تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: ساپورت نشدن فیلم با فرمت mkv در تلویزیون سامسونگ سری7

در آغاز فعالیت *glxi*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض ساپورت نشدن فیلم با فرمت mkv در تلویزیون سامسونگ سری7

سلام
    من یه فیلمی دانلود کردم بعد زدم به فلش که تو تلویزیون ببینم. ولی تلویزیون فرمت mkv رو ساپورت نکرد. میخوام بدونم راه حلش چیه؟ الانم یه نرم افزار دانلود کردم به نام XMedia Recode که فرمت mkv رو به mp4 تبدیل کنم شاید جواب بده.فقط این خیــــلی طول میکشه دو ساعته هنوز 1% شده دوستان راهش چیه؟(در ضمن تو dvd هم تست کردم اونم نشد)

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

من در ال سی دی سری 5 تست کردم و مشکلی نداشت. شما یه فیلم دیگه با فرمتmkv تست کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من در ال سی دی سری 5 تست کردم و مشکلی نداشت. شما یه فیلم دیگه با فرمتmkv تست کنید.
    من یه فیلم دیگه رو تست کردم اونم نشدچیکار کنم؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خوبی سامسونگ و LG اینه که فرمتهای مختلف خصوصا MKV را به راحتی نشان میدهند.حالا چرا شما مشکل داری؟اسم فایل فیلمت فارسی نیست؟فیلم داخل پوشه با اسم فارسی نیست؟فلشت سالمه؟فیلم روی کامپیوتر درست پخش میشه ولی در تلویزیون نه؟

5. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

خوبی سامسونگ و LG اینه که فرمتهای مختلف خصوصا MKV را به راحتی نشان میدهند.حالا چرا شما مشکل داری؟اسم فایل فیلمت فارسی نیست؟فیلم داخل پوشه با اسم فارسی نیست؟فلشت سالمه؟فیلم روی کامپیوتر درست پخش میشه ولی در تلویزیون نه؟
    نه اسم فیلم و فیلم داخل پوشه فارسی نیست. فلشمم که مشکلی نداره. دقیقا فیلم رو کامپیوتر درست پخش میشه ولی در تلویزیون نه. من یادمه قبلا با فرمت mkv ه راحتی در تلویزیون فیلم می دیدم. ولی نمیدونم چرا الان نمیشه. منم مجور شدم فرمتش رو به avi تبدیل کنم تا بتونم تو تلویزیون ببینم ولی درست 3 ساعت طول کشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اولین بار این مشکل رو می شنوم باید راحت پخش کنه چنتا فایل دیگه MKV هم تست کنید ببینید مشکل داره یا نه MKV یک کانتینر و فرمت تصویری نیست شاید این فایل MKV شما دارای کدک خاصی که تی وی پشتیبانی نمی کنه .

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سامسونگ تا به حال قوی ترین تلویزیون ها رو از لحاظ باز کردن فرمت های ویدیویی با کدک های تصویری و صوتی گوناگون و زیرنویس فارسی ارائه کرده به طوری که میشه گفت اکثر قریب به اتفاق فایل های موجود در اینترنت رو می تونند پخش کنند مخصوصاً تو مدل های 2012. ولی از اونجا که هیچ محصولی بی عیب نیست، سامسونگ هم یه سری شرایطی خیلی جزئی برای برای باز کردن فایل های MKV داره که مثلا باید Format profile فایل 4.1 بیشتر نباشه و ReFrames هم حتی المقدور بیشتر از 8 نشه مخصوصا تو زرولوشن 1920 در 1080 چون پردازش تصویر فوق العاده سنگین میشه و پردازنده های تلویزیون کشش اونو نداره. این مقادیر هم با نصب برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل مشاهده هست.
    Last edited by smhsh121; 14-01-2013 at 13:28.

9. 3 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

نه اسم فیلم و فیلم داخل پوشه فارسی نیست. فلشمم که مشکلی نداره. دقیقا فیلم رو کامپیوتر درست پخش میشه ولی در تلویزیون نه. من یادمه قبلا با فرمت mkv ه راحتی در تلویزیون فیلم می دیدم. ولی نمیدونم چرا الان نمیشه. منم مجور شدم فرمتش رو به avi تبدیل کنم تا بتونم تو تلویزیون ببینم ولی درست 3 ساعت طول کشید
    شما فیلم را در کامپیوتر با kmplayer اجرا کن و بعد media info اش را کپی کن و اینجا بگذار .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من یه فیلمی دانلود کردم بعد زدم به فلش که تو تلویزیون ببینم. ولی تلویزیون فرمت mkv رو ساپورت نکرد. میخوام بدونم راه حلش چیه؟ الانم یه نرم افزار دانلود کردم به نام XMedia Recode که فرمت mkv رو به mp4 تبدیل کنم شاید جواب بده.فقط این خیــــلی طول میکشه دو ساعته هنوز 1% شده دوستان راهش چیه؟(در ضمن تو dvd هم تست کردم اونم نشد)
    دوست عزیز

از این مسیر برو منو-----> سیستم------> پخش ویدیو diivx بعد نگاه کنید ببینید که ریجیستری آن فعال است یا نه یعنی اگر در آن نوشته که برای پخش فیلم های divx باید ثبت نام کنید یعنی که تلویزیون تان درست است. و اگر پیام دیگری نوشته بود یعنی که از نو باید ثبت نام کنید که خودش سایت مورد نظر را نوشته که باید فایل نرم افزار را دانلود و نصب کنید و زبان نرم افزار را فارسی و از قسمت ریجیستر یا ثبت نام کدی را که تلویزیون به شما میدهد را وارد و آخر یک فایل تصویری به شما می دهد که آن را روی فلش ریخته و سپس به وسیله تلویزیون پخش کنید. به این وسیله تلویزیون شما ثبت می شود و دیگر قابلیت پخش فرمت مورد نظر شما خواهد داشت

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

من هم همین مشکلو فقط با یه فیلم دارم.1080 و 2.5 گیگ نمیدونم باید چیکار کنم.مدل ES6950

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •