تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: GLX PC700 » دومين گوشي جي ال ايكس با سيستم عامل اندرويد و دو سيم كارت همزمان

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با این وضع دلار این تنها اپشن باقی مونده برای خریده : ))))))

2. 4 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

خوب معلومه دوست عزیز این یک گوشیه بی کیفیت و ارزونه.
    اگه این جوری باشه که خوب باید رو 11 دو صفر هم دوربین بزارن.
    سلام داداش.
    خوب ارزون باشه.مگه گوشی ارزون و دوربین دوم دار نداریم؟؟؟؟
    هر چی باشه کار آنچنانی ای نداره.به نظر من این یک سیاسته بیشتر البته بین شرکت های مطرح نه این جی ال ایکس

با این وضع دلار این تنها اپشن باقی مونده برای خریده : ))))))
    خوب منم همین رو فکر میکنم.
    من دو مشکل دارم اول اینکه پول زیادی ندارم و دوم هم اینکه گوشی های موجود در جهان رو هم نمیشه به راحتی تهیه کرد...
    حالا بحث دلار و اینها بماند...

الان من بالاخره نفهمیدم که میشه از گوشی ای که دوربین دوم نداره چه جوری از تماس تصویریش استفاده کرد؟؟؟

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام داداش.
    خوب ارزون باشه.مگه گوشی ارزون و دوربین دوم دار نداریم؟؟؟؟
    هر چی باشه کار آنچنانی ای نداره.به نظر من این یک سیاسته بیشتر البته بین شرکت های مطرح نه این جی ال ایکس

خوب منم همین رو فکر میکنم.
    من دو مشکل دارم اول اینکه پول زیادی ندارم و دوم هم اینکه گوشی های موجود در جهان رو هم نمیشه به راحتی تهیه کرد...
    حالا بحث دلار و اینها بماند...

الان من بالاخره نفهمیدم که میشه از گوشی ای که دوربین دوم نداره چه جوری از تماس تصویریش استفاده کرد؟؟؟
    خوب معلومه دوست عزیز
    کار اصلی دوربین دوم تماس ویدئویی هست و گوشی ای که نداره نمیتونه از این مزیت استفاده کنه.
    همچنین شما باید این رو هم در نظر بگیرید که تماس تصویری با استفاده از اپراتور نسل سوم "رایتل" قطعا با پایین ترین سرعت خواهد بود و هر چند ثانیه 1 عکس نشون میده و تا بخواد تو کل کشور یا حتی کل تهران و کرج فراگیر بشه 2-3 سالی طول میکشه

5. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

خوب معلومه دوست عزیز
    کار اصلی دوربین دوم تماس ویدئویی هست و گوشی ای که نداره نمیتونه از این مزیت استفاده کنه.
    همچنین شما باید این رو هم در نظر بگیرید که تماس تصویری با استفاده از اپراتور نسل سوم "رایتل" قطعا با پایین ترین سرعت خواهد بود و هر چند ثانیه 1 عکس نشون میده و تا بخواد تو کل کشور یا حتی کل تهران و کرج فراگیر بشه 2-3 سالی طول میکشه
    خوب درسته ولی وقتی از تری جی ساپورت کنه به گمونم بشه از همون دوربین اصلی به صورت ستم بازار برای تماس تصویری استفاده کرد؟
    حالا شاید بگی چه گیری دادم به این موضوع و رایتل به این زودیا نمیاد و چند سال طول میکشه و این حرفا که درست هم میگی ولی من پیشبینی چیزای دیگه رو میکنم و دوربین دوم میتونه استفاده دیگری هم داشته باشه مثلا با نرم افزاری با اینترنت وایرلس وصل شی بعد با اون بتماسی و کلی از این کخ کاری ها ....
    برا همین دنبال گوشی دو سیم اندرویدی دوربین دوم دار هستند و اگه دوربین دوم نباشه نه اینکه به درد نخوره، بلکه به کارم نمیاد
    از اینا گذشته الان مگه گوشی دو سیم اندرویدی به درد بخور هم تو بازار داریم؟؟؟
    همین پی سی 700 جی ال ایکس رو خیلی از بزرگان به گوششون نخورده چه برسه به عموم

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب درسته ولی وقتی از تری جی ساپورت کنه به گمونم بشه از همون دوربین اصلی به صورت ستم بازار برای تماس تصویری استفاده کرد؟
    حالا شاید بگی چه گیری دادم به این موضوع و رایتل به این زودیا نمیاد و چند سال طول میکشه و این حرفا که درست هم میگی ولی من پیشبینی چیزای دیگه رو میکنم و دوربین دوم میتونه استفاده دیگری هم داشته باشه مثلا با نرم افزاری با اینترنت وایرلس وصل شی بعد با اون بتماسی و کلی از این کخ کاری ها ....
    برا همین دنبال گوشی دو سیم اندرویدی دوربین دوم دار هستند و اگه دوربین دوم نباشه نه اینکه به درد نخوره، بلکه به کارم نمیاد
    از اینا گذشته الان مگه گوشی دو سیم اندرویدی به درد بخور هم تو بازار داریم؟؟؟
    همین پی سی 700 جی ال ایکس رو خیلی از بزرگان به گوششون نخورده چه برسه به عموم
    دوست عزیز به هر حال این گوشی انتخاب خوبی نیست و این پولتون رو هم از بین میبره.
    بهتره از فکر اندروید بیاین بیرون.
    گوشی های جاوا دو دوربینه زیاده تو بازار

8. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

دوست عزیز به هر حال این گوشی انتخاب خوبی نیست و این پولتون رو هم از بین میبره.
    بهتره از فکر اندروید بیاین بیرون.
    گوشی های جاوا دو دوربینه زیاده تو بازار
    آره گوشی های زیادی هست وای گوشی بدون سیستم عامل میخوام چه کار؟؟
    گوشی رو اول برا دو سیم بودنش و دوم برا اندرویدی بودنش و سوم هم برای کاری دیگه حالا دوربین دوم داشتن 100 درصد مهم نیست که مجبور باشم که نباشه مشکلی ندارم

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •