تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 70

نام تاپيک: جنگ های صلیبی 3 و 2 به صورت انلاین (تشکیل تیم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام من بازی stronghold legend رو دارم میخوام انلاین بازی کنم تمامی گزینه ها و عکسهای که بالا گذاشتین میاد وقتی خودم یه نقشه میسازم یا وارد بازی یکی میشم گزینه ستارت من فعاله تا یکی میخواد وارد بازی من بشه تا بازی کنیم گزینه ستارت غیر فعال میشه یه جورای هنگ میکنه یارو که خارج میشه از بازی من ستارت بازم فعال میشه
    نمیدونم چطور حلش کنم اینترنتم هم سرعت بد نیست ی پی ار اس ایرانسله 128 سرعت دانلودشم تا 25 30 میره
    جنگهای صلیبی 2 رو هم تا میخوام وارد بازی بشم از بازی خارج میشه
    ویندوزم هم 7 هستش

پروفشنال Mohammad.7225's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این حال نمیده برای age of میتولوژی بزنین

انگلیسیش رو بلد نبودم : دی
    Age Of Mythology من هم پایه هستم!

داره خودمونی میشه jetfire72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    somewhere in time

پيش فرض

من بازی stronghold legends رو نصب کردم حالا بخوام مولتی پلیر (با کابل شبکه بین دو تا کامپیوتر) بازی کنم باید چی کار کنم
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه jetfire72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    somewhere in time

پيش فرض

کسی نیست جواب مارو بده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام من stronghold legend رو نصبیدم پچ و کرک 1.2 هم زدم بازی هم آنلاین میشه بازی کرد ولی نمیشه لن و بدون اینترنت بازی کرد چیکار کنم به دادم برسین!

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بازی stronghold legends رو نصب کردم حالا بخوام مولتی پلیر (با کابل شبکه بین دو تا کامپیوتر) بازی کنم باید چی کار کنم
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    شما باید ابتدا دو کامپیوتر را به وصیله کابل لن. یا کارت شبکه متصل نمایید. سپس کانفینگ کنید . بعد وارد بازی و وارد قسمت هاست شده و یه هاست بسازید.
    حالا نوبت کامپیوتر دوم : وارد بازی شد ه قسمت لن یه رفرش کنید سرور که ساختید رو میبینید و روی سرور کلیک کنید تا به بازی وصل بشید.
    ای پی های دو کامپیوتر رو به این صورت وارد کنید : 1- - 192.168.1.2
    2- - 192.168.1.3

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:21 PM ----------

سلام من stronghold legend رو نصبیدم پچ و کرک 1.2 هم زدم بازی هم آنلاین میشه بازی کرد ولی نمیشه لن و بدون اینترنت بازی کرد چیکار کنم به دادم برسین!
    چطور نمیشه بازی کرد؟؟

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.من stronghold 3 ( همونی که عکس یه شوالیه پیر روش هست ) را دارم و میخوام LAN با برادرم بازی کنم من به Multiplayer میرم و host میشم و وقتی میخوام وارد مپ بشم گیر میکنه و هیچی نمیاد.تمام کارهای شبکه کردن 2 کامپیوتر را انجام دادم ولی بازم نمیشه
    میخواستم بپرسم برنامه ای نیاز داره ؟؟؟؟ این gameranger به چه درد میخوره ؟؟ (((( درضمن من میخوام LAN آفلاین بازی کنم نه آنلاین ))))
    Last edited by arash-king; 27-06-2012 at 17:54.

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.من stronghold 3 ( همونی که عکس یه شوالیه پیر روش هست ) را دارم و میخوام LAN با برادرم بازی کنم من به Multiplayer میرم و host میشم و وقتی میخوام وارد مپ بشم گیر میکنه و هیچی نمیاد.تمام کارهای شبکه کردن 2 کامپیوتر را انجام دادم ولی بازم نمیشه
    میخواستم بپرسم برنامه ای نیاز داره ؟؟؟؟ این gameranger به چه درد میخوره ؟؟ (((( درضمن من میخوام LAN آفلاین بازی کنم نه آنلاین ))))
    کسی نبووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ود ؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

اقا من قلعه 2 رو نصب کردم ولی نمیتونستم وارد یه هاست انلاین بشم وقتی جوین میکردم از بازی پرتم میکرد بیرون...ولی خودم اگه هاست درست میکردم میشد بازی کنم با بقیه...

ولی امروز قلعه 3 رو نصب کردم حالا کلا هر جا میرم منو میندازه از بازی بیرون...کلا نتونستم وارد بازی قلعه 3 بشم نه تنهایی نه انلاین...مشکل از کجاست....؟؟؟؟

داره خودمونی میشه rockwusho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

منم واسه هاست مشکل دارم .. دستورالعمل پست اول عکسهاش لود نمیشه نتونستم درست متوجه بشم که چکار کنم .. ارور میده احتمالا مشکل از کرکه ... دوستان اگه کسی میدونه راه حل بده و جمعی مشتاق رو به سرمنزل مقصود برسونه .. (مشکل از بچه های اینجا نیست مشکل ما هستیم که تازه بعد از یک سال از انتشار این بازی یادمون افتاده بازی کنیم حالا بیخیال اگه کسی میدونه راهنمایی کنه و کرک معرفی کنه)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •