تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 82

نام تاپيک: آموزش آپدیت Galaxy Mini به آندروید 2.3.4 با ساپورت کامل فارسی

آخر فروم باز DJ.Mamal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

سلام
    گوشي من galaxy fit هست . ميتونم از اين روش استفاده كنم ؟
    فیت رو تست نکردم و بنظرم بهتره ریسک نکنی..اگه تونستم برات آموزشش رو میذارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان کسی میدونه gpsگلکسی مینی ماهوارهای است یا اینترنتی؟
    اگه کسی نحوه استفاده ازش را میدونه لطفا برام ایمیل کنه
    مرسی

3. این کاربر از mirallah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال adel.alizadeh1994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    lamerd

پيش فرض

قای dj mamal کی گفته رام های ایکس 8 خوب نیست من چندین رام رو بهتون معرفی میکنم که با نسخه ی اصلیش هیچ فرقی نمیکنه حتی قراره رام ایس کریم هم به زودی براش بیاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

فایل های swf راا چه طوری تو x8 پخش میکنی
    من هر flash player نصب میکنم جواب نمیده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض خیلی ممنونتم DJ Mamal گل

سلام Dj Mamal جان، آقا واقعا شما کارت درسته، به خدا گوشی منو از مرگ حتمی نجات دادی ، نمی دونم با چه زبونی ازت تشکر کنم...

حالا بذار واست بگم قصه چی بود

من یه 2 ماهی هست که دارم راجع به آپدیت کردن گلکسی مینی ام از 2.2 به 2.3 تحقیق می کنم. یه سایت مذخرف پیدا کردم به نام androidadvices.com که یه آدم خدا نشناسی به نام Neal توش دستورالعمل آپدیت به 2.3.6 رو نوشته بود. و نوشته بود که حدودا 30 دقیقه طول می کشه تا odin این کارو انجام بده. از اونجایی که این مرتیکه خیلی ادعاش می شد و یه فروم درست و حسابی راه انداخته بود و مثلا support کاملی ارائه می داد و سوالای همه رو جواب می داد، از بین همه سایت های دیگه من اونو انتخاب کردم. ولی چشمتون روز بد نبینه هر چی صبر کردم بیش از 100 دقیقه دیدم odin کارش تمو نمی شه و از اونجایی که منتظر پیغام pass آبی بودم زیر پام علف سبز شد و خسته شدم و گوشی رو در آوردم. حالا هر چی من خواستم از این یارو بپرسم راهش چیه سایتشو طوری طراحی کرده بود که اعتراضای تابلو نوشته نشن. خلاصه گوشی من دیگه بالا نمی یومد. به recovery هم که وارد نمی شد. خلاصه 2 روز پدرم در اومد و داشتم دیونه می شدم از این حماقت. واقعا دیگه نا امید شده بودم که در کمال نا امیدی گفتم بذار یه سرچ فارسی کنم. بعد چند ساعت وب گردی به فروم شما رسیدم که بعد دانلود firmware در عرض 2.5 دقیقه odin کارشو تموم کرد و گوشیم بالا اومد........... نمی دونی چه حالی دارم الان فقط خدا رو شکر می کنم و دلم می خواد بدونی چقدر ازت ممنونم. فکر کردم که دیگه گوشیم درست نمی شه. از طرف دیگه احساس شرمندگی می کردم بین بقیه که بگن اینم که اینقدر ادعای سوادش می شد ببین بلد نبود یه آپدیت کنه.

فقط محمد جان این بند 5 که آدرس CSC رو دادی عزیزم فکر کنم یه کوچولو جابجا شده ، من این رو بهش آدرس دادم
    CSC --- GT-S5570-MULTI-CSC-OJVKT1.tar.md5

البته ببخشید در حضور استاد این حرف رو زدم. غرضم فقط این بود که بچه های ایرونی دیگه که مثل من ناشین و گول سایت های دیگه رو خوردن یه وقت گیج نشن.

بازم ممنونم ازت. خدا نگه دارت باشه. واقعا دستت طلا !

QUOTE=DJ.Mamal;6598171]سلام
    من تازه این گوشی رو خریدم و اولین گوشی سامسونگم هستش..از امکاناتش خوشم اومد و تصمیم گرفتم بهتون کمک کنم که شما هم مثل من از این گوشی مینی بامزه لذت ببرین

خوب

این لینک دانلود آندروید جینجر برد ورژن 2.3.4 عربیه که فارسی رو بطور کامل ساپورت میکنه..
    برای فلش این رام روت و گلدن کارت نمیخواد که آدمو پیر بکنه..گوشی رو روشن کل فلش بزن حالشو ببر..انصافا سرعتش خیلی بهتر میشه بخصوص تو گالری

لینک دانلود فیرم ور
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پسورد فایل بالا:samfirmware.com

اما لوازم مورد نیاز
    1-Odin
    کد:
    2-Samsung Kies همون سی دی نرم افزار که تو باکس گوشی هست یا اگه تونستین آخرین ورژن رو از سایتش دانلود کنید
    3-فیرم ور
    4-فایل OPS
    کد:
    5-دقت کافی

توجه داشته باشین که حداقل 70 درصد شارژ باطری داشته باشین

خوب..حالا نرم افزار Odin رو اجرا کنید و اون فایل OPS رو که دانلود کرده بودین رو انتخاب کنید
    این بخش خیلی مهمه مواظب باشین و طبق چیزی که مینویسم فایل ها رو توی نرم افزار انتخاب کنید
    فیرم ور رو هر جا دوست دارین اکسترکت کنید و بروش زیر انتخاب کنید..(نمونه اسامی بعد اکسترکت و بخش قرمز باید به اون اسم فایل رو انتخاب کنید

-APBOOT_S5570XXKPI_CL260130_REV02_user_low_true.tar .md5 goes into BOOT
    -MODEM_S5570XXKPI_CL260130_REV02.tar.md5 goes to PHONE
    -CODE_S5570XXKPI_CL260130_REV02_user_low_true.tar.m d5 goes to PDA
    -and CSC_S5570SERKPI_CL260130_REV02_user_low_true.tar.m d5 to CSC

بازم چک کنید و مطمئن بشد که درست انتخاب کردین..ممکنه گوشیتون رو آجر(بریک) کنید

خوب حالا گوشی رو خاموش کنید و با نگهداشتن دکمه Volume down+ok+Power وارد حالت دانلود میشید..(عکس روبات مشغول بیل زدنه)..حالا گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید..توی Odin باید یه کادر زرد دیده بشه که Com 5 یا یه چیزی مث این نوشته..
    حالا چک کنید که گزینه های AUTO REBOOT و RESET TIME و PROTECT OPS تیک خورده باشن..حالا رو دکمه Start کلیک کنید و منتظر بمونید تا کادر آبی رنگ بشه و بنویسه Pass ..هنوز کابل رو نکشید و منتظر بشید تا گوشی بالا بیاد و مطمئن بشید..
    حالا برید واسه بچه محلاتون تعریف کنید

و برای روت کردن هم فایل زیر رو دانلود کرده و تو شاخه اصلی مموری کارت کپی کنید(داخل فولدر نریزید) به منوی ریکاوری(گوشی رو خاموش و با دکمه Ok+Power روشن کنید) و گزینه Apply sd card update رو بزنید و تمام

اینم لینک
    کد:
    [/QUOTE]

آخر فروم باز DJ.Mamal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

سلام..خواهش میکنم دوست عزیز..خوشحالم که مطلبم مفید بوده
    داستانتو خوندم..اشک تو چشام جمع شد..

اون قسمت csc چی بود؟مگه درست نبود؟همونه دیگه..اگه مشکل داره بگو اصلاحش کنم

داره خودمونی میشه dashkeyvan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز شما گفتی برای CSC فایل CSC_S5570SERKPI_CL260130_REV02_user_low_true.tar.m d5 رو وارد کنیم در حالیکه همچین فایلی تو پوشه نیست ..در واقع این فایل CSC_ReleaseNote_S5570OJPKQ7هست که اسمش شبیه اونه حالا چیکار کنم لطفا زودتر جواب بدید

آخر فروم باز vahidsport's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تو کامپیوتر-تهران

پيش فرض

and CSC_S5570SERKPI_CL260130_REV02_user_low_true.tar.m d5 to
    تو فریم ور همچین فایلی نیست یه فالی هست به اسم
    GT-S5570-MULTI-CSC-OJPKQ7.tar همین رو بدیم؟

داره خودمونی میشه dashkeyvan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اره دوست عزیز همونو بزار من گذاشتم کار کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام من فايل odin رو دانلود كردم ولي تو ليست اسامي كه شما داديد اسمي براي csc پيدا نميكنم لطفا راهنماييم كنيد
    مرسي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •