تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: پرشیا یا ال90 از نظر ظاهر قیمت موتور اتاق؟

راي دهنده
171. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • پرشیا؟

57 33.33%
  • ال؟90

114 66.67%
صفحه 1 از 16 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 159

نام تاپيک: مقایسه تندر فول و پارس معمولی

آخر فروم باز metal_militia's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

11 مقایسه تندر فول و پارس معمولی

سعی کنید به تندر زیاد گاز ندین چون یکدفعه موتورش میفته پایین!!!!!!!!!!!!
    من با این که تندر ندارم:
    اگر شما ماشین بهتری زیر 20 میلیون سراغ داری که شتاب 10.2 ثانیه ای داشته باشه ( شتاب زانتیا 11.4)(شتاب پرشیا 12.9)

بتونه 196 تا سرعت بره(خواهشا نیاید بگین من پسر خالم با پرشیا 220 تا رفته و سمند فلانی 210تا)(حداکثر سرعت سمند ال ایکس 185 و حداکثر پرشیا 186 خود 405 هم 189)

تو سیکل ترکیبی بتونه 7.8 لیتر بسوزونه (که سمند و پرشیا 8.7 و 8.9 می سوزونند)

استاندارد الایندگی یورو 3 داشته باشه(شاید واستون مهم نباشه ولی اصلی ترین مشکل الودگی تهران این 405 و سمند و پراید و.. هستند که زورکی بهشون یورو 2 دادند که حتی یورو0 هم نیست)
    قدرت مانور بالایی داشته باشه !

کیفیت مونتاژ بالا به نحوی که تو رده بندی کیفیت مونتاژ داخل 11 اوم شد و بقیه ماشین ها از پارس تا پراید بین 17 تا 26

همچنین از لحاظ ایمنی از موسسه ncap تونسته 3 ستاره ایمنی دریافت کنه چیزی که موقع وجود 405 و پراید و... اصلا معنی نداشت!حال با این منتاژ ایران که دیگه....

تنها مشکلاتش بنظر من:
    1 گرانی قطعات (اون هم چون مثل پراید و 405 و...نیست که زرت و زرت تعمیرگاه بره با یکبار تعویض دیگه اون مشکل رفع میشه)
    2 از کار نیافتادن هیدرولیک در سرعت بالای 140 و همچنین پایداری نسبتا کمتر به 405 (که اونم با یک استرس بار و ارتفاع زدن از 405 هم بهتر میشه)
    3 طراحی خارجی و داخلی زشت که با اندکی ذوق میشه اونو از 405 و پرشیا زیبا تر کرد چون خوش اسپرت تر هست
    ولی خوب داخلیش واقعا تو ذوق میزنه

خودمون اپل کورسا پراید و 405 داریم و تندر نداریم(اینم گفتم که نگی طرف تعصبی داره صحبت میکنه)

اگر این ماشین رو تو رده قیمتیش (نه با کمری و آزرا) مقایسه بکنید میبینید بقیه هیچ حرفی برای زدن ندارند.
    دوست همیشه فکر این باش کسی هست بتونه جوابتو بده!
    اگر با دلیل مدرک بحث میکنی خوشحال میشم والا دیگه پست اینجوری نزن
    Last edited by metal_militia; 01-03-2009 at 14:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من با این که تندر ندارم:
    اگر شما ماشین بهتری زیر 20 میلیون سراغ داری که شتاب 10.2 ثانیه ای داشته باشه ( شتاب زانتیا 11.4)(شتاب پرشیا 12.9)

بتونه 196 تا سرعت بره(خواهشا نیاید بگین من پسر خالم با پرشیا 220 تا رفته و سمند فلانی 210تا)(حداکثر سرعت سمند ال ایکس 185 و حداکثر پرشیا 186 خود 405 هم 189)

تو سیکل ترکیبی بتونه 7.8 لیتر بسوزونه (که سمند و پرشیا 8.7 و 8.9 می سوزونند)

استاندارد الایندگی یورو 3 داشته باشه(شاید واستون مهم نباشه ولی اصلی ترین مشکل الودگی تهران این 405 و سمند و پراید و.. هستند که زورکی بهشون یورو 2 دادند که حتی یورو0 هم نیست)
    قدرت مانور بالایی داشته باشه !

کیفیت مونتاژ بالا به نحوی که تو رده بندی کیفیت مونتاژ داخل 11 اوم شد و بقیه ماشین ها از پارس تا پراید بین 17 تا 26

همچنین از لحاظ ایمنی از موسسه ncap تونسته 3 ستاره ایمنی دریافت کنه چیزی که موقع وجود 405 و پراید و... اصلا معنی نداشت!حال با این منتاژ ایران که دیگه....

تنها مشکلاتش بنظر من:
    1 گرانی قطعات (اون هم چون مثل پراید و 405 و...نیست که زرت و زرت تعمیرگاه بره با یکبار تعویض دیگه اون مشکل رفع میشه)
    2 از کار نیافتادن هیدرولیک در سرعت بالای 140 و همچنین پایداری نسبتا کمتر به 405 (که اونم با یک استرس بار و ارتفاع زدن از 405 هم بهتر میشه)
    3 طراحی خارجی و داخلی زشت که با اندکی ذوق میشه اونو از 405 و پرشیا زیبا تر کرد چون خوش اسپرت تر هست
    ولی خوب داخلیش واقعا تو ذوق میزنه

خودمون اپل کورسا پراید و 405 داریم و تندر نداریم(اینم گفتم که نگی طرف تعصبی داره صحبت میکنه)

اگر این ماشین رو تو رده قیمتیش (نه با کمری و آزرا) مقایسه بکنید میبینید بقیه هیچ حرفی برای زدن ندارند.
    دوست همیشه فکر این باش کسی هست بتونه جوابتو بده!
    اگر با دلیل مدرک بحث میکنی خوشحال میشم والا دیگه پست اینجوری نزن

من خودم پرشیا دارم شتابش 0 تا 100 هم 11.8 اگه باور نداری تو سایت ایران خودرو هم نوشته قسمت مشخصات فنی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یکم تحقیق کن بعد بنویس 12.9

و 16 سوپاپش هم 11. من خودم 200 تا رو رفتم 2 سال پیش و تازه تواگه یخوای یه چیزو حساب کنی مثلا استیل ماشین» ال90 دربرابرش صفره حتی در داخل که داخل ال90 و درهاش مثه سایپا141 میمونه
    و همینطور پشتش بله درسته گه ایربگ داره و یه سری چیزای دیگه و موتور شاید بهتر ولی بازم مثه پرشیا نمیشه.اگه میشد قیمتش بیشتر از پرشیا بود به قول شما با این همه امکاناتش
    Last edited by popo_p990; 02-03-2009 at 19:32.

3. 2 کاربر از popo_p990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

در جواب دوستمون که پرشیا رو بهتر دونستن و لوگان رو با 141 مقایسه کرده :

1-در مورد استیل ماشین !! من نمیدونم چرا ما همیشه فکر می کنیم چون پول بیشتری برای چیزی دادیم حتما بهتره و میشه بیشتر باهاش پز داد .

2-در مورد درهای لوگان هم که بهتره چیزی نگم چون فکر کنم شما تا الان تو این ماشین نبودی که فکر می کنی که درهاش شبیه سایپا 141

3- در مورد قیمت هم که شما فکر می کنی چون ایران گاری داره رسما دزدی می کنه و برای یه ماشین 30 سال پیش اینقدر پول می گیره پس یعنی بهتره ؟؟ باور کنید بزرگترین کلاه برداری همین پرشیا هستش !
    بهر حال اگه پول بیشتر دادن شما رو راضی میکنه لوگان بدرد نمی خوره اما اگه داری به این فکر می کنی که برای پولی که می دی همون قدر هم سرویس بگیری بهترین انتخاب لوگان !
    ببخشید طولانی شد .

5. 11 کاربر از saeed7m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز من چند دفعه هست كه دارم اين موضوع رو ميگم !!! وقي كه شركت ميگه سرعت سمند 185 يعني اين ماشين بدون اينكه بهش فشاري بياد ميتونه اين سرعت رو بره !!!
    پس شما بدون اطلاع صحبت نكن !!! من خودم بابام توي جاده مشهد 212 تا با ماشين رفت !!
    شك داري بگو تا عكسشو واست بزارم !!!

7. 2 کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض

من خودم پرشیا دارم شتابش 0 تا 100 هم 11.8 اگه باور نداری تو سایت ایران خودرو هم نوشته قسمت مشخصات فنی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یکم تحقیق کن بعد بنویس 12.9

و 16 سوپاپش هم 11. من خودم 200 تا رو رفتم 2 سال پیش و تازه تواگه یخوای یه چیزو حساب کنی مثلا استیل ماشین» ال90 دربرابرش صفره حتی در داخل که داخل ال90 و درهاش مثه سایپا141 میمونه
    و همینطور پشتش بله درسته گه ایربگ داره و یه سری چیزای دیگه و موتور شاید بهتر ولی بازم مثه پرشیا نمیشه.اگه میشد قیمتش بیشتر از پرشیا بود به قول شما با این همه امکاناتش
    افرین به این جرعتت!
    من ماشین خودم 405 هست که خودت میدونی خیلی خیلی بهتر از پرشیای زیبای شماست!(از لحاظ فنی)
    (موتور گیر بکس و شاسی و... مشترکند + وزن بیشتر پرشیا)
    شما اگر با 405 تونستی چنین شتابی بگیری و ثبتش کردی بعد بیا بگد پرشیا 11.8 میگیره! شما میگی 200 تا رفتی بازم افرین
    من با 405 خودم که 1.5تومن خرجش کردم و 126 اسب قدرت داره چنین ادعایی نمیکنم
    خود ایران خودرو حرف مفت زیاد میزنه ادم باید خودش عاقل باشه

در مورد طراحی داخیش هم من گفتم که نمیشه حرفی زدچون خیلی تو ذوق میزنه

در ثانی در این زمینه و در این تاپیک من دیگه با کاربری مثل شما بحث نمکنم!
    صحبتی هست لطف کنید تاپیک مجزا بزنید در خدمتم!
    Last edited by metal_militia; 03-03-2009 at 16:22.

9. 3 کاربر از metal_militia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض

دوست عزيز من چند دفعه هست كه دارم اين موضوع رو ميگم !!! وقي كه شركت ميگه سرعت سمند 185 يعني اين ماشين بدون اينكه بهش فشاري بياد ميتونه اين سرعت رو بره !!!
    پس شما بدون اطلاع صحبت نكن !!! من خودم بابام توي جاده مشهد 212 تا با ماشين رفت !!
    شك داري بگو تا عكسشو واست بزارم !!!
    افرین به شما!!!!

احتمالا یا جاده شیب داشته یا باد موافق به پشت ماشین شما می اومده یا عقربه ماشین دچار مشکل بوده
    شما با جی پی اس سرعت ماشین رو اندازه بگیرید تا مقدار واقعیش بدست بیاد

کمری با موتور 2400 168 اسبی و کلی تکنولوژی و طراحی پیشرفته حداکثر سرعت 205 تا رفته تستی که مجله ماشین اذر ماه انجام داده(این هم بدونید حداکثر سرعتاین ماشین اصلا این ماشین محدود نشده)
    شما از موتور 97 اسبی با تکنولوژی قدیمی چه توقعی دارید!

ماشین خود من 405 هست که 1.5میلیون خرج تیونیگش هم کردم(چه اشتباهی) الان هم 126 اسب بخار قدرت داره
    هیچ وقت چنین حرفی نمی زنم!

شما بدون اطلاع صحبت نکنید!! لطفا اول 4 تا مجله بخونید سایت برید و4 بار پیست برید(که البته اگر تهران تشریف دارید) ....

بعد تجربیات شخصیتون رو بگید
    والسلام

این تاپیک مربوط به تندر هست من دیگر در این زمینه در این تاپیک با شما بحثی ندارم
    Last edited by metal_militia; 03-03-2009 at 16:21.

11. 2 کاربر از metal_militia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

در جواب دوستمون که پرشیا رو بهتر دونستن و لوگان رو با 141 مقایسه کرده :

1-در مورد استیل ماشین !! من نمیدونم چرا ما همیشه فکر می کنیم چون پول بیشتری برای چیزی دادیم حتما بهتره و میشه بیشتر باهاش پز داد .

2-در مورد درهای لوگان هم که بهتره چیزی نگم چون فکر کنم شما تا الان تو این ماشین نبودی که فکر می کنی که درهاش شبیه سایپا 141

3- در مورد قیمت هم که شما فکر می کنی چون ایران گاری داره رسما دزدی می کنه و برای یه ماشین 30 سال پیش اینقدر پول می گیره پس یعنی بهتره ؟؟ باور کنید بزرگترین کلاه برداری همین پرشیا هستش !
    بهر حال اگه پول بیشتر دادن شما رو راضی میکنه لوگان بدرد نمی خوره اما اگه داری به این فکر می کنی که برای پولی که می دی همون قدر هم سرویس بگیری بهترین انتخاب لوگان !
    ببخشید طولانی شد .

اول:ایران گاری نه ایران خودرو
    دوم:اگه قبول داری ایران گاری پس تندر هم اسمش فرقون90 چون اگه ایران گاری نبود فرقون 90 هم نبود
    سوم:شرکت رنو اگه شرکت خوبی بود و میخواست از خودش اثر خوبی در ایران به جا بزاره خاطره ی تلخ از رنو 5 و رنو 21 رو به جا نمیزاشت.
    چهارم:حالا درسته قیمتش گرونه ولی اگه یه آدم عاقل رو بزاری بخوان در مورد پرشیا و فرقون90 مقایسه کنن خودت از همه کس بهتر میدونی که پرشیا رو انتخاب میکنه
    پنجم:وقتی 2 3 سال از خریدن ماشینت گذشت بعد قضاوت کن که تازه ثبت نام کردی تازه تحویل گرفتی این حرفا رو بزنی
    ششم:هروقت فامیل کله گنده تو ایران خودرو داشتی که بپرسی این چیزا رو بعد قضاوت کن
    هفتم شما اگه ایران گاری رو قبول نداری چرا فرقون 90 خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض پرشیا یا ال90

بیاین اینجا نظراتتون رو در مورد این ماشینا بدین و بگین کدوم رو میپسندین و بهتره؟
    Last edited by popo_p990; 03-03-2009 at 21:46.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

در راستاي پاسخگويي به درخواست هاي مشتريان عزيز در رابطه با ايجاد تنوع در توليدات سواري كه به بازار عرضه مي گردد بار ديگر اين توفيق نصيب متخصصين شركت ايران خودرو گرديد كه از تاريخ 5/12/76 طي تلاشي دو ساله محصول جديدي به نام پارس را به بازار عرضه نمايند .
    تجهيزات به کار گرفته شده در اين محصول نظير موتور با سيستم سوخت پاششي (Injection) ، فرمان تقويت شده ، آينه هاي خارجي با کنترل برقي ، کولر با خنک کنندگي مناسب و ... ضمن فراهم نمودن آسايش بيشتر براي راننده و سرنشينان با استانداردهاي کنترل آلودگي و مصرف روز دنيا مطابقت دارد. اين پروژه (توليد پارس) ، در اسفند ماه 1378 به توليد انبوه رسيد

ابعاد (mm)
    • طول کلي : 4498
    • عرض کلي : 1704
    • ارتفاع کلي : 1410
    • فاصله بين دو محور چرخهاي عقب و جلو : 2669
    • فاصله بين مرکز چرخهاي جلو از يکديگر: 1450
    • فاصله بين مرکز چرخهاي عقب از يکديگر : 1443
    تجهيزات
    • سپر جلو : از نوع تزريقي
    • سپر عقب : از نوع تزريقي
    • نوار محافظ جانبي : سراسر بدنه با زه نقرهاي
    • شيشه هاي رنگي
    • چراغ سوم ترمز : نصب روي طاقچه عقب
    • رنگ : پوشش متاليک

• جعبه داشبورد چراغدار و تزئينات چوبي
    • زير آرنجي تا شونده در وسط صندلي عقب
    • تنظيم کننده تابش نور چراغ جلو در تمام حالات
    • مخمل راحت
    • کمربندهاي ايمني قابل تنظيم جلو با گيره نگهدارنده
    • کمربندهاي ايمني صندلي عقب با نقطه اتکاي مرکزي
    • کنسول وسط با کليدهاي شيشه بالابر درهاي عقب
    • صندلي راننده داراي مکانيزم تنظيم ارتفاع
    • صندلي ارگونوميک کاربردي
    • سيستم تهويه هوا
    • شيشه بالابر درهاي جلو و عقب و آيينه بيروني برقي
    • چراغ نقشه خوان

کارايي
    • مدل موتور : XU7JP/L3
    • حد اکثر سرعت : 186 KM/HR
    • حجم موتور : 1761cc
    • سيستم سوخت رساني : انژکتوري
    • حداکثر توان موتور : 100 HP در6000 دور بر دقيقه
    • حداکثر گشتاور: 15.3 Kgm در 3500 دور در دقيقه
    • شتاب از صفر تا 100 کيلومتر در ساعت : 11.8 ثانيه
    پارس با موتور انژکتوري 16 سوپاپ
    • مدل موتور : XU7JP4/L4
    • حد اکثر سرعت : 192 KM/HR
    • حجم موتور : 1761cc
    • سيستم سوخت رساني : انژکتوري
    • حداکثر توان موتور : 110 HP در5500 دور بر دقيقه
    • حداکثر گشتاور: 155 Nm در 4250 دور در دقيقه
    • شتاب از صفر تا 100 کيلومتر در ساعت : 11 ثانيه
    گيربکس

پارس16 سوپاپگيربکس10.28940.2895-20.53840.5349-30.78120.7352-41.05120.9512-51.34281.2571-عقب0.30000.3000-خروجي17x7717x77
    • كلاچ : کابلي
    ظرفيت
    • ظرفيت مخزن سوخت: 70 ليتر
    وزن (kg)
    • وزن خودرو : 1190
    • وزن روي اکسل جلو : 700
    • وزن روي اکسل عقب : 440
    • حداکثر وزن مجاز خودرو : 1600
    • حداکثر وزن مجاز خودرو با تريلر : 2750
    سيستم الکتريکي
    • باطري : Ah 55
    • دينام : A 80
    • دينام : Kw 1.1
    سيستم فرمان
    • قطر دايره دوران : 11 متر
    • جعبه فرمان : هيدروليک - شانه اي
    تعليق
    • جلو: مستقل از نوع مک فرسون
    • عقب : مستقل از نوع فنر پيچشي
    سيستم ترمز
    • ترمز جلو : ديسکي با پره هاي خنک کننده
    • ترمز عقب : ديسکي
    لاستيکهااندازه لاستيکها : 65/185 R14

• چراغ اخطار تمام شدن لنت ترمز
    • چراغ اخطار پايين بودن سطح روغن ترمز
    • چراغ مه شکن عقب
    • چراغ مه شکن جلو
    • چراغهاي جلو نوع H7
    • رفع بخار شيشه هاي جانبي درهاي جلو
    • زبانه قفل کودک در درهاي عقب
    • شيشه جلو لامينه
    • برف پاک کن دو سرعته شيشه جلو
    • سيستم قفل مرکزي با در اتاق بار يا در صندوق
    • کمربند ايمني وسط وجانبي در صندلي عقب
    • ضربه گيرهاي کناري تمام درها ، ايمني در کوچکترين جزئيات درنظر گرفته شده است.دربهاي مستحکم محافظت مسافران را در حوادث رانندگي ضربات کناري افزايش مي دهند
    • طراحي سيستم فرمان جهت قرار دادن کيسه هوا *
    * در حال حاضر بدون کيسه هوا

Last edited by popo_p990; 03-03-2009 at 21:43.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

رنو نامی جاودانه که در سال 1898 بنیان نهاده شد. از ابتدا راه توسعه را در پیش گرفت و تا به امروز پیشرو در نوآوری باقی مانده است. رنو هر روزه نوآوری هایی را به کار می گیرد تا بهترین خودرو را هم از دیدگاه طراحی ، آسایش و تکنولوژی و هم از دیدگاه ایمنی و هماهنگی با محیط زیست به مشتریان خود ارائه نماید.
    طراحی: آسایش و راحتی سرنشینان و بهبود مداوم آن تفکر و باروری است که در کلیه خودروهای رنو یافت می گردد.
    آسایش و تکنولوژی: بهیه سازی آسایش صوتی، تهویه هوا، دید و ارگونومی خودروها. استفاده از بهترین و آخرین تکنولوژی برای تمامی خودروها در رده های مختلف.
    ایمنی: بهبود بی وقفه در ایمنی خودروهای رنو برای دستیابی به بالاترین درجه در پيشگيری، اصلاح و حفاظت سرنشینان در شرایط خطرناک.
    محیط زیست: رنو متعهدانه میزان گازهای آلاینده ( دی اکسید کربن) و آلودگی صوتی را طوری کاهش داده است که از ضوابط مقرر اروپایی نیز فراتر رفته و خودروهایی تولید می نماید که 95% از مواد بکار رفته در آن قابل بازیافت می باشند.

گردانندگان پروژه تندر 90 : رنو ، ایران خودرو ، سایپا و رنو پارس
    رنو پارس یک شرکت مشارکتی است که در سال 1383 تاسیس شده است. این شرکت هماهنگ کننده همکاری شرکت رنو و صنعت خودروسازی ایران می باشد.
    51% سهام رنوپارس متعلق به رنو و 49% متعلق به ایدکو ( شرکت توسعه صنایع خودرو، متشکل از ایدرو-سازمان گسترش و نوسازی صنایع- و دو خودروساز اصلی در ایران : ایران خودرو و سایپا) می باشد. شرکت رنوپارس محور همکاری رنو و دو خودروساز بزرگ ایرانی است. تولید مشترک تندر 90 توسط ایران خودرو و سایپا صورت می گیرد. خودروها بر اساس پلت فرم ایکس 90 مونتاژ خواهند شد. مونتاژ با استفاده از قطعات وارداتی و اجزای تولید داخل انجام می گیرد. 65% قطعات تندر 90 توسط سازندگان داخلی تولید خواهد شد. ظرفیت اولیه تولید حدوداً 000 95 دستگاه تا پایان سال 2007 برای هر دو تولیدکننده داخلی می باشد.

مشخصات (مدل)STDSTD A/CDLXDLX CPDLX CSPSLXSLX LPطول خودرو 4250mmعرض خودرو با آينه هاي جانبي 1975mmارتفاع خودرو 1525mmفاصله چرخهاي جلو1466mmفاصله چرخهاي عقب 1456mmرنگ ساليدساليد يا متاليكنوع خودروچهار دربكلاس B سدان سپر جلو بدون رنگ * * سپر جلو و عقب همرنگ بدنه * ** * *روكش جلو پنجره كروميرينگ 14 inch 15 inch 15 AL آينه هاي جانبي برقي **شيشه گرم كن عقب ** * * *

مشخصات (مدل)STDSTD A/CDLXDLX CPDLX CSPSLXSLX LPقابليت تنظيم ارتفاع صندلي راننده **جیب نقشه در جلو * * * * *زیرسری های عقب **كولر ******لامپ سقفي جلو ** ** * * *شيشه بالابر برقي جلو * ***شيشه بالابر برقي عقب *چراغ روشنايي (داخل داشبورد) **راديو پخش كاست *******پخش سي دي *وضعيت چراغ مه شكن جلو **نشانگر ديجيتال **

مشخصات (مدل)STDSTD A/CDLXDLX CPDLX CSPSLXSLX LPموتورنوع موتور K4Mحجم موتور 1598CCتعداد سيلندر 4نسبت تراكم 10:01حداكثر توان موتور 105hp at 5750 rpmحداكثر گشتاور148Nm at 3750 rpmسيستم انژكتوري چند نقطه ای ترتیبینوع سوخت بنزينتعداد سوپاپ 16استاندارد حد آلايندگي Euro IIسيستم سوخت انژكتوريكارايي حداكثر سرعت 183kphشتاب صفرتا 100كيلومتر10.2 ثانيهمصرف سوخت ( لیتر) در 100 کيلومترميانگين مصرف خارج شهر 7.1 ميانگين مصرف داخل شهر9.7سيستم انتقال قدرت گيربكس (جعبه دنده )پنج سرعته دستي كلاچ تك ديسكي مكانيكيديفرانسيل جلوسيستم تعليق سيستم تعليق جلو مك فرسون با ميله پيچشيسيستم تعليق عقب با ميله پيچشيظرفيت ها باك بنزين لیتر50حجم فضاي صندوق عقب لیتر 510روغن موتور (با ----- ) 4500ccروغن گيربكس و ديفرانسيل2980ccظرفيت آب سيستم خنك كننده خودرو 4800-4500 (CC)روغن هيدروليك فرمان 1000-800 (CC)فرمان نوع فرمان دستيشانه ای هيدروليكينوع دنده دستيتعداد دور چرخش قفل به قفل فرمان 4.5 3.2ترمزها نوع ترمز*******سيستم ترمز نوع ترمز جلو ديسكينوع ترمز عقب كاسه اينوع ترمز ضد قفل ندارد Bosch 8.0 ABSتجهيزات الكترونيكي نوع وتوان باتري 70Ahوزن وزن تقريبي خودرو
    بدون سرنشين با مخزن سوخت پر
    و بدون تجهيزات اضافي 1100Kgحداكثر وزن قابل حمل توسط خودرو 425Kgحداكثروزن مجاز با سرنشين 2300Kgحداكثر بار بر محور عقب 395Kgحداكثر بار بر محور جلو 585Kgتجهیزات كاتاليست اگزوز * * * * ***سنسور اكسيژن* ******

مشخصات (مدل)STDSTD A/CDLXDLX CPDLX CSPSLXSLX LPوضعيت سوئيچ ضد سرقتوضعيت قفل مركزي ** قفل مركزي ريموت دار **سيستم هشدار دهنده وضعيت كمربند ايمني *******نوع گيرنده و فرستنده قفل مركزي **كيسه هواي ايمني راننده Air bag**** ***كيسه هواي ايمني مسافر * *سيستم سوخت خودكار
    قطع سوخت در مواقع اضطراري *******سيستم كنترل انتشاربخار بنزين*******چراغ مه شكن جلو **چراغ مه شكن عقب * * *****
    Last edited by popo_p990; 03-03-2009 at 21:44.

صفحه 1 از 16 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •