تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: تاثیر اینتر نت و تلویزیون و کامپیوتر و...بر افت تحصیلی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اگه داری واسه کنکور درس مسخونی بهتره اینا رو فراموش کنی. چون هرچقدر هم برنامه ریزی قوی داشته باشی باید روزی ده ساعت مطالعه مفید داشته باشی که کار ساده ای نیست! نگاه نکن به اینکه رتبه های تک رقمی هفته ای 35 ساعت درس میخونن. اونا چون پایه قوی دارند کمتر مطالعه می کنند. در کل هرچقدر پایتون قوی تر باشه مطالعه کمتری مورد نیازه ولی نت و TV و اینجور چیزا در سال پیش دانشگاهی اصلا" پیشنهاد نمیشه!

داره خودمونی میشه poriya ap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان :
    به نظر من که تاثیر خیلی بدی داره و باعث کمتر خوندن و مطالعه کردن می شه
    من یه مقاله روانشناسی خوندم که می گفت تاثیر تلویزیون و... به مدت طولانی در فرد باقی میمونه مثلا وقتی فردی فیلمی می بینه تاثیر آن دو برابر دیدن خود آن است که برای مطالعه خیلی مضر است

3. این کاربر از poriya ap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mineworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض

سلام

ای کاش اگر قرار بر این بود که اثر بدی داشته باشه اون اثر فقط بر مطالعه می بود ( این قضیه تاثیر تلویزیون بر تحصیل در حد یه شوخیه ) . همین قدر بدونید که اندازه دخالت و نقش تلویزیون (از جمله در ایران) در شکل گیری شخصیت شما با تقریب خوبی 50 برابر نقش خانواده و والدین شماست . این نقش در امریکا و به صورت عام بیننده های هالیوود تا 100 برابر هم میرسد .

پس اینجاست که من و شما نتیجه میگیریم که این تلویزیون هر جور که بخواد میتواند ما و شما را شکل بدهد . حالا بهم بگید تلویزون داره ما رو بیشتر چه شکلی میکنه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

آفرین به یک انسان فهیم ...

سلام دوستان :
    به نظر من که تاثیر خیلی بدی داره و باعث کمتر خوندن و مطالعه کردن می شه
    من یه مقاله روانشناسی خوندم که می گفت تاثیر تلویزیون و... به مدت طولانی در فرد باقی میمونه مثلا وقتی فردی فیلمی می بینه تاثیر آن دو برابر دیدن خود آن است که برای مطالعه خیلی مضر است

سلام

لطف میکنی اگه واست ممکنه بگی این مقاله رو کجا دیدی ؟ یا لینک بدی ؟ یا فقط بگی کجا دیدیش ؟ مرسی .

...

...
    Last edited by mineworld; 26-03-2012 at 19:21.

5. این کاربر از mineworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

وقتی فردی فیلمی می بینه تاثیر آن دو برابر دیدن خود آن است
    مغزم هنگ کرد این یعنی چی ؟

7. این کاربر از Bad Request بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به نظر من استفاده از اینتر نت و گدجت های امروزی تاثیر به سزایی در افت تحصیلی یک فرد میتونه داشته باشه که ور ادامه یک نمونه ارایه میکنم خدمتتون
    خود من :
    من دانشجوی کارشناسی مهندسی برق بودم چند وقت پیش و این صحبت برای وقتی هست که من ترم ۲ بودم به وسیله مبایل با یکی از بستگانم داخل هلند داشتم چت میکردم ازش پرسیدم اینترنت شما چه سرعتی داره گفت ۲ مگ گفتم خدایا میشه یه روزی منم اینتر نت ۲ استفاده کنم ؟
    چند روز بعد از اون یکی از دوستان منو دید و آدرس منزل رو جویا شد بهم گفت ایول بابا اونجا که اینتر نت دانشگاه جواب میده و راحت میتونی از طریق وایز لس وصل بشی و لذت ببری !!!!
    منم امون ندادم و شروع کردم با لبتاپم گوشه گوشه خونه رو چک کردم ببینم کجای خونه این سیگنال رو میتونم دریافت کنم
    باید به عرضتون برسونم که در این موقع من روزانه حد اقل ۷ ساعت درس می خوندم برای کنکور کترشناسی ارشد
    در پنجره اناقمو باز کردم دیدم سیگنال اونجا دریافت میشه خدا میدونه بعد از اون روزی نبود که لبتابم ۴ ساعت خاموش بشه !!!
    اینترنت ۸ مگ دانشگاههه تو خونه من جواب میداد !!!!!
    و این بود که رفته رفته درس جای خودش رو داد به اینترنت و دانلود
    زمانی به خودم اومدم که چندان دیر نشده بود و تونستم ترمم رو با نمرات خوب پاس بکنم ولی دیگه خبری از درس برای کارشناسی ارشد نبود :(
    گذشت و من یه آیپد خریدم و اوضاع از اونی که بود بد تر شد
    قصد قصه تعریف کردن ندارم ولی الان دو ماه دیگه تا کنکور کارشناسی ارشد بیشتر ندارم
    کتابم اینورمه و آیپدم اینور :(

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

9. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه M O H A MM A D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

به نظر من استفاده از اینتر نت و گدجت های امروزی تاثیر به سزایی در افت تحصیلی یک فرد میتونه داشته باشه که ور ادامه یک نمونه ارایه میکنم خدمتتون
    خود من :
    من دانشجوی کارشناسی مهندسی برق بودم چند وقت پیش و این صحبت برای وقتی هست که من ترم ۲ بودم به وسیله مبایل با یکی از بستگانم داخل هلند داشتم چت میکردم ازش پرسیدم اینترنت شما چه سرعتی داره گفت ۲ مگ گفتم خدایا میشه یه روزی منم اینتر نت ۲ استفاده کنم ؟
    چند روز بعد از اون یکی از دوستان منو دید و آدرس منزل رو جویا شد بهم گفت ایول بابا اونجا که اینتر نت دانشگاه جواب میده و راحت میتونی از طریق وایز لس وصل بشی و لذت ببری !!!!
    منم امون ندادم و شروع کردم با لبتاپم گوشه گوشه خونه رو چک کردم ببینم کجای خونه این سیگنال رو میتونم دریافت کنم
    باید به عرضتون برسونم که در این موقع من روزانه حد اقل ۷ ساعت درس می خوندم برای کنکور کترشناسی ارشد
    در پنجره اناقمو باز کردم دیدم سیگنال اونجا دریافت میشه خدا میدونه بعد از اون روزی نبود که لبتابم ۴ ساعت خاموش بشه !!!
    اینترنت ۸ مگ دانشگاههه تو خونه من جواب میداد !!!!!
    و این بود که رفته رفته درس جای خودش رو داد به اینترنت و دانلود
    زمانی به خودم اومدم که چندان دیر نشده بود و تونستم ترمم رو با نمرات خوب پاس بکنم ولی دیگه خبری از درس برای کارشناسی ارشد نبود :(
    گذشت و من یه آیپد خریدم و اوضاع از اونی که بود بد تر شد
    قصد قصه تعریف کردن ندارم ولی الان دو ماه دیگه تا کنکور کارشناسی ارشد بیشتر ندارم
    کتابم اینورمه و آیپدم اینور :(

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk
    آخر چیکارش کردی کنکور ارشدو؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •