تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 78

نام تاپيک: ی لپ تاپ خر کار و سخت جون!!!

داره خودمونی میشه hidden-knight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Charnel

پيش فرض

داداشم دستت درد نکنه
    از لپ تاپ dell که چیزی نگو ( دلم خونه )
    از لپ تاپ اچ پی هم که من توی این مدت نظرات مساعدی نگرفتم!
    این مدلی هم که من میگفتم ظاهرا سندی بریج نیست!
    از بین مدل هایی هم که شما پیشنهاد کردی به هر کی نشون میدم میگه تو رو خدا 13 اینچ نگیر که اکثرا کارت گرافیکش مشکل پیدا میکنه!!! همه میگن بابا تو که ورزشکاری چرا 13 اینچ؟ میگم میخوام جمع و جور باشه فقط!!!
    خلاصه من نظرم روی فوجیتسو هستش اونم به شدت!!!
    راستی من از شهر خراب شدمون چیزی نمیگیرم یه آشنا پیدا کردم مستقیما از تهران لپ تاپ میاره هر مدلی هم که بخوام هست
    با توجه به این تغییرات و با توجه به تموم مزاحمت هایی که برای شما دوستان داشتم
    تصمیم بر این گرفتم که این لپ تاپ رو تهیه کنم که اگر مایل باشید تصویب کنیم!!!

ارسال لینک ممنوع
    Pami
    Last edited by Pami; 14-11-2011 at 16:14.

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Charnel

پيش فرض

البته یکی از رفقام اینو هم پیشنهاد دادن :

ارسال لینک ممنوع
    Pami
    Last edited by Pami; 14-11-2011 at 16:14.

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

از لپ تاپ dell که چیزی نگو ( دلم خونه )
    این مدل دل ، از سری وسترو هست که کیفیت خوبی داره . ( من خودم به هیچ کی از برند دل لپ تاپ پیشنهاد نمیدم ولی بعضی مدل هاش واقعا کیفیت خوبی داره )

این مدلی هم که من میگفتم ظاهرا سندی بریج نیست!
    درسته .

از بین مدل هایی هم که شما پیشنهاد کردی به هر کی نشون میدم میگه تو رو خدا 13 اینچ نگیر که اکثرا کارت گرافیکش مشکل پیدا میکنه!!!
    من که تا حالا نشنیدم و ندیدم !!!

همه میگن بابا تو که ورزشکاری چرا 13 اینچ؟
    بابا ورزشکار ، خواستی بگی مثلا ورزش میکنی ؟
    منم دان 20 کیوکوشین دارم

خلاصه من نظرم روی فوجیتسو هستش اونم به شدت!!!
    آخه رو چه حسابی ؟

راستی من از شهر خراب شدمون چیزی نمیگیرم یه آشنا پیدا کردم مستقیما از تهران لپ تاپ میاره هر مدلی هم که بخوام هست
    وای ی ی ی ی ی پسر ، تا حالا نشده بود کسی منو تو p30 این جوری سر کار بذاره ، اول آمار از شهر خرابشدتون میگیری ، بعد میگی میخوایی از تهران بخری !!!!
    خب مشتی همون اول مدل هایی که گفتم رو از تهران آمار میگرفتی ، این جوری ما به جهنم ، خودتو اذیت نمیکردی

همون مدل هایی که تو پست شماره 3 گفتم خوبه .

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

البته یکی از رفقام اینو هم پیشنهاد دادن :
    ببین رفیق ، من خودم همه ی این مدل هایی که رفیقت بهت پیشنهاد داده رو میدونم ولی با توجه به نیاز های شما مدل های پیشنهادیمو دادم .
    مدل K43 SV رو هم که منم گفته بودم ولی تو شهرتون نبود !!!
    مدل 4750 هم که به درد شما نمیخوره ، اگر بخوایی اینو بخری مدل 4755 که جدید تره رو بخری بهتره .
    4830 هم تازه وارد بازار شده و یه جورایی قیمت کاذب داره و قیمتش هم انصافا بالاس .

نکته » شما لپ تاپ خر کار میخوایی پس قید ایسر رو بزن ، ایسر زیر 800 تا 900 تومن بهترینه .

4. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Charnel

پيش فرض

این مدل دل ، از سری وسترو هست که کیفیت خوبی داره . ( من خودم به هیچ کی از برند دل لپ تاپ پیشنهاد نمیدم ولی بعضی مدل هاش واقعا کیفیت خوبی داره )
    باشه یه نگاهی بهش میندازم
    من که تا حالا نشنیدم و ندیدم !!!
    والا همین vostro 1310 ای که من داشتم سر کابل فلت به هیچ و پوچ رفت
    رفیقم هم از همین داره دومین باره گرافیکش مشکل پیدا میکنه
    اون یکی رفیقم مایه داره به شدت، یه ایکس پی اس داغون کرده یه اینسپایرون و حتی یه اپل ایر!!! همشون هم 13 اینچ بودن ( رو این حساب چشمم ترسیده )
    بابا ورزشکار ، خواستی بگی مثلا ورزش میکنی ؟
    منم دان 20 کیوکوشین دارم
    نه بابا من مخلصم
    ااااااااااااااااااااااااه تو رو خدااااااااااااااااااااااا ؟!؟! باریکلا خیلی دمت گرم
    رو این حساب که خر کاره! به پول من هم میخوره! نیاز های من رو هم برطرف میکنه!سندی بریج هم هست!
    گارنتیش خیلی خوبه! آلمانیه تقریبا ! دیگه جونم برات بگه که باحاله در کل
    وای ی ی ی ی ی پسر ، تا حالا نشده بود کسی منو تو p30 این جوری سر کار بذاره ، اول آمار از شهر خرابشدتون میگیری ، بعد میگی میخوایی از تهران بخری !!!!
    خب مشتی همون اول مدل هایی که گفتم رو از تهران آمار میگرفتی ، این جوری ما به جهنم ، خودتو اذیت نمیکردی
    تو رو خدا اینجوری در موردم فکر نکن به خدا خودمم گیج شدم نمیدونم که! منم تحت فشارم به خدا
    تکلیفمو معلوم نمیکنن این نامردا
    اینو هم شانسی همینجور یه صحبتی تو جمع شد یارو گفت من رفیق دارم تو تبریز از تهران مستقیم لپ تاپ میاره
    گفتم باشه میریم تبریز، میگیریم دیگه، چیزی نمیتونستم بگم خداییش
    قبلا سپردم به داییم ( تهرانن) کلی بهش سفارش کردم یه لپ تاپی میخوام ال باشه بل باشه، آخرشم رفت چشم بازارو در آورد!!! گارانتیش هم رها بود از پاساژی که تو ولیعصره خریده بود گویا!
    خلاصه من شرمندتم
    مدل K43 SV رو هم که منم گفته بودم ولی تو شهرتون نبود !!!
    درسته حرفت متین
    مدل 4750 هم که به درد شما نمیخوره ، اگر بخوایی اینو بخری مدل 4755 که جدید تره رو بخری بهتره
    چشم در نظر میگیرم اینم
    نکته » شما لپ تاپ خر کار میخوایی پس قید ایسر رو بزن ، ایسر زیر 800 تا 900 تومن بهترینه .
    نکته ی خیلی ارزشمندی بود دمتون گرم
    خیلی کمک کرد چون یکی از برندها حذف شد
    =====
    راستی یه سوال : توی برند لنوو بین اونایی که به پول من میخورن، هیچ کدوم سندی بریج نیستن؟
    برند لنوو رو خیلی دوست دارم اما پولم به تینک پد نمیرسه، آیدیاپد هم هست اما سر همین ارزش خرید داشتن یا نداشتنش برام سواله

به قول شما، نکته : فوجیتسو نگیرم آیا؟!

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

ببین یه نکته ی دیگه اضافه میکنم تا راحت تر به نتیجه برسی (یه جورایی اکثر برند ها حذف میشن )
    خر کارترین برند ها از نظر بیشتر اهل لپ تاپ این دو برنده :
    1 - لنوو
    2 - فوجیتسو

شاید در مرحله آخر بتونیم برند ایسوس رو هم وارد این قضیه بکنیم .
    چون بودجت درس حسابی معلوم نیست مدل های بیشتری میشه گفت (ولی ای کاش دقیق بودجتو مشخص میکری ، آخه 1200 تا 1500 هم شد علام موجودی ؟!؟!؟!؟ )
    از برند لنوو تا 1200 میتونی مدل Z470 رو بخری .
    با بودجه 1500 میتونی مدل Y470 رو بخری که یه لپ تاپ تمامو کمال محسوب میشه و فوق العادس ولی خیلی کمیاب شده .
    قیمتش حدود همون 1500 هست .
    مشخصاتشو برات پ . خ میکنم .

اگر 15 انیچ همینارو خواستی به جای عدد 4 عدد 5 بذار . یعنی Y470 رو Y570 کن .

خب / / / /

از برند فوجیتسو هم مدل AH 531 که 15 انیچه
    و LH 531 که 14 اینچه رو میتونی برداری .
    کانفیگ مدل لنوو (Y470 ) اصلا با مدل های فوجیتسو قابل مقایسه نیست و خیلی سرتره .

از برند ایسوس هم میتونی مدل های N43 SL و N43 SV و U41 SV رو بخری .
    که مدل U41 SV تو بین 14 انیچ ها سبکترین وزن رو داره ، پس میتونه تو اولویت بالاتری قرار بگیره .

شما آمار اینارو بگیر ، ببین کدومارو و با چه قیمت و گارانتی میتونه برات ردیف کنه . اون موقع بیا ادامه مشاوره .
    فکر کنم یه ، یه هفته ای طول بکشه بری قیمت بگیری

---------- Post added at 02:27 AM ---------- Previous post was at 02:25 AM ----------

اون یکی رفیقم مایه داره به شدت، یه ایکس پی اس داغون کرده یه اینسپایرون و حتی یه اپل ایر!!! همشون هم 13 اینچ بودن ( رو این حساب چشمم ترسیده )
    این رفیقت از رو شکم سیری اینارو داغون میکرده

تو رو خدا اینجوری در موردم فکر نکن به خدا خودمم گیج شدم نمیدونم که! منم تحت فشارم به خدا
    این جوری فکر نکردم .

تکلیفمو معلوم نمیکنن این نامردا
    کدوم نامردا ؟ خب برو پیش مردا .

خلاصه من شرمندتم
    بیخیال رفیق .

راستی این آواتارت عکس خودته ؟ ؟ ؟

7. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Charnel

پيش فرض

ببین یه نکته ی دیگه اضافه میکنم تا راحت تر به نتیجه برسی (یه جورایی اکثر برند ها حذف میشن )
    خر کارترین برند ها از نظر بیشتر اهل لپ تاپ این دو برنده :
    1 - لنوو
    2 - فوجیتسو
    باورت نمیشه همین الان دیتا شیته لنوو y470 و z470 رو داشتم دانلود میکردم فقط دقیقا قیمتهاشون رو نمیدونم! اشاره ای به سندی بریج بودنشون نشده اما نوشته توربو بوست تکنولوژی!
    همین الان حذف گزینه کردم و موند همین سه تا برندی که گفتی!
    چون بودجت درس حسابی معلوم نیست مدل های بیشتری میشه گفت (ولی ای کاش دقیق بودجتو مشخص میکری ، آخه 1200 تا 1500 هم شد علام موجودی ؟!؟!؟!؟ )
    خب من دقیقا موجودیم رو میگم یک میلیون و صد هزار تومن نقدی دارم اما میتونم تا 100 تومن بیشتر هم فرجه بگیرم ( موجودیم کاهش پیدا کرد چون نامردا پولم رو ندادن! )
    از برند فوجیتسو هم مدل AH 531 که 15 انیچه
    و LH 531 که 14 اینچه رو میتونی برداری .
    کانفیگ مدل لنوو (Y470 ) اصلا با مدل های فوجیتسو قابل مقایسه نیست و خیلی سرتره .
    بله صد در صد
    از برند ایسوس هم میتونی مدل های N43 SL و N43 SV و U41 SV رو بخری .
    که مدل U41 SV تو بین 14 انیچ ها سبکترین وزن رو داره ، پس میتونه تو اولویت بالاتری قرار بگیره .
    خب همینا رو هم در نظر داشتم و مقایسه های نهایی مونده بود که از بین اینا همون 2 کیلویی باید انتخاب اصلی باشه!
    نه اینقدرا طول نمیکشه، الان یه اس ام اس میزنم، صبح برام قیمت کنه اگر بتونه
    راستی این آواتارت عکس خودته ؟ ؟ ؟
    بله با اجازتون
    =====
    ممنون در کل
    Last edited by hidden-knight; 13-11-2011 at 00:42.

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

باورت نمیشه همین الان دیتا شیته لنوو y470 و z470 رو داشتم دانلود میکردم فقط دقیقا قیمتهاشون رو نمیدونم!
    قیمت های دقیق رو نمیتونم بگم ، چون تو بازار نیستم و با توجه به بازار آشفته ای که الان به وجود اومده ، بعضی از مدل ها قیمت خون فرونشده ها رو پیدا کرده . شما به رفیقت بگو قیمت بگیره ، بعد اینجا اعلام کن ، بالا پایین میکنیم ، ببینیم ارزش داره بخری یا نه .

خب من دقیقا موجودیم رو میگم یک میلیون و صد هزار تومن نقدی دارم اما میتونم تا 100 تومن بیشتر هم فرجه بگیرم ( موجودیم کاهش پیدا کرد چون نامردا پولم رو ندادن! )
    این دومین بارته داری منو سرکار میذازی ، خب مشتی بودجت تغیر کرده ، حداقل یه ندایی میدادی !!!

پس خبر از تو .
    فعلا خدانگهدار
    یاعلی

10. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Charnel

پيش فرض

چشم حتما، خدانگه دار
    علی یارت

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

نه اینقدرا طول نمیکشه، الان یه اس ام اس میزنم، صبح برام قیمت کنه اگر بتونه
    هنوز صبح نشده !!!!
    داداش ما موهامونو الکی سفید نکردیم که ، وقتی میگم :

الکی نمیگم .

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Charnel

پيش فرض

سلام دوستان
    سلام مخصوص به شما مِستر مَزمَمف
    عیدتون مبارک باشه

خب خدمت شما دوست عزیزم باید بگم که از بین اون لپ تاهایی که شما برام در آخرین پست لیست کردین و خودم هم یه جورایی بهشون به عنوان تصمیم نهایی رسیده بودم، یک لپ تاپ رو انتخاب کردم و همون رو قیمت کردم. به رفیقم گفتم که تموم اینها رو میخوام قیمت کنی و اون گفت برام مقدور نیست! البته برای لپ تاپ های لنوو 570 رو داشتند. بنده هم به ناچار یکی رو انتخاب کردم که میخوام اینجا مطرح کنم که شما هم در جریان باشین و نظر بدین...

CPUIntel Core i5 2410M@2.3GHz (Turbo Boost 2.9GHz), 3MB L3 Cache MemoryDDRIII 4GB 1333MHz (Dual Channel) Hard Disk Capacity500GB SATA 5400RPM Optical DriveBlu-Ray + Dual Layer Multi Burner Drive (DVD-RW)(Combo) GraphicNvidia GeForce GT 540M 1GB
    Intel HD Graphics Display14" (1366 x 768) LED-Backlight LCD CommunicationAtheros AR9285 Wireless Network Adapter
    Atheros AR8151 PCI-E 1000 Ethernet
    Camera
    Bluetooth BT-270 SecurityKensington Lock Ports1 x USB 3.0 port
    3 x USB 2.0 ports
    VGA Output
    RJ45
    HDMI
    Multi Card Reader
    Headphone
    Mic OthersKeyboard: Farsi
    Multi-Touch Touchpad
    Bag
    Mouse Weight2.4 Kg Battery6Cell 48Wh (Up to 3 hours) ColorGrey Operating SystemN/A
    این لپ تاپ با قیمت 1185000 توی سایت سازگار هستش.

اما قیمتی که رفیقم برای همین لپ تاپ با یک اختلاف کوچیک توی کامفیگش دادن به این صورته :
    با گارانتی سازگار 1185000
    با گارانتی مادیران 1190000
    اما اون یک اختلاف اینه : 750 گیگی بودنه هارد دیسک!!!

خب منتظر نظرات و راهنمایی های شما دوست عزیزم هستم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •