تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 62

نام تاپيک: کلوپ |nokia 603|

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

مبارک باشه.حالا نظرت در باره ی این گوشی چیه؟
    من قبل از گرونی گرفتم 350 با گارانتی اصلی نوکیا مرکزی واقعا نسبت به قیمتش خیلی خوبه کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوبه و اگه اهل بازی و برنامه باشی که فوق العادس خود من همون روز اول 10 تا بازی واسش دان کردم و جالبه وقتی 15 تا بازی هم باز گذاشته بودم گوشی همچنان سریع کار میکرد و حالا آپدیتای بعدی که میخواد بیاد بهترم میشه باطری هم خیلی خوب نگه میداره کیفیت دوربینشم من با ویو و بقیه ی 5 مگاپیکسلی ها مقایسه کردم خیلی بهتر بود و فیلمبرداریشم خیلی بالاست ولی حجم هم زیاد میگیره خیلی هم خوشدسته بعلت انحنای پشتش.

2. این کاربر از alishadabmehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    بچه ها بنظرتون این گوشی بهتره یا C6-01 ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    بچه ها بنظرتون این گوشی بهتره یا C6-01 ؟
    شک نکنید که این گوشی بهتره.ولی بهتر بود انتظارات تون رو میگفتین
    من خودم اول میخواستم c6-01 بگیرم زمانی که 280 تومن بود.اون موقه قیمت خوبی داشت.زمانی که رفتم گوشی رو بخرم فهمیدم قیمتش به 350 افزایش یافته .منصرف شدم و بعد ازمدتی 603 رو گرفتم.زمانی که گوشی خودم رو با c6-01 دوستم مقایسه کرئم کاملا از انتخابم راضی بودم.حالا یه سری از ویژگی های این دو گوشی رو میگم
    برتری های نوکیا 603 سی پی یو 1 .صفحه بزرگتر.ان اف سی.جدید تر بودن.سیمبیان بل و ..
    برتری های c6-01 بدنه فلزی البته کلفت وسنگین.دوربین 8 همراه با فلش و دوربین جلو ...
    نظر منو بخوای میگم 100% 603 بگیر.پشیمون نمیشی.

5. این کاربر از ali pahlavan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

شک نکنید که این گوشی بهتره.ولی بهتر بود انتظارات تون رو میگفتین
    من خودم اول میخواستم c6-01 بگیرم زمانی که 280 تومن بود.اون موقه قیمت خوبی داشت.زمانی که رفتم گوشی رو بخرم فهمیدم قیمتش به 350 افزایش یافته .منصرف شدم و بعد ازمدتی 603 رو گرفتم.زمانی که گوشی خودم رو با c6-01 دوستم مقایسه کرئم کاملا از انتخابم راضی بودم.حالا یه سری از ویژگی های این دو گوشی رو میگم
    برتری های نوکیا 603 سی پی یو 1 .صفحه بزرگتر.ان اف سی.جدید تر بودن.سیمبیان بل و ..
    برتری های c6-01 بدنه فلزی البته کلفت وسنگین.دوربین 8 همراه با فلش و دوربین جلو ...
    نظر منو بخوای میگم 100% 603 بگیر.پشیمون نمیشی.
    ممنون از توضیح خوبت. بیشتر میخواستم بدونم کلا از نظر راحتیه کار (روان بودن، هنگ کردن) و مقایسه امکانات کدوم سرتره. یا اینکه مثلا c6-01 میدونم که خروجی TV داره و دوم اینکه میشه با فلش مموری بهش فایل منتقل کرد. ولی گویا 603 اینطور نیست. یا مثلا c6-01 ظاهرا فایلهای فلش رو (بخصوص توی اینترنت) میتونه اجرا کنه ولی 603 نمیدونم که این امکان را داره یا نه .
    یا مثلا در مورد کیفیت صفحه گوشی میخواستم بدونم که این 2 تا چجورین؟
    راستی آنتن دهی 603 که مشکلی نداره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ممنون از توضیح خوبت. بیشتر میخواستم بدونم کلا از نظر راحتیه کار (روان بودن، هنگ کردن) و مقایسه امکانات کدوم سرتره. یا اینکه مثلا c6-01 میدونم که خروجی TV داره و دوم اینکه میشه با فلش مموری بهش فایل منتقل کرد. ولی گویا 603 اینطور نیست. یا مثلا c6-01 ظاهرا فایلهای فلش رو (بخصوص توی اینترنت) میتونه اجرا کنه ولی 603 نمیدونم که این امکان را داره یا نه .
    یا مثلا در مورد کیفیت صفحه گوشی میخواستم بدونم که این 2 تا چجورین؟
    راستی آنتن دهی 603 که مشکلی نداره ؟
    روان بودن که شک نکنید اگه از c6-01 بیشتر نباشه کمتر نیست.نمیدونم الان c6-01 ررو هم با بل میدن یا نه.ولی با سیمبیان بل طعم واقعی سیستم عامل رو میفهمید.کاملا باسری های قبل فرق داره.
    خروجی تلوزیون هم داره ولی فعلا نمیشه وصل شد.شنیدم با اپدیت حل میشه.نمیدونم.ولی تو همه ی سایت ها نوشته داره(خودم تست کردم نشد.ایشالا با اپدیت درست میشه)فلش رو هم که پشتیبانی میکنه.صفحه هم که من زیاد با c6-01 کار نکردم.ولی نوکیا 603 صفحهی خیلی روشنی داره.نور صفحه من همیشه تو کمترین حالته و هیچ مشکلی که ندارم هیچی تو افتب هم به راحتی با گوشی کار میکنم.وقتی داداشم گوشی من رو دید از کیفیت صفحه گوشیم تعجب کرد.داداشم n8 داره.از اون که خیلی سره ولی بازم میگم 603 بخری پشیمون نمیشی.
    تنا نقاط ضعفش نسبت به c6-01 دوربین کمتر.نداشتن دوربیت جلو.نداشتن فلش.بدنه پلاستیکیه
    من تنها همین ها به ذهنم رسید.حالا انتخاب با خودته
    بازم سوالی داشتی در خدمتم

8. این کاربر از ali pahlavan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

روان بودن که شک نکنید اگه از c6-01 بیشتر نباشه کمتر نیست.نمیدونم الان c6-01 ررو هم با بل میدن یا نه.ولی با سیمبیان بل طعم واقعی سیستم عامل رو میفهمید.کاملا باسری های قبل فرق داره.
    خروجی تلوزیون هم داره ولی فعلا نمیشه وصل شد.شنیدم با اپدیت حل میشه.نمیدونم.ولی تو همه ی سایت ها نوشته داره(خودم تست کردم نشد.ایشالا با اپدیت درست میشه)فلش رو هم که پشتیبانی میکنه.صفحه هم که من زیاد با c6-01 کار نکردم.ولی نوکیا 603 صفحهی خیلی روشنی داره.نور صفحه من همیشه تو کمترین حالته و هیچ مشکلی که ندارم هیچی تو افتب هم به راحتی با گوشی کار میکنم.وقتی داداشم گوشی من رو دید از کیفیت صفحه گوشیم تعجب کرد.داداشم n8 داره.از اون که خیلی سره ولی بازم میگم 603 بخری پشیمون نمیشی.
    تنا نقاط ضعفش نسبت به c6-01 دوربین کمتر.نداشتن دوربیت جلو.نداشتن فلش.بدنه پلاستیکیه
    من تنها همین ها به ذهنم رسید.حالا انتخاب با خودته
    بازم سوالی داشتی در خدمتم
    علی جان واقعا ممنون از اطلاعات خوبی که بهم دادی. راستش دوربین انقدا برام مهم نیست. ولی اینکه میگی کیفیت صفحش خوبه بیشتر راغب شدم که بگیرمش. احتمالا همین چند روزه بخرم.
    بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا ما دیشب این گوشیو گرفتیم. ظاهرا که گوشیه بدی نیست. هنوز زیاد باهاش ور نرفتم.
    من تا حالا نوکیا نداشتم و با سیستم عاملش آشنایی ندارم. از دوستان اگه کسی لطف کنه یه توضیحی بده که کلا باید از اول چیکار کنم ممنون میشم. یا اگه توی قسمتی از سایت راهنمایی کرده بهم بگید چون خودم پیدا نکردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

آقا ما دیشب این گوشیو گرفتیم. ظاهرا که گوشیه بدی نیست. هنوز زیاد باهاش ور نرفتم.
    من تا حالا نوکیا نداشتم و با سیستم عاملش آشنایی ندارم. از دوستان اگه کسی لطف کنه یه توضیحی بده که کلا باید از اول چیکار کنم ممنون میشم. یا اگه توی قسمتی از سایت راهنمایی کرده بهم بگید چون خودم پیدا نکردم
    مبارک باشه.امیدوارم از انتخابت راضی باشی.مطمئن باش از c6-01 خیلی بهتره.اگه حالا که این گوشی رو داری با c6-01 کار کنی کاملا از انتخابت راضی میشی.
    سیستم عامل هم از این ساده تر نمیشه.اگه اندروید داشته باشی چی میگی!!!!
    فکر کنم اگه یه سری به سایت همسایه(forum.mobilestan.net)بزنی.اطل عت خوبی بدست میاری.چون سایت تخصصی موبایله هر مشکلی که داشته باشی میتونی حل کنی.
    راستی چند گرفتی؟

12. این کاربر از ali pahlavan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مبارک باشه.امیدوارم از انتخابت راضی باشی.مطمئن باش از c6-01 خیلی بهتره.اگه حالا که این گوشی رو داری با c6-01 کار کنی کاملا از انتخابت راضی میشی.
    سیستم عامل هم از این ساده تر نمیشه.اگه اندروید داشته باشی چی میگی!!!!
    فکر کنم اگه یه سری به سایت همسایه(forum.mobilestan.net)بزنی.اطل عت خوبی بدست میاری.چون سایت تخصصی موبایله هر مشکلی که داشته باشی میتونی حل کنی.
    راستی چند گرفتی؟
    ممنون علی جان. آره اون سایتو امروز یه نگاهی انداختم. با کلی گشتن و چک و چونه 420

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

واقعا ادم تاسف میخوره واسه .....!!!!
    گوشی که قرار بود حدودا 200 یورو قیمت داشته باشه و جز گوشی های هوشمند ارزون باشه الان شده 450.تازه این که خوبه جالبیش اینه که من یه ماه پیش خریدم 360 .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •