تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: کمک فوری بخاطر خدا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

14 کمک فوری بخاطر خدا

دوستان سلام
    من پروژه کارشناسیم طراحی سایت با بانک اطلاعاتی sql هست.در مورد طراحی سایتش و گرافیک و ... مشکل ندارم.مشکل من کدنویسی برای sql توی ویژوال استودیو هست با C#‎ تحت asp.net
    فروشگاه الکترونیکی موبایله عنوانش
    من چیزی از دات نت و.. نمیدونم راستش زیاد وقت ندارم که بشینم خودم کتاب بخونمو و کد نویسی کنمو ... چون مادرم سکته مغزی کرده و استادم هم هیچی تو کتش نمیره و باید سر وقت تحویلش بدم
    ازتون عاجزانه خواهش میکنم به من کمک کنین چون بعد از اینجا هیچ امیدی ندارم
    من نمیدونم درج تو بانک اطلاعاتی sql با ویژوال استودیو چطوریه یا حذف و ویرایش و ...
    مثلا برای صفحه ثبت نام کاربر
    چند تا تکست باکس و label و یک دکمه "ارسال" میخوایم
    من نمیدونم چطوری باید به جدولی که دارای همین فیلدهاست وصل بشم و چه کدهایی رو کجا تو قسمت code بنویسم
    خواهش میکنم راهنماییم کنین و تنهام نذارین...بخدا من تنبل نیستم فقط پرستاری شبانه روزی از مادرم فرصت هیچ کاری رو بهم نمیده
    Last edited by ya3vahshi; 17-11-2011 at 00:22.

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    اول اینکه اینجا جای انجام پروژه نیست.حالا میخواد به هر عذر و بهونه ای باشه.
    دوم اینکه خوب نیست آدم هرچیز رو بره همه جا بگه مخصوصاً توی محیط اینترنت.
    سوم اینکه اگه امیدت به بنده های خداست به جایی نمیرسی...
    چهارم اینکه چرا داری کارشناسی میخونی؟برگرد دوباره دیپلمتو از اول بگیر آبرومون رفت.

بدان وآگاه باش که خداوند پنج چیز را در پنج چیز دیگر قرار داده اما مردم آن را در پنچ چیز دیگر جستجو می کنند، پس نمی یابند:

خداوند"علم" را در "کوشش و سختی" قرار داده اما مردم آن را در "راحتی و آسایش "می جویند ،پس نمی یابند.

خداوند"عزت" را در "فرمانبرداری از خودش" قرار داد اما مردم آن را در خدمت به پادشاهان می جویند پس نمی یابند.

خداوند" ثروت و بی نیازی" را در" قناعت" قرار داده اما مردم آن را در" زیادی مال " می جویند ،پس نمی یابند.

خداوند "رضایت و خشنودی "را در "جنگ با نفس" قرار داده و مردم آن را در"خدمت به نفس"می جویند ،پس نمی یابند.

و سرانجام خداوند "لذت "و "آسایش "را در"بهشت"قرار داده و مردم آن را در "دنیا" می جویند ،پس نمی یابند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ببخشید که اینطوری حرف زدم.
    یا علی.

3. 3 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    اول اینکه اینجا جای انجام پروژه نیست.حالا میخواد به هر عذر و بهونه ای باشه.
    دوم اینکه خوب نیست آدم هرچیز رو بره همه جا بگه مخصوصاً توی محیط اینترنت.
    سوم اینکه اگه امیدت به بنده های خداست به جایی نمیرسی...
    چهارم اینکه چرا داری کارشناسی میخونی؟برگرد دوباره دیپلمتو از اول بگیر آبرومون رفت.

بدان وآگاه باش که خداوند پنج چیز را در پنج چیز دیگر قرار داده اما مردم آن را در پنچ چیز دیگر جستجو می کنند، پس نمی یابند:

خداوند"علم" را در "کوشش و سختی" قرار داده اما مردم آن را در "راحتی و آسایش "می جویند ،پس نمی یابند.

خداوند"عزت" را در "فرمانبرداری از خودش" قرار داد اما مردم آن را در خدمت به پادشاهان می جویند پس نمی یابند.

خداوند" ثروت و بی نیازی" را در" قناعت" قرار داده اما مردم آن را در" زیادی مال " می جویند ،پس نمی یابند.

خداوند "رضایت و خشنودی "را در "جنگ با نفس" قرار داده و مردم آن را در"خدمت به نفس"می جویند ،پس نمی یابند.

و سرانجام خداوند "لذت "و "آسایش "را در"بهشت"قرار داده و مردم آن را در "دنیا" می جویند ،پس نمی یابند.

کد:
    ببخشید که اینطوری حرف زدم.
    یا علی.
    دمت گرم صبح اول صبحی شادمون کردی خدا شادت کنه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واقعا برای طرز فکرت متاسفم
    اگه تاپیک منو بخونی میفهمی که گفتم برای طراحی سایتم مشکلی ندارم فقط کد نویسی بانک اطلاعاتی sql رو نمیدونم اگه نمیخوای راهنمایی کنی شخصیت طرفو خورد نکن
    برای این سایت بخاطر وجود آدمی به طرز فکر تو هم متاسفم
    اشتباه اومدم

6. این کاربر از ya3vahshi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

sue

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اگه تاپیک منو بخونی میفهمی که گفتم برای طراحی سایتم مشکلی ندارم فقط کد نویسی بانک اطلاعاتی sql رو نمیدونم اگه نمیخوای راهنمایی کنی شخصیت طرفو خورد نکن
    اشتباه اومدم
    دوست عزیز با این وضعی که گفتی خرید یا دانلود پروژه بهترین راه ممکنه
    اما اگر میخوایی خودت درست کنی پس یا علی:

1-اول بانک تو با اکسس یا sql server درست کن
    اینو که بلدی؟

داره خودمونی میشه newsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان سلام
    من پروژه کارشناسیم طراحی سایت با بانک اطلاعاتی sql هست.در مورد طراحی سایتش و گرافیک و ... مشکل ندارم.مشکل من کدنویسی برای sql توی ویژوال استودیو هست با C#‎ تحت asp.net
    فروشگاه الکترونیکی موبایله عنوانش
    من چیزی از دات نت و.. نمیدونم راستش زیاد وقت ندارم که بشینم خودم کتاب بخونمو و کد نویسی کنمو ... چون مادرم سکته مغزی کرده و استادم هم هیچی تو کتش نمیره و باید سر وقت تحویلش بدم
    ازتون عاجزانه خواهش میکنم به من کمک کنین چون بعد از اینجا هیچ امیدی ندارم
    من نمیدونم درج تو بانک اطلاعاتی sql با ویژوال استودیو چطوریه یا حذف و ویرایش و ...
    مثلا برای صفحه ثبت نام کاربر
    چند تا تکست باکس و label و یک دکمه "ارسال" میخوایم
    من نمیدونم چطوری باید به جدولی که دارای همین فیلدهاست وصل بشم و چه کدهایی رو کجا تو قسمت code بنویسم
    خواهش میکنم راهنماییم کنین و تنهام نذارین...بخدا من تنبل نیستم فقط پرستاری شبانه روزی از مادرم فرصت هیچ کاری رو بهم نمیده
    سلام
    ببینین این پروژه ها به دردتون میخوره.راستش خودم تا حالا اجرا نکردم.فقط یه نگاه کلی کردم دیدم کمی تا اندکی ارتباط داره.

کد:
    کد:
    راستش باید از یک سال پیش شروع میکردین و تا حدودی در این زمینه مطالعه میکردین تا تو مواقعی مثل این دچار مشکل نشین.

نگران نباشین اگه یه سرچ تو اینترنت کنین پروژه های آماده زیاد پیدا میشه.

9. این کاربر از newsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

اشتباه اومدم
    سلام.
    دوست گرامی اول از همه باید عرض کنم ما اینجا نیازی به تاسف خوردن کسی نداریم.
    دوم اینکه شما از عنوان تاپیک تا مطالب تاپیکتون هم شرعاً هم قانوناً و هم کتباً مورد داره.
    ما اینجا جواب سوالات رو میدیم نه جواب پروژه...
    1.شما اصلاً سوالتون مشخص نیست در مورد چی هست.
    2.کمک فوری به خاطر خدا....مگه میخوای استخاره کنی؟
    3.قبل از اینکه من شخصیت شمارو زیر سوال ببرم شما خودتون ارزش خودتونو پایین آوردید.
    من چیزی از دات نت و.. نمیدونم راستش زیاد وقت ندارم که بشینم خودم کتاب بخونمو و کد نویسی کنمو ...
    4.این یعنی اینکه همه کار ها رو باید ما برات انجام بدیم.
    پس شما نه سی شارپ بلدی و نه وب و نه دیتابیس.
    از دوستانی که کمکت میکنن استفاده کن.هر چند بنده صلاح در این نمیبینم که یه شخصیت که داره کارشناسی میخونه اینطوری گیر کنه و اونطوری هم که انتظار دارید کمکتون کنن.واقعاً سیستم آموزش کشور زیر سوال رفته با این دانشجوها و استادانش...حیف دانشجویانی که بسیار تلاش میکنن و به جاهایی میرسن.

حقیقتش اگه اسم تاپیک رو بهتر انتخاب میکردی و یخورده سنگین تر برخورد میکردی و داستان داغ مادر و ... رو بیان نمیکردی اولین کسی که کمکت میکرد خودم بودم و قطعاً قبل اینکه فکرشو بکنی جواب میگرفتی.

با عرض پوزش مجدد.
    یا علی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •