تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 28 اولاول ... 182425262728
نمايش نتايج 271 به 280 از 280

نام تاپيک: آینده برنامه نویسان || (چه زبانی یاد بگیریم + از کجا شروع کنیم) * (WPF,WP7,Silverlight) چیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_i3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

مایکروسافت تا سال 2021 تضمین داده که از سیلورلایت پشتیبانی میکنه و اگر مرورگر جدیدی بیاد یا ورژن جدیدی بیاد سیلورلایت رو اپدیت میکنه به نظر میاد فیچرهاشو تموم کرده!! :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید.
    ممنون بابت پاسختون.

بعضی از افراد من نمیدونم یه سرچ توی سایت های دیگه میزنن و مطالب رو کپی پیس میکنن بدون اینکه از صحت خود مطلب مطلع باشن.

پرسیدن عیب نیست، ندانستن عیب است !
    مغرور بودن به دانش خود/بدترین نوع جهالت است(جرجي تايلر)

اگه امکان داره نمونه ای از وب های که با Silverlight ساخته شدن داره ؟ میخوام ظاهرشون رو ببینم ؟میشه با Silverlight پوسته وظاهری مثل سایت های ساخته شده توسط وردپرس و جوملا ساخت ؟

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    اگه امکان داره نمونه ای از وب های که با Silverlight ساخته شدن داره ؟ میخوام ظاهرشون رو ببینم ؟میشه با Silverlight پوسته وظاهری مثل سایت های ساخته شده توسط وردپرس و جوملا ساخت ؟
    کسی نمیاد یک سایت کامل رو با سیلورلایت بسازه اما اگر کسی بخواد بسازه محدودیتی در انجامش نداره و سرعت بارگذاری اطلاعات و مدیریت حافظه توسط سیلورلایت و فلش بسیار بیشتر از مرورگر هاست(تست شده).همچنین برنامه نویسی بسیار سریعتر هست و به جای اینکه شما درگیر یک یا چند زبان جاوا و سی اس اس و ایجکس و اچ تی ام ال و انواعش بشید فقط با یک زبان میتونید همه کاراتون رو راه بندازید.شما میتونید برای پیدا کردن همچین سایت هایی توی گوگل جستجو کنید ولی اینکار فایده ای نداره کسی نمیاد یک سایت کامل رو با سیلورلایت یا فلش طراحی کنه.
    منظورتون رو از جوملا و وردپرس متوجه نمیشم... اینا فقط یه سری ابزار هستند که توسط یه سری برنامه نویس نوشته شدن و من سمت وب کار نمیکنم.قطعاً میشه بهتر از اینا رو هم طراحی کرد و برنامه نویس توی طراحی هیچ محدودیتی نداره .... اینطور نیست که بگید فلان زبان نمیتونه همچین کاری انجام بده... چون زبان های برنامه نویسی هرگز دارای محدودیت نیستن... و در سطح خودشون میتونن کارهاشون رو انجام بدن.اما اینکه با کدوم یک از این ها لذت برنامه نویسی رو انسان احساس میکنه و مدیریت و مهندسی بهتری میتونه انجام بده قطعاً توی ابزار های مایکروسافت شکی نیست.
    موفق باشید.

3. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت ghasem110deh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

من صفحه اول و دوم رو خوندم ...
    بنظرم برنامه نویسی با زبان های جدید (بهتره ، بلکه واجبه)
    اما معنیش این نیست که زبان های سطح پائین رو بیخیال شیم ! (این جمله از خودم نیست)
    .
    .
    .
    در کل من با سی شارپ خیلی حال کردم ... قطعا بعد از یکم پیشرفت میرم سراغ WPF ...
    هدفم هم از یاد گرفتن این زبان ... اول پول درآوردنه (با این که تازه کارم چند تا پروژه ببایگانی اطلاعات فروختم) --- بعد از اون هم خود یاد گرفتنه ! (البته جابه جا هم شه خیلی فرق نمیکنه)
    .
    .
    .
    خیلی حرف زدم (نوشتم) ... هیچی نمیتونه ایران رو درست کنه جز ایرانی (البته ایرانی خائن هم کم نداشتیم ... خیلی بیشترن از دانشمندامون)

5. 2 کاربر از ghasem110deh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir0260's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    کیش

پيش فرض

سلام من میخوام یک برنامه برای گوشی های اندروید یا حتی یک برنامه برای ویندوز بزنم و میخوام از صفر شروع کنم میشه کمکم کنید؟

7. 2 کاربر از amir0260 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام من میخوام یک برنامه برای گوشی های اندروید یا حتی یک برنامه برای ویندوز بزنم و میخوام از صفر شروع کنم میشه کمکم کنید؟
    سلام.
    میتونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مطالعه کنید.یا میتونید در گوگل جستجو کنید و سریعتر اموزش های موجود رو بخونید و یادبگیرید.ولی برای برنامه نویسی cross platform حتماً [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بخونید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام اگر میخواهید برای اندروید کد بزنید اول جاوا رو یاد بگیرید. یادگیری سی شارپ برای کد زدن برای اندورید مثل لقمه رو دور سر خود چرخاندن است

10. این کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    سلام اگر میخواهید برای اندروید کد بزنید اول جاوا رو یاد بگیرید. یادگیری سی شارپ برای کد زدن برای اندورید مثل لقمه رو دور سر خود چرخاندن است
    شاید از نظر شما اینطور باشد.من دلیل این سخن شما رو نمیدونم.
    ولی فکر میکنم برای یک برنامه نویس دات نت یاد گرفتن جاوا برای برنامه نویسی اندروید لقمه را دور پا چرخواندن و اخر هم ریختن روی زمین است!
    کسی که دات نت کار میکنه کمتر از یک هفته میتونه برنامه نویسی برای گوشی های موبایل و Cross پلتفرم UI برای IOS و اندروید و ویندوز فون رو یاد بگیره و کمتر از چند روز نرم افزار هایی که با دات نت نوشته رو برای گوشی گسترش بده...اونوقت فکر میکنید کسی که تا به امروز دات نت کار میکرده چقر براش زمان میبره تا بیاد خودش رو با جاوا مچ کنه در حالی که بسیاری از قابلیت های کار با زبان سی شارپ مثل Extension ها رو جاوا در خواب هم ساپورت نمی کنه؟ و نمونه های بسیاری که زبان جاوا در ساپورت اون در مقابل زبان دات نت نا توان هست.حالا اگر فردی مثل من که با اون ها زیاد سر رو کار داشتم چه دلیلی دارم که وقتی میتونم با سی شارپ کد بزنم بیام جاوا یاد بگیرم؟ مگه سرم درد میکنه؟
    امرو در گستردگی زبان ها وقتی بحث Cross Platform وسط میاد دیگه کسی بیاد بگه برای برنامه نویسی بهتره جاوا یاد بگیری سخنی کم تجربه و گمراه کنندست.شاید مشکل شما چندرغاز سرعت جاوا باشه برای اندروید باشه... ولی کسی نمیاد برای چندرغاز سرعت سی پلاس پلاس بجای کار کردن با دات نت بره سی پلاس پلاس یاد بگیره و نرم افزار حسابداری بسازه و سال های سال وقتش رو تلف کنه.همونطور که در این تاپیک بسیار در این مورد بحث شده.
    من همونطور که به یک برنامه نویس دات نت هرگز پیشنهاد نمیکنم که بره جاوا یاد بگیره همونطور هم به یک برنامه نویس جاوا پیشنهاد نمی کنم که بره دات نت یاد بگیره.هر چند میدونم مزیت های دات نت و زبانش بسیار گسترده تر و IDE های قدرتمندی مثل ویژوال استادیو داره.
    موفق باشید.

پروفشنال MichaelQwerty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روبروی مانیتور کامپیوترم

پيش فرض

سلام
    ببینم با .net هم می تونی به راحتی برنامه هایی بنویسی که با سخت افزار کار کنند!!!

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    بله با miniframework میشه برای سخت افزار هم برنامه نویسی کرد.

14. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •