تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: آموزش آپدیت تلویزیون ال جی مدل 42LD460 و همزاد ایرانی اون یعنی 42LCD470 با قابلیت پخش فایل های تصویری با فرمت WMV

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض آموزش آپدیت تلویزیون ال جی مدل 42LD460 و همزاد ایرانی اون یعنی 42LCD470 با قابلیت پخش فایل های تصویری با فرمت WMV

دوستان سلام.تو این تاپیک قصد دارم روش آپدیت فیرم ور تلویزیون الجی مدل فوق رو براتون شرح بدم.
    ابتدا فایل فیرم ور رو از سایت زیر دانلود کنید.توجه کنید که دو تا فایل موجوده یکی 25 مگ که فیرم ور ماست و یک فایل 2 مگ که آموزش آپدیت هست که نیازی بهش نیست ولی خواستید می تونید اونو هم دانلود و استفاده کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای دانلود فایل هم وقتی وارد سایت بالا شدید تو او قسمت جای خالی وارد کنید 42LD460 و بعد جستجو را بزنید تا فایل های مربوط به مدل فوق را در اختیار شما قرار بدهد.همان طور که گفتم یک فایل 25 مگی است که بعد از کپی و آنزیپ شدن این فایل رو به شما می دهد:
    GP2_---_AU_RevNo43379_V03.09.00_ota_V2_SECURED.epk
    ورژن این فایل 03.09.00 است که اگر از ورژن نرم افزار شما بالاتر باشد نصب می شود و اگر بالاتر نباشد اجازه نصب نمی دهد.حال یک فلش مموری فرمت شده رو به پی سی وصل و روی اون یک پوشه به نام LG_DTV ایجاد و فایل فوق رو داخل اون می ریزیم.دقت کنید که حتما اسم پوشه همین باشد که گفتم یعنی LG_DTV
    حال فلش مموری رو به تی وی وصل و اون رو روشن کنید به محض بالا اومدن تی وی خودش به طور خود کار فایل آپدیت رو از روی فلش شناسایی و به شما پیشنهاد نصبش را می دهد که شما باید تایید و منتظر باشید تا کارش تمام شود.قبل از اتمام کار اون که کمتر از 30 ثانیه طول می کشد به تی وی دست نزنید و دعا کنید که برق شبکه قطع نشود که احتمال خرابی تی وی و از کار افتادن اون بسیار زیاده . بعد از ریستارت شدن تی وی کار تمام می شود.
    حال باید ببینیم بعد از این همه دردسر چه چیزی عاید ما می شود؟ خوب باید بگم بهترین چیزی که عاید ما می شود رهایی از پدیده زشت " پخش نکردن فرمت تصویری WMV " هست .به عبارتی قبل از آپدیت ، که تلویزیون از پخش این فرمت عاجز بود و کلی هم شرمنده ! ولی بعد از آپدیت فایل های تصویری با فرمت فوق را مثل تراکتور پخش می کند!کمی هم عملکرد پخش بهبود یافته ولی تفاوت چشمگیر دیگری من مشاهده نکردم حد اقل تا الان ولی به نظر من همین هم کم چیزی نیست.چرا که بارها فیلمهای دانلودی از اینترنت رو مجبور شدم برای پخش تو تی وی تبدیل کنم.این رو گفتم اگه براتون مهمه آپدیت کنید وگرنه بی خیال شود.
    یک نکته دیگه اگه به محض وصل کردن مموری به تی وی فایل آپدیت شناسایی نشد اول مطمین شوید که پوشه و فایل رو درست ایجاد و کپی کرده باشید اگه مشکل حل نشد بگید تا یک روش دیگه بهتون بگم که دستی فایل رو بهش معرفی کنید.
    برید ببینم چکار می کنید اگر به مشکل بر خوردید سریع بگید تا به کمک هم اونو مرتفع کنیم.
    Last edited by KAZEMLU; 17-11-2011 at 23:33.

2. 2 کاربر از KAZEMLU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    از کجا باید ورژن تی وی را دید؟
    در ضمن روی تی وی قبلا پسورد گذاشته شده که متاسفانه فراموش شده ایا با اپدیت این مشکل حل میشه؟

4. این کاربر از (@.@) بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    از کجا باید ورژن تی وی را دید؟
    در ضمن روی تی وی قبلا پسورد گذاشته شده که متاسفانه فراموش شده ایا با اپدیت این مشکل حل میشه؟
    با سلام.
    جهت دیدن ورژن باید دکمه منو رو بزنید بعد دکمه قرمز رو می زنید و تو منوی ظاهر شده آخرین گزینه مشخصات سیستم و نیز ورژن نصب شده روی تی وی رو نشون می ده.در مورد پسورد والا نمی دونم امتحان نکردم.

6. این کاربر از KAZEMLU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوست عزیز بابت تاپیکی که زدی ممنون
    این ادرس تو تلویزیون هست واسه چیه؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه awsedrft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    آیا تیونر دیجیتالش که به صورت دستی فعال کردم و کشور را برروی ایران قرار دادم، میپره و باید دوباره فعالش کنم؟ (چون یک خورده برام مشکله).
    همچنین بعضی از MKV را میخونه و بعضی را نمایش نمیده. چرا و چگونه باید مشکلش را حل کنم؟ ( divx برروی 1 قرار داده شده).
    مشکل زیرنویس فارسی را هم دارم که به صورت منقطع و از چپ به راست نشون میده.
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

با سلام
    من نرم افزار رو برای 32 اینچ گرفتم ولی رو تی وی اجرا نمیشه مشکل چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

سوال دیگه اینه که آیا با آپدیت تیونر دیجیتالش فعال میشه یا باید کار دیگه ای کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    آیا تیونر دیجیتالش که به صورت دستی فعال کردم و کشور را برروی ایران قرار دادم، میپره و باید دوباره فعالش کنم؟ (چون یک خورده برام مشکله).
    همچنین بعضی از MKV را میخونه و بعضی را نمایش نمیده. چرا و چگونه باید مشکلش را حل کنم؟ ( divx برروی 1 قرار داده شده).
    مشکل زیرنویس فارسی را هم دارم که به صورت منقطع و از چپ به راست نشون میده.
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون
    من آخرین فریمور رو به ورژن 03.09.02 برای 37" گرفتم راحت نصب شد و خوشبختانه DV TV و کیه تنظیمات تغییری نکرد و همونطور که بودن موندن!

مشکلی که دارم با پخش فایلهای MKV هست که شناسایی میشن هم تو ورژن قبلی هم این آخری ولی هیچ کدوم از MKV های من رو پخش نمیکنه!
    Last edited by kavy666; 27-02-2012 at 17:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

لطفا راهنمایی کنید نرم افزار psiloc برای گوشی n73برای فعال کردن دیجتال از کجا تهیه کنم ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

لطفا راهنمایی کنید نرم افزار psiloc برای گوشی n73برای فعال کردن دیجتال از کجا تهیه کنم ممنون
    من این psiloc برنامه رو نمیشناسم و برای n73 رو نمیدونم ولی میدونم که باید گوشیت infrared داشته باشه و برنامه های متفاوتی برای ریموت وجود داره که میتونی هر کدومش رو نصب کنی فقط کافیه که مدل تلوزیونت رو بشناسه یا اگه نشناسه واسه اون دکمه خاصی که مد نظرت هست یه کد وجود داره که باید اون کد رو پیدا کنی و به برنامه معرفی کنی تا اون رو بفرسته به تلوزیون تا وارد منوی مخفی تلوزیونت بشی، این دکمه خاص که یکی از کاراش فعال کردن تلوزیون دیجیتالت هست اسمش اگه اشتبا نکنم Home باید باشه که رو کنترلهای معمولی وجود نداره، بعد از اونجا میتونی تلوزیون دیجیتالت رو فعال کنی، برای اطلاعات بیشتر هم میتونی به این گفتگو سری بزنی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •