تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: مهم شکستگی تلویزیون به صورت خود به خود حتما یه بار بخونید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض مهم شکستگی تلویزیون به صورت خود به خود حتما یه بار بخونید

با سلام خدمت همه ی دوستان من چند وقت پیش یه تلویزیون 55 اینچ خمیده از سری 8 شرکت Samsung خریدم.
    حدودا دو ماه بعد یه روزی تلویزیون رو خاموش کردیم بعد از چند دقیقه خواستیم روشن کنیم دیدیم که نور پشت فعال میشه یه ترک بزرگ قسمت چپ صفحه معلوم میشه و دوباره خاموش میشه. تعجب کردیم چون چند دقیقه قبل داشتیم تلویزیون نگاه می کردیم و چنین ترکی نداشت بعدش هم تمام این مدت ما جلوی تلویزیون نشسته بودیم و چای می خوردیم و کسی به تلویزیون دست هم نزده چه برسه به ضربه و فشار، پس چطور این ترک خورده بود؟؟؟؟؟؟
    بردیم نمایندگی و نمایندگی هم طبق معمول میگفت ضربه فیزیکی و تقصیر خود شماست و شامل گارانتی نمیشه و باید هزینه تعویض پنل ( چیزی حدود 5 میلیون تومان ) رو بدید.
    ما که مطمئن بودیم هیچ ضربه یا فشاری به تلویزیون وارد نشده و حتی لمس هم نشده و تلویزیون به صورت خود به خود شکسته زیر بار هزینه نرفتیم.
    توی اینترنت دنبال موارد مشابه گشتم و توی انجمن های خارجی موارد مشابه ای پیدا کردم که حتی از من هم واضح تر بود که تلویزیون خود به خود شکسته ( مثل یه بنده خدایی که داشته تلویزیون نگاه می کرده و یهو تلویزیون خاموش میشه و وقتی میخواد روشن کنه می بینه شکسته ).
    اگر انگلیسی تون خوبه می تونید این جمله رو تو گوگل سرچ کنید TV screen Broken by itself
    اون وقت یه لیست بلند بالا از موارد مشابه من پیدا میکنید نکته جالب بیشتر این افراد تلویزیونشون رو جدیدا خریده بودند و مثل من مدل خمیده و اغلب بالای 50 اینچ داشتند.
    کسایی بودن که گفته بودن این اتفاق ممکنه به خاطر خرابی یکی از قطعات داخلی باشه که در یک لحظه گرمای زیادی ایجاد می کنه و باعث شکستن پنل میشه حتی یه ویدیو تو یوتیوب هست.
    با این حساب من هم رفتم و سعی کردم از طریق شکایت کارم رو پیش ببرم و متاسفانه متوجه شدم من اولین نفریم که همچین شکایتی میکنه ولی بهم گفتند که اگر افراد مشابهی پیدا بشند کارتون زودتر و بهتر راه می افته و احتمال اینکه بتونید مشکل تون رو حل کنید بالا میره.
    هدف من از نوشتن این تاپیک اینه که ببینم چه کسایی مثل من این مشکل براشون پیش اومده؟؟؟ اگر این مشکل براتون پیش اومده و مطمئن هستید که ترک پنل تلویزیون به خاطر ضربه یا فشار نبوده به این تاپیک پاسخ بدید و مدل دقیق تلویزیون محل شکستگی و در صورتی که میتونید عکس یا فیلمی هم ازش بزارید.
    Last edited by abolfazl137791; 25-09-2017 at 18:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •