تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: Code Geass: Lelouch of the Rebellion / کد گیاس

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض Code Geass: Lelouch of the Rebellion / کد گیاس

یه مدت بود با خودم میگفتم حیفه این انیمه که به جرئت میگم زیباترین انیمه ای هستش که دیدم هیچ تاپیکی نداره!
    قبل از هر چیزیم بگم که واقعا از Mestry جان تشکر میکنم برای اینکه نه فقط منو با این انیمه بلکه کلا با انیمه آشنا کردن و باعث شدن که به شخصه معتاد انیمه بشم!

مقدمه:انیمه ی Code Geass:Lelouch of the Rebellion انیمه ای هستش که سال 2006 عده ی زیادی رو با داستان غنی خودش شگفت زده کرد.این انیمه تا الآن در 2 فصل اومه و گویا قراره در آینده فصل 3 اون که البته با داستان و افراد متفاوت(به غیر از تعداد کمی) بیادش.فصل اولش با نام Code Geass: Lelouch of the Rebellion در سال 2006 اومد و در سال 2007 به اتمام رسید و فصل دوم با نام Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2 در سال 2008 اومد که رشد بسیار زیادی داشت به نسبت فصل اول و اونو به یکی از انیمه هایی که همه باید ببینند تبدیل کرد.

داستان:بریتانیای کبیر قسمت اعظم دنیا رو به لطف نایتمر(کابوس) هاش در اختیار داره.روبات های جنگنده ای که وقتی وارد نبردها شدن به راحتی همه رو شکست دادن.یکی از کشورای تحت سلطش ژاپن هستش که البته بعد از تصرف شدنش نامش به منطقه 11(Area 11) تغییر پیدا کرده و ساکنانش یازدهی ها نامیده میشن.داستان درباره پسری دبیرستانی به نام لولوش هستش که ملیت بریتانیایی داره.اون هوش سرشاری داره و تفریحش اینه که با ثروتمندا سر شطرنج شرط ببنده و شکستشون بده.لولوش خواهری داره که فلج و نابیناست که دلیلش رو در اولای داستان میفهمید.یک روز لولوش بر حسب اتفاق در نبرد بین آزادی طلبان منطقه 11 و نیروهای بریتانیا تحت فرماندهی پرنس کلویس داخل میشه.آزادی طلبان تعدادی از نایتمرهای جدید بریتانیا رو به همراه سلاح سری اون ها دزدیدن.لولوش هم به اشتباه اون سلاح سری رو باز میکنه و در عین ناباوری با دختری روبرو میشه که در آینده میفهمه اسمش C.C هستش.در حین نبرد نیروهای بریتانیا لولوش رو میبینن و فرماندشون دستور کشتن اون رو میده که ناگهان C.C چشماشو باز میکنه و دست لولوشو میگیره و میگه آیا حاضری در قبال عمل کرد به کاری که من ازت میخوام نیروی بسیار قوی به دست بیاری؟و لولوشم که تو اون موقعیت بوده قبول میکنه و C.C بهش قدرتی به نام Geass میده(قدرت شاهانه).Geass لولوش اینه که اگه به چشمان کسی یا کسانی نگاه کنه و دستوری بده اونا بهش عمل میکنن و هر کاری که لولوش خواسته باشه رو براش انجام میدن و این آغازیه بر یک حماسه بزرگ که در فصل دوم به اوجش میرسه.

شخصیت ها:
    Lelouch:یک پسر بریتانیایی که همیشه در تلاشه تا خواهر فلج و کورش زندگی خوبی داشته باشه.اون Geassی داره که باهاش میتونه به همه دستور بده.

C.C:دختری مرموز با موهای سبز که به لولوش Geassرو میده.همیشه در نقشه های لولوش بهش کمک میکنه.اون در اختیار بریتانیایی ها بوده.خیلیم پیتزا دوست داره!

Suzaku:دوست دوران کودکی لولوش که یک پسر ژاپنی فرزند آخرین نخست وزیر ژاپنه.بر خلاف لولوش عقیده داره که نیازی به انقلاب بر علیه انگلستان نیست و باید حکومت رو از بنیه درست کرد.همیشه مراقب ناتالیه و مثل خواهرش اونو دوست داره.تبهر خاصی در راندن نایتمر ها داره.

Nanali:خواهر فلج و کور لولوش که خیلی برادرشو دوست داره.

این داستان شخصیتای فوق العاده زیادی داره که به تدریج به پست اول اضافشون میکنم.لینک دانلود انیمه هم تو پروفایلم هستش.هر دو فصلش(50 قسمت میشه کلا دوتا 25 قسمته)
    توجه:ممکنه بگید توش همه جنگا روبات و اینا دارن قشنگ نیست.منم اینطور فکر میکردم ولی وقتی دیدمش فهمیدم چه شاهکاریه!درضمن بازم میگم اگه از فصل یکش خوشتون نیمود صبر کنید تا به فصل دو برسید!واقعا فصل 2ش شاهکاره!
    این پست آپدیت میشود!

2. 6 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

من با حرف شما موافقم انیمه فوق العاده ای توعمرم به زیبایی این ندیده بودم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •