تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 93

نام تاپيک: ترفند دور زدن مشکل زیر نویس فارسی وپخش فیلم با کیفیت FULLHD در HDTV سونی با پورت USB

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض دنبال یه برنامه فقط برای چسباندن SRT به mkv

سلام دوستان

من یه سوال دارم شرایطی رو فرض کنید که شما فایل mkv خودتون را دانلود کردید و یه زیرنویس فارسی srt هماهنگ با اون را در اختیار دارید و بلوری پلیر سونی شما هم فایل mkv را پخش میکند ولی زیرنویس فارسی را نه !

آیا راهی هست فقط زیر نویس فارسی را به فایلی که دانلود کردید وصل کنید ؟ و دیگر عمل تبدیل فورمت را انجام ندهید ( این مقدار زمان برای تبدیل تازه با افت فریم اصلا منطقی نیست ! ) ؟

اصلا برنامه ای وجود داره سریع فایل زیرنویس srt را بچسبونه به فیلم و بعد از طریق اتصال فلش به بلوری پلیر پخش کنیم اش ؟

یه سوال حاشیه ای !
    فرض کنید هیچ کدام از راه های بالا جواب معقول نداد

به نظر تون با راهکار DLNA و یکپارچه کردن اون به سینما خانگی سونی میشه زیرنویس فارسی را توی TV دید ؟

سیستم مورد بحث :
    Sony KDL-EX720
    Sony BDV-E985

2. 3 کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه hovo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام دوستان

من یه سوال دارم شرایطی رو فرض کنید که شما فایل mkv خودتون را دانلود کردید و یه زیرنویس فارسی srt هماهنگ با اون را در اختیار دارید و بلوری پلیر سونی شما هم فایل mkv را پخش میکند ولی زیرنویس فارسی را نه !

1---آیا راهی هست فقط زیر نویس فارسی را به فایلی که دانلود کردید وصل کنید ؟ و دیگر عمل تبدیل فورمت را انجام ندهید ( این مقدار زمان برای تبدیل تازه با افت فریم اصلا منطقی نیست ! ) ؟

اصلا برنامه ای وجود داره سریع فایل زیرنویس srt را بچسبونه به فیلم و بعد از طریق اتصال فلش به بلوری پلیر پخش کنیم اش ؟

یه سوال حاشیه ای !
    فرض کنید هیچ کدام از راه های بالا جواب معقول نداد

به نظر تون با راهکار DLNA و یکپارچه کردن اون به سینما خانگی سونی میشه زیرنویس فارسی را توی TV دید ؟

سیستم مورد بحث :
    Sony KDL-EX720
    Sony BDV-E985
    1) نه
    چون خود سونی شرکت سونی منظورم محصولات صوتی و تصویری سونی هست
    فعلا به هیچ عنوان شماره یونیکد فارسی یا عربی رو ندارن و نمیخونن
    پس شما هم چه با تی وی چه با سینمای خانواده چه با انواع پلیر های سونی این کار رو بکنید نمیتونید زیر نویس فارسی رو ببینید

نکته تی وی های سونی از فلش fat 32 پشتیبانی میکنند که محدودیت انتقال فایل تا 4 گیگ رو داره
    راه حل استفاده از هارد اکستر نال و سیستم عامل لینوکس
    نکته فایل mkv در سه فرمت sd hd fullhd هست ولی تی وی سونی فقط sd از روی فلش ساپورت میکنه ولی از روی دی وی دی مشکلی نداره برای دو فرمت دیگه است که بهترین فرمت هستند720p 1080p هست که ما تبدیل فرمت به m2ts رو انجام میدیم و زمان بر هم نیست

2-جانا سخن از زبان ما میگویی اگه همچین برنامه ای پیدابشه که دیگه تبدیلش به m2ts کاری نداره چند دقیقه است کانورت میکنی و بعد میریزی رو فلش میزنه به خود تیوی حالش رو میبری

سوال حاشیه ای
    دوست من فعلا همه بروبچ دارن از دو روش استفاده میکنن
    شبکه کردن تیوی با سیستمشون dlna با سا÷ورت زیر نویس فارسی اما مشکل اونجا هم نرم افزاره که 15 روزه است و بعد از سه بار نصب و آن اینستال کلا دیگه نصب نمیشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یا کابل اچ دی ام ای و خروجی از کارت گرافیک به تیوی

4. 2 کاربر از hovo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

1)
    .............

سوال حاشیه ای
    دوست من فعلا همه بروبچ دارن از دو روش استفاده میکنن
    شبکه کردن تیوی با سیستمشون dlna با سا÷ورت زیر نویس فارسی اما مشکل اونجا هم نرم افزاره که 15 روزه است و بعد از سه بار نصب و آن اینستال کلا دیگه نصب نمیشه
    یا کابل اچ دی ام ای و خروجی از کارت گرافیک به تیوی
    دستون خیلی خیلی درد نکنه

من فقط درست رو متوجه نشدم که با استفاده از DLNA میشه یا نه ؟
    به نظرم اگه با DLNA بهشه این مشکل را برطرف کرد عالی میشه با اینکه بازم ما با مشکلات نرم افزاری مواجه ایم
    ولی راه حل های رایگان هم وجود داره

6. 3 کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان

آیا راهی هست فقط زیر نویس فارسی را به فایلی که دانلود کردید وصل کنید ؟ و دیگر عمل تبدیل فورمت را انجام ندهید ( این مقدار زمان برای تبدیل تازه با افت فریم اصلا منطقی نیست ! ) ؟

سیستم مورد بحث :
    Sony KDL-EX720
    Sony BDV-E985
    برنامه MKVTOOLNIX زیرنویس را بدون افت کیفیت و با سرعت مناسب به فایل mkv می چسباند بدون افت کیفیت ولی همانطور که دوستمان گفتند، باز مشکل نمایش آن حل نمیشود.

فرمت sub-idx را هم که تلویزیونها نشان نمیدهند.

8. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دستون خیلی خیلی درد نکنه

من فقط درست رو متوجه نشدم که با استفاده از DLNA میشه یا نه ؟
    به نظرم اگه با DLNA بهشه این مشکل را برطرف کرد عالی میشه با اینکه بازم ما با مشکلات نرم افزاری مواجه ایم
    ولی راه حل های رایگان هم وجود داره

بعد از کلی سر و کله زدن با DLNA تونستم یه فیلم 3D رو از این طریق با زیرنویس رو TV ببینم

10. 2 کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

الان از چی برای دیدن فیلم استفاده کردید؟

بعد زیرنویس را تبدیل به سه بعدی کردید؟

12. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

الان از چی برای دیدن فیلم استفاده کردید؟

بعد زیرنویس را تبدیل به سه بعدی کردید؟
    از wild media server به عنوان DLNA سرور و سپس وصل کردن بلوری پلیر E985 سونی به آن

نه متاسفانه اون موقعه نمی دونستم زیر نویس فارسی را برای اینکه توی فیلم 3D کامل بشه دید باید تبدیل به 3D کرد ( گویا با برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این کار رو باید انجام داد ) ولی مهم این جاست که زیرنویس فارسی رو تونستم بیارم توی TV
    Last edited by Firebirds; 06-02-2012 at 13:00.

14. 3 کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه hovo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

برنامه MKVTOOLNIX زیرنویس را بدون افت کیفیت و با سرعت مناسب به فایل mkv می چسباند بدون افت کیفیت ولی همانطور که دوستمان گفتند، باز مشکل نمایش آن حل نمیشود.

فرمت sub-idx را هم که تلویزیونها نشان نمیدهند.
    امیر جان مطمئنید اینMKVTOOLNIX هارد ساب میکنه ؟ کدوم دوستان گفتند؟یا اینMKVTOOLNIX هم فقط دو تا فایل رو یکی میکنه یعنی توی فایل mkv زیر نویس رو پنهان میکنه؟
    سرعتش چه قدره؟
    امیر جان فقط با حک زیر نویس روی خود فیلم امکان دیدنش هست و نه به هیچ شکل دیگه ای..بعد از حک هم باید تبدیل به m2ts بشه تا با حفظ کیفیت full hd بتونید داخل تی وی سونی با فلش ببینید.
    اگه تبدیل نکنی mkv full hd که حتی زیر نویس هم هارد سای شده باشه امکان دیدن خود فیلم هم نیست چه برسه به زیر نویسش

بعد از کلی سر و کله زدن با DLNA تونستم یه فیلم 3D رو از این طریق با زیرنویس رو TV ببینم
    مبارک باشه
    شما مستقیم تیوی رو هم میتونی با سیستم خودت شبکه کنی و اون سینمای خانگی رو هم برداری
    در مورد ویندوز مدیا سرور
    شیرین با ویندوز و مدیا ÷لیر خود ویندوز من شخصا نتونستم این کار رو بکنم یعنی تا حالا که نشده اما این لینکهایی که شما گذاشتید خیلی مفید بودند ممنون میرم سمتش ببینم چی میشه

16. 3 کاربر از hovo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

امیر جان مطمئنید اینMKVTOOLNIX هارد ساب میکنه ؟ کدوم دوستان گفتند؟یا اینMKVTOOLNIX هم فقط دو تا فایل رو یکی میکنه یعنی توی فایل mkv زیر نویس رو پنهان میکنه؟
    سرعتش چه قدره؟
    امیر جان فقط با حک زیر نویس روی خود فیلم امکان دیدنش هست و نه به هیچ شکل دیگه ای..بعد از حک هم باید تبدیل به m2ts بشه تا با حفظ کیفیت full hd بتونید داخل تی وی سونی با فلش ببینید.
    اگه تبدیل نکنی mkv full hd که حتی زیر نویس هم هارد سای شده باشه امکان دیدن خود فیلم هم نیست چه برسه به زیر نویسش

مبارک باشه
    شما مستقیم تیوی رو هم میتونی با سیستم خودت شبکه کنی و اون سینمای خانگی رو هم برداری
    در مورد ویندوز مدیا سرور
    شیرین با ویندوز و مدیا ÷لیر خود ویندوز من شخصا نتونستم این کار رو بکنم یعنی تا حالا که نشده اما این لینکهایی که شما گذاشتید خیلی مفید بودند ممنون میرم سمتش ببینم چی میشه

آره منم با Windows Media Player 12 به مشکل خوردم از توی سینما خانگی E985 اونو به عنوان DLNA سرور نمیشناسه
    ولی یه DLNA سرور عالی پیدا کردم که آینده خیلی خوبی داره و توی یه تاپیک جدا برای دوستان معرفی کردم

18. 2 کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سرعتش چه قدره؟
    نه. هارد ساب نمیکنه. فقط دو تا فایل را با هم mux میکنه.

در جستجویی که داشتم در مورد هارد ساب کردن زیرنویس mkv این برنامه ها را پیدا کردم که البته هنوز با هیچکدام کار نکردم

MeGui

و
    RipBot264

و

mediacoder

حالا باید دید با این نرم افزارها مشکل حل میشود یا نه؟

20. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •