تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 37 از 37

نام تاپيک: مشاوره برای خرید لپ تاپ (HP یا Asus)

در آغاز فعالیت reza_ips's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

6199 بگیر خیال خودتو راحت کن با گارانتی ایران اچ پی (فالنیک) من با این گارانتی گرفتم . نه داغ میکنه نه مشکلی داره واقعا حرف اولو میزنه ! درضمن فینگر پرینت رو روش حساب بازکن خیلی خیلی بدرد بخور هستش که تنها در برند اچ پی موجوده !!!

2. این کاربر از reza_ips بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت unique2world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    etc/shadow

پيش فرض

6199 بگیر خیال خودتو راحت کن با گارانتی ایران اچ پی (فالنیک) من با این گارانتی گرفتم . نه داغ میکنه نه مشکلی داره واقعا حرف اولو میزنه ! درضمن فینگر پرینت رو روش حساب بازکن خیلی خیلی بدرد بخور هستش که تنها در برند اچ پی موجوده !!!

چند گرفتی شما؟

نقات ضعف و قوتش رو چیا دیدی؟
    بازی های سنگین روش نصب کردی ببینی قدرت رندر و ایناش خویه یانه؟!!

البته من برای بازی نمی خوام ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام من دانشجوي ترم 6 مكانيك هستم دنبال يه لب تاپم كه كارهاي سنگين مهندسي رو بشه باهاش انجام داد يعني catia- solid work -ansys -fluent و اينجور برنامه هاي مهندسي رو روش بريزم و كارم رو ايشالا تا بعد از ارشد راه بندازه با سوال و جوابي كه كردم پردازنده اش بايد core i7 باشه اما چون بودجه تا نهايت 1.5 دارم كلا vaio رو بيخيال شدم از dell هم زياد تعريف نشنيدم الان بين asus و hp موندم گارانتيش هم برام مهمه .شنيدم hp گارانتي درست ودرمون نداره درسته؟ و از اون ور هم ميگن asus واسه گيم خوبه خيلي گيج شدم اگه ميشه راهنماييم كنين.

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

168000 تومان بازی روش نصب نکردم ولی 8 گیگ رم 2 گیگ گرافیگ و سی پی یو core i7 صد درصد سنگین ترین بازی ها روی به راحتی اجرا میکنه نقاط قوت : من عاشق فینگر پرینتم دیگه لازم نیست تو هرسایتی ادرس ایمیل و پسورد رابزنی با یه اثر انگشت خیلی حساس وارد میشه در ضمن فقط با اثر انگشت خودتون ویندوز بالا میاد و برای سرقت لپ تاپ هم خوبه ودیگر اینکه ویندوز سون اورجینال 64 بیتی با تمامی نرم افزار های اورجینال ازقبیل ms word 2011 وadobe reader ,غیره ...
    طراحی بسیار شیک - کیفیت صفحه نمایش فوق العاده HD - کیفیت بالای تاچ پد - داشتن دو پورت usb3 -پورت hdmi
    نقاط ضعف
    فعلا چیزی ندیدم
    تا الان 2 دو هفته روزی 8 ساعت باهاش 3dmax ونرم افزار گرافیک سنگین کار میکنم در ضمن روزی دو ساعت وبگردی
    نرم افزار های گرافیکی رو بدون گیر کردن مثل اجرا کردن نرم افزار ورد اجرا میکنه.
    در بحث داغ کردن بعد از هشت ساعت کار قسمت سمت چپ روی کیبرد فقط از سایر نقاط گرمتر هست درضمن اصلا دمای اون در کار با نرم افزار های سنگین به 35 درجه نمیرسه اینو با نرم افزار تست کردم. اگه دوباره بخوام لپ تاپ بخرم 6199 میخرم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

6. 2 کاربر از reza_ips بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

چند تا عکس از لپ تابم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

168000 تومان بازی روش نصب نکردم ولی 8 گیگ رم 2 گیگ گرافیگ و سی پی یو core i7 صد درصد سنگین ترین بازی ها روی به راحتی اجرا میکنه نقاط قوت : من عاشق فینگر پرینتم دیگه لازم نیست تو هرسایتی ادرس ایمیل و پسورد رابزنی با یه اثر انگشت خیلی حساس وارد میشه در ضمن فقط با اثر انگشت خودتون ویندوز بالا میاد و برای سرقت لپ تاپ هم خوبه ودیگر اینکه ویندوز سون اورجینال 64 بیتی با تمامی نرم افزار های اورجینال ازقبیل ms word 2011 وadobe reader ,غیره ...
    طراحی بسیار شیک - کیفیت صفحه نمایش فوق العاده HD - کیفیت بالای تاچ پد - داشتن دو پورت usb3 -پورت hdmi
    نقاط ضعف
    فعلا چیزی ندیدم
    تا الان 2 دو هفته روزی 8 ساعت باهاش 3dmax ونرم افزار گرافیک سنگین کار میکنم در ضمن روزی دو ساعت وبگردی
    نرم افزار های گرافیکی رو بدون گیر کردن مثل اجرا کردن نرم افزار ورد اجرا میکنه.
    در بحث داغ کردن بعد از هشت ساعت کار قسمت سمت چپ روی کیبرد فقط از سایر نقاط گرمتر هست درضمن اصلا دمای اون در کار با نرم افزار های سنگین به 35 درجه نمیرسه اینو با نرم افزار تست کردم. اگه دوباره بخوام لپ تاپ بخرم 6199 میخرم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    اگر قرار به هزینه 1680 تومنی باشه چرا Dell XPS نخره ؟!
    DELL XPS در حدود 1500 قیمت داره و بجز تاچ پد ، تمام قطعاتش در بالاترین میزان قرار داره.
    توی یوتیوب اگر سرچ کنید Dell XPS game playing test ، کلی تست بازی میاد. از GTA IV گرفته تا جدیدترین بازیها.
    مدل Dell 5110n هم که تقریباً همین قطعات رو داره و قیمتش فوق العاده پایینه (در حدود یک ملیون تومان) فقط حرفو حدیث های پراکنده ای هست راجع به خرابی... که شخصاً باور نمیکنم!
    Last edited by saeed2vfx; 07-12-2011 at 00:48.

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

آگه اصل دل گیرت بیاد چرا که نمی ارزه

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •