه ایراد داره:
    1- گوشی باید روت شده باشه.
    2- ایران را ساپورت نمیکنه. یعنی نمیشه از برنامه های گوگل پلی که روی گوشی هست دانلود و نصبش کرد و باید از همون روشهای ایرانی استفاده کرد.
    3- هنوز در سایتهای ایرانی پیداش نکردم که بتونم دانلود و نصبش کنم.
    هر کدوم از دوستان نصبش کرد، زود بیاد اینجا بگه تا من هم برم تو کارش. اگر در نصبش هم مشکل داشتید تصویر بگذارید تا با هم حلش کنیم.

7. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Extreme-Forces's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام. من رفتم سرچ كردم اينو پيدا كردم.
    يه برنامه هست كه از اين لينك مي تونيد بگيريد. كه از فروم XDA گرفته شده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من دانلود كردم و طبق توضيحاتش پيش رفتم ولي گوشيم توسط كامپيوتر شناخته نميشه. دوستان امتحان كنن ببينن ميتونن درستش كنن يا نه
    اينم توضيحات انگيليسيش

لينك مرجع [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Download the reverse tethering tools from here and save the file to your computer. The ZIP file contains AndroidTool.exe (Android
    USB Tunnel tool for your Windows machine), ADB, and the Android APK (Beta Android USB Tunnel tool for your Android phone).

Extract the ZIP file to a folder on your computer
    Enable USB debugging on your phone by going to Settings > Applications > Development > USB Debugging.

Go to the folder where you extracted the ZIP file’s contents.

Run AndroidTool.exe.

Connect your phone to your PC using a USB cable.

In the Android USB Tunnel window, click on the Refresh Devices button.

From the list on the right of the detected devices, select a Domain Name Server (DNS) to use.

Click the Show Android Interface button. This will install the app and other needed binaries to your phone.

If the Superuser app on your phone asks whether to allow “USB Tunnel,” choose to allow the app. If the process crashes after receiving Superuser rights, close the Android USB Tunnel Windows application and repeat the procedure from the start.

Click on the Connect button on the Android USB Tunnel window on your computer.

Again, if the Superuser app on your phone asks, choose to allow “USB Tunnel.”

Congratulations! You have successfully reverse-tethered your Android phone to your PC.

9. این کاربر از Extreme-Forces بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    آفرین!
    اولش که میگه یه فایل زیپه که دو فایل exe و apk توش هست. باید روی کامپیوتر اکسترکتش کنید. بعد گوشی را usb debugging کنید که مسیرش را گفته.
    بعد به فولدری که فایل را اکسترکت کردید بروید و فایل exe را اجرا کنید؛ روی کامپیوتر.
    حالا گوشی را با کابل usb به کامپیوتر وصل کنید. در پنجره بازشدهAndroid USB Tunnel بر روی کلید refresh کلیک کنید.
    از لیستی که در سمت راست وسائل پیدا شده توسط نرم افزار یک DNS را برای استفاده انتخاب کنید.
    بر روی کلید show Android interface کلیک کنید. این باعث نصب برنامه و فایلهای باینری روی کامپوتر شما خواهد شد.
    اگر نرم افزار superuser کامپیوتر شما (که پس از روت کردن روی کامپیوتر نصب میشه) از شما پرسید آیا به USB Tunnel اجازه بدهیم، اجازه بدهید:Allow
    اگر فرآیند در حال انجام قطع و در واقع نافرجام ماندcrashپنجره uSB Tunnel را ببندید و دوباره از اول شروع کنید.
    پس از طی این مرحله،بر روی کلید connect در پنجره Android USB Tunnel روی کامپیوتر کلیک کنید.
    باز هم اگر برنامه superuser از شما اجازه خواست allow را انتخاب کنید.
    مبارک است! شما با موفقیت گوشی آندرویدی خود را به کامپیوتر مهار معکوس کردید. reverse tether
    خود، اینجور که پیداست کار آسانی نیست. اگر موفق شدید، خبر بدهید.

---------- Post added at 08:10 AM ---------- Previous post was at 08:06 AM ----------

یک نکته را که نگفته در مورد فایل APK است که گمون کنم باید اول روی گوشی نصب بشه. ولی نگفته در چه مرحله ای. شاید هم خودبخود پش از اتصال گوشی به کامپیوتر روی گوشی نصب میشه. پس منظور از پنجرهAndroid USB Tunnel باید روی گوشی باشه.

11. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Extreme-Forces's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

گوشي من شناخته نميشه. apk رو هم بايد نصب كنيد ، فكر نمي كنم اينكه كي نصبش كنيد مهم باشه. بايد نصب كنيد و هنگامي كه گوشي به كامپيوتر وصل و توسط برنامه تو كامپيوتر شناخته شده ، از گوشي هم با برنامه Android USB Tunnel ارتباط رو برقرار كنيد.
    كسي امتحان نكرده‌؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام به همگی آقا دمتون گرم من تونستم کانکت شم گوشیمم گالکسی اس 2.

14. این کاربر از al00ne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •