تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 70

نام تاپيک: کمک;مشکل عجیب با کارت گرافیک XFX RADEON 6790 HD

داره خودمونی میشه samijazini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

اگه دوباره مشکل پیش اومد بگو...

2. این کاربر از samijazini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز. همون طور که خودتم حدس میزنی مشکل از مین بوردته. بزار مسئله رو برات روشن کنم.
    مین بورد شما تنها توانایی انتقال حداکثر 60 درصد از داده های کارت گرافیک تونو داره. در نتیجه وقتی شما داری بازی ها رو اجرا می کنی و به نظر خودت روون هستند تنها داری از بخشی از توان کارت گرافیکت استفاده می کنی. برای اثبات این مسئله می تونی از یه برنامه فریم سنج استفاده کنی و یه بازی مشخص رو با تنظیمات مشخص اجرا کنی و تعداد فریم ها رو با بقیه اشخاصی که این بازی رو با این کارت انجام دادن مقایسه کنی که حتما خیلی کمتر خواهد بود. پس بهترین راه حل تعویض مین بوردت با یه مدل مطمئن که به نظر من ارزونترین مدل خوب giga p61 هستش . در ضمن تعویض cpu هم اجباری خواهد بود. دیگه از قدیم گفتن هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد.

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام به همه دوستان بعد از حدود 2 ماه:
    بنده کارت گرافیک بدبختمو تحویل گارانتی دادم تا اگه مشکل از کارت باشه تعویضش کنند ولی .....
    بعد 20 روز زنگ زدم گارانتی گفت گارت گرافیکتون رو به مدت 8 ساعت گذاشتیم روی یه سیستم تا تستش کنیم ولی هیچ مشکلی نداره !!!!!!!!!!!
    حالا....
    حدس میزدم مشکل از مین باشه همونطور که خیلی از دوستان هم گفته بودند ...
    میخوام ببینم نظر دوستان در این مورد مثبت هست یا نه؟؟؟؟؟
    البته حدود یه ماهی هست که کارت گرافیک قبلیم که ati gigabyte 5450 1gb هست رو سیستمم استفاده میکنم...و هیچ مشکلی نداره !!!!!!
    منتظر نظرات شما عزیزان هستم...
    با سلامی دوباره بعد از 2ماه!
    دوست عزیز بهترین راه تست جدا گانه قطعات هستش. شما بهتره که کارت رو روی یه سیستم دیگه که قدرت و توان
    بیشتری داره تست کنی. و به سیستم خودت اکتفا نکنی. با توجه به اینکه با یه کارت دیگه سیستم رو تست کردی،
    خیلی سخت میشه نظر داد. ولی بهتره که کارت رو روی چند سیستم تست کنی تا یک نتیجه کاملا منتطقی بدست
    بیاد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض lمشکل بازم با کارت گرافیک xfx 6790 1GB DDR5

سلام خدمت همه دوستان.
    منم حدود دوماه پیش کارت گرافیکxfx radeon HD 6790 1GB DDR5خریدم.درایورشو نصب کردم بعدش وارد بازی نیدفوراسپید(HP2 WORD)شدم تاببینم روونی وکیفیتش چطوره!چندلحظه بعداز بالااومدن بازی صفحه آبی راه راه شدصدا هم قطع شد.چاره ای غیر از ریست کردن سیستم ندیدم.این مشکل بارهاتکرارشد.نه فقط با این بازی بلکه موقع کاربافتوشاپ.بعضی ویدیدیو کانورتورها وبعضی بازیهای دیگه هم به کررات پیش اومد.جالب اینکه بازیهای باگرافیک سنگین بدون هیچ موردی وباکیفیت قابل قبول اجرامیشن اما یک بازی قدیمی مثل Konami 2004 W Eleven8 گه باهرگرافیک پایینی اجرامیشه روباهاش مشکل داره وتصویرقطع میشه.
    کارتمو گذاشتمش روی سیستم یکی ازدوستام .دیدم همون مشکل دوباره خودشو نشون داد.اون دوستم خودش از گرافیک HD6850 که ازگرافیک من بالاتره استفاده میکرد ومشکلی نداشت.پس فهمیدم مشکل یه جورایی مال کارتمه.
    خلاصه فرستادمش گارانتی سازگاربعدازدوهفته همونجوری بدستم رسید.گفتندکه کاملا سالمه.
    هرنرم افزاری که جهت رفع این مشکل به ذهنم رسید رونصب کردم.ازانواع کاتالیستهای نصب درایورهم استفده کردم.بی فایده بود.
    به نظرخودم مشکل ازبایوس کارته.اماخیلی مشکل پیچیده وعجیبیه.بهرحال اگه کسی نظری داره که بتونه کمک کنه ممنون میشم .

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام.
    آیا کارت شما هم یه دونه پورت6 پین برای تغذیه داره؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام.
    آیا کارت شما هم یه دونه پورت6 پین برای تغذیه داره؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    آره مال منم یه دونه 6 پین داره اینطور که به نظر میاد xfx از مدل کارت من چند گونه متفاوت تولید کرده بعضی هاشون 2 تا 6 پین دارن بعضی دیگه 2 تا فن با لوله های گاز بیشتر دارند.
    gpu های این سری آخر رو خیلی شبیه به سری 68 ساختند واسه همین 6790 رو تلفیقی از سری 67
    و 68 میدونند.شاید همین باعث اختلال در عملکرد این کارت شده است.
    مشکلی که قبلا گفته بودم هنوز برقراره و داره اذیت می کنه.اون دوستمون که این مشکل رو داشت معلوم نشد بالاخره به کجا رسید؟؟؟
    به هرحال خیلی از توجهتون ممنونم !!!هم چنان منتظر نظرات ارزشمند شما دوستان برای رفع این مشکل هستم.

داره خودمونی میشه mahmoud_bahal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

جالبه منم همین مشکلو دارم .البته فقط تو بازی ... 6870 دارم .... با cpu corei7 تو فیفا و ان بی ای 12 لگ میزنه در هد خیلی زیاد...طوری که این دوتا بازیو رو سیستم دادشم تست کردم خیلی رون اجرا میشن... کمک

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    آره مال منم یه دونه 6 پین داره اینطور که به نظر میاد xfx از مدل کارت من چند گونه متفاوت تولید کرده بعضی هاشون 2 تا 6 پین دارن بعضی دیگه 2 تا فن با لوله های گاز بیشتر دارند.
    gpu های این سری آخر رو خیلی شبیه به سری 68 ساختند واسه همین 6790 رو تلفیقی از سری 67
    و 68 میدونند.شاید همین باعث اختلال در عملکرد این کارت شده است.
    مشکلی که قبلا گفته بودم هنوز برقراره و داره اذیت می کنه.اون دوستمون که این مشکل رو داشت معلوم نشد بالاخره به کجا رسید؟؟؟
    به هرحال خیلی از توجهتون ممنونم !!!هم چنان منتظر نظرات ارزشمند شما دوستان برای رفع این مشکل هستم.
    سلام.
    من مشکل رو از مدار تغذیه ایین کارت میبینم. چون اگر مشکل نرم افزاری بود باید با آپدیت یا نصب نسخه های دیگه
    مرتفع میشد. متاسفانه برخی شرکتها بادستکاری مدار تغذیه، کارت رو به طور کامل تغییر داده و از حالت استانداردش
    خارج میکنن.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

جالبه منم همین مشکلو دارم .البته فقط تو بازی ... 6870 دارم .... با cpu corei7 تو فیفا و ان بی ای 12 لگ میزنه در هد خیلی زیاد...طوری که این دوتا بازیو رو سیستم دادشم تست کردم خیلی رون اجرا میشن... کمک
    درایو گرافیک رو آپدیت کنید.
    تنظیمات کارت رو روی حالت پیشفرض قرار بدین و تنظیمات تصویر رو در تنظیمات بازی اعمال کنید.
    از داغ نشدن کارت هنگام بازی اطمینان حاصل کنید.

داره خودمونی میشه mahmoud_bahal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درایو گرافیک رو آپدیت کنید.
    تنظیمات کارت رو روی حالت پیشفرض قرار بدین و تنظیمات تصویر رو در تنظیمات بازی اعمال کنید.
    از داغ نشدن کارت هنگام بازی اطمینان حاصل کنید.
    همه این کارارو انجام دادم ولی نمی دونم هیچ تاثیری نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •